Plugins - Contact Form 7 - Stable (latest release) - en to bg translation catalogue (401 entries)

en: %1$s %2$s keys switch panels
bg: %1$s %2$s клавишите със стрелките превключват панелите

en: %1$s and %2$s
bg: %1$s и %2$s

en: %1$s at %2$s
bg: %1$s на %2$s

en: %d configuration errors detected
bg: Открити са %d грешки на конфигурацията

en: %d configuration errors detected in this tab panel
bg: Установени са грешки %d при конфигурирането на този tab панел.

en: %s configuration error detected | %s configuration errors detected
bg[0]: Установена е грешка %s при конфигурирането.
bg[1]: Установени са грешки %s при конфигурирането.

en: &#8212;Please choose an option&#8212;
bg: &#8212;Моля, изберете опция&#8212;

en: &mdash; Select &mdash;
bg: &mdash; Избор &mdash;

en: (This message was added in Contact Form 7 version %s.)
bg: (Това съобщение е добавено в Contact Form 7 версия %s.)

en: (configuration error)
bg: (грешка в конфигурацията)

en: (left and right arrow)
bg: (лява и дясна стрелка)

en: (opens in a new tab)
bg: (отваря се в нов подпрозорец)

en: (optional)
bg: (по избор)

en: 1 configuration error detected
bg: Открита е 1 грешка на конфигурацията

en: 1 configuration error detected in this tab panel
bg: Установена е 1 грешка при конфигурирането на панела на подпрозореца.

en: <code>%1$s</code> property of a <code>WPCF7_ContactForm</code> object is <strong>no longer accessible</strong>. Use <code>%2$s</code> method instead.
bg: <code>%1$s</code> променливата <code>WPCF7_ContactForm</code> обекта <strong>вече не е достъпно</strong>. Използвайте <code>%2$s</code> метода вместо това.

en: <strong>Additional Settings</strong> provides a place where you can customize the behavior of this contact form by adding code snippets.
bg: <strong>Допълнителни настройки</strong> представлява място, където можете допълнително да променяте поведението на контактния си формуляр чрез добавяне на парчета код.

en: <strong>Contact Form 7 %1$s requires WordPress %2$s or higher.</strong> Please <a href="%3$s">update WordPress</a> first.
bg: <strong>Contact Form 7 %1$s изисква WordPress %2$s или по-нова версия.</strong> Моля <a href="%3$s">обновете WordPress</a> първо.

en: <strong>Duplicate</strong> - Clones that contact form. A cloned contact form inherits all content from the original, but has a different ID.
bg: <strong>Копие</strong> - клонира текущия контактен формуляр. Копието наследява цялото съдържание и настройки на оригиналния формуляр, но разполага с различен ID.

en: <strong>Edit</strong> - Navigates to the editing screen for that contact form. You can also reach that screen by clicking on the contact form title.
bg: <strong>Редактиране</strong> води към екрана за редакция на контактния формуляр. Натискането на заглавието на формуляра ще ви изпрати на същия екран.

en: <strong>Form</strong> is a content of HTML form. You can use arbitrary HTML, which is allowed inside a form element. You can also use Contact Form 7&#8217;s form-tags here.
bg: <strong>Форма</strong> е съдържанието на HTML формуляра. Можете да ползвате HTML тагове, разрешени за ползване вътре във form елемента. Тук можете да ползвате и form-tags, предоставени от Contact Form 7.

en: <strong>Mail (2)</strong> is an additional mail template that works similar to Mail. Mail (2) is different in that it is sent only when Mail has been sent successfully.
bg: <strong>Поща (2)</strong> е допълнителен пощенски шаблон, работещ като Поща. Разликата при Поща (2) е, че се изпраща писмо само когато писмото от Поща е изпратено успешно.

en: <strong>Mail</strong> manages a mail template (headers and message body) that this contact form will send when users submit it. You can use Contact Form 7&#8217;s mail-tags here.
bg: <strong>Поща</strong> управлява пощенския шаблон (служебната информация и самото съдържание на писмото), който контактния формуляр ще изпрати при успешно попълване. Тук можете да използвате пощенските тагове, които предоставя Contact Form 7.

en: <strong>Title</strong> is the title of a contact form. This title is only used for labeling a contact form, and can be edited.
bg: <strong>Заглавие</strong> е заглавието на контактния формуляр. Използва се за именуване на формуляра и може да се редактира.

en: A form-tag is a short code enclosed in square brackets used in a form content. A form-tag generally represents an input field, and its components can be separated into four parts: type, name, options, and values. Contact Form 7 supports several types of form-tags including text fields, number fields, date fields, checkboxes, radio buttons, menus, file-uploading fields, CAPTCHAs, and quiz fields.
bg: Form-tag е кратък код, заграден в квадратни скоби, използван в тялото на формулярите. Най-общо той представлява полето за въвеждане на информация от посетителите на сайта, а компонентите му се разделят на четири части: тип, име, настройки, и стойности. Contact Form 7 поддържа няколко типа form-tag, сред които са текстови полета, числови полета, полета за избор на дата, отметки, радио бутони, менюта, полета за качване на файлове, полета за антиспам защита, и полета с тестови въпроси.

en: A mail-tag is also a short code enclosed in square brackets that you can use in every Mail and Mail (2) field. A mail-tag represents a user input value through an input field of a corresponding form-tag.
bg: Mail-tag е кратък код, заграден от квардратни скоби, който можете да използвате във всякo основно поле от Поща и Поща (2) секции. Той представлява въведената информация от потребителя за определено поле от съответстващия form-tag.

