Plugins - Contact Form 7 - Stable (latest release) - en to he_IL translation catalogue (278 entries)

en: Submit
he_IL: שליחה

en: (optional)
he_IL: )אופציונאלי(

en: disallowed list
he_IL: רשימה אסורים

en: Disallowed words (%s) are used.
he_IL: משתמשים במילים (%s) אסורות.

en: Disallowed words are used.
he_IL: משתמשים במילים אסורות.

note: translators: %s: Contact Form 7 version number.
en: (This message was added in Contact Form 7 version %s.)
he_IL: (הודעה זו נוספה בטופס יצירת קשר 7 בגרסה %s.)

en: The fourth parameter ($mail_tag) must be an instance of the WPCF7_MailTag class.
he_IL: הפרמטר הרביעי ($mail_tag) צריך להיות אינסטנס של הקלאס WPCF&_MailTag

note: translators: 1: date, 2: time
en: %1$s at %2$s
he_IL: %1$s ב- %2$s

en: Additional settings
he_IL: הגדרות נוספות

en: Error
he_IL: שגיאה

en: The total size of attachment files is too large.
he_IL: סה''כ גודל של קבצים מצורפים גדול מדי.

en: reCAPTCHA is active on this site.
he_IL: reCAPTCHA הופעל האתר הזו.

en: reCAPTCHA response token is empty.
he_IL: טוקן התגובה של reCAPTCHA נותר ריק.

en: reCAPTCHA score (%1$.2f) is lower than the threshold (%2$.2f).
he_IL: תוצאת reCAPTCHA  (%1$.2f) נמוכה מהסף (%2$.2f).

en: Akismet returns a spam response.
he_IL: אקיזמט החזיר תגובת זבל.

en: Configuration updated.
he_IL: ההגדרות עודכנו.

en: Failed to establish connection. Please double-check your configuration.
he_IL: נכשל ביצירת חיבור. אנא בדוק בשנית את ההגדרות שלך.

en: Connection established.
he_IL: התחברות נוצר.

en: Save Changes
he_IL: שמירת שינויים

[ctx: API keys]
en: Remove Keys
he_IL: הסר מפתחות

en: Set this URL as the redirect URI.
he_IL: הגדר כתובת זו ככתובת האתר להפניה מחדש.

en: Redirect URI
he_IL: הפניית URI

en: API Key
he_IL: מפתח API

en: Setup Integration
he_IL: הגדרת אינטגרציה

en: It is not allowed to use files outside the wp-content directory.
he_IL: אסור להשתמש בקבצים מחוץ לתיקיית wp-content.

en: Make this checkbox optional
he_IL: הפוך את תיבת הסימון הזו לאופציונלית

en: Professional services
he_IL: שירותים מקצועיים

en: Support forums
he_IL: פורומי תמיכה

en: Here are some available options to help solve your problems.
he_IL: אפשרויות אופציונליות לעזור לפתור את הבעיות

en: Do you need help?
he_IL: האם את/ה צריך עזרה?

en: Condition
he_IL: תנאים

en: Not consented
he_IL: אין הסכמה

en: Consented
he_IL: הסכמה

en: Sending mail has been aborted.
he_IL: שליחת הדוא"ל בוטלה

en: You can edit messages used in various situations here. For details, see %s.
he_IL: את/ה יכול לערוך את ההודעות ע"י שימוש של ואריאציות מצבים. ליותר פרטים ראה %s

en: Editing messages
he_IL: עריכת הודעות

en: You can edit the mail template here. For details, see %s.
he_IL: ניתן לערוך את תבנית הדוא"ל כאן. לפרטים נוספים ראה %s.

en: You can edit the form template here. For details, see %s.
he_IL: ניתן לערוך את תבנית הטופס. לפרטים נוספים, ראה %s.

note: translators: screen reader text
en: (left and right arrow)
he_IL: (חיצים ימינה ושמאלה)

note: translators: 1: ◀ ▶ dashicon, 2: screen reader text for the dashicon
en: %1$s %2$s keys switch panels
he_IL: המפתחות %1$s %2$s החליפו פאנלים

note: translators: screen reader text
en: (configuration error)
he_IL: (שגיאת הגדרה)

en: How to resolve?
he_IL: איך לפתור?

