Plugins - Contact Form 7 Image CAPTCHA, WPForms Image CAPTCHA, Form Spam Image C - en to ja_JP translation catalogue (9 entries)

en: Please select an icon.
ja_JP: ピクトグラムを選択してください。

en: Please select the correct icon.
ja_JP: 正しいピクトグラムを選択してください。

en: .
ja_JP: 。

en: Insert Tag
ja_JP: タグを追加する

en: plane
ja_JP: 飛行機

en: truck
ja_JP: トラック

en: house
ja_JP: お家

en: heart
ja_JP: ハート

en: Please prove you are human by selecting the
ja_JP: 次のものを選択してください