en: API Key
bg: ключ за API

en: API key
bg: API ключ

[ctx: API keys]
en: Remove Keys
bg: Премахване на Ключове

[ctx: API keys]
en: Remove key
bg: Премахване на ключ

[ctx: API keys]
en: Reset Keys
bg: Нулиране на клавишите

en: API keys for reCAPTCHA v3 are different from those for v2; keys for v2 do not work with the v3 API. You need to register your sites again to get new keys for v3. For details, see %s.
bg: API ключовете за reCAPTCHA v3 са различни от тези за v2; ключовете за v2 не работят с v3 API. Трябва да регистрирате сайтовете си отново, за да получите нови ключове за v3. За подробности вижте %s.

en: Acceptable file types
bg: Допустими файлови типове

en: Acceptance checkbox
bg: Отметка за приемане

en: Add New
bg: Добави нов

en: Add New Contact Form
bg: Добави нова контактна форма

en: Add form submitters to your contact lists
bg: Добавете абонатите си към списъка с контактите

en: Additional Settings
bg: Допълнителни настройки

en: Additional Settings (%d)
bg: Допълнителни настройки (%d)

en: Additional headers
bg: Допълнителни заглавия

en: Additional settings
bg: Допълнителни настройки

en: Akismet is active on this site.
bg: Akismet е активен на този сайт.

en: Akismet returns a spam response.
bg: Akismet връща спам отговор.

en: Allow multiple selections
bg: Позволяване на няколко избора

en: Any information you provide will not be shared with service providers without your authorization.
bg: Всякакъв тип информация която предоставите, няма да бъде споделяна със доставчици на услуги, без ваше одобрение.

en: Attachment file does not exist at %path%.
bg: Прикаченият файл не е намерен в %path%.

en: Author
bg: Автор

en: Available Actions
bg: Достъпни действия

en: Before you cry over spilt mail&#8230;
bg: Преди да заплачете над разпиляната поща&#8230;

en: Brevo (formerly Sendinblue)
bg: Brevo (преди това Sendinblue)

en: Brevo (formerly Sendinblue) integration
bg: Интеграция на Brevo (по-рано Sendinblue)

en: Brevo is active on this site.
bg: Brevo е активен на този сайт.

en: CAPTCHAs are designed to distinguish spambots from humans, and are therefore helpless against human spammers. In contrast to CAPTCHAs, Akismet checks form submissions against the global database of spam; this means Akismet is a comprehensive solution against spam. This is why we consider Akismet to be the centerpiece of the spam prevention strategy.
bg: CAPTCHA са предназначени да разграничават спамботовете от хората и следователно са безпомощни срещу човешки спамери. За разлика от CAPTCHA, Akismet проверява подадените формуляри спрямо глобалната база данни за спам; това означава, че Akismet е цялостно решение срещу спам. Ето защо считаме Akismet за централната част на стратегията за предотвратяване на спама.

en: Cannot create existing contact form.
bg: Не може да създадете настоящата форма за контакт.

en: Checkboxes, radio buttons and menus
bg: Отметки, радио бутони и менюта

en: Class attribute
bg: Атрибут клас

en: Colons are used in form-tag names.
bg: Двоеточията се използват в имената на маркерите за формуляри.

en: Complete payment
bg: Завършване на плащането

en: Condition
bg: Състояние

en: Configuration updated.
bg: Конфигурацията е актуализирана.

en: Configuration validation completed. %s invalid contact form was found. | Configuration validation completed. %s invalid contact forms were found.
bg[0]: Валидацията на конфигурацията приключи. Намерени бяха %s невалидни контакт форми.
bg[1]: Валидацията на конфигурацията приключи. Намерени бяха %s невалидни контакт форми.

en: Configuration validation completed. No invalid contact form was found.
bg: Валидацията на кофигурацията приключи. Не бяха намерени невалидни контакт форми.

en: Connect to the Constant Contact API
bg: Свържете се с Constant Contact API

en: Connection established.
bg: Установена е връзка.

en: Consented
bg: Съгласили се

en: Constant Contact integration
bg: Интеграция на Constant Contact

en: Contact
bg: Контакт

en: Contact Form
bg: Форма за контакти

en: Contact Form 7 does not store submitted messages anywhere. Therefore, you may lose important messages forever if your mail server has issues or you make a mistake in mail configuration.
bg: Contact Form 7 никъде не съхранява подадените съобщения. Следователно, може да загубите важни съобщения завинаги, ако вашият пощенски сървър има проблеми или правите грешка в конфигурацията на пощата.

en: Contact Form 7 needs your support.
bg: Contact Form 7 се нуждае от вашата подкрепа

en: Contact Form 7 supports spam-filtering with %1$s. Intelligent %2$s blocks annoying spambots. Plus, using %3$s, you can block messages containing specified keywords or those sent from specified IP addresses.
bg: Contact Form 7 поддържа филтриране на спам с %1$s. Интелигентните %2$s блокират досадните спамботи. Освен това, като използвате %3$s, можете да блокирате съобщения, съдържащи конкретни ключови думи или тези, изпратени от определени IP адреси.

en: Contact Forms
bg: Контактни форми

en: Contact form
bg: Форма за контакти

en: Contact form %d
bg: Форма за контакти %d

en: Contact form created.
bg: Формата за контакт е създадена.

en: Contact form deleted.
bg: Формата за контакт е изтрита.

en: Contact form not found.
bg: Формата за контакт не е намерена.

en: Contact form saved.
bg: Формата за контакт е запазена.

en: Contact lists
bg: Списъци с контакти

en: Copy this shortcode and paste it into your post, page, or text widget content:
bg: Копирайте този кратък код и го поставете във вашата публикация, страница, или джаджа:

en: Date
bg: Дата

en: Date field
bg: Поле за дата

en: Date format that the sender entered is invalid
bg: Форматът на датата, която изпращача е въвел е невалидна.

