Plugins - Contact Form 7 Image CAPTCHA, WPForms Image CAPTCHA, Form Spam Image C - en to nl translation catalogue (17 entries)

en: This message has been marked as spam.
nl: Dit bericht is gemarkeerd als spam.

en: The captcha was incorrect. Please reload the page.
nl: De captcha was incorrect. Vernieuw de pagina.

en: Insert Tag
nl: Voeg label toe

en: Please select an icon.
nl: Selecteer een pictogram.

en: Please select the correct icon.
nl: Selecteer het juiste pictogram.

en: Please prove you are human by selecting the
nl: Bewijs dat je menselijk bent door het selecteren van

en: plane
nl: vliegtuig

en: tree
nl: boom

en: truck
nl: vrachtwagen

en: key
nl: sleutel

en: flag
nl: vlag

en: cup
nl: kopje

en: car
nl: auto

en: star
nl: ster

en: house
nl: huis

en: heart
nl: hart

note: Description of the plugin
en: Adds an image CAPTCHA to your "Contact Form 7" and "WPForms" forms.
nl: Voegt een CAPTCHA met afbeelding toe aan je "Contact Form 7" en "WPForms" formulieren.
