Plugins - Contact Form 7 Image CAPTCHA, WPForms Image CAPTCHA, Form Spam Image C - en to uk_UA translation catalogue (17 entries)

en: This message has been marked as spam.
uk_UA: Це повідомлення позначено як спам.

en: The captcha was incorrect. Please reload the page.
uk_UA: Captcha була неправильною. Перезавантажте сторінку.

en: Insert Tag
uk_UA: Вставити тег

en: Please select an icon.
uk_UA: Будь ласка, виберіть значок.

en: Please select the correct icon.
uk_UA: Виберіть правильний значок.

en: Please prove you are human by selecting the
uk_UA: Доведіть, що ви людина, вибравши

en: plane
uk_UA: літак

en: tree
uk_UA: дерево

en: truck
uk_UA: вантажівка

en: key
uk_UA: ключ

en: flag
uk_UA: прапор

en: cup
uk_UA: чашка

en: car
uk_UA: автомобіль

en: star
uk_UA: зірка

en: house
uk_UA: будинок

en: heart
uk_UA: серце

note: Description of the plugin
en: Adds an image CAPTCHA to your "Contact Form 7" and "WPForms" forms.
uk_UA: Додає зображення CAPTCHA до ваших форм «Контактна форма 7» і «WPForms».