en: Date is earlier than minimum limit
bg: Датата е по-ранна от минимално разрешената.

en: Date is later than maximum limit
bg: Датата е по-късна от максимално разрешената.

en: Default value
bg: Стойност по подразбиране

en: Delete
bg: Изтриване

en: Deprecated settings are used.
bg: Използват се отменени настройки.

en: Disallowed words (%s) are used.
bg: Използват се забранени думи (%s).

en: Disallowed words are used.
bg: Използват се забранени думи.

en: Dismiss
bg: Отхвърляне

en: Do you need help?
bg: Имате ли нужда от помощ?

en: Docs
bg: Документация

en: Dots are used in form-tag names.
bg: Точките се използват в имената на маркерите за формуляри.

en: Duplicate
bg: Копие

en: Edit
bg: Редактиране

en: Edit &#8220;%s&#8221;
bg: Редактиране на &#8220;%s&#8221;

en: Edit Contact Form
bg: Редактирай контактна форма

en: Editing form template
bg: Редактиране шаблона на формуляра

en: Editing messages
bg: Редактиране на съобщения

en: Email address that the sender entered is invalid
bg: Имейлът, който подателят е въвел е невалиден.

en: Email marketing
bg: Имейл Маркетинг

en: Enter title here
bg: Въвеждане на заглавие

en: Error
bg: Грешка

en: Error in deleting.
bg: Грешка при изтриването.

en: Error:
bg: Грешка:

en: Exclude lines with blank mail-tags from output
bg: Пропусни редове с празни mail-tags от изходния код

en: FAQ
bg: Въпроси

en: FAQ about Configuration Validator
bg: Често задавани въпроси за конфигуриране на валидатора.

en: Failed to attach a file. %s is not a readable file.
bg: Прикачването на файл не бе успешно. %s не е четим файл.

en: Failed to attach a file. %s is not in the allowed directory.
bg: Прикачването на файл не бе успешно. %s не е в разрешената директория.

en: Failed to attach a file. The total file size exceeds the limit of 25 megabytes.
bg: Прикачването на файл не бе успешно. Общият размер на файла надвишава ограничението от 25 мегабайта.

en: Failed to establish connection. Please double-check your configuration.
bg: Неуспешно установяване на връзка. Моля, проверете отново конфигурацията си.

en: Field type
bg: Тип на полето

en: File attachments
bg: Прикачени файлове

en: File size limit (bytes)
bg: Ограничение за размер на файла (байтове)

en: File uploading and attachment
bg: Качване и прикачване на файл

en: For more information:
bg: За допълнителна информация:

en: Form
bg: Форма

en: Form-tag Generator: %s
bg: Form-tag Генератор: %s

en: From
bg: От

en: From: %s
bg: От: %s

en: Function %1$s is <strong>deprecated</strong> since Contact Form 7 version %2$s! Use %3$s instead.
bg: Функцията %1$s <strong>не се използва</strong> от Contact Form 7 версия %2$s! Вместо това използвайте %3$s.

en: Function %1$s was called incorrectly. %2$s %3$s
bg: Функцията %1$s бе извикана неправилно. %2$s %3$s

en: Generate a form-tag for a date input field. For more details, see %s.
bg: Генериране на маркер за формуляр за поле за въвеждане на дата. За повече подробности вижте %s.

en: Generate a form-tag for a drop-down menu. For more details, see %s.
bg: Генериране на маркер за формуляр за падащо меню. За повече подробности вижте %s.

en: Generate a form-tag for a field for numeric value input. For more details, see %s.
bg: Генериране на маркер за формуляр с поле за въвеждане на цифрова стойност. За повече подробности вижте %s.

en: Generate a form-tag for a file uploading field. For more details, see %s.
bg: Генериране на маркер за формуляр с поле за качване на файлове. За повече подробности вижте %s.

en: Generate a form-tag for a group of checkboxes. For more details, see %s.
bg: Генериране на маркер за формуляр за група отметки. За повече подробности вижте %s.

en: Generate a form-tag for a group of radio buttons. For more details, see %s.
bg: Генериране на маркер за формуляр за група радио бутони. За повече подробности вижте %s.

en: Generate a form-tag for a multi-line text input field. For more details, see %s.
bg: Генериране на маркер за формуляр за поле за въвеждане на текст с няколко реда. За повече подробности вижте %s.

en: Generate a form-tag for a question-answer pair. For more details, see %s.
bg: Генериране на маркер за формуляр с чифт въпрос-отговор. За повече подробности вижте %s.

en: Generate a form-tag for a single-line URL input field. For more details, see %s.
bg: Генериране на маркер за формуляр за входно поле с един ред за URL адрес. За повече подробности вижте %s.

en: Generate a form-tag for a single-line email address input field. For more details, see %s.
bg: Генериране на маркер за формуляр за входно поле с един ред за имейл адрес. За повече подробности вижте  %s.

en: Generate a form-tag for a single-line plain text input field. For more details, see %s.
bg: Генериране на маркер за формуляр за входно поле с един ред. За повече подробности вижте  %s.

en: Generate a form-tag for a single-line telephone number input field. For more details, see %s.
bg: Генериране на маркер за формуляр за входно поле с един ред за телефонен номер. За повече подробности вижте %s.

en: Generate a form-tag for a submit button. For more details, see %s.
bg: Генериране на маркер за формуляр за бутон "Изпращане". За повече подробности вижте %s.

en: Generate a form-tag for an acceptance checkbox. For more details, see %s.
bg: Създайте квадратче за отметка за формуляр за приемане. За повече подробности вижте %s.

en: Generate form-tags for a CAPTCHA image and corresponding response input field. For more details, see %s.
bg: Генерирайте маркери за формуляри за CAPTCHA изображение и съответното входно поле за отговор. За повече подробности вижте %s.

en: Getting spammed? You have protection.
bg: Получавате спам? Имате защита.

en: HTML tags are used in a message.
bg: HTML тагове се използват в съобщението.

en: HTTP Response: %1$s %2$s %3$s from %4$s
bg: HTTP Отговор: %1$s %2$s %3$s от %4$s

en: Hello,
    
    This is a confirmation email sent from %1$s.
    