en: Your donation will help encourage and support the plugin&#8217;s continued development and better user support.
he_IL: תרומתך תעזור לנו לגדול וכן תומכת בתוסף ומאפשרת לנו לפתח אותו הלאה ולתת שירות לקוחות טוב יותר

en: making a donation
he_IL: בצע תרומה

note: translators: %s: link labeled 'making a donation'
en: If you enjoy using Contact Form 7 and find it useful, please consider %s.
he_IL: אם אתה נהנה מהתוסף צור קשר 7 ומוצא את זה יעיל, בבקשה חשוב ל-%s

en: It is hard to continue development and support for this plugin without contributions from users like you.
he_IL: זה קשה לנו להמשיך לפתח ולתמוך בתוסף הזה ללא שום תמיכה מצד משתמשים בדיוק כמוך

en: This contact form is available only for logged in users.
he_IL: טופס יצירת קשר זה זמין רק למשתמשים מחוברים

en: Deprecated settings are used.
he_IL: נעשה שימוש בהגדרות שהוצאו משימוש.

note: translators: %s: link labeled 'Really Simple CAPTCHA'
en: To use CAPTCHA, you need %s plugin installed.
he_IL: כדי להשתמש ב-CAPTCHA את/ה צריך שהתוסף %s יותקן

en: There was an error deleting the contact form.
he_IL: ישנה בעיה במחיקת טופס צור קשר

en: You are not allowed to access the requested contact form.
he_IL: אין לך הרשאת גישה  לטופס המבוקש

en: The requested contact form was not found.
he_IL: לא נמצא הטופס המבוקש

en: You are not allowed to create a contact form.
he_IL: אין לך הרשאה ליצור טופס

en: Cannot create existing contact form.
he_IL: לא ניתן ליצור טופס קיים

en: You are not allowed to access contact forms.
he_IL: אין לך הרשאת גישה לטופס

en: Attachment file does not exist at %path%.
he_IL: קובץ מצורף לא קיים  ב %path%.

en: Invalid mailbox syntax is used in the %name% field.
he_IL: תחביר כתובת מייל בשדה %name% לא תקינה

note: translators: %names%: a list of form control names
en: Unavailable names (%names%) are used for form controls.
he_IL: בקרות הטופס משתמש בשמות (%names%) שלא קיימים

en: There are invalid mail header fields.
he_IL: יש בהאדר כתובת מיל לא חוקית

en: HTML tags are used in a message.
he_IL: ניתן להשתמש בתגיות HTML בהודעה

en: Sender email address does not belong to the site domain.
he_IL: כתבות מייל השולח לא שייכת לכתובת הדומיין

en: Invalid mailbox syntax is used.
he_IL: תחביר כתובת מייל לא תקינה

en: There is a possible empty field.
he_IL: ככל הניראה ישנו שדה ריק

note: translators: %s: number of errors detected
en: %s configuration error detected | %s configuration errors detected
he_IL[0]: %s שגיאת הגדרה התגלו
he_IL[1]: %s שגיאות הגדרה התגלו

en: There was an error saving the contact form.
he_IL: היתה שגיאה בשמירת טופס הצור קשר

en: %d configuration errors detected in this tab panel
he_IL: %d שגיאות הגדרה נמצאו בכרטיסיית הפאנל

en: 1 configuration error detected in this tab panel
he_IL: שגיאת הגדרה נמצאה בכרטיסית הפאנל

en: %d configuration errors detected
he_IL: %d נמצאה שגיאת הגדרה

en: 1 configuration error detected
he_IL: נמצאה שגיאת הגדרה

en: Flamingo
he_IL: פלמינגו

note: translators: %s: link labeled 'Flamingo'
en: Install a message storage plugin before this happens to you. %s saves all messages through contact forms into the database. Flamingo is a free WordPress plugin created by the same author as Contact Form 7.
he_IL: התקן תוסף שמירת הודעות לפני שהדבר קורה לך. %s שומר את כל ההודעות שנשלחו דרך טפסי יצירת קשר לבסיס הנתונים. פלמינגו הוא תוסף וורדפרס חינמי שנוצר על ידי המחבר של טפסי צור קשר 7.

