Plugins - Contact Form 7 Image CAPTCHA, WPForms Image CAPTCHA, Form Spam Image C - en to sk translation catalogue (8 entries)

en: Please select an icon.
sk: Vyberte ikonu.

en: Please select the correct icon.
sk: Vyberte správnu ikonu.

en: Insert Tag
sk: Vložte značku

en: plane
sk: lietadlo

en: truck
sk: nákladné auto

en: house
sk: dom

en: heart
sk: srdce

en: Please prove you are human by selecting the
sk: Ak ste človek, vyberte obrázok