    We have received your submission to our web form, according to which you have allowed us to add you to our contact list. But, the process has not yet been completed. To complete it, please click the following link.
    
    %2$s
    
    If it was not your intention, or if you have no idea why you received this message, please do not click on the link, and ignore this message. We will never collect or use your personal data without your clear consent.
    
    Sincerely,
    %1$s
bg: Здравейте,
    
    Това е имейл за потвърждение, изпратен от %1$s.
    
    Получихме вашата заявка в нашия уеб формуляр, според която ни позволихте да ви добавим към нашия списък с контакти. Но процесът все още не е завършен. За да го завършите, моля, щракнете върху следната връзка.
    
    %2$s
    
    Ако това не е било вашето намерение или ако нямате представа защо сте получили това съобщение, моля, не щраквайте върху връзката и игнорирайте това съобщение. Ние никога няма да събираме или използваме вашите лични данни без вашето ясно съгласие.
    
    На Ваше разположение,
    %1$s

en: Here are some available options to help solve your problems.
bg: Ето няколко опции, които да ви помогнат да разрешите проблемите си.

en: Hook %1$s is <strong>deprecated</strong> since Contact Form 7 version %2$s with no alternative available.
bg: Куката %1$s е <strong>отхвърлена</strong> от версия %2$s на Contact Form 7 без налична алтернатива.

en: Hook %1$s is <strong>deprecated</strong> since Contact Form 7 version %2$s! Use %3$s instead.
bg: Функцията %1$s <strong>не се използва</strong> от Contact Form 7 версия %2$s! Вместо това използвайте %3$s.

en: Hovering over a row in the contact forms list will display action links that allow you to manage your contact form. You can perform the following actions:
bg: Задържането на курсора на мишката върху ред в списъка с формуляри за контакти ще показва връзки за действие, които ще ви позволят да управлявате формуляра си за връзка. Можете да изпълните следните действия:

en: How to resolve?
bg: Как да го разреша?

en: Id attribute
bg: Атрибут Id

en: If you enjoy using Contact Form 7 and find it useful, please consider %s.
bg: Ако ви е приятно да използвате Contact Form 7 и го намирате за полезен, моля, обмислете %s.

en: Image settings
bg: Настройки на изображението

en: In <strong>Messages</strong>, you can edit various types of messages used for this contact form. These messages are relatively short messages, like a validation error message you see when you leave a required field blank.
bg: В <strong>Съобщения</strong> можете да редактирате различните съобщения и известия, които се появяват във формуляра. Тези съобщения са относително кратки и обичайно са свързани с валидацията на попълнените полета или с успешно или неуспешното ѝ изпращане.

en: In the following fields, you can use these mail-tags:
bg: Може да използвате следните имейл тагове във следващото поле:

en: Input field settings
bg: Настройки на полето за въвеждане

en: Insert Tag
bg: Въвеждане на етикет

en: Insert a blank item as the first option
bg: Въведете празен елемент като първа опция

en: Install a message storage plugin before this happens to you. %s saves all messages through contact forms into the database. Flamingo is a free WordPress plugin created by the same author as Contact Form 7.
bg: Инсталирайте разширението за съхранение на съобщения, преди да ви се случи това. %s записва всички съобщения чрез формулярите за контакт в базата данни. Flamingo е безплатно разширение за WordPress, създадено от автора на Contact Form 7.

en: Integration
bg: Интеграция

en: Integration with External API
bg: Интеграция с външно API

en: Integration with external APIs
bg: Интеграция с външни API

en: Invalid key values.
bg: Невалидни стойности на ключа.

en: Invalid mailbox syntax is used in the %name% field.
bg: Невалиден синтаксис на пощенската кутия е използван в полето %name%

en: Invalid mailbox syntax is used.
bg: Невалиден синтаксис.

en: It is hard to continue development and support for this plugin without contributions from users like you.
bg: Трудно е да продължим разработката и поддръжката на това разширение без принос от потребители като вас.

en: It is not allowed to use files outside the wp-content directory.
bg: Не е разрешено да се използват файлове извън директорията wp-content.

en: Just another contact form plugin. Simple but flexible.
bg: Още едно разширение за контактни форми. Опростено, но гъвкаво.

en: Label
bg: Надпис

en: Learn how your data is processed.
bg: Научете как се обработват вашите данни.

en: Mail
bg: Поща

en: Mail (2)
bg: Поща (2)

en: Mail (2) is an additional mail template often used as an autoresponder.
bg: Имейл (2) е допълнителен имейл шаблон, използван най-често за автоматичен отговор

en: Mail-tags
bg: Имейл-тагове

en: Make checkboxes exclusive
bg: Изключете квадратчетата за отметка

en: Make this checkbox optional
bg: Направете тази отметка по избор

en: Manage your contact lists
bg: Управляване на списъците си с контакти

en: Manage your email templates
bg: Управляване на вашите имейл шаблони

en: Max
bg: Максимум

en: Message Body:
bg: Текст на съобщението:

en: Message body
bg: Съобщение

en: Messages
bg: Съобщения

en: Min
bg: Минимум

en: Misconfiguration leads to mail delivery failure or other troubles. Validate your contact forms now.
bg: Неправилна конфигурация води до невъзможност за доставяне на писма или други проблеми. Валидирайте вашите контакти форми сега.

en: Multiple form controls are in a single label element.
bg: Управлението на множество форми е в един елемент на етикета.