en: Before you cry over spilt mail&#8230;
he_IL: לפני שאתה בוכה על מייל שנשפך &#8230;

note: translators: links labeled 1: 'Akismet', 2: 'reCAPTCHA', 3: 'disallowed list'
en: Contact Form 7 supports spam-filtering with %1$s. Intelligent %2$s blocks annoying spambots. Plus, using %3$s, you can block messages containing specified keywords or those sent from specified IP addresses.
he_IL: טפסי צרו קשר 7 תומך בפילטר דואר זבל עם %1$s. %2$s חכם חוסם רובוטים השולחים דואר זבל. בנוסף, תוך שימוש ב %3$s, תוכל לחסום הודעות המכילות בטויים ספציפיים או כאלו שנשלחו מכתובות IP מסויימות.

en: Getting spammed? You have protection.
he_IL: מותקף בספאם? אתה מוגן

en: Multiple form controls are in a single label element.
he_IL: פקדי טופס מרובים נמצאים באלמנט תווית יחיד.

en: FAQ about Configuration Validator
he_IL: שאלות ותשובות על אימות תצורה

en: The answer to the quiz is incorrect.
he_IL: התשובה לשאלת הביטחון אינה נכונה.

en: There was an error uploading the file.
he_IL: שגיאה בהעלאת הקובץ.

en: You are not allowed to upload files of this type.
he_IL: אין לך הרשאות להעלות קבצים בפורמט זה.

en: There was an unknown error uploading the file.
he_IL: שגיאה לא ידועה בהעלאת הקובץ.

en: You must accept the terms and conditions before sending your message.
he_IL: עליך להסכים לתנאים לפני שליחת ההודעה.

en: One or more fields have an error. Please check and try again.
he_IL: קיימת שגיאה בשדה אחד או יותר. נא לבדוק ולנסות שוב.

en: There was an error trying to send your message. Please try again later.
he_IL: ארעה שגיאה בשליחת ההודעה.

en: Thank you for your message. It has been sent.
he_IL: ההודעה נשלחה.

en: Misconfiguration leads to mail delivery failure or other troubles. Validate your contact forms now.
he_IL: תצורה שגויה מובילה לכישלון אימיילים וצרות אחרות. יש לאמת עכשיו תצורת טפסים.

en: Validate Contact Form 7 Configuration
he_IL: אימות תצורת לטפסים

en: Configuration validation completed. No invalid contact form was found.
he_IL: אימות תצורה הושלם. לא נמצאו טפסים לא תקינים.

en: Validate Configuration
he_IL: אימות תצורה

en: You are not allowed to validate configuration.
he_IL: אין לך הרשאות לאמת תצורה.

en: Secret Key
he_IL: מפתח סודי

en: Site Key
he_IL: מפתח אתר

en: Settings saved.
he_IL: ההגדרות נשמרו.

en: Invalid key values.
he_IL: ערכי מפתח לא תקינים.

note: Author of the plugin
en: Takayuki Miyoshi
he_IL: טקאיוקי מיושי

note: Description of the plugin
en: Just another contact form plugin. Simple but flexible.
he_IL: עוד תוסף טופס יצירת קשר. פשוט אבל גמיש.

note: translators: title of your first contact form. %d: number fixed to '1'
en: Contact form %d
he_IL: טופס יצירת קשר %d

en: Generate a form-tag for a multi-line text input field. For more details, see %s.
he_IL: יצירת תג-טופס עבור שדה טקסט בעל מספר שורות. לפרטים נוספים ראו %s.

en: text area
he_IL: אזור טקסט

en: This field requires author's URL
he_IL: שדה זה דורש את הכתובת של הכותב

en: This field requires author's email address
he_IL: שדה זה דורש את הדואר האלקטרוני של הכותב

en: This field requires author's name
he_IL: שדה זה דורש את שם הכותב

en: Akismet
he_IL: Akismet - בודק תגובות זבל

en: Text fields
he_IL: שדות טקסט

en: Generate a form-tag for a single-line telephone number input field. For more details, see %s.
he_IL: יצירת תג-טופס עבור שדה מספר טלפון בשורה אחת. לפרטים נוספים ראו %s.

en: Generate a form-tag for a single-line URL input field. For more details, see %s.
he_IL: יצירת תג-טופס עבור שדה כתובת אינטרנט בשורה אחת. לפרטים נוספים ראו %s.

en: Generate a form-tag for a single-line email address input field. For more details, see %s.
he_IL: יצירת תג-טופס עבור שדה כתובת אימייל בשורה אחת. לפרטים נוספים ראו %s.

