Stable (latest release) - en to he translation catalogue (1824 entries)

en: Images
he: תמונות

en: Views
he: תצוגות מיוחדות

note: translators: %s is a module name
en: To quickly boost performance, security, and engagement we recommend activating <strong>%s</strong>. Click <strong>Jump Start</strong> to activate this feature or <a class="pointer jp-config-list-btn">learn more</a>
he: לשיפור מהיר של הביצועים, האבטחה והמעורבות, אנחנו ממליצים להפעיל את <strong>%s</strong>. יש ללחוץ על <strong>זריקת מרץ</strong> כדי להפעיל תכונה זו או כדי <a class="pointer jp-config-list-btn">לקבל מידע נוסף</a>

en: Help and Support
he: עזרה ותמיכה

en: Visit support site
he: ביקור באתר התמיכה

en: Browse forums
he: חיפוש בפורומים

en: Contact us directly
he: יצירת קשר ישיר איתנו

en: Premium Add-ons
he: הרחבות פרימיום

en: Business site? Safeguard it with real-time backups, security scans, and anti-spam.
he: אתר עסקי? כדאי לך להגן עליו באמצעות גיבויים בזמן אמת, סריקות אבטחה ומניעת תגובות זבל.

en: Compare Options
he: השוואה בין האפשרויות

en: We cannot display information for this blog.
he: אנחנו לא יכולים להציג מידע מהבלוג הזה.

en: Invalid site information returned from remote.
he: שרת מרוחק החזיר פרטי אתר לא תקפים.

en: No posts data returned by remote.
he: שרת מרוחק לא החזיר נתוני פוסטים.

en: Information about this blog is currently being retrieved.
he: מידע על בלוג זה מאוחזר כרגע.

en: Cannot load blog information at this time.
he: אנחנו לא יכולים לטעון את פרטי הבלוג כרגע.

en: Cannot load blog posts at this time.
he: אנחנו לא יכולים לטעון פוסטים בבלוג כרגע.

en: You must specify a valid blog URL!
he: יש לציין כתובת בלוג תקפה!

en: An error occurred while downloading blog posts list
he: אירעה שגיאה בעת הורדת רשימת הפוסטים בבלוג

en: Detailed information
he: מידע מפורט

note: translators: %1$s is a comma-separated list of module names or a single module name, %2$s is the last item in the module list
en: To quickly boost performance, security, and engagement we recommend activating <strong>%1$s and %2$s</strong>. Click <strong>Jump Start</strong> to activate these features or <a class="pointer jp-config-list-btn">learn more</a>
he: לשיפור מהיר של הביצועים, האבטחה והמעורבות, אנחנו ממליצים להפעיל את <strong>%1$s ואת %2$s</strong>. יש ללחוץ על <strong>זריקת מרץ</strong> כדי להפעיל תכונות אלה או כדי <a class="pointer jp-config-list-btn">לקבל מידע נוסף</a>

en: <em>Generated</em> by <a href="%s">Jetpack for WordPress</a>
he: <em>נוצר</em> על ידי <a href="%s">Jetpack עבור WordPress</a>

en: Social Menu
he: תפריט חברתי

en: Facebook Page Plugin
he: תוסף לעמוד פייסבוק

en: Use the Facebook Page Plugin to connect visitors to your Facebook Page
he: תוסף לעמוד פייסבוק יכול לעזור לך לחבר מבקרים לעמוד הפייסבוק שלך

en: An error occurred fetching the remote data.
he: אירעה שגיאה בהבאת הנתונים מרחוק.

en: Invalid remote response.
he: תגובה מרחוק לא תקפה.

en: Change Frequency
he: שינוי התדירות

en: Last Updated
he: עדכון אחרון

en: XML Sitemap
he: מפת XML

en: This is an XML Sitemap generated by <a href="%s">Jetpack</a>, meant to be consumed by search engines like <a href="%s">Google</a> or <a href="%s">Bing</a>.
he: זוהי מפת אתר מסוג XML שנוצרה על ידי <a href="%s">Jetpack</a>, והיא משמשת מנועי חיפוש כגון <a href="%s">Google</a> או <a href="%s">Bing</a>.

en: You can find more information on XML sitemaps at <a href="%s">sitemaps.org</a>
he: אפשר למצוא מידע נוסף על מפות אתר מסוג XML בכתובת <a href="%s">sitemaps.org</a>

[ctx: Module Name]
en: Sitemaps
he: מפות אתרים

[ctx: Module Description]
en: Creates sitemaps to allow your site to be easily indexed by search engines.
he: יוצר מפות אתרים שמאפשרות למנועי חיפוש להוסיף בקלות את האתר שלך לאינדקס.

[ctx: Module Name]
en: Data Backups
he: גיבויי נתונים

[ctx: Module Description]
en: Daily or real-time backups.
he: גיבויים יומיים או בזמן אמת.

[ctx: Module Tag]
en: Traffic
he: תעבורה

en: More information on Sitemaps.
he: מידע נוסף על מפות אתרים.

en: Click to share on Facebook
he: לחיצה לשיתוף בפייסבוק

en: Share on Skype
he: שיתוף ב-Skype

en: If your problem isn't known or caused by a plugin, try activating %s (the default WordPress theme).
he: אם הבעיה שלך לא ידועה או נגרמה על ידי תוסף, כדאי לנסות להפעיל את %s (ערכת עיצוב של WordPress שמוגדרת כברירת מחדל).

en: If your problem isn't known or caused by a plugin, try activating the default WordPress theme.
he: אם הבעיה שלך לא ידועה או נגרמה על ידי תוסף, כדאי לנסות להפעיל את ערכת עיצוב של WordPress שמוגדרת כברירת מחדל.

en: If this solves the problem, something in your theme is probably broken – let the theme's author know.
he: אם הבעיה נפתרה, כנראה שיש בעיה בערכת העיצוב שלך - כדאי לעדכן את יוצר ערכת העיצוב.

[ctx: Support request email subject line]
note: translators: %s is the URL of the site
en: from: %s Jetpack contact form
he: מאת: טופס יצירת קשר של %s Jetpack

en: Let Jetpack deliver your images optimized and faster than ever.
he: Jetpack תשלח את התמונות שלך באופן מיטבי ומהיר מתמיד.

en: Enable auto-updates
he: הפעלת עדכונים אוטומטיים

en: Track detailed stats on this post and the rest of your site.
he: מעקב אחר נתונים סטטיסטיים מפורטים לגבי פוסט זה ולגבי שאר התוכן באתר שלך.

en: Success! Jetpack Stats is now activated.
he: הצליח! הנתונים הסטטיסטיים של Jetpack פועלים כעת.

en: Enable Jetpack Stats
he: הפעלת נתונים סטטיסטיים של Jetpack

en: Success! Stats are now active.
he: הצליח! הנתונים הסטטיסטיים פועלים כעת.

en: We are sorry but unfortunately Stats did not activate.
he: לצערנו, לא הצלחנו להפעיל את הנתונים הסטטיסטיים.

en: <strong>Your Jetpack has a glitch.</strong>  We&#8217;re sorry for the inconvenience. Please try again later, if the issue continues please contact support with this message: %s
he: <strong>יש תקלה ב-Jetpack שלך.</strong> אנו מתנצלים על אי-הנוחות. כדאי לנסות שוב מאוחר יותר ואם הבעיה נמשכת, לפנות לתמיכה בצירוף ההודעה הבאה: %s

en: %s requires at least one selection
he: %s דורש לפחות בחירה אחת

en: Activate remote management
he: הפעלת ניהול מרחוק

en: Save time with auto updates on WordPress.com
he: עדכונים אוטומטיים ב-WordPress.com יחסכו לך זמן

en: Go to WordPress.com to enable auto-updates for plugins
he: מעבר אל WordPress.com לצורך הפעלת עדכונים אוטומטיים עבור תוספים

en: Enable auto-updates on WordPress.com
he: הפעלת עדכונים אוטומטיים ב-WordPress.com

en: Try the brand new editor.
he: התנסות בעורך החדש והמחודש.

en: Write on WordPress.com
he: כתיבה ב-WordPress.com

en: You must specify an option_name
he: יש לציין option_name

en: You must specify a whitelisted option_name
he: יש לציין option_name מרשימת ההיתרים

en: You must specify an option_value
he: יש לציין option_value

note: translators: %1$s is link to author posts, %2$s is author display name
en: <span>Author:</span> <a href="%1$s">%2$s</a>
he: <span>מחבר:</span> <a href="%1$s">%2$s</a>

en: Can not disconnect Jetpack
he: לא ניתן לנתק את Jetpack

en: Disconnecting is not possible while in staging mode.<br /><a href="%s" target="_blank">Learn more about how staging sites work</a>.
he: לא ניתן לנתק במצב של אחסון זמני.<br /><a href="%s" target="_blank">מידע נוסף על אופן הפעולה של אתרים לאחסון זמני</a>.

en: Save time with automated plugin updates.
he: עדכונים אוטומטיים של תוספים יחסכו לך זמן.

en: Success!
he: הצליח!

en: Comments are not allowed.
he: תגובות אינן מותרות.

en: Your IP (%1$s) has been flagged for potential security violations.
he: כתובת ה-IP (%1$s) שלך סומנה בשל הפרות אבטחה אפשריות.

en: All pages
he: כל העמודים

en: Show Tag Line
he: הצגת המוטו

note: translators: %s is a social network name, e.g. Facebook
en: %s username:
he: שם משתמש ב-%s:

en: Show Photo
he: הצגת תמונה

en: Show Owners
he: הצגת בעלים

en: Theme
he: תבנית

en: Landscape
he: לרוחב

en: Portrait
he: לאורך

en: Layout
he: סידור

en: Width
he: רוחב

en: Type of Widget
he: סוג וידג'ט

en: Google+ URL
he: כתובת גוגל+

en: It looks like your Google+ URL is incorrectly configured. Please check it in your <a href="%s">widget settings</a>.
he: נראה שישנה שגיאה בתצורת כתובת ה-URL של העמוד שלך ב-Google+‎. יש לבדוק זאת תחת <a href="%s">הגדרות הווידג'ט</a>.

en: Page Widget
he: וידג'ט של עמוד

en: Community Widget
he: וידג'ט של קהילה

en: Google+ Badge
he: עיטור Google+‎

en: Display a Google+ Badge to connect visitors to your Google+
he: הצגת עיטור Google‎+‎ כדי לקשר מבקרים לעמוד שלך ב-Google+‎

en: The email address has opted out of subscription emails. <br /> You can manage your preferences at <a href="%1$s" title="%2$s" target="_blank">subscribe.wordpress.com</a>
he: כתובת האימייל ביטלה קבלת הודעות אימייל של רישום לעדכונים. <br /> ניתן לנהל העדפות בכתובת <a href="%1$s" title="%2$s" target="_blank">subscribe.wordpress.com</a>

en: Manage your email preferences.
he: ניהול העדפות האימייל שלך.

en: Person Widget
he: וידג'ט של אדם

en: Manage Your Security Settings
he: ניהול הגדרות האבטחה שלך

en: Manage Your Menus
he: ניהול התפריטים שלך

en: Manage Your Site
he: ניהול האתרים שלך

en: Just one more step before you can manage your site from WordPress.com! Click the button below and you will be good to go.
he: רק עוד שלב אחד לפני שניתן יהיה לנהל את האתר שלך מ-WordPress.com! יש ללחוץ על הכפתור להלן כדי לצאת לדרך.

en: Well that was easy. You can now manage all of your sites in one convenient place on WordPress.com
he: זה היה קל. כעת אפשר לנהל את כל האתרים שלך במקום אחד נוח ב-WordPress.com

en: Manage Your Plugins
he: ניהול התוספים שלך

en: Manage Your Themes
he: ניהול ערכות העיצוב שלך

en: Just one more step before your site can be secured by Jetpack and WordPress.com. Click the button below and you'll be safe and secure.
he: רק עוד שלב אחד לפני שניתן יהיה לאבטח את האתר שלך באמצעות Jetpack ו-WordPress.com. יש ללחוץ על הכפתור להלן כדי להפעיל את האבטחה.

en: Just one more step before your menus can be managed with WordPress.com. Click the button below and you'll be managing your menus with our newly-redesigned user interface.
he: רק עוד שלב אחד לפני שהתפריטים שלך יהיו זמינים לניהול באמצעות WordPress.com. יש ללחוץ על הכפתור להלן כדי לנהל תפריטים באמצעות ממשק המשתמש המחודש שלנו.

en: Just one more step before your themes can be managed with WordPress.com. Click the button below and you'll be managing your themes with our newly-redesigned user interface.
he: רק עוד שלב אחד לפני שערכות העיצוב שלך יהיו זמינות לניהול באמצעות WordPress.com. יש ללחוץ על הכפתור להלן כדי לנהל ערכות עיצוב באמצעות ממשק המשתמש המחודש שלנו.

en: Testimonial list navigation
he: ניווט ברשימת המלצות

en: Testimonials list
he: רשימת המלצות

en: Just one more step before your plugins can be managed with WordPress.com. Click the button below and you'll be managing all of your plugins in one place.
he: רק עוד שלב אחד לפני שהתוספים שלך יהיו זמינים לניהול באמצעות WordPress.com. יש ללחוץ על הכפתור להלן כדי לנהל את כל התוספים שלך במקום אחד.

en: Project type list
he: רשימת סוגי פרויקטים

en: Project tag list navigation
he: ניווט ברשימת תגיות פרויקטים

en: Project tag list
he: רשימת תגיות פרויקטים

en: Filter Testimonials list
he: סינון רשימת המלצות

en: Menu items list
he: רשימת פריטי תפריט

en: Filter projects list
he: סינון רשימת פרויקטים

en: Project list navigation
he: ניווט ברשימת פרויקטים

en: Projects list
he: רשימת פרויקטים

en: Project type list navigation
he: ניווט ברשימת סוגי פרויקטים

en: Menu item labels list
he: רשימה של תוויות פריטי תפריט

en: Menu section list navigation
he: ניווט ברשימה של סעיפי תפריט

en: Menu section list
he: רשימה של סעיפי תפריט

en: Filter menu items list
he: סינון רשימת פריטי תפריט

en: Menu item list navigation
he: ניווט ברשימת פריטי תפריט

en: Filter comics list
he: סינון רשימת קומיקס

en: Comics list navigation
he: ניווט ברשימת קומיקס

en: Comics list
he: רשימת קומיקס

en: Menu item label list navigation
he: ניווט ברשימה של תוויות פריטי תפריט

en: Show all
he: הצג הכל

en: Site connection <strong>failed</strong>
he: חיבור האתר <strong>נכשל</strong>

en: %s is now my domain.
he: %s הוא הדומיין שלי כעת.

en: %s is still my domain.
he: %s עודנו הדומיין שלי.

en: Checkbox with Multiple Items
he: תיבת סימון עם פריטים מרובים

en: Limit width to %1$s pixels for full size images. (<a href="%2$s">More info</a>.)
he: הגבלת רוחב ל-%1$s פיקסלים עבור תמונות בגודל מלא. (<a href="%2$s">מידע נוסף</a>.)

en: Activate Now
he: להפעיל עכשיו

en: Speed up your photos and save bandwidth costs by using a free content delivery network.
he: האצת תמונות וחסכון בעלויות רוחב פס באמצעות רשת להעברת תוכן בחינם.

en: Success! WordPress.com tools are now active.
he: הצלחה! כלי WordPress.com פעילים כעת.

en: We are sorry but unfortunately Manage did not activate.
he: לצערנו, לא הצלחנו להפעיל את Manage.

en: Site successfully connected.
he: האתר חובר בהצלחה.

en: Reduce security risks with automated plugin updates.
he: צמצום סיכוני האבטחה בעזרת עדכוני תוספים אוטומטיים.

en: Connect your account
he: חברו את חשבונכם

en: RESET EVERYTHING (during testing only) - will reset modules to default as well
he: איפוס הכול (במהלך בדיקה בלבד) - מאפס גם את המודולים לברירת מחדל

en: loading&hellip;
he: טוען...

[ctx: As in Premium. Premium module description]
en: Paid
he: שולם

en: Learn more
he: למד עוד

en: Activated
he: הופעל

en: Premium Jetpack Service
he: שירות ג'טפק פרימיום

en: PAID
he: שולם

en: Modal window. Press escape to close.
he: חלון מודאלי. יש להקיש על escape כדי לסגור.

en: Close modal window
he: סגירת חלון מודאלי

en: Get started with Jetpack Multisite
he: התחל לעבוד עם רשת אתרים של Jetpack

en: Get started managing your Multisite install of Jetpack by connecting.
he: התחל לעבוד עם רשת אתרי Jetpack שהתקנת על-ידי התחברות.

en: Username
he: שם משתמש

en: Site Username
he: שם משתמש באתר

en: WordPress.com Username
he: שם משתמש

en: Not connected
he: לא מחובר

en: Unlink my account
he: ניתוק החשבון שלי

en: Link your account
he: קישור החשבון שלך

en: Primary User of the site
he: המשתמש העיקרי באתר

en: Site Username (Primary)
he: שם משתמש באתר (ראשי)

en: Jetpack Primary User
he: משתמש ראשי ב-Jetpack

en: Learn about what being the Primary User means.
he: מידע נוסף על המשמעות של היותך משתמש ראשי.

en: (primary)
he: (ראשי)

en: %sConnect more admins%s
he: %sחיבור מנהלי מערכת נוספים%s

en: Set the primary account holder
he: הגדרת בעל החשבון הראשי

en: Disconnect site from WordPress.com
he: ניתוק אתר מ-WordPress.com

en: Disconnecting Jetpack
he: מנתק את Jetpack

en: Before you completely disconnect Jetpack is there anything we can do to help?
he: לפני השלמת הניתוק של Jetpack, האם נוכל לעזור לך במשהו?

en: Confirm Disconnect
he: אשר ניתוק

en: I Need Support
he: אשמח לקבל תמיכה

en: cancel
he: בטל

en: Jetpack is network activated and notices can not be dismissed.
he: ג'טפק הופעל רשתית והודעות לא יכולות להידחות.

en: Have feedback on Jetpack?
he: יש לך משוב על Jetpack?

en: Answer a short survey to let us know how we&#8217;re doing and what to add in the future.
he: ענה על שאלון קצר שיאפשר לנו לדעת את דעתך ומה להוסיף בעתיד.

en: Take Survey
he: ענה לשאלון

en: An <span>Automattic</span> Airline
he: שירות מבית <span>Automattic</span>

en: Privacy Policy
he: מדיניות פרטיות

en: Terms of Service
he: תנאי השירות

en: Jetpack Network Settings Updated!
he: הגדרות הרשת של ג'טפק עודכנו!

en: Network Settings
he: הגדרות רשת

en: Global
he: כללי

en: These settings affect all sites on the network.
he: ההגדרות האלה משפיעות על כל האתרים ברשת.

en: Sub-site override
he: עקיפת אתר משנה

en: Allow individual site administrators to manage their own connections (connect and disconnect) to <a href="//wordpress.com">WordPress.com</a>
he: אפשר למנהלי אתרים בודדים לנהל את החיבורים שלהם (להתחבר ולהתנתק) ל-<a href="//wordpress.com">WordPress.com</a>

en: Protect whitelist
he: רשימת היתרים של Protect

note: Description of the plugin/theme
en: Bring the power of the WordPress.com cloud to your self-hosted WordPress. Jetpack enables you to connect your blog to a WordPress.com account to use the powerful features normally only available to WordPress.com users.
he: הבא את הכח של ענן וורדפרס.קום לאתר הווורדפרס שלך. Jetpack מאפשר לך לחבר את הבלוג שלך לחשבון וורדפרס.קום כדי להשתמש בתכונות שבדרך כלל זמינות רק למשתמשי וורדפרס.קום

note: Author of the plugin/theme
en: Automattic
he: אוטומטיק

[ctx: Checkbox on Widget Visibility if choosen page has children.]
en: Include children
he: כולל ילדים

en: Visibility
he: נראות

[ctx: placeholder: dropdown menu to select widget visibility; hide if or show if]
en: %s if:
he: %s אם:

[ctx: Used in the "%s if:" translation for the widget visibility dropdown]
en: Show
he: הצג

[ctx: Used in the "%s if:" translation for the widget visibility dropdown]
en: Hide
he: הסתר

[ctx: Used as the default option in a dropdown list]
en: -- Select --
he: -- בחרו --

en: Category
he: קטגוריה

[ctx: Noun, as in: "The author of this post is..."]
en: Author
he: המחבר

[ctx: Noun]
en: User
he: משתמש

[ctx: Noun, as in: "The user role of that can access this widget is..."]
en: Role
he: תפקיד

[ctx: Noun, as in: "This post has one tag."]
en: Tag
he: תגית

[ctx: Noun, as in: "This page is a date archive."]
en: Date
he: תאריך

[ctx: Example: The user is looking at a page, not a post.]
en: Page
he: עמוד

[ctx: Noun, as in: "This post has one taxonomy."]
en: Taxonomy
he: טקסונומיה

[ctx: Widget Visibility: {Rule Major [Page]} is {Rule Minor [Search results]}]
en: is
he: הוא