en: Name
bg: Име

en: Not consented
bg: Несъгласили се

en: Number fields
bg: Поле за номер

en: Number format that the sender entered is invalid
bg: Форматът на числото което изпращачът въведе е невалиден

en: Number is larger than maximum limit
bg: Номера е по-голям от максималния лимит

en: Number is smaller than minimum limit
bg: Номера е по-малък от минималния лимит

en: On this screen, you can edit a contact form. A contact form is comprised of the following components:
bg: На този екран можете да редактирате контактната форма. Една контактна форма е съставена от следните компоненти:

en: On this screen, you can manage contact forms provided by Contact Form 7. You can manage an unlimited number of contact forms. Each contact form has a unique ID and Contact Form 7 shortcode ([contact-form-7 ...]). To insert a contact form into a post or a text widget, insert the shortcode into the target.
bg: На този екран можете да редактирате контактните формуляри, създадени чрез Contact Form 7. Всеки формуляр има собствен уникален ID и кратък код ([contact-form-7 ...]). Вграждането на формуляр в страница, публикация или текстова джаджа става чрез поставянето на краткия код в съдържанието им.

en: On this screen, you can manage services that are available through Contact Form 7. Using API will allow you to collaborate with any services that are available.
bg: На този екран може да менажирате услуги, които са достъпни само през Contact Form 7. Използвайки API ще Ви позволи да сътрудничите с всички услуги, които са налични.

en: One option per line.
bg: Един вариант на ред.

en: One or more fields have an error. Please check and try again.
bg: Едно или повече полета имат грешка. Моля проверете и опитайте отново.

en: One pipe-separated question-answer pair (e.g. The capital of Brazil?|Rio) per line.
bg: Само една двойка въпрос-отговор, разделена със символ "|" (например: Столицата на Бразилия? | Рио) на ред.

en: Opt-in confirmation from %s
bg: Потвърждение за включване от %s

en: Options
bg: Опции

en: Overview
bg: Общ преглед

en: Payment is required. Please pay by credit card.
bg: Изисква се плащане. Моля, платете с кредитна карта.

en: Payments
bg: Плащания

en: Please enter a URL.
bg: Моля, въведете URL адрес.

en: Please enter a date in YYYY-MM-DD format.
bg: Моля, въведете дата във формат ГГГГ-ММ-ДД.

en: Please enter a number.
bg: Моля, въведете число.

en: Please enter a telephone number.
bg: Моля, въведете телефонен номер.

en: Please enter an email address.
bg: Моля, въведете имейл адрес.

en: Please fill out this field.
bg: Моля, попълнете полето.

en: Proceed to checkout
bg: Продължете към плащането

en: Professional services
bg: Професионални услуги

en: Publishable Key
bg: Ключ за публикуване

en: Put a label first, a checkbox last
bg: Първо етикета, след това полето за отметка

en: Questions and answers
bg: Въпроси и отговори

en: Quiz
bg: Викторина

en: Range
bg: Обхват

en: Redirect URI
bg: Пренасочване на URI

en: Required field
bg: Задължително поле

en: Save
bg: Запазване

en: Save Changes
bg: Запазване на Промените

en: Save changes
bg: Запазване на промените

en: Search Contact Forms
bg: Търсене на форми за контакт

en: Search results for &#8220;%s&#8221;
bg: Резултати от търсене за &#8220;%s&#8221;

en: Secret Key
bg: Секретен ключ

en: Select an email template:
bg: Изберете шаблон за имейл:

en: Select lists to which contacts are added:
bg: Избиране на списъци, към които да се добавят контакти:

en: Send
bg: Изпращане

en: Send a welcome email to new contacts
bg: Изпращане на имейл за добре дошли на новите си контакти

en: Sender does not enter the correct answer to the quiz
bg: Изпращачът не въвежда правилния отговор на теста

en: Sender email address does not belong to the site domain.
bg: Домейна на изпращача не съвпада с домейна на сайта.

en: Sender's message failed to send
bg: Съобщението на подателя не бе изпратено

en: Sender's message was sent successfully
bg: Съобщението на подателя беше изпратено успешно

en: Sending mail has been aborted.
bg: Изпращането на имейл е прекратено.

en: Set this URL as the redirect URI.
bg: Задайте този URL адрес като URI адрес за пренасочване.

en: Setting up mail
bg: Настройване на имейл

en: Settings
bg: Настройки

en: Settings saved.
bg: Настройките са запазени.

en: Setup Integration
bg: Настройване на Интеграцията

en: Setup integration
bg: Интеграция на настройката

en: Shortcode
bg: Кратък код

en: Show welcome panel
bg: Показване на началния панел

en: Site Key
bg: Ключ на сайта

en: Slider
bg: Слайдер

en: Spam filtering with Akismet
bg: Спам филтър с Akismet

en: Spam protection
bg: Защита срещу спам

en: Spammers target everything; your contact forms are not an exception. Before you get spammed, protect your contact forms with the powerful anti-spam features Contact Form 7 provides.
bg: Спамерите се целят във всичко и вашите формуляри за контакт не са изключение. Преди да получите спам, защитете вашите формуляри за връзка с мощните антиспам функции, които Contact Form 7 осигурява.

en: Status
bg: Състояние

en: Stripe integration
bg: Интеграция на Stripe

en: Stripe is a simple and powerful way to accept payments online. Stripe has no setup fees, no monthly fees, and no hidden costs. Millions of businesses rely on Stripe’s software tools to accept payments securely and expand globally.
bg: Stripe е прост и мощен начин за приемане на плащания онлайн. Stripe няма такси за настройка, няма месечни такси и няма скрити разходи. Милиони бизнеси разчитат на софтуерните инструменти на Stripe, за да приемат плащания сигурно и да се разширят в световен мащаб.