en: Generate a form-tag for a single-line plain text input field. For more details, see %s.
he_IL: יצירת תג-טופס עבור שדה טקסט פשוט של שורה אחת. לפרטים נוספים ראו %s.

en: tel
he_IL: טלפון

en: URL
he_IL: כתובת URL

en: email
he_IL: אימייל

en: text
he_IL: טקסט

en: Telephone number that the sender entered is invalid
he_IL: מספר הטלפון שהשולח הזין אינו תקף

en: URL that the sender entered is invalid
he_IL: כתובת ה URL שהשולח הזין אינה תקפה

en: Email address that the sender entered is invalid
he_IL: כתובת הדואר האלקטרוני שהוזנה אינה תקינה

en: Label
he_IL: תווית

en: Submit button
he_IL: כפתור שליחה

en: Generate a form-tag for a submit button. For more details, see %s.
he_IL: יצירת תג-טופס עבור כפתור שליחה. לפרטים נוספים ראו %s.

en: submit
he_IL: שלח

en: Insert a blank item as the first option
he_IL: להכניס פריט ריק כאופציה הראשונה

en: Allow multiple selections
he_IL: אפשר בחירה מרובה

en: Generate a form-tag for a drop-down menu. For more details, see %s.
he_IL: יצירת תג-טופס עבור שדה תיבת בחירה נפתחת. לפרטים נוספים ראו %s.

en: drop-down menu
he_IL: תפריט נפתח

en: One pipe-separated question-answer pair (e.g. The capital of Brazil?|Rio) per line.
he_IL: בכל שורה, צמד שאלה תשובה מופרדים באמצעות קו אנכי (לדוגמה בירת ברזיל|ריו)

en: Questions and answers
he_IL: שאלות ותשובות

en: Quiz
he_IL: שאלה

en: Generate a form-tag for a question-answer pair. For more details, see %s.
he_IL: יצירת תג-טופס עבור צמד שאלה-תשובה. לפרטים נוספים ראו %s.

en: quiz
he_IL: חידון

en: Slider
he_IL: סליידר

en: Spinbox
he_IL: ספינבוקס

en: Number fields
he_IL: שדות מספר

en: Generate a form-tag for a field for numeric value input. For more details, see %s.
he_IL: יצירת תג-טופס עבור שדה בעל ערך מספרי. לפרטים נוספים ראו %s.

en: number
he_IL: מספר

en: Number is larger than maximum limit
he_IL: המספר גדול מהמגבלה המרבית

en: Number is smaller than minimum limit
he_IL: המספר קטן ממגבלת המינימום

en: Number format that the sender entered is invalid
he_IL: פורמט המספר שהשולח הזין שגוי

en: To attach the file uploaded through this field to mail, you need to insert the corresponding mail-tag (%s) into the File Attachments field on the Mail tab.
he_IL: כדי לצרף קובץ שהועלה דרך שדה זה לאימייל, יש להכניס את תגית-המייל המתאימה (%s) אל תוך שדה ״קבצים מצורפים״ בלשונית ״מייל״.

en: Acceptable file types
he_IL: סוגי קבצים מקובלים

en: File size limit (bytes)
he_IL: מגבלת גודל קובץ (bytes)

en: File uploading and attachment
he_IL: העלאת קבצים וצירוף

en: Generate a form-tag for a file uploading field. For more details, see %s.
he_IL: יצירת תג-טופס עבור שדה העלאת קובץ. לפרטים נוספים ראו %s.

en: file
he_IL: קובץ

en: Uploading a file fails for PHP error
he_IL: טעינת קובץ נכשלה בגלל שגיאת PHP.

en: Uploaded file is too large
he_IL: הקובץ שהועלה גדול מדי.

en: Uploaded file is not allowed for file type
he_IL: הקובץ שהועלה הוא מסוג שאינו מורשה.

en: Uploading a file fails for any reason
he_IL: טעינת הקובץ נכשלה.

en: Max
he_IL: מקסימום

en: Min
he_IL: מינימום

en: Range
he_IL: טווח

en: Use this text as the placeholder of the field
he_IL: השתמש בטקסט זה כ-placeholder של השדה

en: Default value
he_IL: ערך ברירת המחדל

en: Date field
he_IL: שדה תאריך

en: Generate a form-tag for a date input field. For more details, see %s.
he_IL: יצירת תג-טופס לקלט של תאריך. לפרטים נוספים ראו %s.

