Plugins - Contact Form 7 Image CAPTCHA, WPForms Image CAPTCHA, Form Spam Image C - en to cs_CZ translation catalogue (8 entries)

en: Insert Tag
cs_CZ: Vložte štítek

en: Please select an icon.
cs_CZ: Vyberte ikonu.

en: Please select the correct icon.
cs_CZ: Vyberte správnou ikonu.

en: plane
cs_CZ: letadlo

en: house
cs_CZ: dům

en: heart
cs_CZ: srdce

en: truck
cs_CZ: nákladní automobil

en: Please prove you are human by selecting the
cs_CZ: To že jste člověk prokažte výběrem ikony