en: Stripe is active on this site.
bg: Stripe е активен на този сайт.

en: Stripe is not available on this site. It requires an HTTPS-enabled site.
bg: Stripe не е наличен на този сайт. Той изисква сайт с активиран HTTPS.

en: Subject
bg: Относно

en: Subject: %s
bg: Относно: %s

en: Submission was referred to as spam
bg: Изпращането беше отбелязано като спам.

en: Submit
bg: Изпращане

en: Submit button
bg: Бутон за изпращане

en: Submitted nonce is invalid.
bg: Изпратеният номер е невалиден.

en: Support
bg: Поддръжка

en: Support forums
bg: Форуми за поддръжка

en: Takayuki Miyoshi
bg: Такаюки Миюши

en: Telephone number that the sender entered is invalid
bg: Телефонният номер, който изпращачът въведе, е невалиден

en: Text fields
bg: Текстови полета

en: Thank you for your message. It has been sent.
bg: Благодарим ви за вашето съобщение. То беше изпратено.

en: The Constant Contact integration module allows you to send contact data collected through your contact forms to the Constant Contact API. You can create reliable email subscription services in a few easy steps.
bg: Интеграцията на модула Constant Contact ви позволява да изпращате данни за контакти, събрани чрез вашите формуляри за контакт към Constant Contact API. Можете да създадете надеждни услуги за абонамент за електронна поща в няколко лесни стъпки.

en: The answer to the quiz is incorrect.
bg: Отговорът на теста е неправилен.

en: The changes you made will be lost if you navigate away from this page.
bg: Промените, които направихте ще бъдат загубени, ако отидете на друга страница.

en: The code that sender entered does not match the CAPTCHA
bg: Кодът който изпращачът въведе, не съвпада със този на полето CAPTCHA

en: The fourth parameter ($mail_tag) must be an instance of the WPCF7_MailTag class.
bg: Четвъртият параметър ($mail_tag) трябва да бъде инстанция на класа WPCF7_MailTag.

en: The next major release of Contact Form 7 will discontinue support for outdated PHP versions. If you don't upgrade PHP, you will not be able to upgrade the plugin.
bg: Следващата основна версия на Contact Form 7 ще прекрати поддръжката на остарелите версии на PHP. Ако не актуализирате PHP, няма да можете да актуализирате разширението.

en: The request payload format is not supported.
bg: Форматът на полезен товар на заявката не се поддържа.

en: The requested contact form was not found.
bg: Търсената контактна форма не е намерена.

en: The total size of attachment files is too large.
bg: Общият размер на прикачените файлове е прекалено голям.

en: The uploaded file is too large.
bg: Каченият файл е твърде голям.

en: There are also special mail-tags that have specific names, but do not have corresponding form-tags. They are used to represent meta information of form submissions like the submitter&#8217;s IP address or the URL of the page.
bg: Също така са налични специални mail-tags със специфични име, които не разполагат със съответстващи form-tags. Използват се за представянето на мета информация за попълванията на формулярите. Такива са IP адресът на попълнилия формуляра и URL адреса на страницата, на която се намира формулярът.

en: There are invalid mail header fields.
bg: Невалидни полета за имейл хедъри.

en: There are terms that the sender must accept
bg: Има условия за ползване, които потребителят трябва да приеме

en: There is a field that the sender must fill in
bg: Има поле, което изпращача трябва да попълни

en: There is a field with input that is longer than the maximum allowed length
bg: Има поле с вход, което е по-дълго от максималната позволена дължина

en: There is a field with input that is shorter than the minimum allowed length
bg: Има поле с вход, което е по-малко от минималната допустима дължина

en: There is a possible empty field.
bg: Има непопълнено поле.

en: There was an error deleting the contact form.
bg: Стана грешка при опита да премахнете формата за контакт.

en: There was an error saving the contact form.
bg: Грешка при запазване на формата за контакт.

en: There was an error trying to send your message. Please try again later.
bg: Възникна грешка при опит за изпращане на съобщението Ви. Моля, опитайте отново по-късно.

en: There was an error uploading the file.
bg: Грешка при качването на файла.

en: There was an unknown error uploading the file.
bg: Възникна неизвестна грешка при качването на файла.

en: This contact form contains CAPTCHA fields, but the necessary libraries (GD and FreeType) are not available on your server.
bg: Контактната форма съдържа CAPTCHA поле, но необходимите библиотеки (GD and FreeType) не са налични на вашият сървър.

en: This contact form contains CAPTCHA fields, but the temporary folder for the files (%s) does not exist or is not writable. You can create the folder or change its permission manually.
bg: Контактната форма съдържа CAPTCHA поле, но папката където се съхраняват временно файловете (%s) не съществува или не може да се записва в нея. Може да създадете папката или да промените правата ѝ.

en: This contact form has file uploading fields, but the temporary folder for the files (%s) does not exist or is not writable. You can create the folder or change its permission manually.
bg: Формата за контакт съдържа полета за прикачване на файлове, но папката където се съхраняват временно файловете (%s) не съществува или не може да се записва в нея. Може да създадете папката или да промените правата ѝ ръчно.

en: This contact form is available only for logged in users.
bg: Тази контактна форма е достъпна само за регистрирани потребители.

en: This e-mail was sent from a contact form on %1$s (%2$s)
bg: Този имейл е изпратен от формата за контакт на %1$s (%2$s)

en: This field has a too early date.
bg: Това поле има твърде ранна дата.

en: This field has a too large number.
bg: Това поле има твърде голям номер.

en: This field has a too late date.
bg: Това поле има твърде късна дата.

en: This field has a too long input.
bg: Това поле има твърде дълъг вход.