en: date
he_IL: תאריך

en: Date is later than maximum limit
he_IL: התאריך מאוחר מהמקסימום המותר.

en: Date is earlier than minimum limit
he_IL: התאריך מוקדם מהמינימום המותר.

en: Date format that the sender entered is invalid
he_IL: פורמט התאריך לא תקין.

en: To use the value input through this field in a mail field, you need to insert the corresponding mail-tag (%s) into the field on the Mail tab.
he_IL: כדי להשתמש בערך שהוזן בשדה זה במייל, יש להכניס את תגית-המייל המתאימה (%s) אל תוך השדה בלשונית ״מייל״.

en: Make checkboxes exclusive
he_IL: הפכו את תיבות הסימון לבלעדיות

en: Wrap each item with label element
he_IL: עטוף כל אובייקט בתווית

en: Put a label first, a checkbox last
he_IL: יש לשים קודם תווית ואז תיבת סימון.

en: One option per line.
he_IL: אופציה אחת בכל שורה.

en: Required field
he_IL: שדה חובה

en: Field type
he_IL: סוג שדה

en: Checkboxes, radio buttons and menus
he_IL: תיבות-סימון, כפתורי-רדיו ותפריטים

en: Generate a form-tag for a group of radio buttons. For more details, see %s.
he_IL: יצירת תג-טופס כפתורי רדיו. לפרטים נוספים ראו %s.

en: Generate a form-tag for a group of checkboxes. For more details, see %s.
he_IL: יצירת תג-טופס של קבוצת תיבות סימון. לפרטים נוספים ראו %s.

en: radio buttons
he_IL: כפתורי רדיו

en: checkboxes
he_IL: תיבות סימון

en: This contact form contains CAPTCHA fields, but the necessary libraries (GD and FreeType) are not available on your server.
he_IL: טופס צור קשר זה מכיל שדות קוד אימות CAPTCHA, אך הספריות הדרושות (GD ו- FreeType) אינן זמינות בשרת שלך.

en: This contact form contains CAPTCHA fields, but the temporary folder for the files (%s) does not exist or is not writable. You can create the folder or change its permission manually.
he_IL: טופס צור קשר זה מכיל שדות קוד אימות CAPTCHA, אך תיקיית הקבצים הזמניים (%s) אינה קיימת או שאינה ניתנת לכתיבה. באפשרותך ליצור את התיקיה או לשנות באופן ידני את ההרשאות שלה.

en: Input field settings
he_IL: הגדרות שדה קלט

en: Image settings
he_IL: הגדרות תמונה

en: Generate form-tags for a CAPTCHA image and corresponding response input field. For more details, see %s.
he_IL: יצירת תגיות-טופס עבור תמונת CAPTCHA ושדות תגובה. למידע נוסף ראו %s.

note: translators: %s: link labeled 'Really Simple CAPTCHA'
en: To use CAPTCHA, you first need to install and activate %s plugin.
he_IL: כדי להשתמש ב-CAPTCHA, יש להתקין ולהפעיל את התוסף %s.

en: Your entered code is incorrect.
he_IL: הקוד שהזנת שגוי.

en: The code that sender entered does not match the CAPTCHA
he_IL: הקוד שהשולח הזין אינו תואם את קוד האימות

en: Insert Tag
he_IL: הכנס תגית

en: Class attribute
he_IL: שדה CLASS

en: Id attribute
he_IL: שדה ID

en: Options
he_IL: אפשרויות

en: Name
he_IL: שם

en: Acceptance checkbox
he_IL: תיבת קבלה

en: Generate a form-tag for an acceptance checkbox. For more details, see %s.
he_IL: יצירת תג-טופס עבור תיבת סימון מאושרת. לפרטים נוספים ראו %s.

en: acceptance
he_IL: קבלה

en: <code>%1$s</code> property of a <code>WPCF7_ContactForm</code> object is <strong>no longer accessible</strong>. Use <code>%2$s</code> method instead.
he_IL: <code>%1$s</code> תכונה של <code>WPCF7_ContactForm</code> אובייקט <strong>אינה נגישה יותר</strong>. השתמש ב מקום זה בשיטת <code>%2$s</code>.

