Plugins - Contact Form 7 Image CAPTCHA, WPForms Image CAPTCHA, Form Spam Image C - en to de translation catalogue (15 entries)

en: Insert Tag
de: Schlagwort einfügen

en: Please select the correct icon.
de: Bitte wähle das korrekte Symbol.

en: Please select an icon.
de: Bitte wähle ein Symbol.

en: Please prove you are human by selecting the
de: Bitte beweise, dass du kein Spambot bist und wähle das Symbol

en: plane
de: Flugzeug

en: truck
de: LKW

en: house
de: Haus

en: heart
de: Herz

note: Description of the plugin
en: Adds an image CAPTCHA to your "Contact Form 7" and "WPForms" forms.
de: Fügt ein CAPTCHA in Form eine Bildes zu „Contact Form 7“ sowie „WPForms“ hinzu.

en: star
de: Stern

en: car
de: Auto

en: cup
de: Tasse

en: flag
de: Flagge

en: key
de: Schlüssel

en: tree
de: Baum
