Plugins - Contact Form 7 Image CAPTCHA, WPForms Image CAPTCHA, Form Spam Image C - en to es translation catalogue (15 entries)

en: This message has been marked as spam.
es: Este mensaje ha sido marcado como spam

en: Insert Tag
es: Insertar una etiqueta

en: Please select an icon.
es: Por favor, selecciona un icono.

en: Please select the correct icon.
es: Por favor, selecciona el icono correcto.

en: plane
es: avión

en: tree
es: árbol

en: truck
es: camión

en: key
es: llave

en: flag
es: bandera

en: cup
es: taza

en: car
es: coche

en: star
es: estrella

en: house
es: casa

en: heart
es: corazón

en: Please prove you are human by selecting the
es: Por favor, prueba que eres humano seleccionando el