en: Untitled
he_IL: ללא כותרת

en: Contact Form
he_IL: טופס יצירת קשר

en: There is a field with input that is shorter than the minimum allowed length
he_IL: יש שדה שבו הקלט של המשתמש קצר מהמותר

en: There is a field with input that is longer than the maximum allowed length
he_IL: יש שדה שבו הקלט של המשתמש ארוך מהמותר

en: There is a field that the sender must fill in
he_IL: יש שדה חובה שעל השולח למלא

en: There are terms that the sender must accept
he_IL: ישנם תנאים שהשולח חייב לקבל

en: Submission was referred to as spam
he_IL: השליחה קיבלה יחס של ספאם

en: Validation errors occurred
he_IL: אירעו שגיאות אימות

en: Sender's message failed to send
he_IL: שליחת ההודעה נכשלה

en: Sender's message was sent successfully
he_IL: ההודעה נשלחה בהצלחה

note: translators: 1: blog name, 2: blog URL
en: This e-mail was sent from a contact form on %1$s (%2$s)
he_IL: אימייל זה נשלח מטופס יצירת קשר ב %1$s (%2$s)

en: Message Body:
he_IL: תוכן ההודעה:

note: translators: %s: [your-subject]
en: Subject: %s
he_IL: נושא: %s

note: translators: %s: [your-name] [your-email]
en: From: %s
he_IL: מאת: %s

en: Send
he_IL: שלח

note: translators: %s: title of form-tag like 'email' or 'checkboxes'
en: Form-tag Generator: %s
he_IL: מחולל תג-טופס: %s

en: For more information:
he_IL: למידע נוסף:

en: Any information you provide will not be shared with service providers without your authorization.
he_IL: כל האינפורמציה שהנך מספק לא תועבר למספקי שרות זה ללא אישורך.

en: You may need to first sign up for an account with the service that you plan to use. When you do so, you would need to authorize Contact Form 7 to access the service with your account.
he_IL: כדי להשתמש בשרות זה יש צורך ביצירת חשבון קודם. לאחר שתעשה זאת, תצטרך לאפשר גישה לטפסי צרו קשר 7 לחשבונך.

en: On this screen, you can manage services that are available through Contact Form 7. Using API will allow you to collaborate with any services that are available.
he_IL: במסך זה, ניתן לנהל שירותים זמינים של טפסי צרו קשר 7. באמצעות API ניתן לעבוד במשותף עם כל שרות המתממשק לטפסים של התוסף.

en: A mail-tag is also a short code enclosed in square brackets that you can use in every Mail and Mail (2) field. A mail-tag represents a user input value through an input field of a corresponding form-tag.
he_IL: תגית-אימייל היא קיצור קוד בתוך סוגריים מרובעים, שאפשר להשתמש בה בכל אימייל ובכל שדה באימייל. תגית-אימייל מייצגת ערך קלט של משתמש דרך שדה קלט של תגית-טופס תואמת.

en: A form-tag is a short code enclosed in square brackets used in a form content. A form-tag generally represents an input field, and its components can be separated into four parts: type, name, options, and values. Contact Form 7 supports several types of form-tags including text fields, number fields, date fields, checkboxes, radio buttons, menus, file-uploading fields, CAPTCHAs, and quiz fields.
he_IL: תגית-טופס היא קיצור קוד הסגור בתוך סוגריים מרובעים לשימוש בתוכן הטופס. תגית-טופס ככלל מייצגת שדה קלט, והרכיבים שלה ניתנים להפרדה לארבעה חלקים, סוג, שם, אפשרויות, וערכים. תוסף טפסי צרו קשר 7 תומך בכמה סוגים של תגיות-טופס כולל שדות טקסט, שדות מספר, שדות תאריך, תיבות סימון, כפתורי רדיו, תפריטים, שדות העלאת קובץ, קוד אימות CAPTCHAs, ושדות שאלה.

en: <strong>Additional Settings</strong> provides a place where you can customize the behavior of this contact form by adding code snippets.
he_IL: <strong>הגדרות נוספות</strong> מאפשר להגדיר את התנהגות טופס יצירת הקשר הזה באמצעות הוספת קטעי קוד.