en: This field has a too short input.
bg: Това поле има твърде кратък вход.

en: This field has a too small number.
bg: Това поле има твърде малък номер.

en: This field requires author's URL
bg: Това поле изисква URL адреса на автора

en: This field requires author's email address
bg: Това поле изисква имейл адреса на автора

en: This field requires author's name
bg: Това поле изисква името на автора

en: This form uses Akismet to reduce spam.
bg: Този формуляр използва Akismet за намаляване на спама.

en: This site is connected to the Constant Contact API.
bg: Този сайт е свързан с Constant Contact API.

en: Title
bg: Заглавие

en: To
bg: До

en: To attach the file uploaded through this field to mail, you need to insert the corresponding mail-tag (%s) into the File Attachments field on the Mail tab.
bg: За да прикачите качения в това поле файл към съобщението, трябва да поставите съответния mail-tag (%s) в полето "Прикачени файлове" в раздела "Поща".

en: To use CAPTCHA, you first need to install and activate %s plugin.
bg: За да използвате CAPTCHA, първо трябва да инсталирате и активирате %s плъгин.

en: To use CAPTCHA, you need %s plugin installed.
bg: За да ползвате CAPTCHA вие трябва да инсталирате %s разширението.

en: To use the value input through this field in a mail field, you need to insert the corresponding mail-tag (%s) into the field on the Mail tab.
bg: За да използвате стойността за въвеждане чрез това поле в полето за електронна поща, трябва да поставите съответния mail-tag (%s) в полето в раздела Поща.

en: URL
bg: Адрес

en: URL that the sender entered is invalid
bg: Адресът, който подателят е въвел е невалиден.

en: Unavailable HTML elements are used in the form template.
bg: Неразрешени HTML елементи са използвани в шаблона на формата.

en: Unavailable names (%names%) are used for form controls.
bg: Имената (%names%), използвани за контрол на формата, са непозволени.

en: Unique identifier for the contact form.
bg: Уникален идентификатор за формата за контакт.

en: Untitled
bg: Без име

en: Uploadable file size exceeds PHP’s maximum acceptable size.
bg: Размерът на файла за качване надвишава максимално допустимия размер на PHP.

en: Uploaded file is not allowed for file type
bg: Каченият файл е от непозволен тип

en: Uploaded file is too large
bg: Каченият файл е прекалено голям

en: Uploading a file fails for PHP error
bg: Качването на файл се провали заради PHP грешка

en: Uploading a file fails for any reason
bg: Качването на файл се провали

en: Use HTML content type
bg: Използване на HTML за тип на съдържанието

en: Use Mail (2)
bg: Използвай Поща (2)

en: Use this text as the placeholder of the field
bg: Използвай този текст за подсказка на полето

en: User-Agent string is unnaturally short.
bg: Полето User-Agent е неестествено кратко.

en: Validate %s contact form now | Validate %s contact forms now
bg[0]: Валидирайте %s контактна форма сега
bg[1]: Валидирайте %s контактни форми сега

en: Validate Configuration
bg: Валидирай конфигурацията

en: Validate Contact Form 7 Configuration
bg: Валидирайте конфигурацията на Contact Form 7

en: Validation errors occurred
bg: Има грешки при валидирането

en: Welcome email
bg: Имейл за добре дошли

en: Welcome panel
bg: Начален панел

en: While form-tags have a comparatively complex syntax, you do not need to know the syntax to add form-tags because you can use the straightforward tag generator (<strong>Generate Tag</strong> button on this screen).
bg: Докато form-tag имат относително сложен синтаксис, не е нужно да го познавате, за да добавите такъв таг в формуляра, защото разполагате с лесния за използване генератор на тагове.

en: With help from cloud-based machine learning, anti-spam services will protect your forms (%1$s). Even payment services are natively supported (%2$s).
bg: С помощта на базирано в облак машинно обучение, анти-спам услугите ще защитят вашите формуляри (%1$s). Дори платежните услуги се поддържат по начало (%2$s).

en: Wrap each item with label element
bg: Оградете всеки предмет със заглавен елемент

en: You are about to delete this contact form.
      'Cancel' to stop, 'OK' to delete.
bg: Сигурни ли сте, че искате да изтриете тази форма за контакт.
      'Cancel' за отказ, 'OK' за изтриване.

en: You are not allowed to access contact forms.
bg: Не ви е позволен достъп до формата за контакт.

en: You are not allowed to access the requested contact form.
bg: Не ви е позволен достъп до заявената контактна форма.

en: You are not allowed to create a contact form.
bg: Не ви е позволено да създадете форма за контакт.

en: You are not allowed to delete this item.
bg: Не ви е позволено да изтриете този елемент.

en: You are not allowed to edit this contact form.
bg: Не ви е позволено да редактирате тази форма за контакт.

en: You are not allowed to edit this item.
bg: Не ви е позволено да редактирате този елемент.

en: You are not allowed to upload files of this type.
bg: Нямате право да качвате файлове от този тип.

en: You are not allowed to validate configuration.
bg: Нямате право да валидирате конфигурацията.

en: You can add customization code snippets here. For details, see %s.
bg: Тук можете да добавите код за персонализиране. За повече информация, погледнете %s.

en: You can also use this old-style shortcode:
bg: Също така може да използвате този стар начин за добавяне на кратък код:

en: You can edit messages used in various situations here. For details, see %s.
bg: Можете да редактирате съобщенията, използвани в различни ситуации тук. За подробности вижте %s.

en: You can edit the form template here. For details, see %s.
bg: Тук можете да редактирате шаблона за формуляри. За подробности вижте %s.

en: You can edit the mail template here. For details, see %s.
bg: Тук можете да редактирате шаблона за електронна поща. За подробности вижте %s.