[ctx: Shown between widget visibility conditions.]
en: or
he: או

en: Delete
he: מחיקה

en: Display your location, hours, and contact information.
he: הצגת מיקום, שעות פעילות ופרטי קשר.

en: Contact Info
he: מידע ליצירת קשר

en: Hours & Info
he: שעות ומידע

en: Lunch: 11am - 2pm 
    Dinner: M-Th 5pm - 11pm, Fri-Sat:5pm - 1am
he: ארוחת צהריים: מ-11:00 עד 14:00 
    ארוחת ערב: בימים חמישי עד שני מ-17:00 עד 23:00, בימים שישי-שבת מ-17:00 עד 01:00

en: There was a problem getting the data to display this address on a map.  Please refresh your browser and try again.
he: אירעה תקלה בקבלת הנתונים להצגת כתובת זו על המפה.  יש לרענן את הדפדפן ולנסות שנית.

en: Title:
he: כותרת:

en: Address:
he: כתובת

en: Show map
he: הראה מפה

en: Sorry. We can not plot this address. A map will not be displayed. Is the address formatted correctly?
he: מצטערים. לא הצלחנו לפענח כתובת זו. המפה לא תוצג. האם מבנה הכתובת נכון?

en: Phone:
he: טלפון

en: Hours:
he: שעות

en: It looks like your Facebook URL is incorrectly configured. Please check it in your <a href="%s">widget settings</a>.
he: נראה שכתובת ה-URL של Facebook לא מוגדרת נכון. בדוק זאת ב<a href="%s">הגדרות וידג'ט</a>.

en: Facebook Page URL
he: כתובת ה-URL של דף Facebook

en: The widget only works with Facebook Pages.
he: הווידג'ט פועל רק עם עמודי פייסבוק.

en: Height
he: גובה

en: Show Faces
he: הצג פרצופים

en: Show profile photos in the plugin.
he: הצג תמונות פרופיל בתוסף.

en: Show Stream
he: הצג את הזרם

en: Show Page Posts.
he: הצגת פוסטים בעמודים.

en: Show Cover Photo
he: הצגת תמונת כותרת

en: Images:
he: תמונות:

en: Choose Images
he: בחירת תמונות

en: Link To:
he: קשר ל:

en: Random Order:
he: בסדר אקראי:

en: Style:
he: סגנון:

en: Display a photo gallery or slideshow
he: הצג גלריית תמונות או מצגת

en: Tiles
he: אריחים

en: Carousel
he: קרוסלה

en: Attachment Page
he: עמוד הקובץ

en: Media File
he: קובץ מדיה

en: Display your books from Goodreads
he: הצג את הספרים שלך מ-Goodreads

[ctx: past participle: books I have read]
en: Read
he: קראתי

en: Currently Reading
he: קורא כעת

[ctx: my list of books to read]
en: To Read
he: לקריאה עתידית

en: You need to enter your numeric user ID for the <a href="%1$s">Goodreads Widget</a> to work correctly. <a href="%2$s">Full instructions</a>.
he: יש להזין זיהוי משתמש מספרי כדי שהווידג'ט <a href="%1$s">Goodreads</a> יעבוד בצורה תקינה. <a href="%2$s">הוראות מלאות</a>.

en: Goodreads numeric user ID <a href="%s" target="_blank">(instructions)</a>:
he: זיהוי משתמש מספרי של Goodreads <a href="%s" target="_blank">(הוראות)</a>:

en: Invalid User ID, please verify and re-enter your Goodreads numeric user ID.
he: זיהוי משתמש לא תקף, יש לוודא ולהזין שוב את זיהוי המשתמש המספרי שלך עבור Goodreads.

en: Shelf:
he: מדף:

en: Gravatar Profile
he: פרופיל גרוואטאר

en: Display a mini version of your Gravatar Profile
he: הצג גרסת מיני של פרופיל גרוואטאר שלך

en: You need to select what to show in this <a href="%s">Gravatar Profile widget</a>.
he: עליך לבחור מה להציג ב<a href="%s">ווידג'ט של פרופיל הגרוואטאר</a> הזה.

en: View Full Profile &rarr;
he: הצג פרופיל מלא &larr;

en: Error loading profile
he: שגיאה בטעינת הפרופיל

en: Personal Links
he: לינקים אישיים

en: Verified Services
he: שירותים מאומתים

[ctx: 1: User Name, 2: Service Name (Facebook, Twitter, ...)]
en: %1$s on %2$s
he: %1$s ב %2$s

en: Select a user or pick "custom" and enter a custom email address.
he: בחר משתמש או הזן כתובת אימייל אחרת.

en: Custom
he: מותאם אישית

en: Custom Email Address
he: כתובת דוא"ל מותאמת אישית

en: Show Personal Links
he: הצג קישורים אישיים

en: Links to your websites, blogs, or any other sites that help describe who you are.
he: קישורים לאתרים שלך לבלוגים שלך או לכל אתר אחר שלך המתאר מי אתה.

en: Show Account Links
he: הצג קישורי חשבון

en: Links to services that you use across the web.
he: קישורים לשירותים שאתה משמש בהם ברחבי הרשת.

en: Opens in new window
he: נפתח בחלון חדש

en: Edit Your Profile
he: ערוך את הפרופיל שלך

en: What's a Gravatar?
he: מה זה גרוואטאר?

en: Image
he: תמונה

en: Display an image in your sidebar
he: הצג תמונה בסרגל הצד שלך

en: Image URL:
he: כתובת URL של תמונה:

en: Alternate text:
he: טקסט חלופי:

en: Image title:
he: כותרת התמונה:

en: Caption:
he: כותרת:

en: Left
he: לשמאל

en: Center
he: למרכז

en: Right
he: לימין

en: Image Alignment:
he: יישור תמונה:

en: Width:
he: רוחב:

en: Height:
he: גובה:

en: If empty, we will attempt to determine the image size.
he: אם ריק, אנו נקבע את גודל התמונה.

en: Link URL (when the image is clicked):
he: כתובת URL של קישור (כאשר לוחצים על התמונה):

en: Open link in a new window/tab
he: הקישור יפתח בלשונית חדשה

en: Links to your blog's RSS feeds
he: מקשר להזנות RSS של הבלוג שלך

en: RSS Links
he: קישורי רסס

en: Posts
he: רשומות

en: Posts & Comments
he: רשומות ותגובות

en: Feed(s) to Display:
he: הזנות להצגה:

en: Text Link
he: קישור טקסט

en: Image Link
he: קישור תמונה

en: Text & Image Links
he: קישור טקסט ותמונה

en: Format:
he: פורמט:

en: Image Settings:
he: הגדרות תמונה:

en: Small
he: קטן

en: Medium
he: בינוני

en: Large
he: גדול

en: Image Size:
he: גודל תמונה:

en: Red
he: אדום

en: Orange
he: כתום

en: Green
he: ירוק

en: Blue
he: כחול

en: Purple
he: סגול

en: Pink
he: ורוד

en: Silver
he: כסף

en: Image Color:
he: צבע תמונה:

en: Subscribe to %s
he: הירשם ל-%s

en: Social Media Icons
he: סמלי רשתות חברתיות

en: A simple widget that displays social media icons.
he: וידג'ט פשוט שמציג סמלים של רשתות חברתיות.

en: Social
he: חברתי

en: View %1$s&#8217;s profile on %2$s
he: הצגת הפרופיל של %1$s ב-%2$s

en: Top Posts &amp; Pages
he: הרשומות והעמודים הנצפים ביותר

en: Shows your most viewed posts and pages.
he: מראה את הרשומות והדפים הנצפים ביותר שלך.

en: Maximum number of posts to show (no more than 10):
he: מספר מקסימלי של פוסטים לתצוגה (לא יותר מ-10):

en: Types of pages to display:
he: סוגי עמודים שאפשר להציג:

en: Display as:
he: הצג כ:

en: Text List
he: רשימת טקסט

en: Image List
he: רשימת תמונות

en: Image Grid
he: רשת תמונות

en: Top Posts &amp; Pages by views are calculated from 24-48 hours of stats. They take a while to change.
he: פוסטים ודפים מובילים מחושבים מסטיסטיקות של 24-48 שעות. לוקח זמן עד שהם מתעדכנים.

en: There are no posts to display. <a href="%s">Want more traffic?</a>
he: אין פוסטים לתצוגה. <a href="%s">רוצה יותר תנועה?</a>

en: Twitter Timeline
he: ציר הזמן של טוויטר

en: Display an official Twitter Embedded Timeline widget.
he: הצג את ווידג'ט ציר הזמן הרשמי של טוויטר.

en: My Tweets
he: הציוצים שלי

en: Follow me on Twitter
he: עקוב אחרי ב-Twitter

en: Height (px):
he: גובה (בפיקסלים):

en: # of Tweets Shown:
he: מספר הציוצים שהוצגו:

en: You need to <a href="%1$s" target="_blank">create a widget at Twitter.com</a>, and then enter your widget id (the long number found in the URL of your widget's config page) in the field below. <a href="%2$s" target="_blank">Read more</a>.
he: אתם צריכים <a href="%1$s" target="_blank">ליצור ווידג'ט ב Twitter.com</a>, ואז להכניס את מזהה הווידג'ט (המספר הארוך בנמצא בקישור של עמוד הגדרות הווידג'ט שלכם) לתוך השדה פה למטה.
    <a href="%2$s" target="_blank">קראו עוד</a>.

en: Widget ID:
he: מזהה הווידג'ט:

en: Layout Options:
he: אפשרויות פריסה:

en: No Header
he: ללא כותרת

en: No Footer
he: ללא חלק תחתון

en: No Borders
he: ללא גבולות

en: No Scrollbar
he: ללא פס גלילה

en: Transparent Background
he: רקע שקוף

en: Link Color (hex):
he: צבע הקישור (קוד HEX):

en: Border Color (hex):
he: צבע הגבול (HEX):

en: Timeline Theme:
he: תבנית ציר הזמן:

en: Display WordPress Posts
he: הצג פוסטים של וורדפרס

en: Displays a list of recent posts from another WordPress.com or Jetpack-enabled blog.
he: הצג רשימה של פוסטים אחרונים מבלוג אחר של WordPress.com או בלוג אחר עם Jetpack פעיל.

en: Recent Posts
he: רשומות אחרונות

en: Blog URL:
he: קישור לבלוג:

en: Enter a WordPress.com or Jetpack WordPress site URL.
he: הכניסו כתובת URL של אתר WordPress.com או אתר וורדפרס עם Jetpack.

en: Number of Posts to Display:
he: מספר פוסטים לתצוגה:

en: Open links in new window/tab:
he: פתיחת קישורים בחלון חדש/כרטיסייה חדשה:

en: Show Featured Image:
he: הצג תמונה נבחרת:

en: Show Excerpts:
he: הצג תקצירים:

en: Jump Start your site by activating these components
he: הפעלת רכיבים אלה תעניק זריקת מרץ לאתר שלך

en: Jump Start your site
he: זריקת מרץ לאתר שלך

en: Your site has been sucessfully Jump Started.
he: האתר שלך קיבל זריקת מרץ בהצלחה.

en: Success! You've jump started your site.
he: הצלחה! הענקת זריקת מרץ לאתר שלך.

en: Check out other recommended features below, or go to the <a href="%s">settings</a> page to customize your Jetpack experience.
he: כדאי לך לעיין בתכונות מומלצות נוספות להלן או לעבור לעמוד <a href="%s">ההגדרות</a> ולהתאים אישית את חוויית Jetpack שלך.

en: Jump Start
he: זריקת מרץ

en: Skip
he: דלג

en: Link your account to WordPress.com
he: קשר את חשבונך ל-WordPress.com

en: Improve your site with Jetpack
he: שיפור האתר שלך בעזרת Jetpack

en: Jetpack can help secure your site, increase performance &amp; traffic, and simplify how you manage your site.
he: Jetpack יכול לסייע באבטחת האתר שלך, לשפר ביצועים ונתוני תעבורה ולפשט את אופן ניהול האתר שלך.

en: Performance &amp; Security
he: ביצועים ואבטחה

en: Traffic Growth
he: הגדלת תעבורה

en: WordPress.com Tools
he: כלי WordPress.com

en: Learn more about WordPress.com's free tools
he: מידע נוסף על הכלים החינמיים של WordPress.com

en: Manage Multiple Sites
he: ניהול אתרים מרובים

en: Bulk site management from one dashboard.
he: ניהול אתרים מרובים בלוח בקרה אחד.

en: Automatic Updates
he: עדכונים אוטומטיים

en: Keep plugins auto-updated.
he: התוספים שלך יתעדכנו אוטומטית.

en: Centralized Posting
he: פרסום ממקום מרכזי אחד

en: Post to your sites via mobile devices.
he: פרסום בכל האתרים שלך באמצעות מכשירים ניידים.

en: Menu Management
he: ניהול תפריט

en: A simpler UI for creating and editing menus.
he: ממשק פשוט ליצירה ועריכת תפריטים.

en: More Statistics
he: עוד סטטיסטיקות

en: Enhanced site stats and insights.
he: שפר סטטיסטיקות אתר ותובנות.

en: Go to WordPress.com to try these features
he: עברו ל- WordPress.com כדי לנסות תכונות אלה

en: Go to WordPress.com
he: עברו ל- WordPress.com

en: Activate free WordPress.com features
he: הפעילו את התכונות החינמיות של WordPress.com

en: Activate features
he: הפעילו תכונות

en: Jetpack includes many other features that you can use to customize how your site looks and functions. These include Contact Forms, Tiled Photo Galleries, Custom CSS, Image Carousel, and a lot more.
he: Jetpack כולל עוד תכונות רבות נוספות שאפשר להשתמש בהן כדי להתאים אישית את מראה האתר שלך והפונקציות שלו. תכונות כגון טופסי יצירת קשר, גלריות תמונות פרושות, CSS מותאם אישית, תוסף Carousel לתמונות, ורבות נוספות.

en: See the other %s Jetpack features
he: הצגת %s התכונות הנוספות של Jetpack

en: We offer free, full support to all Jetpack users. Our support team is always around to help you.
he: אנחנו מציעים תמיכה מלאה, ללא תשלום לכל משתמשי Jetpack שלנו. צוות התמיכה שלנו תמיד זמין לשירותכם.

en: Two-Step Authentication Enabled
he: אימות דו-שלבי מופעל

en: Two-Step Authentication Disabled
he: אימות דו-שלבי מושבת

en: Unlink This Account
he: בטל את קישור החשבון הזה

en: Loading&hellip;
he: טוען&hellip;

en: View stats on WordPress.com right now
he: צפה עכשיו בסטטיסטיקות WordPress.com.

en: Your Site Stats work better with JavaScript enabled.
he: סטטיסטיקת האתר תפעל טוב יותר כשהג'אווה-סקריפט בדפדפן מופעל.

en: View Site Stats without JavaScript
he: צפה בסטטיסטיקת האתר ללא ג'אווה-סקריפט

en: Visit <a href="%s">Site Stats</a> to see your stats.
he: בקר ב <a href="%s">סטטיסטיקה</a> כדי לצפות בסטטיסטיקות שלך.

en: Admin bar
he: סרגל ניהול

en: Put a chart showing 48 hours of views in the admin bar.
he: הצג בסרגל הניהול תרשים המציג 48 שעות של צפיות.

en: Registered users
he: משתמשים רשומים

en: Count the page views of registered users who are logged in.
he: מנה את הצפיות באתר של משתמשים רשומים ומחוברים.

en: Smiley
he: סמיילי

en: Hide the stats smiley face image.
he: הסתר את תמונת הסמיילי של הסטטיסטיקה.

en: The image helps collect stats and <strong>makes the world a better place</strong> but should still work when hidden
he: תמונת הסמיילי עוזרת לאסוף נתונים סטטיסטיים <strong>והופכת את העולם למקום טוב יותר</strong> אבל האיסוף עדיין אמור לעבוד כשהיא מוסתרת.

en: Smiley face
he: סמיילי

en: Report visibility
he: נראות הדוחות

en: Select the roles that will be able to view stats reports.
he: בחר את התפקידים שיוכלו לצפות בדוחות הסטטיסטיקה.

en: Stats
he: סטטיסטיקות

en: Views over 48 hours. Click for more Site Stats.
he: צפיה ב-48 השעות האחרונות. לחצו לצפיה בסטטיסטיקות נוספות.

en: day
he: יום

en: week
he: שבוע

en: month
he: חודש

en: the past day
he: היום שחלף

en: the past week
he: השבוע שחלף

en: the past month
he: החודש שחלף

en: the past quarter
he: הרבעון שחלף

en: the past year
he: השנה שחלפה

en: Chart stats by
he: תרשימי סטטיסטיקה של

en: Show top posts over
he: הצג רשומות נצפות ביותר מעל

en: Show top search terms over
he: הצג מונחי חיפוש מובילים ב

en: Submit
he: שלח

note: translators: Stats dashboard widget postviews list: "$post_title $views Views"
en: %1$s %2$s Views
he: %1$s %2$s צפיות

en: View All
he: הצג הכל

en: Top Posts
he: רשומות מובילות

en: Sorry, nothing to report.
he: מצטערים, אין מה לדווח.

en: Top Searches
he: חיפושים מובילים

en: We were unable to get your stats just now. Please reload this page to try again.
he: לא הצלחנו להציג את הסטטיסטיקה שלכם כרגע. טענו בבקשה מחדש את העמוד על מנת לנסות שוב.

en: We were unable to get your stats just now. Please reload this page to try again. If this error persists, please <a href="%1$s">contact support</a>. In your report please include the information below.
he: לא הצלחנו להציג את הסטטיסטיקה שלכם כרגע. טענו בבקשה מחדש את העמוד על מנת לנסות שוב. אם השגיאה חוזרת על עצמה בבקשה <a href="%1$s">פנו לתמיכה</a>.
    בדו"ח שלכם שלחו את המידע המופיע למטה.

en: Jetpack Subscriptions:
he: רישומים לעדכונים מ-Jetpack:

en: Don&#8217;t send this to subscribers
he: אין לשלוח זאת למנויים שרשומים לעדכונים

en: Jetpack Subscriptions Settings
he: הגדרות מנוי Jetpack

en: Follow Blog
he: עקוב אחרי הבלוג

en: Follow Comments
he: עקוב אחרי התגובות

en: Follower Settings
he: הגדרות עוקב

en: Blog follow email text
he: טקסט דוא"ל למעקב אחרי בלוג

en: Comment follow email text
he: טקסט לקבלת דוא"ל על תגובות

en: Change whether your visitors can subscribe to your posts or comments or both.
he: שנו האם המבקרים שלכם יכולים להרשם לפוסטים או לתגובות או לשניהם.

en: Show a <em>'follow blog'</em> option in the comment form
he: הצג אפשרות <em>'עקוב אחר הבלוג'</em> בטופס התגובה

en: Show a <em>'follow comments'</em> option in the comment form
he: הצג <em> עקבו אחר התגובות </em> בטופס התגובות

en: These settings change emails sent from your blog to followers.
he: הגדרות אלה משנות דוא"ל הנשלח לעוקבים מהבלוג שלך.

en: Introduction text sent when someone follows your blog. (Site and confirmation details will be automatically added for you.)
he: טקסט הכרות נשלח כשמישהו עוקב אחרי הבלוג שלך. (פרטי האתר ואישור יתווספו עבורך באופן אוטומטי).

en: Introduction text sent when someone follows a post on your blog. (Site and confirmation details will be automatically added for you.)
he: טקסט היכרות שנשלח כאשר מישהו עוקב אחרי פוסט בבלוג שלך (פרטי אתר ואישור יתווספו עבורך באופן אוטומטי).

en: Howdy.
    
    You recently followed this blog's posts. This means you will receive each new post by email.
    
    To activate, click confirm below. If you believe this is an error, ignore this message and we'll never bother you again.
he: שלום לכם, לאחרונה נרשמתם לעידכוני הפוסטים של הבלוג. זאת אומרת שאתם תקבלו כל פוסט חדש באימייל. לאישור לחצו על "אישור" למטה. אם אתם חושבים שזו טעות התעלמו מהודעה זו ולעולם לא נטריד אתכם שוב.

en: Howdy.
    
    You recently followed one of my posts. This means you will receive an email when new comments are posted.
    
