Plugins - Contact Form 7 Image CAPTCHA, WPForms Image CAPTCHA, Form Spam Image C - en to el_GR translation catalogue (16 entries)

en: This message has been marked as spam.
el_GR: Αυτό το μήνυμα έχει επισημανθεί ως ανεπιθύμητο.

en: The captcha was incorrect. Please reload the page.
el_GR: Ο έλεγχος captcha ήταν λάθος. Παρακαλώ επαναλάβετε τη φόρτωση της σελίδας.

en: Please select an icon.
el_GR: Παρακαλώ επιλέξτε εικόνα.

en: Please select the correct icon.
el_GR: Παρακαλώ επιλέξτε τη σωστή εικόνα.

en: Insert Tag
el_GR: Προσθέστε ετικέτα

en: plane
el_GR: αεροπλάνο

en: tree
el_GR: δέντρο

en: truck
el_GR: φορτηγό

en: key
el_GR: κλειδί

en: flag
el_GR: σημαία

en: cup
el_GR: κύπελλο

en: car
el_GR: αυτοκίνητο

en: star
el_GR: αστέρι

en: Please prove you are human by selecting the
el_GR: Παρακαλώ αποδείξτε ότι δεν είστε μηχανή επιλέγοντας

en: house
el_GR: Σπίτι

en: heart
el_GR: καρδιά
