Plugins - Contact Form 7 Image CAPTCHA, WPForms Image CAPTCHA, Form Spam Image C - en to hr translation catalogue (8 entries)

en: Please select an icon.
hr: Odaberite ikonu.

en: Please select the correct icon.
hr: Odaberite ispravnu ikonu.

en: Insert Tag
hr: Umetni oznaku

en: heart
hr: Srce

en: house
hr: Kuća

en: plane
hr: Avion

en: Please prove you are human by selecting the
hr: Molimo označite

en: truck
hr: Kamion