    To activate, click confirm below. If you believe this is an error, ignore this message and we'll never bother you again.
he: שלום לכם, לאחרונה נרשמתם לעידכונים של אחד הפוסטים שלי. זאת אומרת שאתם תקבלו כל תגובה חדשה לפוסט באימייל. לאישור לחצו על "אישור" למטה. אם אתם חושבים שזו טעות התעלמו מהודעה זו ולעולם לא נטריד אתכם שוב.

en: Notify me of follow-up comments by email.
he: הודע לי על תגובות נוספות באמצעות המייל.

en: Notify me of new posts by email.
he: הודע לי על פוסטים חדשים באמצעות המייל.

en: Add an email signup form to allow people to subscribe to your blog.
he: הוסף טופס הרשמה במייל כדי לאפשר לאנשים לעשות מנוי לבלוג שלך.

en: Blog Subscriptions
he: מנויי הבלוג

en: The email you entered was invalid. Please check and try again.
he: האימייל שהזנת אינו תקף. כדאי ל‏בדוק ולנסות שוב.

en: You have already subscribed to this site. Please check your inbox.
he: כבר נרשמת לאתר זה. אפשר לבדוק בתיבת הדואר הנכס.

en: There was an error when subscribing. Please try again.
he: אירעה שגיאה בזמן ההרשמה. נסה שוב.

en: Join %s other subscriber | Join %s other subscribers
he[0]: הצטרפו למנוי נוסף %s
he[1]: הצטרפו ל %s מנויים נוספים

en: Email Address:
he: כתובת אימייל:

en: Subscribe to Blog via Email
he: הירשם לבלוג באמצעות המייל

en: Enter your email address to subscribe to this blog and receive notifications of new posts by email.
he: הזן את כתובת המייל שלך כדי להירשם לאתר ולקבל הודעות על פוסטים חדשים במייל.

en: Subscribe
he: להירשם

en: Success! An email was just sent to confirm your subscription. Please find the email now and click activate to start subscribing.
he: הצלחה! אימייל נשלח כדי לאשר את המינוי. יש למצוא את האימייל וללחוץ על הקישור המצורף על מנת להפעיל את המינוי.

en: Widget title:
he: כותרת היישומון (וידג'ט):

en: Optional text to display to your readers:
he: טקסט אופציונלי שיוצג לקוראים שלך:

en: Subscribe Placeholder:
he: מציין מיקום להרשמה:

en: Subscribe Button:
he: כפתור הרשמה:

en: Success Message Text:
he: תוכן הודעת אישור:

en: Show total number of subscribers? (%s subscriber) | Show total number of subscribers? (%s subscribers)
he[0]: האם להציג את מספר המנויים? (מנוי אחד)
he[1]: האם להציג את מספר המנויים? (%s מנויים)

en: Featured Content
he: תוכן ראשי

en: Easily feature all posts with the <a href="%1$s">"featured" tag</a> or a tag of your choice. Your theme supports up to %2$s posts in its featured content area.
he: הצג בקלות את כל הרשומות בעזרת <a href="%1$s">תגית "הצגה"</a> או תגית אחרת לבחירתך. ערכת העיצוב שלך תומכת ב-%2$s רשומות לכל היותר באזור התוכן המוצג שלה.

en: Tag name
he: שם התג

en: Hide tag from displaying in post meta and tag clouds.
he: הסתר את התג מתצוגה במטא-נתונים של הפוסט ומענני תגים.

en: Display tag content in all listings.
he: אפשר להציג תוכן תגית בכל הרישומים.

en: The settings for Featured Content have <a href="%s">moved to Appearance &rarr; Customize</a>.
he: ההגדרות לתוכן מוצג הועברו <a href="%s">למראה &rarr; התאם אישית</a>.

en: Add logo
he: הוספת לוגו

en: Set as logo
he: הגדרה כלוגו

en: Choose logo
he: בחירת לוגו

en: Change logo
he: שינוי לוגו

en: Remove logo
he: הסרת לוגו

en: No logo set
he: לא הוגדר לוגו

en: Site Title, Tagline, and Logo
he: שם האתר, תיאור קצר ולוגו

en: Display Header Text
he: הצג טקסט כותרת

en: Logo
he: לוגו

en: Site Logo
he: לוגו האתר

en: &mdash; Select &mdash;
he: &mdash; בחר &mdash;

en: Tiled Mosaic
he: פסיפס

en: Square Tiles
he: אריחים מרובעים

en: Circles
he: עיגולים

en: Tiled Columns
he: עמודות פרושות

en: Display all your gallery pictures in a cool mosaic.
he: הצג את כל תמונות הגלריה שלך בפסיפס מגניב.

en: Example:
he: דוגמה:

en: Website Verification Services
he: שירותי אימות אתרים

en: Enter your meta key "content" value to verify your blog with %s
he: הזן ערך "תוכן" של מפתח מטה שלך כדי לאמת את הבלוג באמצעות  %s

en: and
he: וכן

en: %s Error
he: שגיאת %s

en: This video is intended for mature audiences.
he: ווידאו זה מיועד לקהל מבוגרים.

en: Please verify your birthday.
he: בבקשה אשר את תאריך הלידה שלך.

en: You do not have sufficient <a rel="nofollow" href="%s">freedom levels</a> to view this video. Support free software and upgrade.
he: אין לך מספיק <a rel="nofollow" href="%s">רמות חופש</a> כדי לצפות בווידאו זה. תמיכה בתכנה חינמית ושדרוג.

[ctx: watch a video title]
en: Watch: %s
he: צפה ב: %s

en: this video
he: ווידאו זה

[ctx: Play as in playback or view a movie]
en: JavaScript required to play %s.
he: צריך להשתמש בג'אווה-סקריפט כדי לנגן %s.

en: This video requires <a rel="nofollow" href="%s">Adobe Flash</a> for playback.
he: ווידאו זה דורש <a rel="nofollow" href="%s"> Adobe Flash </ a> עבור השמעה.

en: Loading video...
he: טוען את הווידאו...

en: The VideoPress plugin could not communicate with the VideoPress servers. This error is most likely caused by a misconfigured plugin. Please reinstall or upgrade.
he: תוסף VideoPress לא יכול היה לתקשר עם שרתי VideoPress. שגיאה זו נגרמת ככל הנראה, באמצעות תוסף שאינו מוגר בצורה תקינה. בבקשה התקן מחדש או שדרג.

en: <strong>%s</strong> is not an allowed embed site.
he: <strong>%s</strong> אינו אתר המותר להטמעה.

en: Publisher limits playback of video embeds.
he: היוצר מגביל את ההפעלה של הטמעות וידאו.

en: No data found for VideoPress identifier: <strong>%s</strong>.
he: לא נמצאו נתונים עבור מזהה VideoPress: <strong>%s</strong>.

en: Could not obtain a VideoPress upload token. Please try again later.
he: לא הצלחתי לקבל טוקן העלאה של VideoPress. נסו שוב מאוחר יותר.

en: Please note that the VideoPress module requires a WordPress.com account with an active <a href="http://store.wordpress.com/premium-upgrades/videopress/" target="_blank">VideoPress subscription</a>.
he: שימו לב שרכיב ה- VideoPress דורש חשבון WordPress.com עם <a href="http://store.wordpress.com/premium-upgrades/videopress/" target="_blank">מנוי VideoPress </a>פעיל.

en: Connected WordPress.com Blog
he: בלוג WordPress.com מחובר

en: Only videos from the selected blog will be available in your media library.
he: רק קטעי וידאו מהבלוג הנבחר יהיו זמינים בספריית המדיה שלכם.

en: <a href="%s">Click here</a> to refresh this list.
he: <a href="%s">הקליקו כאן</a> על מנת לרענן את הרשימה.

en: Video Library Access
he: כניסה לספריית וידאו

en: Do not allow other users to access my VideoPress library
he: אל תאפשר למשתמשים אחרים להכנס לספריית ה VideoPress שלי

en: Allow users to access my videos
he: אפשר למשתמשים להכנס לסרטוני הוידאו שלי

en: Allow users to access and edit my videos
he: אפשר למשתמשים להכנס ולערוך את סרטוני הוידאו שלי

en: Allow users to access, edit, and delete my videos
he: אפשר למשתמשים להכנס, לערוך ולמחוק את סרטוני הוידאו שלי

en: Allow users to upload videos
he: אפשר למשתמשים להעלות סרטוני וידאו

en: Free formats
he: פורמטים חופשיים

en: Only display videos in free software formats
he: להציג סרטונים רק בפורמטים של תוכנה חופשית

en: Ogg file container with Theora video and Vorbis audio. Note that some browsers are unable to play free software video formats, including Internet Explorer and Safari.
he: מיכל קובץ Ogg  עם וידאו Theora ואודיו Vorbis. שים לב שחלק מהדפדפנים אינם מסוגלים לנגן פורמטי וידאו חינמיים, כולל Explorer ו-Safari.

en: Default quality
he: איכות ברירת מחדל

en: Display higher quality video by default.
he: הצג וידאו באיכות גבוהה יותר כברירת מחדל.

en: This setting may be overridden for individual videos.
he: הגדרה זו יכולה להעקף עבור סרטוני וידאו יחידים.

en: VideoPress Library
he: ספריית VideoPress

en: Use the button below to browse your VideoPress Library. Note that you can also browse your VideoPress Library while editing a post or page by using the <strong>Add Media</strong> button in the post editor.
he: השתמשו בכפתור למטה על מנת לדפדף בספריית ה- VideoPress שלכם. שימו לב שאתם יכולים לדפדף בספריית הוידאו שלכם גם תוך כדי עריכת פוסט או עמוד ע"י שימוש בלחצן <strong>הוסף מדיה</strong> שבעורך הפוסט.

en: Browse Your VideoPress Library
he: דפדפו בספריית ה- VideoPress שלכם

en: Please enable JavaScript support in your browser to use VideoPress.
he: נא אפשרו תמיכה ב- JavaScript בדפדפן שלכם על מנת שתוכלו להשתמש ב- VideoPress.

en: Please select a video file to upload.
he: נא בחרו קובץ וידאו להעלאה.

en: Your video is uploading... Please do not close this window.
he: הוידאו שלכם בתהליך העלאה... אל תסגרו את החלון הזה.

en: An unknown error has occurred. Please try again later.
he: קרתה שגיאה לא ברורה. נסו שוב מאוחר יותר.

en: Your video has successfully been uploaded. It will appear in your VideoPress Library shortly.
he: הוידאו שלכם הועלה בהצלחה. הוא יופיע בספריית ה- VideoPress שלכם תוך זמן קצר.

en: Upload a Video
he: העלו וידאו

en: Insert Video
he: הוסף וידאו

en: Ogg File URL
he: כתובת URL של קובץ Ogg

en: Location of the Ogg video file.
he: מיקום קובץ וידאו מסוג Ogg.

en: Display share menu and allow viewers to embed or download this video
he: הצג את תפריט השיתוף ואפשר למציגים להטביע את הסרטון או להוריד אותו

en: Rating
he: דירוג

en: Shortcode
he: קוד-קיצור

en: The preview is unavailable while this video is being processed.
he: התצוגה המוקדמת אינה זמינה על עוד סרטון הוידאו מעובד.

en: Video Preview:
he: תצוגה מוקדמת של הוידאו:

en: Use the form below to upload a video to your VideoPress Library. The following video formats are supported: %s. Maximum upload file size is %d%s.
he: השתמשו בטופס כאן למטה על מנת להעלות סרטוני וידאו לספריית הוידאו-פרס שלכם. פורמטי הוידאו הבאים נתמכים: %s. גודל קובץ מקסימלי להעלאה הוא %d%s.

en: Upload Video
he: העלו וידאו

en: All category pages
he: כל עמודי הקטגוריות

en: Logged In
he: מחובר למערכת

en: Logged Out
he: לא מחובר

en: All author pages
he: כל עמודי הכותב

en: All tag pages
he: כל עמודי התגים

en: All date archives
he: כל ארכיוני הימים

en: Daily archives
he: ארכיונים יומיים

en: Monthly archives
he: ארכיונים חודשיים

en: Yearly archives
he: ארכיונים שנתיים

en: Front page
he: עמוד ראשי

en: Posts page
he: עמוד רשומות

en: Archive page
he: דף ארכיון

en: 404 error page
he: עמוד שגיאת 404

en: Search results
he: תוצאות חיפוש

en: Post type:
he: סוג פוסט:

en: Static page:
he: עמוד סטטי:

en: All taxonomy pages
he: כל עמודי טקסונומיה

en: Show related content after posts
he: להציג תוכן קשור אחרי הפוסטים

en: Untitled Post
he: פוסט ללא כותרת

[ctx: in {category/tag name}]
en: In "%s"
he: ב-"%s"

en: With 1 comment | With %s comments
he[0]: עם תגובה אחת
he[1]: עם %s תגובות

en: Similar post
he: פוסט דומה

en: The secret parameter is missing
he: הפרמטר הסודי חסר

en: The secret parameter is invalid or malformed
he: הפרמטר הסודי לא תקף או פגום

en: The response parameter is missing
he: פרמטר התגובה חסר

en: The response parameter is invalid or malformed
he: פרמטר התגובה לא תקף או פגום

en: Invalid JSON
he: JSON לא תקף

en: Unexpected response
he: תגובה לא צפויה

en: Shared Post
he: פוסט משותף

note: translators: included in e-mail when post is shared via e-mail. First item is sender's name. Second is sender's e-mail address.
en: %1$s (%2$s) thinks you may be interested in the following post:
he: %1$s (%2$s) חושב/ת שאולי תהיו מעונינים בפוסט הבא:

en: Disable CSS and JS
he: ביטול CSS וג'אווה-סקריפט

en: Advanced.  If this option is checked, you must include these files in your theme manually for the sharing links to work.
he: מתקדם. אם אפשרות זו מסומנת, עליך לכלול את הקבצים האלה בערכת הנושא שלך באופן ידני כדי שהקישורים לשיתוף יעבדו.

en: Share this:
he: לשתף

en: More
he: עוד

en: Share
he: שתף

en:  (Opens in new window)
he:  (נפתח בחלון חדש)

[ctx: as sharing source]
en: Email
he: דוא"ל

en: This post has been shared!
he: פוסט זה שותף בהצלחה!

en: You have shared this post with %s
he: שיתפת את הפוסט הזה עם %s

en: Close
he: סגור

[ctx: share to]
en: Email
he: דואר אלקטרוני

en: Click to email this to a friend
he: לחצו כדי לשלוח את זה לחבר בדואר אלקטרוני

en: Send to Email Address
he: שלח לכתובת דואר אלקטרוני

en: Your Name
he: השם שלך

en: Your Email Address
he: כתובת הדואר האלקטרוני שלך

en: Send Email
he: שלח דואר אלקטרוני

en: Post was not sent - check your email addresses!
he: הפוסט לא נשלח - בדוק את כתובות המייל בבקשה!

en: Email check failed, please try again
he: הפעולה נכשלה, בקשה נסה שוב

en: Sorry, your blog cannot share posts by email.
he: מצטערים, הבלוג שלך אינו יכול לשתף רשומות בדואר אלקטרוני.

en: Twitter
he: טוויטר

[ctx: share to]
en: Twitter
he: טוויטר

en: Click to share on Twitter
he: לחצו כדי לשתף בטוויטר

en: Click to share on Reddit
he: לחצו כאן כדי לשתף ב Reddit

en: Click to share on LinkedIn
he: לחצו כדי לשתף ב LinkedIn

en: Facebook
he: פייסבוק

[ctx: share to]
en: Facebook
he: פייסבוק

en: Print
he: להדפיס

[ctx: share to]
en: Print
he: הדפס

en: Click to print
he: לחצו כדי להדפיס

en: Press This
he: לגהץ

[ctx: share to]
en: Press This
he: פרסם את זה

en: Click to Press This!
he: לחצו כדי לפרסם את זה!

[ctx: share to]
en: Google
he: גוגל

en: Click to share on Google+
he: לחץ כדי לשתף ב-Google+

en: Click to share on %s
he: לחיצה לשיתוף ב-%s

en: URL
he: כתובת URL

en: Icon
he: צלמית (אייקון)

en: Remove Service
he: הסר שירות

en: Share on Tumblr
he: שיתוף ב-Tumblr

[ctx: share to]
en: Tumblr
he: טאמבלר

en: Click to share on Tumblr
he: לחץ כדי לשתף ב-Tumblr

[ctx: share to]
en: Pinterest
he: פינטרסט

en: Click to share on Pinterest
he: לחץ כדי לשתף ב-Pinterest

en: Click to share on Pocket
he: לחצו לשיתוף בפוקט

en: Warning! Multibyte support missing!
he: אזהרה! חסרה תמיכה במולטיבייט!

en: This plugin will work without it, but multibyte support is used <a href="%s">if available</a>. You may see minor problems with Tweets and other sharing services.
he: התוסף יעבוד גם בלי זה, אבל תמיכה במולטיבייט נמצאת בשימוש <a href="%s">אם זמין</a>. יתכן ותהיינה לך בעיות מינוריות בציוצים ובשירותי שיתוף אחרים.

en: Add sharing buttons to your blog and allow your visitors to share posts with their friends.
he: הוסף לחצני שיתוף לבלוג שלך ואפשר לאורחים שלך לשתף פוסטים עם חבריהם.

en: Available Services
he: שירותים זמינים

en: Drag and drop the services you'd like to enable into the box below.
he: גרור ושחרר את השירותים שברצונך להפעיל לתוך תיבת להלן.

en: Add a new service
he: הוסף שירות חדש

en: Please note that your services have been restricted because your site is private.
he: שים לב שהשירותים שלך הוגבלו מפני שהאתר פרטי.

en: Enabled Services
he: שירותים פועלים

en: Services dragged here will appear individually.
he: שירותים הנגררים הנה יופיעו באופן עצמאי.

en: Drag and drop available services here.
he: שירותי גרירה ושחרור זמינים כאן.

en: Services dragged here will be hidden behind a share button.
he: שירותים הנגררים הנה יוסתרו מאחורי כפתור שיתוף.

en: Live Preview
he: תצוגה מקדימה

en: Sharing is off. Add services above to enable.
he: השיתוף כבוי, הוסף שירותים למעלה כדי להפעיל אותו.

en: Button style
he: סגנון לחצן

en: Icon + text
he: צלמית (אייקון) + טקסט

en: Icon only
he: צלמית (אייקון) בלבד

en: Text only
he: טקסט בלבד

en: Official buttons
he: לחצנים רשמיים

en: Sharing label
he: תווית שיתוף

en: Service name
he: שם השירות

en: Sharing URL
he: כתובת URL שיתוף

en: You can add the following variables to your service sharing URL:
he: אתה יכול להוסיף את המשתנים הבאים לכתובת השיתוף שלך:

en: Icon URL
he: צלמית (אייקון) URL

en: Enter the URL of a 16x16px icon you want to use for this service.
he: הזן את הכתובת של צלמית (אייקון) בגודל 16X16 שאתה רוצה להשתמש בה עבור שירות זה.

en: Create Share Button
he: צור לחצן שיתוף

en: An error occurred creating your new sharing service - please check you gave valid details.
he: קרתה שגיאה ביצירת שירות השיתוף החדש שלך - בבקשה תבדוק שהזנת את הפרטים בצורה תקנית.

en: Your blog does not currently have any published posts.
he: לבלוג שלך אין כעת רשומות שפורסמו.

en: Download: <a href="%s">%s</a><br />
he: הורדה: <a href="%s">%s</a><br />

en: View on Instagram
he: לצפות באינסטגרם

en: Take Our Survey
he: השתתפות בסקר שלנו

en: This slideshow could not be started. Try refreshing the page or viewing it in another browser.
he: המצגת לא הצליחה לפעול. נסו לרענן את העמוד או נסו לצפות באמצעות דפדפן אחר.

en: Click to autoplay the presentation!
he: הקליקו על מנת לנגן את המצגת!

en: Servings
he: מנות

en: Time
he: זמן

en: Difficulty
he: קושי

en: Slideshow
he: מצגת

en: Image Gallery Slideshow
he: מצגת גלרית תמונות

en: Click to view slideshow.
he: לחצו כדי לצפות במצגת.

en: This slideshow requires JavaScript.
he: מצגת זאת דורשת JavaScript.

en: Tweets by @%s
he: ציוצים מאת @%s

en: Something is wrong with your Wufoo shortcode. If you copy and paste it from the %sWufoo Code Manager%s, you should be golden.
he: משהו השתבש בפקודת המקרו ל-Wufoo שלך. העתקה והדבקה של %sמנהל הקודים של Wufoo%s אמור לפתור את הבעיה.

en: Site Icon Upload
he: העלאת סמל אתר

en: Update Site Icon
he: עדכון סמל אתר

en: Remove Icon
he: הסרת סמל

en: Add a Site Icon
he: הוספת סמל אתר

en: Site Icon creates a favicon for your site and more.
he: סמל אתר יוצר פאביקון לאתר שלך ועוד.

en: Add Site Icon
he: הוספת סמל אתר

en: select a file
he: בחירת קובץ

en: Upload a image that you want to use as your site icon. You will be asked to crop it in the next step.
he: אפשר להעלות תמונה שתשמש כסמל האתר. בשלב הבא תוצג בקשה לחתוך אותה.

en: The image needs to be at least
he: התמונה צריכה להיות לפחות

en: in both width and height.
he: ברוחב ובגובה.

en: Upload Image
he: העלה תמונה

en:  or <a href="%s">Cancel</a> and go back to the settings.
he:  או על <a href="%s">ביטול</a> וחזרה להגדרות.

