Plugins - Contact Form 7 Image CAPTCHA, WPForms Image CAPTCHA, Form Spam Image C - en to ru translation catalogue (17 entries)

en: This message has been marked as spam.
ru: Это сообщение было отмечено как спам.

en: The captcha was incorrect. Please reload the page.
ru: Капча была введена неправильно. Перезагрузите страницу.

en: Insert Tag
ru: Вставить метку

en: Please select an icon.
ru: Пожалуйста, выберите значок

en: Please select the correct icon.
ru: Пожалуйста, выберите правильный значок

en: Please prove you are human by selecting the
ru: Пожалуйста, докажите, что вы человек, выбрав

en: plane
ru: самолет

en: tree
ru: дерево

en: truck
ru: грузовик

en: key
ru: ключ

en: flag
ru: флаг

en: cup
ru: чашка

en: car
ru: машина

en: star
ru: звезда

en: house
ru: дом

en: heart
ru: сердце

note: Description of the plugin
en: Adds an image CAPTCHA to your "Contact Form 7" and "WPForms" forms.
ru: Добавляет изображение CAPTCHA к вашим формам "Contact Form 7" и "WPForms".