en: You can expand the possibilities of your contact forms by integrating them with external services. For details, see %s.
bg: Можете да разширите възможностите на вашите формуляри за контакт, като ги интегрирате с външни услуги. За подробности вижте %s.

en: You can set up the Constant Contact integration here. For details, see %s.
bg: Тук можете да настроите интеграцията на Constant Contact. За подробности вижте %s.

en: You have no active email template yet.
bg: Все още нямате активен шаблон за имейл.

en: You have no contact list yet.
bg: Все още нямате списък с контакти.

en: You have not been authenticated. Make sure the provided API key is correct.
bg: Не сте удостоверени. Уверете се, че предоставеният API ключ е правилен.

en: You have strong allies to back you up.
bg: Имате силни съюзници, които да ви подкрепят.

en: You may need to first sign up for an account with the service that you plan to use. When you do so, you would need to authorize Contact Form 7 to access the service with your account.
bg: Може да се наложи да създадете профил с услугата, която планирате да използвате. Когато го направите се налага да позволите достъп на Contact Form 7 да достъпва услугата с вашия профил.

en: You must accept the terms and conditions before sending your message.
bg: Трябва да приемете условията за ползване преди да изпратите вашето съобщение.

en: Your contact forms will become more powerful and versatile by integrating them with external APIs. With CRM and email marketing services, you can build your own contact lists (%1$s and %2$s).
bg: Вашите формуляри за контакт ще станат по-мощни и гъвкави чрез интегрирането им с външни API. С услугите за CRM и имейл маркетинг можете да създадете свои собствени списъци с контакти (%1$s и %2$s).

en: Your donation will help encourage and support the plugin&#8217;s continued development and better user support.
bg: Вашето дарение ще помогне да се насърчи и подкрепи разработката на plugin&#8217;s и по-добрата му поддръжка за потребителите.

en: Your email
bg: Вашият имейл

en: Your entered code is incorrect.
bg: Въведеният код не е верен.

en: Your message
bg: Вашето съобщение

en: Your name
bg: Вашето име

en: acceptance
bg: приемане

[ctx: block description]
en: Insert a contact form you have created with Contact Form 7.
bg: Поставете контактната форма, която сте създали с Contact Form 7.

[ctx: block keyword]
en: form
bg: форма

en: checkboxes
bg: отметки

en: date
bg: дата

en: disallowed list
bg: списък със забранени думи

en: docs
bg: документи

en: drop-down menu
bg: падащо меню

en: email
bg: имейл

en: file
bg: файл

en: https://contactform7.com/
bg: http://contactform7.com/

en: https://contactform7.com/acceptance-checkbox/
bg: http://contactform7.com/acceptance-checkbox/

en: https://contactform7.com/additional-settings/
bg: http://contactform7.com/additional-settings/

en: https://contactform7.com/captcha/
bg: http://contactform7.com/captcha/

en: https://contactform7.com/checkboxes-radio-buttons-and-menus/
bg: http://contactform7.com/checkboxes-radio-buttons-and-menus/

en: https://contactform7.com/comment-blacklist/
bg: http://contactform7.com/comment-blacklist/

en: https://contactform7.com/configuration-errors/
bg: http://contactform7.com/configuration-errors/

en: https://contactform7.com/configuration-validator-faq/
bg: http://contactform7.com/configuration-validator-faq/

en: https://contactform7.com/date-field/
bg: http://contactform7.com/date-field/

en: https://contactform7.com/docs/
bg: http://contactform7.com/docs/

en: https://contactform7.com/donate/
bg: http://contactform7.com/donate/

en: https://contactform7.com/faq/
bg: http://contactform7.com/faq/

en: https://contactform7.com/file-uploading-and-attachment/
bg: http://contactform7.com/file-uploading-and-attachment/

en: https://contactform7.com/number-fields/
bg: http://contactform7.com/number-fields/

en: https://contactform7.com/quiz/
bg: http://contactform7.com/quiz/

en: https://contactform7.com/recaptcha/
bg: http://contactform7.com/recaptcha/

en: https://contactform7.com/save-submitted-messages-with-flamingo/
bg: http://contactform7.com/save-submitted-messages-with-flamingo/

en: https://contactform7.com/setting-up-mail/
bg: http://contactform7.com/setting-up-mail/

en: https://contactform7.com/spam-filtering-with-akismet/
bg: http://contactform7.com/spam-filtering-with-akismet/

en: https://contactform7.com/submit-button/
bg: http://contactform7.com/submit-button/

en: https://contactform7.com/support/
bg: http://contactform7.com/support/

en: https://contactform7.com/text-fields/
bg: http://contactform7.com/text-fields/

en: https://ideasilo.wordpress.com/
bg: http://ideasilo.wordpress.com/

en: making a donation
bg: правене на дарение

en: number
bg: число

en: quiz
bg: викторина

en: radio buttons
bg: радио бутони

en: reCAPTCHA is active on this site.
bg: reCAPTCHA е активен на този сайт.

en: reCAPTCHA protects you against spam and other types of automated abuse. With Contact Form 7&#8217;s reCAPTCHA integration module, you can block abusive form submissions by spam bots.
bg: reCAPTHCA Ви защитава от спам и други видове автоматични злоупотреби. С Contact Form 7&#8217;s reCAPTCHA интеграционен модул, Вие можете да блокирате форми на злоупотреба от спам роботи.

en: reCAPTCHA response token is empty.
bg: Знакът за отговор на reCAPTCHA е празен.

en: reCAPTCHA score (%1$.2f) is lower than the threshold (%2$.2f).
bg: Оценката на reCAPTCHA (%1$.2f) е по-ниска от прага (%2$.2f).

en: submit
bg: изпращане

en: tel
bg: тел

en: text
bg: текст

en: text area
bg: поле за текст