en: crop the image
he: חיתוך התמונה

en: Crop Image
he: לגזור תמונה

en: As your favicon
he: כפאביקון שלך

en: Browser Chrome
he: דפדפן Chrome

en: Preview Favicon
he: תצוגה מקדימה של פאביקון

en: As a mobile icon
he: כסמל נייד

en: Preview Home Icon
he: תצוגה מקדימה של סמל דף הבית

en: Image to be cropped
he: תמונה לחיתוך

en: Large Blog Image
he: תמונת בלוג גדול

en: All Done
he: סיימתי

en: Your site icon has been uploaded!
he: סמל האתר הועלה!

en: Back to General Settings
he: חזרה להגדרות הכלליות

en: Please upload a file.
he: יש להעלות קובץ.

en: The file that you uploaded is not an accepted file type. Please try again.
he: סוג הקובץ שהעלית אינו קביל. נסה שוב.

en: The image that you uploaded is smaller than %upx in width.
he: רוחב התמונה שהעלית קטן מ-%upx.

en: The image that you uploaded is smaller than %upx in height.
he: גובה התמונה שהעלית קטן מ-%upx.

en: Temporary Large Image for Blog Image
he: תמונה גדולה זמנית לתמונת הבלוג

en: Temporary Resized Image for Blog Image
he: תמונה זמנית שגודלה השתנה לתמונת הבלוג

en: You are not supposed to be here!
he: לא ציפינו לראותך כאן!

en: Single Sign On
he: הזדהות אחידה

en: Require Two-Step Authentication
he: דרשו זיהוי בשני שלבים

en: Match by Email
he: התאמה דרך דואר אלקטרוני

en: Error: This site's Jetpack connection is currently experiencing problems.
he: שגיאה: חיבור ה-Jetpack של האתר הזה חווה כרגע בעיות.

en: Cannot deal with cookie redirects, as headers are already sent.
he: לא ניתן לטפל בניתובים חוזרים של קובצי Cookie מפני שהכותרות כבר נשלחו.

en: Error, invalid response data.
he: שגיאה, תגובת מידע לא תקינה.

en: Error: Couldn't create suitable username.
he: שגיאה: לא הצלחתי לייצר שם משתמש ראוי.

en: Log in with WordPress.com
he: התחברו באמצעות WordPress.com

en: Login method not allowed
he: שיטת ההתחברות אינה מותרת

en: We couldn't find an account with the email <strong><code>%1$s</code></strong> to log you in with.  If you already have an account on <strong>%2$s</strong>, please make sure that <strong><code>%1$s</code></strong> is configured as the email address, or that you have connected to WordPress.com on your profile page.
he: לא הצלחנו למצוא חשבון המקושר לכתובת דוא"ל זו <strong><code>%1$s</code></strong> כדי לחבר אותך למערכת. אם כבר יש לך חשבון ב-<strong>%2$s</strong>, ודא ש<strong><code>%1$s</code></strong> מוגדרת ככתובת דוא"ל, או שהתחברת ל-WordPress.com בעמוד הפרופיל שלך.

en: We couldn't find any account on <strong>%2$s</strong> that is linked to your WordPress.com account to log you in with.  If you already have an account on <strong>%2$s</strong>, please make sure that you have connected to WordPress.com on your profile page.
he: לא הצלחנו למצוא אף חשבון ב-<strong>%2$s</strong> שמקושר לחשבון WordPress.com שלך כדי לחבר אותך למערכת. אם כבר יש לך חשבון ב-<strong>%2$s</strong>, ודא שהתחברת ל-WordPress.com בעמוד הפרופיל שלך.

en: Connecting with Single Sign On enables you to log in via your WordPress.com account.
he: התחברות באמצעות Single Sign-On מאפשרת לך להתחבר דרך חשבונך ב-WordPress.com.

en: Comments Screenshot
he: צילום מסך של תגובות

en: Comments enables your visitors to use their WordPress.com, Twitter, or Facebook accounts when commenting on your site.
he: Comments מאפשר למבקרים שלך להשתמש בחשבונותיהם ב-WordPress.com, בטוויטר או בפייסבוק כדי להגיב באתר שלך.

en: Jetpack tries to match your site's color scheme automatically, but you can make manual adjustments at the bottom of the <a href='%s'>Discussion Settings</a> page.
he: Jetpack מנסה להתאים את עצמה לצבעי האתר שלכם באופן אוטומטי, אבל אתם יכולים לבצע כיוונונים ידניים בתחתית עמוד ה <a href='%s'>Discussion Settings</a>.

en: Gallery Carousel Screenshot
he: צילום מסך של גלריית קרוסלה

en: With Carousel active, any standard WordPress galleries you have embedded in posts or pages will launch a gorgeous full-screen photo browsing experience with comments and EXIF metadata.
he: אם תפעיל את הקרוסלה, כל הגלריות הרגילות של WordPress שהטבעת ברשומות או עמודים יפעילו חוויה מדהימה של צפייה בתמונות במסך מלא עם תגובות ומטה-נתונים EXIF.

en: Custom CSS
he: CSS מותאם אישית

en: The Custom CSS editor gives you the ability to add to or replace your theme's CSS, all while supplying syntax coloring, auto-indentation, and immediate feedback on the validity of the CSS you're writing.
he: עורך CSS מותאם אישית מאפשר לך להוסיף או להחליף CSS של ערכת העיצוב שלך, וזאת תוך צביעת תחביר, כניסה אוטומטית ומשוב מיידי על תקיפות ה-CSS שאתה רושם.

en: To use the CSS editor, go to Appearance &#8594; <a href="%s">Edit CSS</a>.
he: על מנת להשתמש בעורך ה-CSS גשו ל"עיצוב" ובחרו <a href="%s">לערוך CSS</a>.

en: Mobile Theme
he: ערכת עיצוב לנייד

en: There's a good chance that visitors to your site will be using a smartphone, and it's important to provide them with a great reading experience while on the small screen.
he: קיים סיכוי טוב שבאתר שלכם יבקרו גם משתמשי סמארטפון וזה חשוב ביותר לאפשר להם חווית קריאה מעולה במסכים קטנים.

en: Jetpack's mobile theme is optimized for small screens. It uses the header image, background, and widgets from your current theme for a great custom look. Post format support is included, so your photos and galleries will look fantastic on a smartphone.
he: תבנית המובייל של ג'טפק אופטימלית למסכים קטנים. היא משתמש בתמונת הכותרת, הרקע והווידג'טים מהתבנית הנוכחית שלכם ומציגה תצוגה מותאמת מעולה. קיימת אפשרות לעצב את הפוסט כך שהתמונות והגלריות שלכם ייראו מעולה על סמרטפון.

en: Visitors on iPhone, Android, Windows Phone, and other mobile devices will automatically see the mobile theme, with the option to view the full site. You can enable or disable the mobile theme by clicking the "Activate" or "Deactive" button above.
he: מבקרים שמגיעים מאייפון, אנדרואיד, ווינפון ומכשירים ניידים אחרים ייקבלו באופן אוטומטי את תבנית המובייל עם אפשרות לעבור לתצוגת אתר מלא. אתם יכולים לאפשר או לבטל את תבנית המובייל ע"י לחיצה על "הפעל" או "כבה" בכפתור למעלה.

en: If you are a theme author, you can learn about adding support for Infinite Scroll at <a href="%1$s">%1$s</a>.
he: אם אתה המחבר של ערכת עיצוב, באפשרותך ללמוד על הוספת תמיכה בגלילה בלתי מוגבלת ב-<a href="%1$s">%1$s</a>.

en: When you write great content, all you really want is people to find it, right?
he: כשאתם כותבים תוכן מצוין כל מה שאתם רוצים זה שאנשים ימצאו אותו, נכון?

en: With the Infinite Scroll module and a supported theme, that's exactly what happens. Instead of the old way of navigating down a page by scrolling and then clicking a link to get to the next page, waiting for a page refresh&mdash;the document model of the web&mdash;infinite scrolling pulls the next set of posts automatically into view when the reader approaches the bottom of the page, more like an application.
he: עם מודול הגלילה הבלתי מוגבלת וערכת עיצוב נתמכת, זה בדיוק מה שקורה. במקום הדרך הישנה של ניווט מטה בעמוד על-ידי גלילה ולחיצה על קישור כדי להגיע לעמוד הבא, המתנה ל-refresh&mdash של העמוד;מודל המסמך של web&mdash; גלילה בלתי מוגבלת גוררת אוטומטית את הסט הבא של הרשומות אל התצוגה כשהקורא מתקרב לתחתית הדף, בדומה ליישום נייד.

en: At this time, your theme, %s, doesn't support Infinite Scroll. Unlike other Jetpack modules, Infinite Scroll needs information from your theme to function properly.
he: התבנית שלכם , %s, אינה תומכת כרגע בגלילה אינסופית. בניגוד למודולים אחרים של ג'טפק גלילה אינסופית צריכה מידע מהתבנית שלכם על מנת לפעול כהלכה.

en: Until your theme supports Infinite Scroll, you won't be able to activate this module.
he: לא תוכלו להעיל מודול זה עד שהתבנית שלכם תתמוך בגלילה אינסופית.

en: There is an update available for your theme. You may wish to check if this update adds Infinite Scroll support by visiting the <a href="%s">WordPress Updates</a> page.
he: יש עדכון זמין עבור ערכת העיצוב שלך. כדאי לבדוק אם ערכת העיצוב תומכת בגלילה אינסופית <a href="%s">עמוד העדכונים</a> של WordPress.

en: Post by Email
he: פרסם בדוא"ל

en: Post by Email is a way of publishing posts on your blog by email. Any email client can be used to send the email, allowing you to publish quickly and easily from devices such as cell phones.
he: פוסט באימייל הינה דרך לפרסם פוסטים בבלוג שלכם דרך אימייל. כל תוכנת או ממשק אימייל יכול לשמש למטרה זו וזה מאפשר לכם להפיץ פוסטים בצורה קלה ומהירה גם מהטלפון הנייד שלכם.

en: Manage your Post By Email address from your <a href="%s">profile settings</a>.
he: ניתן לשנות את כתובת המשלוח <a href="%s">בהגדרוצת הפרופיל</a> שלך.

en: More information on sending emails, attachments, and customizing your posts.
he: מידע נוסף על שליחת אימיילים, מסמכים מצורפים והתאמה אישית של הפוסטים שלכם.

en: Give your site a boost by loading images in posts from the WordPress.com content delivery network. We cache your images and serve them from our super-fast network, reducing the burden on your Web host with the click of a button.
he: תנו לאתר שלכם האצה ע"י טעינת התמונות מרשת ה- CDN של WordPress.com. אנחנו שומרים את התמונות שלכם בזכרון מטמון ברשת שלנו ומפיצים אותם מהרשת הסופר מהירה שלנו ומורידים את העומס מהשרת שלך וכל זה בלחיצת כפתור.

en: Tiled Galleries
he: גלריות פרושות

en: Create elegant magazine-style mosaic layouts for your photos without having to use an external graphic editor.
he: צור פריסות פסיפס אלגנטיות בסגנון כתבי עת עבור התמונות שלך בלי הצורך להשתמש בעורך גרפי חיצוני.

en: When adding a gallery to your post, you now have the option to select a layout style for your images. We've added support for Rectangular, Square, and Circular galleries. By default, galleries will continue to display using the standard thumbnail grid layout. To make the rectangular layout the default for all of your site's galleries, head over to <a href="%s">Settings &rarr; Media</a> and check the box next to "Display all your gallery pictures in a cool mosaic."
he: בעת הוספת גלריה לפוסט שלך, כעת יש לך את האפשרות לבחור סגנון פריסה עבור התמונות. הוספנו תמיכה בגלריות מלבניות, מרובעות ועגולות. על-פי ברירת מחדל, הגלריות ימשיכו להציג באמצעות פריסת הרשת הרגילה של תמונות ממוזערות. כדי להפוך את הפריסה המלבנית לברירת מחדל עבור כל גלריות האתר שלך, עבור ל<a href="%s">הגדרות&rarr; מדיה</a> וסמן את התיבה "הצג את כל תמונות הגלריה שלך בפסיפס מדליק".

en: Note: Images in tiled galleries require extra-special processing, so they will be served from WordPress.com's CDN even if the Photon module is disabled.
he: שים לב: התמונות בגלריות פרושות דורשות עיבוד מיוחד, לכן רשת CDN של WordPress.com תשרת אותן, גם אם מודל הפוטון מכובה.

en: Likes allow your readers to show their appreciation for your posts and other published content using their WordPress.com accounts. Your readers will then be able to review their liked posts from WordPress.com.
he: לייקים מאפשרים לקוראים שלכם להביע את הערכתם לפוסטים שלכם ולפרסומים אחרים שלכם באמצעות חשבון ה- WordPress.com שלהם. לאחר מכן יוכלו הקוראים לצפות בפוסטים שלהם הם עשו לייק בחשבון ה- WordPress.com שלהם.

en: Displayed below your posts will be how many people have liked your posts and the Gravatars of those who have liked them.
he: מתחת לפוסט שלכם יוצג מספר האנשים שעשו לייק לפוסט הזה וכן הגרווטרים שלהם.

en: You can turn Likes on by following these steps:
he: אתם יכולים להפעיל את הלייקים ע"י ביצוע צעדים אלה:

en: Make sure the module is activated by clicking on "Activate" at the bottom of this page.
he: כדאי ללחוץ על 'להפעיל' בתחתית עמוד זה כדי לוודא שהמודול מופעל.

en: Go to Settings > Sharing in your Dashboard.
he: מעבר אל 'הגדרות' > 'שיתוף' בלוח הבקרה שלך.

en: Ensure that "WordPress.com Likes are…" is set to "On for all posts"
he: כדאי לוודא שהאפשרות 'סימון לייקים של WordPress.com...' מופעלת עבור כל הפוסטים

en: More information on using Likes.
he: מידע נוסף על שימוש בלייקים.

en: Search once, get results from everything! Currently supports searching posts, pages, comments, media, and plugins.
he: חפשו פעם אחת וקבלו תוצאות מכל האפשרויות! כרגע אנו תומכים בחיפוש בפוסטים, עמודים, מדיה ותוספים.

en: Omnisearch plays nice with other plugins by letting other providers offer results as well.
he: OmniSearch משתלב יפה עם תוספים אחרים בכך שהוא מאפשר גם לספקים אחרים להציע תוצאות חיפוש.

en: Control which pages your widgets appear on with Widget Visibility.
he: שילטו באילו עמודים הווידג'טים שלכם יופיעו דרך נראות הווידג'טים

en: To control visibility, expand the widget and click the Visibility button next to the Save button, and then, choose a set of visibility options.
he: כדי לשלוט בנראות הווידג'טים, פתחו את הווידג'ט ולחצו על כפתור הנראות ליד כפתור השמירה ובחרו את אפשרויות הנראות.

en: For example, if you wanted the Archives widget to only appear on category archives and error pages, choose "Show" from the first dropdown and then add two rules: "Page is 404 Error Page" and "Category is All Category Pages."
he: לדוגמה, אם אתה רוצה שהווידג'ט 'ארכיונים' יופיע רק בקטגוריה ארכיונים ובעמודי שגיאה, בחר "הצג" מתוך הרשימה הנפתחת הראשונה ולאחר מכן הוסף שני כללים: "עמוד הוא עמוד שגיאה 404" ו"קטגוריה היא כל עמודי הקטגוריה".

en: You can also hide widgets based on the current page. For example, if you don't want the Archives widget to appear on search results pages, choose "Hide" and "Page is Search results."
he: באפשרותך גם להסתיר וידג'טים שמבוססים על העמוד הנוכחי. לדוגמה, אם אינך רוצה שהווידג'ט 'ארכיונים' יופיע בעמודי תוצאות החיפוש, בחר 'הסתר' ו'עמוד הוא תוצאות חיפוש'.

en: With the VideoPress module you can easily upload videos to your WordPress site and embed them in your posts and pages. This module requires a WordPress.com account with an active <a href="%1$s" target="_blank">VideoPress subscription</a>. Once you have purchased a VideoPress subscription, <a href="%2$s">click here to configure VideoPress</a>.
he: בעזרת המודול VideoPress אפשר להעלות בקלות סרטונים לאתר WordPress ולשלב אותם בפוסטים ובעמודים. מודול זה מחייב חשבון WordPress.com עם <a href="%1$s" target="_blank">מינוי VideoPress </a>פעיל. לאחר שרכשת מינוי ל-VideoPress, <a href="%2$s">אפשר ללחוץ כאן כדי להגדיר את VideoPress</a>.

en: With Single Sign On, your users will be able to log in to or register for your WordPress site with the same credentials they use on WordPress.com.  It's safe and secure.
he: באמצעות Single Sign-On, המשתמשים שלך יוכלו להתחבר או להירשם לאתר WordPress שלך עם אותם אישורי כניסה שבהם הם משתמשים ב-WordPress.com. ההתחברות בטוחה ומאובטחת.

en: Once enabled, a "Log in with WordPress.com" option will be added to your existing log in form.
he: אפשרות "התחברות באמצעות WordPress.com" תתווסף למסך הכניסה שלכם ברגע שתאפשרו אפשרות זו.

en: Nobody likes downtime, and that's why Jetpack Monitor is on the job, keeping tabs on your site by checking it every five minutes. As soon as any downtime is detected, you will receive an email notification alerting you to the issue. That way you can act quickly, to get your site back online again!
he: אף אחד לא אוהב השבתות, לכן המוניטור של Jetpack עובד שעות נוספות כדי לשמור כרטיסיות באתר שלך על ידי בדיקתן כל חמש דקות. מרגע שאובחנה השבתה, תתקבל התראה אודותיה באימייל. כך ניתן יהיה לפעול במהירות ולהשיב את האתר שלך חזרה לאויר.

en: We’ll also let you know as soon as your site is up and running, so you can keep an eye on total downtime.
he: אנחנו גם נודיע לכם כאשר האתר שלכם ישוב ויהיה זמין כך שתוכלו לדעת מה היה זמן הנפילה הכללי.

en: Related Posts
he: פוסטים קשורים

en: "Related Posts" shows additional relevant links from your site under your posts. If the feature is enabled, links appear underneath your Sharing Buttons and WordPress.com Likes (if you’ve turned these on).
he: התכונה 'רשומות קשורות' מציגה קישורים רלוונטיים נוספים מאתרך תחת הרשומות שלך. אם התכונה מופעלת, הקישורים מופיעים מתחת ללחצני השיתוף ולייקים של WordPress.com (אם הפעלת אותם).

en: More information on using Related Posts.
he: מידע נוסף אודות פוסטים קשורים.

en: This feature uses the WordPress.com infrastructure and requires that your public content be mirrored there. If you see intermittent issues only affecting certain posts, request a reindex of your posts.
he: תכונה זו משתמשת בתשתית WordPress.com ודורשת שיקוף של התוכן הציבורי שלך שם. אם הנך רואה זרימה לסירוגין שמשפיעה רק על פוסטים מסוימים, ניתן לבקש מיון מחדש של הפוסטים שלך.

en: Markdown lets you compose posts and comments with links, lists, and other styles using regular characters and punctuation marks. Markdown is used by writers and bloggers who want a quick and easy way to write rich text, without having to take their hands off the keyboard, and without learning a lot of complicated codes and shortcuts.
he: התכונה Markdown מאפשרת לך לחבר רשומות ותגובות עם קישורים, רשימות וסגנונות אחרים באמצעות תווים וסימני פיסוק רגילים. Markdown נמצאת בשימוש אצל כותבים ובלוגרים שמחפשים דרך קלה ומהירה לכתוב טקסט עשיר, ללא הצורך להסיר את ידיהם מהמקלדת ובלי ללמוד המון קודים וקיצורי דרך מורכבים.

en: Use these tools to verify that you own/control your website with other external services like Google, Bing and Pinterest.
he: השתמש בכלים אלה כדי לוודא שאתר האינטרנט שלך נמצא בבעלותך/בשליטתך בעזרת שירותים חיצוניים אחרים כמו Google, Bing ו-Pinterest.

en: Verifying your site allows you to access advanced features on these other services (e.g. Webmaster tools, Google Search Console, or getting a verified badge). We'll just add an invisible %s tag to the source code of your homepage.
he: אימות האתר מאפשר לגשת לתכונות מתקדמות בשירותים חיצוניים (לדוגמה כלי מנהלי אתרים או קבלת תג מאומת). פשוט נוסיף תגית %s בלתי נראית לקוד המקור בעמוד הבית.

en: Custom Content Type
he: סוג תוכן מותאם אישית

en: Site Icon
he: סמל אתר

en: Site Icon lets you create an icon for your site. This icon will be used as favicon, mobile icon, and Tile on Windows 8 computers.
he: סמל האתר מאפשר ליצור סמל לאתר שלך. סמל זה ישמש כפאביקון, סמל לנייד, ואריח במחשבי Windows 8.

en: To add a new icon to your site, head over to <a href="%s">Settings &rarr; General &rarr; Site Icon</a>, and upload an icon.
he: כדי להוסיף סמל חדש לאתר, יש לעבור אל <a href="%s">הגדרות → כללי → סמל אתר </a>, ולהעלות סמל.

en: Manage all of your WordPress sites, self-hosted or not, from WordPress.com
he: ניהול כל אתרי WordPress שלך, גם באחסון עצמי וגם לא, מ-WordPress.com.

