Plugins - Contact Form 7 Image CAPTCHA, WPForms Image CAPTCHA, Form Spam Image C - en to sv_SE translation catalogue (15 entries)

en: Insert Tag
sv_SE: Infoga etikett

en: Please select an icon.
sv_SE: Välj en ikon.

en: Please select the correct icon.
sv_SE: Välj rätt ikon.

en: plane
sv_SE: flygplan

en: tree
sv_SE: träd

en: truck
sv_SE: lastbil

en: key
sv_SE: nyckel

en: flag
sv_SE: flagga

en: cup
sv_SE: kopp

en: car
sv_SE: bil

en: star
sv_SE: stjärna

en: house
sv_SE: hus

en: heart
sv_SE: hjärta

en: Please prove you are human by selecting the
sv_SE: Bevisa att du är människa genom att välja

note: Description of the plugin
en: Adds an image CAPTCHA to your "Contact Form 7" and "WPForms" forms.
sv_SE: Lägger till en bild-CAPTCHA i dina formulär ”Contact Form 7” och ”WPForms”.