en: In <strong>Messages</strong>, you can edit various types of messages used for this contact form. These messages are relatively short messages, like a validation error message you see when you leave a required field blank.
he_IL: ב <strong>הודעות</strong>, אפשר לערוך כמה סוגים של הודעות לשימוש בטופס יצירת הקשר הזה. הודעות אלו קצרות יחסית, כמו הודעת שגיאת אימות שרואים כאשר משאירים שדה חובה ריק.

en: <strong>Mail (2)</strong> is an additional mail template that works similar to Mail. Mail (2) is different in that it is sent only when Mail has been sent successfully.
he_IL: <strong>אימייל (2)</strong> היא תבנית אימייל נוספת הפועלת באופן דומה לאימייל. אימייל (2) שונה בכך שהיא נשלחת רק כאשר האימייל נשלח בהצלחה.

en: <strong>Mail</strong> manages a mail template (headers and message body) that this contact form will send when users submit it. You can use Contact Form 7&#8217;s mail-tags here.
he_IL: <strong>אימייל</strong> מנהל תבנית אימייל (כותרות וגוף הודעה) שתוסף יצירת קשר זה זה ישלח כאשר משתמש שולח הודעה באמצעותו. אפשר להשתמש כאן בתגיות-מייל של התוסף.

en: <strong>Form</strong> is a content of HTML form. You can use arbitrary HTML, which is allowed inside a form element. You can also use Contact Form 7&#8217;s form-tags here.
he_IL: <strong>טופס</strong> הוא תוכן של טופס HTML. שאתה יכול להשתמש בו ב HTML באופן שרירותי, אשר מותר לשימוש ברכיב טופס. אפשר להשתמש כאן גם בתגיות טופס של התוסף.

en: <strong>Title</strong> is the title of a contact form. This title is only used for labeling a contact form, and can be edited.
he_IL: <strong>כותרת</strong> היא כותרת הטופס. כותרת זו משמשת רק מתן תווים לטופס יצירת הקשר, ואפשר לערוך אותה.

en: On this screen, you can edit a contact form. A contact form is comprised of the following components:
he_IL: במסך זה, אפשר לערוך את הטופס. טופס יצירת קשר מורכב מהרכיבים הבאים:

en: <strong>Duplicate</strong> - Clones that contact form. A cloned contact form inherits all content from the original, but has a different ID.
he_IL: <strong>שכפל</strong> - משכפל את הטופס הזה. טופס יצירת קשר משוכפל יורש את כל התוכן של הטופס המקורי, אבל יש לו מזהה שונה.

en: <strong>Edit</strong> - Navigates to the editing screen for that contact form. You can also reach that screen by clicking on the contact form title.
he_IL: <strong>עריכה</strong> - מנווט למסך העריכה של טופס יצירת קשר זה. אפשר לנווט לשם גם באמצעות לחיצה על שם הטופס.

en: Hovering over a row in the contact forms list will display action links that allow you to manage your contact form. You can perform the following actions:
he_IL: ריחוף עכבר מעל שורה בטפסי יצירת קשר יציג קישורים פעילים שיאפשרו לך לנהל אתהטפסים שלך. אפשר לבצע את הפעולות הבאות:

en: On this screen, you can manage contact forms provided by Contact Form 7. You can manage an unlimited number of contact forms. Each contact form has a unique ID and Contact Form 7 shortcode ([contact-form-7 ...]). To insert a contact form into a post or a text widget, insert the shortcode into the target.
he_IL: במסך זה, אפשר לנהל טפסי יצירת קשר. אפשר לנהל מספר בלתי מוגבל של טפסים. לכל טופס יש מזהה ייחודי ושורטקוד של הטופס ([contact-form-7 ...]). כדי להוסיף טופס יצירת קשר לפוסט, לעמוד או וידג'ט טקסט, פשוט מוסיפים את השורטקוד למקום המיועד.

en: Mail-tags
he_IL: תגיות-מייל

en: Form-tags
he_IL: תגיות-טופס

en: Available Actions
he_IL: פעולות זמינות

en: Overview
he_IL: סקירה

en: You can add customization code snippets here. For details, see %s.
he_IL: כאן ניתן להוסיף קטעי קוד מותאמים. לפרטים ראו %s.