en: Enabling Manage allows you to update your self-hosted WordPress sites along with any WordPress.com sites you have, all in one simple dashboard.
he: הפעלת 'ניהול' מאפשרת לך לעדכן את אתרי WordPress באחסון עצמי שלך יחד עם כל האתרים שברשותך ב-WordPress.com, הכול דרך לוח בקרה אחד פשוט.

en: Plugins
he: תוספים

en: Now you can update plugins, set plugins to automatically update, and activate or deactivate plugins on a per-site basis or in bulk from <a href="%s">wordpress.com/plugins</a>.
he: כעת יש לך אפשרות לעדכן תוספים, להגדיר עדכון אוטומטי של תוספים ולהפעיל או לכבות תוספים בכל אתר בפני עצמו או באופן גורף בכתובת <a href="%s">wordpress.com/plugins</a>.

en: Themes
he: ערכות עיצוב

en: List your installed themes, search, and activate them from <a href="%s">wordpress.com/design</a>.
he: הצגת רשימה של ערכות עיצוב מותקנות, חיפוש ערכות עיצוב והפעלתן בכתובת <a href="%s">WordPress.com/design</a>.

en: Menus
he: תפריטים

en: Create a new menu for your site, or edit existing menus from <a href="%s">wordpress.com/menus</a>.
he: יצירת תפריט עבור האתר שלך או עריכת תפריטים קיימים בכתובת <a href="%s">WordPress.com/menus</a>.

en: Receive Monitor Email Notifications.
he: קבלו התראות ניטור באימייל.

en: Emails will be sent to %s (<a href="%s">Edit</a>)
he: האימיילים ישלוח אל %s  (<a href="%s">עריכה</a>)

en: This profile is not currently linked to a WordPress.com Profile.
he: הפרופיל הזה לא מחובר כרגע לפרופיל של WordPress.com

en: Search Comments
he: חיפוש בתגובות

en: Omnisearch
he: חיפוש גורף

en: search everything
he: חפש הכל

en: Results:
he: תוצאות:

en: Jump to:
he: עברו ל:

en: Back to Top &uarr;
he: בחזרה ללמעלה &uarr;

en: Search Everything
he: חפש הכל

en: Search Media
he: חיפוש מדיה

en: Media
he: מדיה

en: Search Plugins
he: חיפוש בתוספים

en: Loading &hellip;
he: טוען &hellip;

en: Title
he: כותרת

en: Snippet
he: קטע

en: Unpublished
he: לא פורסם

en: Y/m/d g:i:s A
he: Y/m/d G:i:s

en: %s ago
he: לפני %s

en: Y/m/d
he: d/m/Y

en: Published
he: פורסם

en: Missed schedule
he: מועד הפרסום חלף

en: Scheduled
he: מתוזמן לפרסום

en: Last Modified
he: עדכון אחרון

en: Email Address
he: כתובת דואר אלקטרוני

en: Enable Post By Email
he: אפשר פוסטים באימייל

en: More information
he: מידע נוסף

en: Regenerate Address
he: צור כתובת מחדש

en: Disable Post By Email
he: בטל אפשרות פוסט באימייל

en: To use Post By Email, you need to link your %s account to your WordPress.com account.
he: כדי להשתמש באפשרות של פוסט באימייל עליכם לקשר את חשבון ה %s שלכם לחשבון ה- WordPress.com שלכם.

en: If you don't have a WordPress.com account yet, you can sign up for free in just a few seconds.
he: אם אין לכם עדיין חשבון ב- WordPress.com אתם יכולים ליצור אחד בחינם תוך כמה שניות.

en: Link account with WordPress.com
he: קשרו את החשבון עם WordPress.com

en: Unable to create your Post By Email address. Please try again later.
he: לא הצלחנו ליצור את הפוסט מכתובת האימייל שלך. אנא נסו שוב מאוחר יותר.

en: Unable to regenerate your Post By Email address. Please try again later.
he: לא הצלחנו לייצר את כתובת הפוסט באימייל שלכם. נסו שוב מאוחר יותר.

en: Unable to disable your Post By Email address. Please try again later.
he: לא הצלחנו להציג את כתובת הפוסט באימייל שלכם. נסו שוב מאוחר יותר.

en: Debug Jetpack for more information.
he: איתור באגים ב-Jetpack לקבלת מידע נוסף.

en: An API key is needed for Protect.
he: נדרש מפתח API עבור Protect.

en: Get an API Key
he: קבלת מפתח API

en: Whitelist Management
he: ניהול רשימה לבנה (רשימת שולחים בטוחים)

en: One of your IP addresses was not valid.
he: אחת מכתובות ה-IP שלך לא הייתה תקפה.

en: Whitelist saved.
he: רשימה לבנה נשמרה.

en: Whitelisting an IP address prevents it from ever being blocked by Jetpack.
he: הכנסת כתובת IP לרשימת ההיתרים מבטיחה שהיא לא תיחסם לעולם על-ידי Jetpack.

en: You can manage your network-wide whitelist via the network admin.
he: באפשרותך לנהל את רשימת ההיתרים ברשת באמצעות מנהל הרשת.

en: Make sure to add your most frequently used IP addresses as they can change between your home, office or other locations. Removing an IP address from the list below will remove it from your whitelist.
he: כדאי להוסיף את כתובות ה-IP הנפוצות ביותר בשימוש מאחר שהן עשויות להשתנות לפי המיקום שלך - בית, משרד ועוד. הסרת כתובת IP מהרשימה להלן תסיר אותה מרשימת ההיתרים שלך.

en: Your current IP: %s
he: כתובת ה-IP הנוכחית שלך: %s

en: IPv4 and IPv6 are acceptable. <br />To specify a range, enter the low value and high value separated by a dash. Example: 12.12.12.1-12.12.12.100
he: IPv4 ו-IPv6 הן קבילות. <br />כדי לציין טווח, יש להזין את הערך הנמוך והערך הגבוה כשהם מופרדים באמצעות מקף. לדוגמה: 12.12.12.1-12.12.12.100

en: Save
he: שמירה

en: <strong>You failed to correctly answer the math problem.</strong>  This is used to combat spam when the Protect API is unavailable.  Please use your browser's back button to return to the login form, press the "refresh" button to generate a new math problem, and try to log in again.
he: <strong>נתת תשובה שגויה לבעיית החשבון.</strong> הדבר משמש ללחימה בתגובות זבל כאשר ה-API של Protect אינו זמין. יש להשתמש בלחצן 'אחורה' בדפדפן כדי לחזור לעמוד הכניסה, ללחוץ על הלחצן 'רענון' כדי ליצור בעיית חשבון חדשה, ולנסות להתחבר שוב.

en: Please solve this math problem to prove that you are not a bot.  Once you solve it, you will need to log in again.
he: נבקש ממך לפתור בעיית חשבון זו כדי להוכיח שאינך רובוט.  לאחר פתרון הבעיה, יהיה עליך להתחבר שוב.

en: Your answer was incorrect, please try again.
he: התשובה שלך הייתה שגויה, יש לנסות שוב.

en: Continue &rarr;
he: המשך &larr;

en: Prove your humanity:
he: הוכחה שאינך רובוט:

en: Expecting an array
he: מצפה למערך

en: Cannot use global flag on non-multisites
he: לא ניתן להשתמש בסימון גלובלי באתרים שאינם חלק מרשת

en: Only super admins can edit the global whitelist
he: רק מנהלי מערכת בכירים יכולים לערוך רשימת היתרים גלובלית

en: Dismiss this notice.
he: דחה הודעה זו.

en: Protect cannot keep your site secure.
he: Jetpack Protect לא יכול לשמור על האתר שלך מאובטח.

en: Thanks for activating Protect! To start protecting your site, please network activate Jetpack on your Multisite installation and activate Protect on your primary site. Due to the way logins are handled on WordPress Multisite, Jetpack must be network-enabled in order for Protect to work properly. <a href="%s" target="_blank">Learn More</a>
he: אנו מודים לך על הפעלת Protect! כדי להתחיל להגן על האתר שלך, יש להפעיל את Jetpack כחלק מהתקנת רשת האתרים שלך ולהפעיל את Protect באתר הראשי שלך. בשל אופן הטיפול בהתחברויות ברשת אתרים של WordPress, יש להפעיל את Jetpack ברשת כדי ש-Protect יעבוד כהלכה. <a href="%s" target="_blank">מידע נוסף</a>

en: View Network Admin
he: הצגת מנהל רשת

en: Your main blog is not connected to WordPress.com. Please connect to get an API key.
he: הבלוג הראשי שלך לא מחובר אל WordPress.com. יש להתחבר כדי לקבל מפתח API.

en: Error connecting to WordPress.com. Code: %1$s, %2$s
he: שגיאה בהתחברות אל WordPress.com. קוד: %1$s, %2$s

en: No reply from Jetpack servers
he: אין תשובה משרתי Jetpack

en: Your IP (%1$s) has been flagged for potential security violations.  <a href="%2$s">Find out more...</a>
he: כתובת ה-IP (%1$s) שלך סומנה בשל הפרות אבטחה אפשריות.  <a href="%2$s">למידע נוסף...</a>

en: Login Blocked by Jetpack
he: ההתחברות נחסמה על-ידי Jetpack

en: Your API key is invalid
he: מפתח API שלך לא תקף

en: No API key
he: אין מפתח API

en: There was an error contacting Jetpack servers.
he: אירעה שגיאה ביצירת הקשר עם שרתי Jetpack.

en: Video on %s
he: וידאו ב-%s

en: To use Publicize, you'll need to link your %s account to your WordPress.com account using the link below.
he: על מנת להשתמש במודול הפרסום, עליך לקשר את החשבונות שלך לחשבון ה- WordPress.com שלך באמצעות הקישור למטה.

en: There was a problem connecting to %s to create an authorized connection. Please try again in a moment.
he: אירעה בעיה בחיבור ל-%s כדי ליצור חיבור מורשה. נסה שוב עוד מעט.

en: An invalid request was made. This normally means that something intercepted or corrupted the request from your server to the Jetpack Server. Try again and see if it works this time.
he: בוצעה בקשה לא תקינה. בדרך כלל הכוונה היא שמשהו הפריע לבקשה או שיבש אותה בדרך מהשרת שלכם לשרת של ג'טפק. נסו שוב וראו אם זה יעבוד הפעם.

en: We could not verify that your server is making an authorized request. Please try again, and make sure there is nothing interfering with requests from your server to the Jetpack Server.
he: לא הצלחנו לוודא שהשרת שלכם מייצר בקשת הרשאה. נסו שוב בבקשה וודאו ששום דבר לא מפריע לבקשות מהשרת שלכם להגיע לשרת של Jetpack.

en: No blog_id was included in your request. Please try disconnecting Jetpack from WordPress.com and then reconnecting it. Once you have done that, try connecting Publicize again.
he: לא נכלל blog_id בבקשתך. נסה לנתק את Jetpack מ-WordPress.com ולחבר אותו שוב. אחרי זה נסה שוב להתחבר לשיתוף אוטומטי.

en: No user information was included in your request. Please make sure that your user account has connected to Jetpack. Connect your user account by going to the <a href="%s">Jetpack page</a> within wp-admin.
he: לא נכלל מידע משתמש בבקשתך. ודא שחשבון המשתמש שלך מחובר ל-Jetpack. חבר את חשבון המשתמש שלך על-ידי מעבר ל<a href="%s">עמוד Jetpack</a> ב-wp-admin.

en: Something which should never happen, happened. Sorry about that. If you try again, maybe it will work.
he: משהו שלא היה צריך לקרות אף פעם קרה. מצערים על זה. אם תנסו שוב אולי זה יעבוד.

en: There was a problem connecting with Publicize. Please try again in a moment.
he: הייתה בעיה בהתחברות לשיתוף אוטומטי. נסה שוב בעוד רגע.

en: Error code: %s
he: שגיאת קוד: %s

en: That connection has been removed.
he: החיבור הוסר.

[ctx: Refresh connection with {social media service}]
en: Refresh connection with %s
he: רענן חיבור עם %s

en: Publicize to my %s:
he: לפרסם גם ב-%s שלי:

en: Facebook Wall
he: קיר הפייסבוק

en: Facebook Page
he: עמוד פייסבוק

en: Tumblr blog
he: בלוג Tumblr

en: This connection is working correctly.
he: החיבור פעיל כראוי.

en: You have successfully connected your %1$s account with %2$s.
he: חיברת בהצלחה את חשבון %1$s שלך עם %2$s.

en: You have chosen not to connect your blog. Please click 'accept' when prompted if you wish to connect your accounts.
he: בחרתם לא לחבר את הבלוג שלכם. הקליקו בבקשה על "אשר" כאשר תתבקשו אם תרצו לחבר את חשבונותיכם.

en: Connect your blog to popular social networking sites and automatically share new posts with your friends.
he: חבר את הבלוג שלך לאתרי רשתות חברתיות פופולריות ושתף פוסטים עם החברים שלך באופן אוטומטי.

en: You can make a connection for just yourself or for all users on your blog. Shared connections are marked with the (Shared) text.
he: ניתן לבצע חיבור עבור עצמך או עבור כל המשתמשים בבלוג. חיבורים משותפים מסומנים בטקסט (משותף).

en: Connected as:
he: מחובר כ:

en: Shared
he: משותף

en: Disconnect
he: התנתק

en: Connect
he: להתחבר

en: Are you sure you want to stop Publicizing posts to this connection?
he: אתם בטוחים שאתם רוצים להפסיק לפרסם פוסטים לקשר(חיבור) הזה?

en: Make this connection available to all users of this blog?
he: האם להפוך את החיבור הזה זמין לכל משתמשי הבלוג?

en: There was a problem connecting to %s. Please disconnect and try again.
he: אירעה בעיה בחיבור ל-%s. התנתק ונסה שוב.

en: Before you hit Publish, please refresh the following connection(s) to make sure we can Publicize your post:
he: לפני שתלחצו על "הפצה" רעננו בבקשה את החיבור/ים הבאים על מנת לוודא שנוכל לפרסם את הפוסט שלכם:

en: Publicize:
he: הפצה:

en: Custom Message:
he: הודעה מותאמת אישית:

en: Hide
he: הסתר

en: Not Connected
he: לא מחובר

en: Connect to
he: התחבר אל

en: Connect and share your posts on %s
he: התחבר ושתף את הרשומות שלך ב-%s

en: Edit Details
he: עריכת פרטים

en: Show
he: הצג

[ctx: word count: words or characters?]
en: words
he: מילים

en: Related posts
he: פוסטים קשורים

en: Related
he: קשור

en: Show a "Related" header to more clearly separate the related section from posts
he: הצג כותרת 'קשורה' כדי להפריד בצורה ברורה יותר את הסעיף הקשור מהרשומות

en: Use a large and visually striking layout
he: השתמש בפריסה גדולה ומרשימה מבחינה ויזואלית

en: Preview:
he: תצוגה מקדימה:

en: Hide related content after posts
he: להסתיר המלצות תוכן רלוונטי בסוף הרשומות

[ctx: Jumpstart Description]
en: Brings your photos and images to life as full-size, easily navigable galleries.
he: מפיח חיים בתמונות שלך בעזרת גלריות קלות לניווט בגודל מלא.

[ctx: Module Name]
en: Comments
he: תגובות

[ctx: Module Description]
en: Let readers comment with WordPress.com, Twitter, Facebook, or Google+ accounts.
he: הקוראים יכולים להגיב באמצעות חשבונות WordPress.com, טוויטר, פייסבוק או Google+‎.

[ctx: Module Name]
en: Contact Form
he: טופס יצירת קשר

[ctx: Module Description]
en: Insert a contact form anywhere on your site.
he: הוספת איש קשר מכל מקום באתר.

[ctx: Jumpstart Description]
en: Adds a button to your post and page editors, allowing you to build simple forms to help visitors stay in touch.
he: מוסיף כפתור לעורכי הרשומות והעמודים שלך ומאפשר לך לבנות טפסים פשוטים שיעזרו למבקרים לשמור אתך על קשר.

[ctx: Module Name]
en: Custom Content Types
he: סוגי תוכן מותאמים אישית

[ctx: Module Description]
en: Organize and display different types of content on your site, separate from posts and pages.
he: ארגון והצגה של סוגים שונים של תוכן באתר, בנפרד מהפוסטים והעמודים.

[ctx: Module Name]
en: Custom CSS
he: CSS מותאם אישית

[ctx: Module Description]
en: Customize your site’s CSS without modifying your theme.
he: ניתן להתאים אישית את גיליון ה-CSS של האתר מבלי לשנות את ערכת העיצוב.

[ctx: Module Name]
en: Enhanced Distribution
he: הפצה משופרת

[ctx: Module Description]
en: Increase reach and traffic.
he: הגדלת חשיפה ותעבורה.

[ctx: Module Name]
en: Gravatar Hovercards
he: כרטיסיות מרחפות של Gravatar

[ctx: Module Description]
en: Enable pop-up business cards over commenters’ Gravatars.
he: הצגת כרטיסים עסקיים מוקפצים מעל Gravatars של המגיבים.

[ctx: Jumpstart Description]
en: Let commenters link their profiles to their Gravatar accounts, making it easy for your visitors to learn more about your community.
he: מאפשר למגיבים לקשר את הפרופילים שלהם לחשבונות ה-Gravatar שלהם ומקל על המבקרים שלך לקבל מידע נוסף על הקהילה שלך.

[ctx: Module Name]
en: Infinite Scroll
he: גלילה אינסופית

[ctx: Module Description]
en: Add support for infinite scroll to your theme.
he: הוספת תמיכה בגלילה אינסופית לערכת העיצוב.

[ctx: Module Description]
en: Allow applications to securely access your content through the cloud.
he: אפליקציות יכולות לגשת לתוכן שלך בצורה מאובטחת דרך הענן.

[ctx: Module Name]
en: Beautiful Math
he: מתמטיקה יפה

[ctx: Module Description]
en: Use LaTeX markup language in posts and pages for complex equations and other geekery.
he: שימוש בשפת הסימון LaTeX בפוסטים ובעמודים כדי ליצור משוואות מורכבות ותכנים אחרים לחובבי מחשבים.

[ctx: Module Name]
en: Likes
he:  לייקים

[ctx: Module Description]
en: Give visitors an easy way to show their appreciation for your content.
he: המבקרים יכולים להביע בקלות את דעתם החיובית על התוכן שלך.

[ctx: Module Name]
en: Manage
he: ניהול

[ctx: Module Description]
en: Manage all your sites from a centralized place, https://wordpress.com/sites.
he: ניהול כל האתרים שלך ממקום מרכזי אחד, https://WordPress.com/sites.

[ctx: Jumpstart Description]
en: Helps you remotely manage plugins, turn on automated updates, and more from <a href="https://wordpress.com/plugins/" target="_blank">wordpress.com</a>.
he: מסייע לך בניהול תוספים מרחוק, הפעלת עדכונים אוטומטיים ועוד מ-<a href="https://wordpress.com/plugins/" target="_blank">WordPress.com</a>.

[ctx: Module Description]
en: Write posts or pages in plain-text Markdown syntax.
he: כתיבת פוסטים או עמודים בתחביר Markdown של טקסט רגיל.

[ctx: Module Name]
en: Mobile Theme
he: ערכת עיצוב לנייד

[ctx: Module Description]
en: Optimize your site with a mobile-friendly theme for smartphones.
he: התאמת האתר באופן מיטבי בעזרת עיצוב מותאם למכשירים ניידים.

[ctx: Module Name]
en: Monitor
he: מוניטור

[ctx: Module Description]
en: Reports on site downtime.
he: דוחות לגבי זמני השבתה באתר.

[ctx: Module Name]
en: Notifications
he: התראות

[ctx: Module Description]
en: Receive notification of site activity via the admin toolbar and your Mobile devices.
he: קבלת התראות על פעילות האתר דרך סרגל הכלים לניהול ומכשירים ניידים.

[ctx: Module Description]
en: Search your entire database from a single field in your Dashboard.
he: חיפוש במאגר הנתונים כולו מתוך שדה יחיד בלוח הבקרה.

[ctx: Module Name]
en: Photon
he: פוטון - Photon

[ctx: Module Description]
en: Speed up images and photos.
he: האץ טעינת צילומים ותמונות.

[ctx: Jumpstart Description]
en: Mirrors and serves your images from our free and fast image CDN, improving your site’s performance with no additional load on your servers.
he: מאפשר שכפול ועריכה של תמונות משירות ה-CDN המהיר והחינמי שלנו לשיפור ביצועי האתר שלך בלי להעמיס על השרתים.

[ctx: Module Name]
en: Post by Email
he: פרסם באימייל

[ctx: Module Description]
en: Publish posts by email, using any device and email client.
he: פרסום פוסטים באימייל, באמצעות כל מכשיר וכל תוכנת אימייל.

[ctx: Module Name]
en: Protect
he: הגנה

[ctx: Module Description]
en: Prevent brute force attacks.
he: מנע התקפות אלימות.

