Plugins - Contact Form 7 Image CAPTCHA, WPForms Image CAPTCHA, Form Spam Image C - en to ro translation catalogue (17 entries)

en: This message has been marked as spam.
ro: Acest mesaj a fost marcat ca spam.

en: The captcha was incorrect. Please reload the page.
ro: Captcha nu este corect. Te rog să reîncarci pagina.

en: Insert Tag
ro: Inserează eticheta

en: Please select an icon.
ro: Te rog să selectezi un icon.

en: Please select the correct icon.
ro: Te rog să selectezi iconul corect.

en: Please prove you are human by selecting the
ro: Te rog să dovedești că ești om selectând

en: plane
ro: avion

en: tree
ro: copac

en: truck
ro: camion

en: key
ro: cheie

en: flag
ro: steag

en: cup
ro: ceașcă

en: car
ro: mașină

en: star
ro: stea

en: house
ro: casă

en: heart
ro: inimă

note: Description of the plugin
en: Adds an image CAPTCHA to your "Contact Form 7" and "WPForms" forms.
ro: Adaugă o imagine CAPTCHA la formularele tale „Formular de contact 7” și „WPForms”.