en: File attachments
he_IL: קבצים מצורפים

en: Use HTML content type
he_IL: השתמש בתוכן מסוג HTML

en: Exclude lines with blank mail-tags from output
he_IL: אל תכלול בפלט שורות עם תגיות-מייל ריקות

en: Additional headers
he_IL: כותרות נוספות

en: Subject
he_IL: נושא

en: From
he_IL: מאת

en: To
he_IL: אל

en: In the following fields, you can use these mail-tags:
he_IL: בשדות הבאים ניתן להשתמש בתגיות-אימייל:

en: Mail (2) is an additional mail template often used as an autoresponder.
he_IL: אימייל (2) היא תבנית אימייל נוספת המשמשת בדרך כלל למענה אוטומטי.

en: Use Mail (2)
he_IL: השתמש במייל (2)

en: Mail (2)
he_IL: מייל (2)

note: translators: date format, see https://www.php.net/date
en: Y/m/d
he_IL: Y/m/d g:i:s A

note: translators: %s: title of contact form
en: Edit &#8220;%s&#8221;
he_IL: עריכת “%s”

en: Edit
he_IL: עריכה

en: Date
he_IL: תאריך

en: Author
he_IL: מחבר

en: Shortcode
he_IL: שורטקוד

en: Title
he_IL: כותרת

en: Additional Settings
he_IL: הגדרות נוספות

note: translators: %d: number of additional settings
en: Additional Settings (%d)
he_IL: הגדרות נוספות (%d)

en: Messages
he_IL: הודעות

en: Mail
he_IL: אימייל

en: Form
he_IL: טופס

en: Support
he_IL: תמיכה

en: FAQ
he_IL: שאלות נפוצות

en: Docs
he_IL: תיעוד

en: You are about to delete this contact form.
      'Cancel' to stop, 'OK' to delete.
he_IL: אתה עומד למחוק טופס צרו קשר זה.
    ליחצו על 'בטל' כדי לעצור או 'אישור' כדי למחוק.

en: Delete
he_IL: מחיקה

en: Duplicate
he_IL: שכפול

en: Status
he_IL: סטטוס

en: You can also use this old-style shortcode:
he_IL: ניתן גם להשתמש ושורטקודים בסגנון הישן:

en: Copy this shortcode and paste it into your post, page, or text widget content:
he_IL: אפשר להעתיק את השורטקוד הזה ולהדביק אותה בפוסט, בעמוד, או בוידג׳ט טקסט:

en: Enter title here
he_IL: כותרת

en: Save
he_IL: שמירה

en: You are not allowed to edit this contact form.
he_IL: אינך רשאי לערוך טופס צרו קשר זה.

en: Contact Form 7 needs your support.
he_IL: תוסף יצירת קשר 7 זקוק לעזרתך.

en: Dismiss
he_IL: שחרר

note: translators: 1: version of Contact Form 7, 2: version of WordPress, 3: URL
en: <strong>Contact Form 7 %1$s requires WordPress %2$s or higher.</strong> Please <a href="%3$s">update WordPress</a> first.
he_IL: <strong>טפסי צרו קשר 7 גרסה %1$s דורשת וורדפרס בגרסה %2$s ומעלה.</strong> נא <a href="%3$s">לעדכן את גרסת וורדפרס</a>.

en: Settings
he_IL: הגדרות

en: Contact form deleted.
he_IL: הטופס נמחק.

en: Contact form saved.
he_IL: הטופס נשמר.

en: Contact form created.
he_IL: הטופס נוצר.

en: Search Contact Forms
he_IL: חיפוש בטפסי יצירת קשר

note: translators: %s: search keywords
en: Search results for &#8220;%s&#8221;
he_IL: תוצאות חיפוש עבור “%s”

en: The changes you made will be lost if you navigate away from this page.
he_IL: השינויים שעשית יאבדו אם לא תישאר/י בעמוד הזה.

en: Error in deleting.
he_IL: שגיאה במחיקה.

en: You are not allowed to delete this item.
he_IL: אינך רשאי למחוק פריט זה.

en: You are not allowed to edit this item.
he_IL: אינך רשאי לערוך פריט זה.

en: Integration
he_IL: אינטגרציות

en: Add New
he_IL: הוספה

en: Add New Contact Form
he_IL: הוספת טופס חדש ליצירת קשר

en: Contact Forms
he_IL: טפסי יצירת קשר

en: Edit Contact Form
he_IL: עריכת טופס יצירת קשר

en: Contact
he_IL: צור קשר

note: Plugin Name of the plugin
en: Contact Form 7
he_IL: טפסי צרו קשר 7