[ctx: Module Name]
en: Publicize
he: שיתוף אוטומטי

[ctx: Module Description]
en: Automatically promote content.
he: קדם תוכן אוטומטית.

[ctx: Module Name]
en: Related Posts
he: פוסטים קשורים

[ctx: Module Description]
en: Display similar content.
he: הצג תוכן דומה.

[ctx: Jumpstart Description]
en: Keep visitors engaged on your blog by highlighting relevant and new content at the bottom of each published post.
he: מושך את תשומת לבם של מבקרים לבלוג שלך על ידי הדגשה של תוכן חדש ורלוונטי בתחתית כל פוסט שפורסם.

[ctx: Module Name]
en: Sharing
he: שיתוף

[ctx: Module Description]
en: Visitors can share your content.
he: מבקרים יכולים לשתף את התוכן שלך.

[ctx: Jumpstart Description]
en: Twitter, Facebook and Google+ buttons at the bottom of each post, making it easy for visitors to share your content.
he: כפתורי טוויטר, פייסבוק ו-LinkedIn בתחתית כל פוסט כדי שמבקרים יוכלו לשתף בקלות את התוכן שלך.

[ctx: Module Name]
en: Shortcode Embeds
he: הטבעות קיצורי קוד

[ctx: Module Description]
en: Embed content from YouTube, Vimeo, SlideShare, and more, no coding necessary.
he: שילוב תוכן מ-YouTube,‏ Vimeo, ‏SlideShare ועוד, ללא צורך בקידוד.

[ctx: Module Name]
en: WP.me Shortlinks
he: קישורים מקוצרים דרך WP.me

[ctx: Module Description]
en: Enable WP.me-powered shortlinks for all posts and pages.
he: קישורים מקוצרים המופעלים באמצעות WP.me זמינים לכל הפוסטים והעמודים.

[ctx: Module Name]
en: Site Icon
he: סמל אתר

[ctx: Module Description]
en: Add a site icon to your site.
he: הוספת סמל אתר לאתר שלך.

[ctx: Module Name]
en: Single Sign On
he: Single Sign-On

[ctx: Module Description]
en: Secure user authentication.
he: הזדהות משתמש מאובטחת.

[ctx: Jumpstart Description]
en: Lets you log in to all your Jetpack-enabled sites with one click using your WordPress.com account.
he: מאפשר התחברות לכל האתרים שלך שבהם פועל Jetpack בלחיצה אחת באמצעות חשבונך ב-WordPress.com.

[ctx: Module Name]
en: Site Stats
he: נתונים סטטיסטיים של אתר

[ctx: Module Description]
en: Collect traffic stats and insights.
he: אסוף סטטיסטיקת תנועה ותובנות.

[ctx: Module Name]
en: Subscriptions
he: מינויים

[ctx: Module Description]
en: Allow users to subscribe to your posts and comments and receive notifications via email.
he: המשתמשים יכולים להירשם לפוסטים ולתגובות שלך ולקבל התראות באימייל.

[ctx: Jumpstart Description]
en: Give visitors two easy subscription options — while commenting, or via a separate email subscription widget you can display.
he: מעניק למבקרים אפשרויות רישום לעדכונים תוך כדי כתיבת תגובות או באמצעות וידג'ט נפרד לרישום לעדכונים באימייל שניתן להציג.

[ctx: Module Name]
en: Tiled Galleries
he: גלריות פרושות

[ctx: Module Description]
en: Display your image galleries in a variety of sleek, graphic arrangements.
he: אפשר להציג את גלריית התמונות במגוון סידורים גרפיים מדליקים.

[ctx: Module Name]
en: Site Verification
he: אימות אתרים

[ctx: Module Description]
en: Verify your site or domain with Google Search Console, Pinterest, and others.
he: אימות האתר או הדומיין באמצעות כלים למנהלי אתרים של Google,‏ Pinterest ואחרים.

[ctx: Module Description]
en: Upload and embed videos right on your site. (Subscription required.)
he: העלאה ושיבוץ של סרטונים ישירות באתר. (דרוש מינוי.)

[ctx: Module Name]
en: Widget Visibility
he: נראות הווידג'טים

[ctx: Module Description]
en: Specify which widgets appear on which pages of your site.
he: אפשרות לקבוע אילו ווידג'טים יופיעו בעמודים השונים באתר שלך.

[ctx: Module Name]
en: Extra Sidebar Widgets
he: וידג'טים נוספים בסרגל הצדדי

[ctx: Module Description]
en: Add images, Twitter streams, your site’s RSS links, and more to your sidebar.
he: הוספה של תמונות, זרימות של טוויטר, קישורי RSS של האתר ועוד לסרגל הצדדי.

[ctx: Module Tag]
en: Other
he: אחר

[ctx: Module Tag]
en: Writing
he: כותב

[ctx: Module Tag]
en: Photos and Videos
he: תמונות וסרטוני וידאו

[ctx: Module Tag]
en: Social
he: חברתי

[ctx: Module Tag]
en: Appearance
he: מראה

[ctx: Module Tag]
en: Developers
he: מפתחים

[ctx: Module Tag]
en: Centralized Management
he: ניהול מרכזי

[ctx: Module Tag]
en: Recommended
he: מומלץ

[ctx: Module Tag]
en: Mobile
he: התקן נייד

[ctx: Module Tag]
en: Site Stats
he: סטטיסטיקת האתר

en: Your WordPress installation is currently being protected with the world&#8217;s best security, backup, and support.
he: התקנת הוורדפרס שלך מוגנת כעת עם שירות האבטחה, התמיכה, והגיבוי הטובים בעולם.

[ctx: Visit your _VaultPress_dashboard_.]
en: To check your backups, see any security alerts, or check your VaultPress Vitality, visit your %s.
he: כדי לבדוק את הגיבויים שלך, לצפות בהתראות אבטחה, או לבדוק את חיוניות ה-VaultPress שלך, בקר ב %s.

en: VaultPress dashboard
he: לוח הבקרה של VaultPress

en: With a monthly subscription, the VaultPress plugin will backup your site&#8217;s content, themes, and plugins in real-time, as well as perform regular security scans for common threats and attacks.
he: שירות ה-VaultPress יגבה את תוכן האתר שלך, ערכות העיצוב והתוספים בזמן אמת. בנוסף הוא יבצע סריקות אבטחה באופן תמידי כדי לזהות פרצות וסכנות. השירות דורש מנוי חודשי.

[ctx: View _Plans_&_Pricing_. (VaultPress)]
en: View %s.
he: צפה ב%s.

en: Plans & Pricing
he: מחירים וחבילות

en: Gravatar Hovercard
he: כרטיסיות מרחפות של גרווטאר

en: What&#8217;s a Hovercard?
he: מהי כרטיסייה מרחפת?

en: Hovercards enhance plain Gravatar images with information about a person: name, bio, pictures, their contact info, and other services.
he: הכרטיסיות המרחפות (Hovercards) משפרות את התמונות מגרבטאר עם מידע על המשתמש: שם, ביוגרפיה קצרה, תמונות, פרטי קשר ושירותים נוספים.

en: To see hovercards, look at any blog post on your blog that has comments. If the commenter has a hovercard associated with their gravatar, mouse over their image and the hovercard will appear. To turn hovercards off, click the Deactivate button above.
he: כדי לראות כרטיסיות המרחפות, צפו בפוטס כלשהוא בבלוג שלכם עם תגובות. אם למגיב יש כרטיסיה מרחפת המצורפת אל הגרבטאר שלו, היא תופיע כאשר סמן העכבר יהיה מעל התמונה שלו. כדי לכבות את הכרטיסיות המרחפות, לחצו על כפתור ההשבתה לעיל.

en: Shortcode Embeds
he: הטמעת קיצורי קוד

en: Shortcodes allow you to easily and safely embed media from other places in your site. With just one simple code, you can tell WordPress to embed YouTube, Flickr, and other media.
he: קיצורי קוד מאפשרים לך בקלות ובבטחה להטמיע מדיה ממקומות אחרים באתר שלך. עם קוד אחד פשוט, אתה יכול לבקש מוורדפרס להטמיע YouTube, Flickr, ומדיה אחרת.

en: Enter a shortcode directly into the Post/Page editor to embed media. For specific instructions follow the links below.
he: הזינו קיצור קוד ישירות לעורך הפוסט\עמוד שלכם כדי להטמיע מדיה. להוראות מדויקות לחצו על הקישורים להלן.

en: Available shortcodes are: %l.
he: קיצורי הקוד הזמינים הם: %l.

en: WP.me Shortlinks
he: WP.me קישורים מקוצרים דרך

en: Instead of typing or copy-pasting long URLs, you can now get a short and simple link to your posts and pages. This uses the super compact wp.me domain name, and gives you a unique URL you can use that will be safe and reliable.
he: במקום להקליד או להעתיק ולהדביק כתובות URL ארוכות, אתה יכול עכשיו לקבל קישור קצר ופשוט לפוסטים ולעמודים שלך. השירות עושה שימוש בדומיין הקצר wp.me, ונותן לך כתובת יחודית, בטוחה ואמינה לשימוש.

en: It&#8217;s perfect for use on Twitter, Facebook, and cell phone text messages where every character counts.
he: זה מושלם לשימוש עם טוויטר, פייסבוק והודעות SMS בהן כל תו חשוב.

en: To use shortlinks, go to any already published post (or publish something new!). A &#8220;Get Shortlink&#8221; button will be visible under the Post title. When you click it, a dialog box will appear with the shortlink and you can copy and paste to Twitter, Facebook or wherever your heart desires.
he: כדי להשתמש בקישורים קצרים, עבור אל פוסט או עמוד שפורסמו כבר (או פרסם משהו חדש!). כפתור \"קבל קישור מקוצר\" יוצג תחת כותרת הפוסט. לאחר הלחיצה עליו, תופיע תיבת דו שיח עם קישור מקוצר אותו ניתן להעתיק ולהדביק בטוויטר, בפייסבוק, או בכל מקום אחר.

en: Site Stats
he: סטטיסטיקת אתר

en: There are many plugins and services that provide statistics, but data can be overwhelming. Site Stats makes the most popular metrics easy to understand through a clear and attractive interface.
he: ישנם תוספים ושירותים רבים שמספקים נתונים סטטיסטיים אבל נתונים לעתים עלולים להרתיע. הנתונים הסטטיסטיים של אתר הופכים את המדדים הפופולריים ביותר לקלים להבנה בעזרת ממשק ברור ונעים לעין.

en: You can <a href="%s">view your stats dashboard here</a>.
he: אפשר <a href="%s">לצפות בנתונים הסטטיסטיים שלך כאן בלוח הבקרה</a>.

en: Publicize
he: הפצה

en: Publicize allows you to connect your blog to popular social networking sites and automatically share new posts with your friends.	 You can make a connection for just yourself or for all users on your blog.
he: 'שיתוף אוטומטי' מאפשר לך לחבר את הבלוג שלך לאתרי רשתות חברתיות פופולריות ולשתף אוטומטית רשומות חדשות עם החברים שלך. באפשרותך לבצע חיבור לעצמך בלבד או לכל המשתמשים בבלוג שלך.

en: Publicize allows you to share your posts on Facebook, Twitter, Tumblr, Yahoo!, and Linkedin.
he: שיתוף אוטומטי מאפשר לך לשתף את הרשומות שלך ב-Facebook, Twitter, Tumblr, Yahoo! ו-Linkedin.

en: Manage your <a href="%s">Publicize settings</a>.
he: נהל את <a href="%s">הגדרות שיתוף אוטומטי</a> שלך.

en: More information on using Publicize.
he: מידע נוסף על שימוש ב- Publicize.

en: Notifications
he: עדכונים

en: Keep up with the latest happenings on all your WordPress sites and interact with other WordPress.com users.
he: התעדכן באירועים האחרונים בכל אתרי WordPress שלך ותקשר עם משתמשי WordPress.com אחרים.

en: You can view your notifications in the Toolbar and <a href="%s">on WordPress.com</a>.
he: אתם יכולים לראות את ההודעות שלכם בסרגל וגם ב<a href="%s"> WordPress.com</a>.

en: %s is a powerful markup language for writing complex mathematical equations, formulas, etc.
he: %s היא שפת סימון מתוחכמת לכתיבת משוואות מתמטיות מורכבות, נוסחאות ועוד

en: Jetpack combines the power of %s and the simplicity of WordPress to give you the ultimate in math blogging platforms.
he: Jeptack משלב את העוצמה של %s ואת הפשטות של וורדפרס כדי לתת לך הפלטפורמה האוליטמטיבית לכתיבה בנושא מתמטיקה בבלוגים.

en: Wow, that sounds nerdy.
he: וואו, זה נשמע חנוני.

en: Use <code>$latex your latex code here$</code> or <code>[latex]your latex code here[/latex]</code> to include %s in your posts and comments. There are <a href="%s" target="_blank">all sorts of options</a> available.
he: השתמש  ב<code>$latex קוד ה-latex שלך כאן$</code> או <code> [latex] קוד ה-latex שלך כאן [/latex] </code> כדי לכלול %s בפוסטים והתגובות שלך. קיימות  <a href="%s" target="_blank">כל מיני אפשרויות והגדרות</a> לשירות.

en: Share your posts with Twitter, Facebook, and a host of other services. You can configure services to appear as icons, text, or both. Some services have additional options to display smart buttons, such as Twitter, which will update the number of times the post has been shared.
he: שתף את ההודעות שלך עם טוויטר, פייסבוק, ומגוון רחב של שירותים אחרים. ניתן להגדיר שירותים שיופיעו כצלמיות (אייקונים), טקסט, או שניהם. לשירותים מסוימים יש אפשרויות נוספות כדי להציג כפתורים חכמים, (כמו טוויטר), אשר יעדכן את מספר הפעמים בהם שותף הפוסט\עמוד.

en: The following services are included: Twitter, Facebook, Reddit, PressThis, Digg, LinkedIn, Google +1, Print, and Email.
he: כולל את השירותים הבאים: טוויטר, פייסבוק, Reddit, ‏PressThis, ‏Digg, ‏LinkedIn, ‏Google+‎1, ‏Print ואימייל.

en: The following services are included: Twitter, Facebook, Reddit, Digg, LinkedIn, Google +1, Print, and Email.
he: כולל את השירותים הבאים: טוויטר, פייסבוק, Reddit, ‏Digg, ‏LinkedIn, ‏Google+‎1, ‏Print ואימייל.

en: To configure your sharing settings, go to the Settings &rarr; <a href="%s">Sharing</a> menu.
he: כדי להגדיר את הגדרות השיתוף שלך, עבור אל תפריט הגדרות &larr; <a href="%s">שיתוף</a>.

en: Drag and drop sharing services into the enabled section to have them show up on your site, and drag them into the hidden section to have them hidden behind a button.
he: גרור ושחרר שירותי שיתוף לתוך מחלקת השירותים הזמינים כדי שיופיעו באתר שלך, וגרור אותם אל החלק הנסתר כדי שיסתתרו מאחורי כפתור.

en: Full details can be found on the <a href="%s">Sharing support page</a>. This video also gives a swish run-down of how to use the Sharing feature. Watch it in HD for extra snazz!
he: ניתן למצוא את הפרטים המלאים<a href="%s">בעמוד התמיכה לשירות השיתתוף</a>. הוידאו הבא יציג בקצרה איך להשתמש בשירות. מומלץ לצפות ב-HD.

en: Spelling and Grammar
he: איות ודקדוק

en: The <a href='%s'>After&nbsp;the&nbsp;Deadline</a> Proofreading service improves your writing by using artificial intelligence to find your errors and offer smart suggestions.
he: שירות ההגהה <a href='%s'>After&nbsp;the&nbsp;Deadline</a>  משפר את הכתיבה שלך באנגלית ובשפות נוספות על ידי שימוש בבינה מלאכותית כדי למצוא שגיאות ולהציע הצעות חכמות לתיקון.

en: After the Deadline provides a number of <a href="%s">customization options</a>, which you can edit in your profile.
he: After the Deadline מספק מספר אפשרויות של <a href="%s">התאמה אישית</a>, שאפשר לערוך בפרופיל שלך.

en: Widgets Screenshot
he: יישומוני (וידג'טים) מסך

en: <strong>The Twitter Widget</strong> shows your latest tweets within a sidebar on your theme.
he: <strong>הווידג'ט 'טוויטר'</strong> מציג את הציוצים האחרונים בסרגל הצדדי של ערכת העיצוב שלך.

en: <strong>The Facebook Like Box Widget</strong> shows your Facebook Like Box within a sidebar on your theme.
he: <strong>הווידג'ט 'תיבת לייק של פייסבוק'</strong> מציג את תיבת הלייק של פייסבוק בסרגל צדדי בערכת העיצוב.

en: <strong>The Image Widget</strong> lets you easily add images to a sidebar on your theme.
he: <strong>הווידג'ט 'תמונה'</strong> מאפשר להוסיף בקלות תמונות לסרגל הצדדי בערכת העיצוב שלך.

en: <strong>The Gravatar Widget</strong> allows you to pull in your Gravatar image along with some of your Gravatar profile data.
he: <strong>הווידג'ט Gravatar</strong> מאפשר להציג תמונת Gravatar יחד עם כמה מנתוני הפרופיל של Gravatar.

en: <strong>The Gallery Widget</strong> provides you with a simple way to display a photo gallery or slideshow in your blog’s sidebar. Requires the Tiled Gallery module.
he: <strong>הווידג'ט 'גלרייה'</strong> מספק דרך פשוטה להציג גלריית תמונות או הצגת שקופיות בסרגל הצדדי של הבלוג. המודול 'גלרייה פרושה' דרוש.

en: <strong>The Display WordPress Posts Widget</strong> lets you display up to ten recent posts from another WordPress.com blog, or a self-hosted WordPress site with Jetpack enabled.
he: <strong>הווידג'ט 'הצגת פוסטים של WordPress'</strong> מאפשר להציג עד עשרה פוסטים אחרונים מבלוג אחר של WordPress.com, או אתר WordPress באחסון עצמי כאשר Jetpack מופעל.

en: <strong>The Social Media Icons Widget</strong> lets you add icons for the most popular social networks to your sidebar or other widget area.
he: <strong>וידג'ט סמלי הרשתות החברתיות</strong> מאפשר הוספה של סמלים עבור הרשתות החברתיות הפופולריות ביותר לסרגל הצדי או לאזור הווידג'טים שלך.

en: <strong>The Upcoming Events Widget</strong> allows you to use an iCalendar link to display a list of events on your site.
he: <strong>הווידג'ט 'אירועים קרובים'</strong> מאפשר להשתמש בקישור של iCalendar כדי להציג רשימת אירועים באתר.

en: Each of these widgets has a number of customization options.
he: לכל אחד מן היישומונים (וידג'טים) יש מספר אפשרויות להתאמה אישית.

en: To use the widgets, go to Appearance &#8594; <a href="%s">Widgets</a>. Drag them into one of your sidebars and configure away.
he: כדי להשתמש ביישומונים (וידג'טים), עבור אל עיצוב → <a href="%s"> )יישומונים (וידג'טים </ a>. גרור אותם לתוך אחד מסרגלי הצד שלך והגדר משם.

en: Subsriptions Screenshot
he: צילום מסך מנויים

en: Easily allow any visitor to subscribe to all of your posts via email through a widget in your blog&#8217;s sidebar.  Every time you publish a post, WordPress.com will send a notification to all your subscribers.
he: אפשר לכל גולש להירשם בקלות לקבלת כל הפוסטים שלך באמצעות דואר אלקטרוני דרך ווידג'ט בסרגל הצדדי של הבלוג שלך. בכל פעם שאתה מפרסם הודעה, וורדפרס.קום ישלח הודעה לכל המנויים שלך.

en: When leaving comments, your visitors can also subscribe to a post&#8217;s comments to keep up with the conversation.
he: כאשר משאירים תגובות, המבקרים יכולים גם להירשם לתגובות של הפוסט כדי לשמור על קשר עם השיחה.

en: To use the Subscriptions widget, go to Appearance &#8594; <a href="%s">Widgets</a>. Drag the widget labeled &#8220;Blog Subscriptions (Jetpack)&#8221; into one of your sidebars and configure away.
he: כדי להשתמש ביישומון (וידג'ט) מנויים, עבור אל מראה הבלוג → <a href="%s"> וידג'טים </a>. גרור את היישומון (וידג'ט) שכותרתו \"מנויים לבלוג (Jetpack)\" לאחד מסרגלי הצד שלך והגדר משם.

en: You can also make changes to your Subscription settings at the bottom of the <a href="%s">Discussion Settings</a> page.
he: אתם יכולים לעשות שינויים להגדרות המנוי בתחתית עמוד <a href="%s">הגדרות הדיון</a>.

en: To customize the emails sent from your blog to your followers, check the settings at the bottom of the <a href="%s">Reading Settings</a> page.
he: כדי להתאים אישית הודעות דוא"ל שנשלחות מהבלוג לעוקבים שלך, בדוק את ההגדרות בתחתית העמוד <a href="%s">הגדרות קריאה</a>.

en: Jetpack will automatically take the great published content from your blog or website and share it instantly with third party services like search engines, increasing your reach and traffic.
he: Jetpack ייקח באופן אוטומטי את התוכן הענק שפורסם מן האתר או הבלוג שלך וישתף אותו באופן מיידי עם שירותי צד שלישי כגון מנועי חיפוש, להגדלת טווח התנועה שלך.

en: Protect is a cloud-powered brute force attack prevention tool. We leverage the millions of WordPress sites to identify and block malicious IPs.
    
    Protect tracks failed login attempts across all Jetpack-connected sites using the Protect module.  If any single IP has too many failed attempts in a short period of time, they are blocked from logging in to any site with this plugin installed.
    
    Protect is derived from BruteProtect, and will disable BruteProtect on your site if it is currently enabled.
he: Protect הוא כלי למניעת התקפות ניחוש סיסמה, הנמצא בענן. אנו ממנפים את מיליוני אתרי WordPress כדי לזהות ולחסום כתובות IP זדוניות.
    
    Protect עוקב אחר ניסיונות התחברות שנכשלו בכל האתרים שמשתמשים במודול Protect. אם לכתובת IP בודדת יש יותר מדי ניסיונות שנכשלו בתוך פרק זמן קצר, המשתמשים נחסמים שוב לכל אתר כשתוסף זה מותקן.
    
    ‏Protect הוא פיתוח של BruteProtect וישבית את BruteProtect באתר אם הוא מופעל כרגע.

en: Jetpack will allow you to authorize applications and services to securely connect to your blog and allow them to use your content in new ways and offer you new functionality.
he: ג'טפק תאפשר לכם להרשות לשירותים ואפליקציות אחרות להתחבר בצורה מאובטחת לבלוג שלכם ולאפשר לשירותים אלה להשתמש בתוכן שלכם בדרכים חדשות ולהציע לכם פונקציונליות חדשה.

en: Developers can use WordPress.com's <a href='http://developer.wordpress.com/docs/oauth2/'>OAuth2</a> authentication system and <a href='http://developer.wordpress.com/docs/api/'>WordPress.com REST API</a> to manage and access your site's content.
he: המפתחים יכולים להשתמש ב<a href='http://developer.wordpress.com/docs/oauth2/'>OAuth2</a> מערכת האימות של WordPress.com וב<a href='http://developer.wordpress.com/docs/api/'>WordPress.com REST API</a> כדי לנהל ולגשת לתוכן האתר שלך.

en: A contact form is a great way to offer your readers the ability to get in touch, without giving out your personal email address.
he: טופס "צור קשר" הוא דרך מצויינת לאפשר לקוראים שלך לפנות אליך באופן ישיר, מבלי להציג את כתובת המייל שלך באתר.

en: Customize
he: התאמה אישית

en: Testimonial Page Title
he: כותרת עמוד ההמלצה

en: Testimonial Page Content
he: תוכן עמוד ההמלצה

en: Testimonial Page Featured Image
he: תמונה נבחרת של עמוד ההמלצה

en: Your Testimonial Archive currently has no entries. You can start creating them on your dashboard.
he: בארכיון ההמלצות שלך אין כרגע רשומות. אפשר להתחיל ליצור אותן בלוח הבקרה.

en: Gravatar Hovercards
he: כרטיסיות מרחפות של Gravatar

en: View people's profiles when you mouse over their Gravatars
he: צפה בפרופיל המשתמש כאשר העכבר מרחף מעל לגרבטאר שלו

en: Put your mouse over your Gravatar to check out your profile.
he: שים את סמן העכבר מעל הגרבטאר שלך כדי לבדוק את הפרופיל שלך.

en: Snow
he: שלג

en: Show falling snow on my blog until January 4<sup>th</sup>.
he: הצג שלג נופל בבלוג שלי עד ה-4 בינואר<sup></sup>.

en: To infinity and beyond
he: לאינסוף ומעבר

en: We&rsquo;ve changed this option to a click-to-scroll version for you since you have footer widgets in Appearance &rarr; Widgets, or your theme uses click-to-scroll as the default behavior.
he: שינינו אפשרות זו לגרסת הקלק-לגלילה כיוון שיש לך ווידגטים בחלק התחתון במראה  &rarr; ווידג'טים, או שערכת העיצוב שלך משתמשת בהקלק-לגלילה כהתנהגות ברירת המחדל.

en: Scroll Infinitely
he: גלילה ללא מגבלה

en: (Shows %s posts on each load)
he: (מציג %s רשומות בכל טעינה)

en: Older posts
he: רשומות קודמות

en: Older %s
he: הגרסה הישנה יותר: %s

en: Scroll back to top
he: גלול חזרה למעלה

en: Proudly powered by WordPress
he: פועל על

en: Theme: %1$s.
he: ערכת נושא: %1$s.

en: Use Google Analytics with Infinite Scroll
he: התשמשו בגוגל אנאליטיקס עם גלילה אינסופית

en: Track each Infinite Scroll post load as a page view in Google Analytics
he: עקבו אחר כל טעינת פוסט עם גלילה אינסופית כצפייה בעמוד בגוגל אנאליטיקס

en: By checking the box above, each new set of posts loaded via Infinite Scroll will be recorded as a page view in Google Analytics.
he: על-ידי סימון התיבה למעלה, כל סט חדש של רשומות שייטען דרך 'גלילה בלתי מוגבלת' יירשם כתצוגת עמוד ב-Google Analytics.

en: Likes and Shares
he: שיתוף והערכה

en: Likes
he: אהבה

en: Show likes.
he: הצג לייקים.

en: Show sharing buttons.
he: הצג לחצני שיתוף.

en: Likes Notifications
he: הודעות לייקים

en: Email me whenever
he: שלחו לי אימייל כאשר

en: Someone likes one of my posts
he: מישהו אוהב את אחד הפוסטים שלי

en: WordPress.com Likes are
he: הלייקים של WordPress.com הם

en: On for all posts
he: מופעל עבור כל הפוסטים

en: Turned on per post
he: מופעל לפי פוסט

en: WordPress.com Reblog Button
he: לחצן Reblog של WordPress.com

en: Show the Reblog button on posts
he: הצג את הלחצן Reblog ברשומות

en: Don't show the Reblog button on posts
he: אל תציג את הלחצן Reblog ברשומות

en: Comment Likes are
he: לייקים על תגובות

en: On for all comments
he: מופעלים עבור כל התגובות

en: Show buttons on
he: להציג כפתורים ב

en: Front Page, Archive Pages, and Search Results
he: דף ראשי, דפי ארכיון ותוצאות חיפוש

en: Sharing Settings
he: הגדרות שיתוף

en: Sharing
he: שיתוף

en: Settings have been saved
he: ההגדרות נשמרו

en: Sharing Buttons
he: לחצני שיתוף

en: Save Changes
he: שמור שינויים

en: Like this:
he: אהבתי

en: Like
he: אהבתי

en: Loading...
he: טוען...

en: <span>%d</span> bloggers like this:
he: <span>%d</span> בלוגרים אהבו את זה:

en: Use Markdown for posts and pages.
he: להפעיל Markdown בפוסטים ועמודים.

en: Learn more about Markdown.
he: ללמוד עוד אודות Markdown.

en: Use Markdown for comments.
he: להפעיל Markdown בתגובות.

en: Markdown content
he: תוכן Markdown

en: View Mobile Site
he: הצג את האתר לנייד

en: Mobile-compatible:
he: התאמה לסמרטפונים

en: No
he: לא

en: Include this CSS in the Mobile Theme
he: אפשר CSS לתבניות סמרטפונים

en: This post is password protected. Enter the password to view any comments.
he: זהו פוסט מוגן - נדרשת סיסמה כדי לקרוא את התגובות.

en: Comment navigation
he: ניווט בתגובות

en: &larr; Older Comments
he: &rarr; תגובות ישנות יותר

en: Newer Comments &rarr;
he: תגובות חדשות יותר &larr;

en: Permalink to %s
he: קישור קבוע לפוסט %s

en: Gallery
he: גלריה

en: Continue reading <span class="meta-nav">&rarr;</span>
he: להמשיך לקרוא <span class="meta-nav">&larr;</span>

en: This gallery contains <a %1$s>%2$s photo</a>. | This gallery contains <a %1$s>%2$s photos</a>.
he[0]: גלריה זו מכילה <a %1$s>תמונה אחת</a>
he[1]: גלריה זו מכילה <a %1$s>%2$s תמונות</a>

en: Pages:
he: :עמודים

en: <b>1</b> Reply
he: תגובה <b>אחת</b>

en: <b>%</b> Replies
he: <b>%</b> תגובות

en: Featured
he: פוסט נבחר

en: Posted by
he: פורסם ע"י

en: Leave a reply
he: כתיבת תגובה

en: Post navigation
he: ניווט ברשומות

en: &laquo; Previous
he: &laquo; אחורה

en: Next &raquo;
he: הבא &raquo;

en: View Full Site
he: הצג אתר מלא

en: http://wordpress.org/
he: http://he.wordpress.org/

en: Semantic Personal Publishing Platform
he: מערכת אישית וחופשית לניהול אתרים עצמאיים

en: Proudly powered by %s
he: פועל על %s

en: Primary Menu
he: תפריט ראשי

[ctx: Open Sans font: on or off]
note: translators: If there are characters in your language that are not supported by Open Sans, translate this to 'off'. Do not translate into your own language.
en: on
he: על

[ctx: Open Sans font: add new subset (greek, cyrillic, vietnamese)]
note: translators: To add an additional Open Sans character subset specific to your language, translate 		this to 'greek', 'cyrillic' or 'vietnamese'. Do not translate into your own language.
en: no-subset
he: ללא נושא

en: Main Sidebar
he: סרגל צדדי ראשי

en: Menu
he: תפריט

en: Skip to primary content
he: לדלג לתוכן

en: <span class="entry-gallery">&laquo; <a href="%1$s" title="Back to %2$s" rel="gallery">Back to Gallery</a></span>
he: <span class="entry-gallery">&raquo; <a href="%1$s" title="חזרה אל %2$s" rel="gallery">חזרה לגלריה</a></span>

[ctx: next-saturday]
en: Image navigation
he: ניווט בתמונות

en: Next &raquo;
he: הבא &raquo;

en: <span class="meta-nav">&laquo;</span> Older
he: <span class="meta-nav">&laquo;</span> ישן יותר

en: Newer <span class="meta-nav">&raquo;</span>
he: חדש יותר <span class="meta-nav">&raquo;</span>

en: Pingback:
he: פינגבק:

note: translators: 1: comment author, 2: date and time
en: %1$s on %2$s
he: %1$s על %2$s

note: translators: 1: date, 2: time
en: %1$s at %2$s
he: %1$s בשעה %2$s

en: Your comment is awaiting moderation.
he: התגובה ממתינה לאישור.

en: Reply
he: להגיב

en: Page %s
he: עמוד %s

en: Daily Archives: %s
he: ארכיון יומי: %s

en: Monthly Archives: %s
he: ארכיון חודשי: %s

en: Yearly Archives: %s
he: ארכיון שנתי: %s

en: Posted in %s
he: פורסם ב%s

en: Tagged with %s
he: מתויג עם %s

en: Posted by %s
he: פורסם ע"י %s

en: Blog Archives
he: ארכיון הבלוג

en: Search Results for: %s
he: תוצאות החיפוש: %s

en: Nothing Found
he: לא מצאתי כלום

en: Apologies, but no results were found for the requested archive. Perhaps searching will help find a related post.
he: ביקשת להציג פוסטים מהארכיון, אבל אין פוסטים בארכיון שביקשת לראות. אם רצית פוסט מסויים, אפשר לנסות לחפש אותו.

en: Excerpts
he: תקצירים

en: Enable excerpts on front page and on archive pages
he: אפשר תקצירים העמוד ראשי ובעמודי ארכיון

en: Show full posts on front page and on archive pages
he: הצג פוסטים מלאים בעמוד ראשי ובעמודי ארכיון

en: Featured Images
he: תמונות מרכזיות

en: Hide all featured images
he: הסתרת כל התמונות המרכזיות

en: Display featured images
he: הצגת תמונות מרכזיות

en: Mobile App Promos
he: קדימונים לאפליקצית מובייל

en: Show a promo for the WordPress mobile apps in the footer of the mobile theme.
he: הצג פרומו לאפליקציות המובייל של וורדפרס בתחתית תבנית המובייל.

en: Save configuration
he: שמור הגדרות

en: Mobile Apps
he: יישומים לנייד

en: Take WordPress with you.
he: קח את WordPress איתך.

[ctx: Module Name]
en: Spelling and Grammar
he: איות ודקדוק

[ctx: Module Description]
en: Check your spelling, style, and grammar with the After the Deadline proofreading service.
he: בדיקת איות, סגנון ודקדוק באמצעות שירות ההגהה After the Deadline.

[ctx: Module Name]
en: Carousel
he: קרוסלה

[ctx: Module Description]
en: Transform standard image galleries into full-screen slideshows.
he: הפיכת גלריות תמונות סטנדרטיות למצגות במסך מלא.

en: What should the subject line be?
he: מה צריכה להיות שורת הנושא?

en: Save and go back to form builder
he: שמור וחזור לבונה הטפסים

en: Your Custom Content Types
he: סוגי התוכן המוגדרים אישית שלכם

en: Use these settings to display different types of content on your site.
he: השתמשו בהגדרות אלה על מנת להציג סוגי תוכן שונים באתר שלכם.

en: Welcome to Custom CSS!
    
    To learn how this works, see http://wp.me/PEmnE-Bt
he: ברוך הבא ל-CSS מותאם אישית!
    
    כדי ללמוד כיצד זה עובד, כדאי לבקר בכתובת http://wp.me/PEmnE-Bt

en: Preview: changes must be saved or they will be lost
he: תצוגה מקדימה: יש לשמור את השינויים, או שהם ייאבדו

en: Edit CSS
he: לערוך CSS

en: Custom CSS Stylesheet
he: גיליון סגנון CSS מותאם אישית

en: Stylesheet saved.
he: נשמר Stylesheet

en: Publish
he: לפרסם

en: CSS Revisions
he: מהדורות CSS

en: CSS Stylesheet Editor
he: עורך CSS

en: New to CSS? Start with a <a href="http://www.htmldog.com/guides/cssbeginner/">beginner tutorial</a>. Questions?
    		Ask in the <a href="http://wordpress.org/support/forum/themes-and-templates">Themes and Templates forum</a>.
he: פעם ראשונה ב-CSS? <a href="http://www.htmldog.com/guides/cssbeginner/">המדריך למתחילים</a> הוא התחנה הראשונה שלך. שאלות?
    <a href="http://wordpress.org/support/forum/themes-and-templates">פורום ערכות עיצוב ותבניות</a> הוא המקום לשאול.

en: Note: Custom CSS will be reset when changing themes.
he: לתשומת לבך: CSS מותאם אישית יאופס לאחר שינוי ערכות עיצוב.

en: Media Width:
he: רוחב מדיה:

en: Default
he: ברירת מחדל

en: %s px
he: %s פיקסלים

en: The default content width for the %s theme is %d pixels.
he: ברירת המחדל לרוחב התוכן עבור ערכת העיצוב %s היא %d פיקסלים.

en: OK
he: אישור

en: Cancel
he: בטל

en: Preprocessor:
he: עיבוד מוקדם:

en: None
he: ללא

en: Mode:
he: :מצב

en: Add-on
he: תוספת

en: Replacement
he: תחלופה

en: Add-on CSS <b>(Recommended)</b>
he: הוסף CSS <b>(מומלץ)</b>

en: Replace <a href="%s">theme's CSS</a> <b>(Advanced)</b>
he: החלף את <a href="%s">CSS התבנית</a> <b>(מתקדם)</b>

en: Preview
he: תצוגה מקדימה

en: Save &amp; Buy Upgrade
he: שמור &amp; קנה שדרוג

en: Save Stylesheet
he: שמור גיליון סגנון

en: Convert to Comic
he: להמיר לקומיקס

en: Convert to Post
he: המר לפוסט

en: You are not allowed to make this change.
he: אתם לא מורשים לבצע את השינוי הזה.

en: Post converted. | %s posts converted
he[0]: הפוסט עבר המרה.
he[1]: %s פוסטים עברו המרה

en: Drop images to upload
he: זירקו תמונות כאן כדי להעלותן

en: Uploading...
he: מעלה...

en: Processing...
he: מעבד...

en: Sorry, your browser isn't supported. Upgrade at browsehappy.com.
he: מצטערים, הדפדפן שלכם לא נתמך. שדרגו ב browsehappy.com.

en: Only images can be uploaded here.
he: ניתן להעלות כאן רק תמונות.

en: Your upload didn't complete; try again later or cross your fingers and try again right now.
he: ההעלאה שלכם לא הושלמה. נסו שוב מאוחר יותר או החזיקו אצבעות ונסו שוב עכשיו.

en: Comics
he: קומיקס

en: Comic
he: קומיקס

en: All Comics
he: כל הקומיקס

en: Add New
he: הוסף חדש

en: Add New Comic
he: הוספת קומיקס חדש

en: Edit Comic
he: עריכת קומיקס

en: New Comic
he: קומיקס חדש

en: View Comic
he: הצגת קומיקס

en: Search Comics
he: חפש בקומיקס

en: No Comics found
he: לא נמצאו קומיקס

en: No Comics found in Trash
he: לא נמצאו קומיקס בפח הזבל

en: Comic updated. <a href="%s">View comic</a>
he: הקומיקס עודכן. <a href="%s">להציג קומיקס</a>

en: Custom field updated.
he: השדה המיוחד עודכן.

en: Custom field deleted.
he: השדה המיוחד נמחק.

en: Comic updated.
he: הקומיקס עודכן.

note: translators: %s: date and time of the revision
en: Comic restored to revision from %s
he: קומיקס שוחזר לעריכה מ%s

en: Comic published. <a href="%s">View comic</a>
he: הקומיקס פורסם. <a href="%s">להציג קומיקס</a>

en: Comic saved.
he: הקומיקס נשמר.

en: Comic submitted. <a target="_blank" href="%s">Preview comic</a>
he: הקומיקס הוגש. <a target="_blank" href="%s"> תצוגה מקדימה</a>

en: Comic scheduled for: <strong>%1$s</strong>. <a target="_blank" href="%2$s">Preview comic</a>
he: קומיקס נקבע לפרסום במועד: <strong>%1$s</strong>. <a target="_blank" href="%2$s">תצוגה מקדימה</a>

note: translators: Publish box date format, see http://php.net/date
en: M j, Y @ G:i
he: j F, Y בשעה G:i

en: Comic draft updated. <a target="_blank" href="%s">Preview comic</a>
he: הטיוטה עודכנה. <a target="_blank" href="%s">תצוגה מקדימה</a>

en: Invalid or expired nonce.
he: קוד אבטחה פג תוקף או שגוי.

en: Welcome! Ready to publish your first strip?
    
    Your webcomic's new site is ready to go. Get started by <a href="BLOG_URLwp-admin/customize.php#title">setting your comic's title and tagline</a> so your readers know what it's all about.
    
    Looking for more help with setting up your site? Check out the WordPress.com <a href="http://learn.wordpress.com/">beginner's tutorial</a> and the <a href="http://en.support.wordpress.com/comics/">guide to comics on WordPress.com</a>. Dive right in by <a href="BLOG_URLwp-admin/customize.php#title">publishing your first strip!</a>
    
    Lots of laughs,
    The WordPress.com Team
he: ברוכים הבאים! הכול מוכן לפרסום רצועת הקומיקס הראשונה שלך.
    
    אתר הקומיקס החדש שלך מוכן לפעולה. בתור התחלה, כדאי <a href="BLOG_URLwp-admin/customize.php#title">להגדיר כותרת ותיאור קצר של הקומיקס שלך</a> כדי שהקוראים יידעו במה הוא עוסק.
    
    דרוש לך סיוע נוסף בהגדרת האתר? מומלץ לעיין <a href="http://learn.wordpress.com/">במדריך למתחילים</a> של WordPress.com וכן <a href="http://en.support.wordpress.com/comics/">במדריך ליצירת קומיקס ב-WordPress.com</a>. זה הזמן להתחיל <a href="BLOG_URLwp-admin/customize.php#title">בפרסום הרצועה הראשונה שלך!</a>
    
    מאחלים לך להמשיך לצחוק,
    צוות WordPress.com

en: Menu Item Labels
he: תוויות פריטי תפריט

en: Menu Item Label
he: תווית של פריט תפריט

en: Search Menu Item Labels
he: תוויות פריטי תפריט חיפוש

en: Popular Labels
he: תוויות פופולריות

en: All Menu Item Labels
he: כל תוויות פריטי התפריט

en: Edit Menu Item Label
he: ערוך תווית פריט תפריט

en: View Menu Item Label
he: הצג תווית פריט תפריט

en: Update Menu Item Label
he: עדכן תווית פריט תפריט

en: Add New Menu Item Label
he: הוסף תווית לפריט תפריט חדש

en: New Menu Item Label Name
he: שם תווית פריט תפריט חדש

en: For example, spicy, favorite, etc. <br /> Separate Labels with commas
he: לדוגמה, מתובל, אהוב ועוד. <br /> הפרד תוויות בפסיקים

en: Add or remove Labels
he: הוסף תוויות או הסר אותן

en: Choose from the most used Labels
he: בחר מבין התוויות הנפוצות ביותר

en: No Labels found
he: לא נמצאו תוויות

en: Menu Sections
he: סעיפי תפריט

en: Menu Section
he: אזור בתפריט

en: Search Menu Sections
he: חפש סעיפי תפריט

en: All Menu Sections
he: כל סעיפי התפריט

en: Parent Menu Section
he: סעיף תפריט אב

en: Parent Menu Section:
he: סעיף תפריט אב:

en: Edit Menu Section
he: ערוך סעיף תפריט

en: View Menu Section
he: צפה בסעיף תפריט

en: Update Menu Section
he: עדכן סעיף תפריט

en: Add New Menu Section
he: הוסף סעיף תפריט חדש

en: New Menu Sections Name
he: שם של סעיף תפריט חדש

en: Items on your restaurant's menu
he: פריטים בתפריט המסעדה שלך

en: Menu Items
he: פריטי תפריט

en: Menu Item
he: קישור

en: Food Menus
he: תפריטי מזון

en: Add One Item
he: הוסף פריט אחד

en: Add Menu Item
he: הוסף פריט תפריט

en: Edit Menu Item
he: עריכה

en: New Menu Item
he: פריט תפריט חדש

en: View Menu Item
he: הצג פריט תפריט

en: Search Menu Items
he: פריטי תפריט חיפוש

en: No Menu Items found
he: לא נמצאו פריטי תפריט

en: No Menu Items found in Trash
he: לא נמצאו פריטי תפריט בפח

en: Menu item updated. <a href="%s">View item</a>
he: פריט תפריט עודכן. <a href="%s">צפה בפריט</a>

en: Menu item updated.
he: פריט תפריט עודכן.

note: translators: %s: date and time of the revision
en: Menu item restored to revision from %s
he: פריט תפריט שוחזר לתיקון מ-%s

en: Menu item published. <a href="%s">View item</a>
he: פריט תפריט פורסם. <a href="%s">צפה בפריט</a>

en: Menu item saved.
he: פריט תפריט נשמר.

en: Menu item submitted. <a target="_blank" href="%s">Preview item</a>
he: פריט תפריט נשלח. <a target="_blank" href="%s">תצוגה מקדימה של פריט</a>

en: Menu item scheduled for: <strong>%1$s</strong>. <a target="_blank" href="%2$s">Preview item</a>
he: פריט תפריט תוזמן ל: <strong>%1$s</strong>. <a target="_blank" href="%2$s">תצוגה מקדימה של פריט</a>

en: Menu item draft updated. <a target="_blank" href="%s">Preview item</a>
he: טיוטת פריט תפריט עודכנה. <a target="_blank" href="%s">תצוגה מקדימה של פריט</a>

en: Enter the menu item's name here
he: הזן את שם פריט התפריט כאן

en: %1$d Food Menu Item | %1$d Food Menu Items
he[0]: %1$d פריט בתפריט אוכל
he[1]: %1$d פריטים בתפריט אוכל

en: Add Many Items
he: הוסף פריטים רבים

en: Menu Items re-ordered.
he: רכיבי התפריט סודרו מחדש.

en: Thumbnail
he: תמונה מוקטנת

en: Labels
he: תוויות

en: Price
he: מחיר

en: Order
he: סדר

en: Save New Order
he: שמור סדר חדש

en: edit
he: עריכה

en: Uncategorized
he: כללי

en: Move menu section up
he: העבר מקטע תפריט למעלה

en: UP
he: למעלה

en: Move menu section down
he: הזז למטה את מקטע התפריט

en: DOWN
he: למטה

en: Use the <kbd>TAB</kbd> key on your keyboard to move between colums and the <kbd>ENTER</kbd> or <kbd>RETURN</kbd> key to save each row and move on to the next.
he: השתמש במקש <kbd>TAB</kbd> במקלדת שלך כדי לעבור בין העמודות ובמקשים <kbd>ENTER</kbd> או <kbd>RETURN</kbd> כדי לשמור כל שורה ולעבור לבאה.

en: Add to section:
he: הוסף לסעיף:

en: Labels: <small>spicy, favorite, etc. <em>Separate Labels with commas</em></small>
he: תוויות: <small>מתובל, אהוב ועוד. <em>הפרד תוויות בפסיקים</em></small>

en: Description
he: תיאור

en: New Row
he: שורה חדשה

en: Add These New Menu Items
he: הוסף פריטי תפריט חדשים אלה

en: No Labels
he: אין תוויות

en: Portfolio Projects
he: פרויקטי פורטפוליו

en: Your theme supports <strong>%s</strong>
he: התבנית שלכם תומכת ב<strong>%s</strong>

en: Enable Portfolio Projects for this site.
he: אפשרו פרויקטים של פורטפוליו לאתר זה.

en: Portfolio pages display at most %1$s projects
he: דפי פורטפוליו מציגים לכל היותר %1Ss פרויקטים

en: Portfolio Items
he: פריטי פורטפוליו

en: Projects
he: פרויקטים

en: Project
he: פרויקט

en: Portfolio
he: תיק עבודות

en: All Projects
he: כל הפרויקטים

en: Add New Project
he: הוסיפו פרויקט חדש

en: Edit Project
he: ערכו פרויקט

en: New Project
he: פרויקט חדש

en: View Project
he: הצג פרויקט

en: Search Projects
he: חפשו פרויקטים

en: No Projects found
he: לא נמצאו פרויקטים

en: No Projects found in Trash
he: לא נמצאו פרוייקטים בפח

en: Project Types
he: סוגי פרויקט

en: Project Type
he: סוג פרויקט

en: All Project Types
he: כל סוגי הפרויקטים

en: Edit Project Type
he: ערכו סוג פרויקט

en: View Project Type
he: צפו בסוג הפרויקט:

en: Update Project Type
he: עדכנו את סוג הפרויקט:

en: Add New Project Type
he: הוסיפו סוג פרויקט חדש

en: New Project Type Name
he: תגית שם פרויקט חדשה

en: Parent Project Type
he: סוג פרויקט אב

en: Parent Project Type:
he: סוג פרויקט אב:

en: Search Project Types
he: חפשו סוגי פרויקטים

en: Project Tags
he: תגיות הפרוייקט

en: Project Tag
he: תגית פרויקט

en: All Project Tags
he: כל תגיות הפרויקט

en: Edit Project Tag
he: ערכו את תגית הפרויקט

en: View Project Tag
he: צפו בתגית הפרויקט

en: Update Project Tag
he: עדכנו את תגית הפרויקט

en: Add New Project Tag
he: הוסיפו תגית לפרויקט

en: New Project Tag Name
he: תגית שם פרויקט חדשה

en: Search Project Tags
he: חיפוש תגיות בפרוייקט

en: Popular Project Tags
he: תגיות פופולאריות לפרויקט

en: Separate tags with commas
he: הפרידו בין תגיות עם רווח

en: Add or remove tags
he: להוסיף או להסיר תגיות

en: Choose from the most used tags
he: לבחור מבין התגיות הנפוצות ביותר

en: No tags found.
he: לא נמצאו תגיות.

en: Project updated. <a href="%s">View item</a>
he: הפרויקט עודכן. <a href="%s">צפו בפריט</a>.

en: Project updated.
he: הפרויקט עודכן.

note: translators: %s: date and time of the revision
en: Project restored to revision from %s
he: הפרויקט שוחזר לגרסה מ %s

en: Project published. <a href="%s">View project</a>
he: הפרויקט פורסם.<a href="%s"> צפו בפרויקט</a>.

en: Project saved.
he: הפרויקט נשמר.

en: Project submitted. <a target="_blank" href="%s">Preview project</a>
he: הפרויקט הוגש. <a target="_blank" href="%s">צפייה מוקדמת בפרויקט</a>.

en: Project scheduled for: <strong>%1$s</strong>. <a target="_blank" href="%2$s">Preview project</a>
he: פרויקט מתוזמן עבור: <strong>%1$s</strong>. <a target="_blank" href="%2$s">תצוגה מקדימה של פרויקט</a>

en: Project item draft updated. <a target="_blank" href="%s">Preview project</a>
he: טיוטת פריט פרויקט עודכנה. <a target="_blank" href="%s">תצוגה מקדימה של פרויקט</a>

en: Your Portfolio Archive currently has no entries. You can start creating them on your dashboard.
he: בארכיון הפורטפוליו שלכם אין כרגע נתונים. אתם יכולים להתחיל לייצר תוכן בלוח הבקרה.

en: Types
he: סוגים

en: Tags
he: תגיות

en: Testimonials
he: המלצות

en: Your theme supports Testimonials
he: ערכת העיצוב שלך תומכת בהמלצות

en: Enable Testimonials for this site.
he: הפעלת המלצות לאתר זה.

en: Testimonial pages display at most %1$s testimonials
he: עמודי המלצות מוצגים ברוב ההמלצות של %1$s

en: Customer Testimonials
he: המלצות של לקוחות

en: Testimonial
he: המלצות

en: All Testimonials
he: כל ההמלצות

en: Add New Testimonial
he: הוסף המלצה חדשה

en: Edit Testimonial
he: ערוך המלצה

en: New Testimonial
he: המלצה חדשה

en: View Testimonial
he: צפו בהמלצה

en: Search Testimonials
he: חפשו בהמלצות

en: No Testimonials found
he: לא נמצאו המלצות

en: No Testimonials found in Trash
he: לא נמצאו המלצות בפח הזבל

en: Testimonial updated. <a href="%s">View testimonial</a>
he: ההמלצה עודכנה. <a href="%s">צפו בהמלצה</a>

en: Testimonial updated.
he: ההמלצה עודכנה.

note: translators: %s: date and time of the revision
en: Testimonial restored to revision from %s
he: שוחזרה המלצה לגירסה מ %s

en: Testimonial published. <a href="%s">View testimonial</a>
he: ההמלצה פורסמה. <a href="%s">צפו בהמלצה</a>

en: Testimonial saved.
he: ההמלצה נשמרה.

en: Testimonial submitted. <a target="_blank" href="%s">Preview testimonial</a>
he: ההמלצה הוגשה לפרסום. <a target="_blank" href="%s">צפו בהמלצה בתצוגה מוקדמת</a>

en: Testimonial scheduled for: <strong>%1$s</strong>. <a target="_blank" href="%2$s">Preview testimonial</a>
he: ההמלצה מתוזמנת ל: <strong>%1$s</strong>. <a target="_blank" href="%2$s">צפו בהמלצה בתצוגה מוקדמת</a>

en: Testimonial draft updated. <a target="_blank" href="%s">Preview testimonial</a>
he: טיוטת ההמלצה עודכנה. <a target="_blank" href="%s">צפו בהמלצה בתצוגה מוקדמת</a>

en: Enter the customer's name here
he: הוסף את שם הלקוח כאן

en: Customer Name
he: שם הלקוח

en: Customize Testimonials Archive
he: התאימו אישית את ארכיון ההמלצות

en: Proofreading
he: הגהה

en: Automatically proofread content when:
he: תבצע הגהה אוטומטית כאשר:

en: a post or page is first published
he: פוסט או דף מתפרסמים לראשונה.

en: a post or page is updated
he: פוסט או עמוד מתעדכנים.

en: English Options
he: אפשרויות אנגלית

en: Enable proofreading for the following grammar and style rules when writing posts and pages:
he: אפשר הגהה לכללי הדקדוק והסגנון הבאים כאשר כותבים רשומות או עמודים:

en: Bias Language
he: הטיות שפה

en: Clich&eacute;s
he: קלישאות

en: Complex Phrases
he: ביטויים מורכבים

en: Diacritical Marks
he: סימני ניקוד

en: Double Negatives
he: שלילה כפולה (דאבל נגטיב)

en: Hidden Verbs
he: פעלים חבויים

en: Jargon
he: לשון עילגת (ז'ארגון)

en: Passive Voice
he: אפן סביל

en: Phrases to Avoid
he: להימנע מביטויים

en: Redundant Phrases
he: ביטויים מיותרים

en: <a href="%s">Learn more</a> about these options.
he: <a href="%s">למד עוד</a> על אפשרויות אלו.

en: Language
he: שפה

en: The proofreader supports English, French, German, Portuguese, and Spanish. Your user interface language (see above) is the default proofreading language.
he: כלי ההגהה תומך בשפות אנגלית, צרפתית, גרמנית, פוטוגזית וספרדית. שפת ממשק המשתמש (ראה למעלה) היא שפת ברירת המחדל של כלי ההגהה.

en: Use automatically detected language to proofread posts and pages
he: השתמש בזיהוי שפה אוטומטי להגהת רשומות ועמודים.

en: Ignored Phrases
he: ביטויים להתעלמות

en: Identify words and phrases to ignore while proofreading your posts and pages:
he: זהה מילים וביטויים להתעלמות בזמן הגהת רשומות ועמודים:

en: Add
he: להוסיף

en: Be sure to click "Update Profile" at the bottom of the screen to save your changes.
he: ודא שלחצת על "עדכון פרופיל" בתחתית המסך כדי לשמור את השינויים שלך.

en: Spelling
he: איות

en: Repeated Word
he: מילה חוזרת

en: No suggestions
he: אין הצעות

en: Explain...
he: הסבר...

en: Ignore suggestion
he: התעלם מן ההצעה

en: Ignore always
he: התעלם תמיד

en: Ignore all
he: להתעלם תמיד

en: Edit Selection...
he: ערוך בחירה...

en: proofread
he: להגהה

en: edit text
he: ערוך טקסט

en: Proofread Writing
he: כתיבה מוגהת

en: No writing errors were found.
he: לא נמצאו שגיאות כתיב.

en: There was a problem communicating with the Proofreading service. Try again in one minute.
he: היתה בעיה בתקשורת עם שירות ההגהה. נסה שוב בעוד דקה.

en: There was an error communicating with the proofreading service.
he: היתה בעיה בתקשורת עם שירות ההגהה.

en: Replace selection with:
he: החלף בחירה ב:

en: The proofreader has suggestions for this post. Are you sure you want to publish it?
    
    Press OK to publish your post, or Cancel to view the suggestions and edit your post.
he: לשירות ההגהה יש הצעות עבור פוסט זה. האם אתה בטוח שאתה רוצה לפרסם אותו? 
    
    לחץ אישור כדי לפרסם את הפוסט או ביטול כדי לצפות בהצעות ולערוך את הפוסט שלך.

en: The proofreader has suggestions for this post. Are you sure you want to update it?
    
    Press OK to update your post, or Cancel to view the suggestions and edit your post.
he: לשירות ההגהה יש הצעות עבור פוסט זה. האם אתה בטוח שאתה רוצה לעדכן אותו? 
    
    לחץ אישור כדי לפרסם את הפוסט או ביטול כדי לצפות בהצעות ולערוך את הפוסט שלך.

en: Jetpack's Carousel has been disabled, because another plugin or your theme is overriding the [gallery] shortcode.
he: התוסף Carousel של Jetpack הושבת מכיוון שתוסף אחר או ערכת עיצוב אחרת עוקפים את פקודת המקרו [gallery].

en: Comment
he: תגובה

en: Post Comment
he: להגיב

en: Write a Comment...
he: לכתוב תגובה...

en: Loading Comments...
he: טוען תגובות...

en: View full size <span class="photo-size">%1$s<span class="photo-size-times">&times;</span>%2$s</span>
he: הצג בגודל מלא <span class="photo-size">%1$s<span class="photo-size-times">&times;</span>%2$s</span>

en: Please be sure to submit some text with your comment.
he: שלח טקסט עם התגובה שלך.

en: Please provide an email address to comment.
he: אנא הכנס כתובת אימייל על מנת להגיב.

en: Please provide your name to comment.
he: אנא הכנס את שמך על מנת להגיב.

en: Sorry, but there was an error posting your comment. Please try again later.
he: מצטעירם, אבל היתה בעייה בפרסום תגובתך. נסה שוב מאוחר יותר

en: Your comment was approved.
he: תגובתך אושרה.

en: Your comment is in moderation.
he: תגובתך מחכה לאישור.

en: Camera
he: מצלמה

en: Aperture
he: מפתח

en: Shutter Speed
he: מהירות צמצם

en: Focal Length
he: אורך מוקד

en: Commenting as %s
he: מגיב כ-%s

en: You must be <a href="#" class="jp-carousel-comment-login">logged in</a> to post a comment.
he: אתם חייבים להיות <a href="#" class="jp-carousel-comment-login">מחוברים</a> על מנת לשלוח תגובה.

en: %s (Required)
he: %s (דרוש)

en: Email
he: אימייל

en: Website
he: אתר

en: Missing attachment ID.
he: מזהה קובץ מצורף חסר.

en: Nonce verification failed.
he: בדיקת קוד אבטחה נכשלה.

en: Missing target blog ID.
he: מזהה בלוג יעד חסר.

en: Missing target post ID.
he: מזהה פוסט יעד חסר.

en: No comment text was submitted.
he: לא נשלח טקסט לתגובה.

en: Comments on this post are closed.
he: התגובות לפוסט הזה סגורות.

en: Sorry, but we could not authenticate your request.
he: מצטערים, לא ניתן לאמת את הבקשה שלך.

en: Please provide your name.
he: ספק את השם שלך

en: Please provide an email address.
he: ספק כתובת דוא"ל.

en: Please provide a valid email address.
he: ספק כתובת דוא"ל חוקית.

en: Image Gallery Carousel
he: קרוסלת גלריית התמונות

en: Enable carousel
he: הפעל קרוסלה

en: Background color
he: צבע רקע

en: Metadata
he: מטא-נתונים

en: Show photo metadata (<a href="http://en.wikipedia.org/wiki/Exchangeable_image_file_format" target="_blank">Exif</a>) in carousel, when available.
he: הצג מטא-נתונים של התמונה (<a href="http://en.wikipedia.org/wiki/Exchangeable_image_file_format" target="_blank">Exif</a>) בקרוסלה, כשהם זמינים.

en: Show map of photo location in carousel, when available.
he: הצג מפה של מיקום התמונה בקרוסלה, כשזמין

en: Black
he: שחור

en: White
he: לבן

en: Display images in full-size carousel slideshow.
he: הצג את התמונות במצגת קרוסלה בגודל מלא.

en: Leave a Reply
he: כתיבת תגובה

en: Light
he: בהיר

en: Dark
he: צבעים כהים

en: Transparent
he: שקוף

en: Comments
he: תגובות

en: Greeting Text
he: טקסט ברכה

en: Color Scheme
he: ערכת צבעים

en: Adjust your Comments form with a clever greeting and color-scheme.
he: התאמת טופס התגובה עם ברכת שלום שנונה וערכת צבעים.

en: A few catchy words to motivate your readers to comment
he: הכניסו כמה מילים שיגרמו לקוראים שלכם להגיב

en: Invalid request
he: בקשה לא חוקית

en: Error: please fill the required fields (name, email).
he: בעיה: השארת שם כמה שדות ריקים (השם או הסיסמה)

en: Error: please enter a valid email address.
he: בעיה: לא כתבת כתובת אימייל תקינה.?

en: You must <a href="%s">log in</a> to post a comment.
he: אתה חייב <a href="%s"> להתחבר</a> על מנת להגיב

en: Leave a Reply to %s
he: להגיב על %s

en: Cancel reply
he: לבטל

en: Invalid security token.
he: מפתח אבטחה שגוי

en: Submitting Comment%s
he: שולח תגובה %s

en: Add Contact Form
he: הוסיפו טופס יצירת קשר

en: Delete Permanently
he: מחק לצמיתות

en: Mark as Spam
he: סימון כתגובת זבל

en: Empty Spam
he: מחק תגובות זבל

en: You are not allowed to manage this item.
he: אין לך הרשאה לניהול פריט זה.

en: Feedback(s) marked as spam
he: התגובה/ות סומנו כספאם

en: Messages
he: הודעות

en: From
he: מאת

en: Message
he: הודעה

en: Date
he: תאריך

en: Restore this item from the Trash
he: שחזר פריט מהפח

en: Restore
he: שיחזור

en: Delete this item permanently
he: מחיקה

en: Mark this message as spam
he: לסמן הודעה זו כספאם

en: Trash
he: העבר לפח

en: Mark this message as NOT spam
he: סמן שהודעה זו אינה ספאם

en: You are not allowed to move this item out of the Trash.
he: אין לך הרשאות מתאימות לשחזור פריט זה מהפח.

en: Error in restoring from Trash.
he: ארעה שגיאה בשחזור מהפח.

en: You are not allowed to move this item to the Trash.
he: אין לך הרשאות מתאימות להעברת הפריט לפח.

en: Error in moving to Trash.
he: ארעה שגיאה בהעברה לפח.

en: Spam
he: ספאם

en: Check for Spam
he: בדיקת תגובות זבל

en: Search Feedback
he: חיפוש משובים

en: No feedback found
he: לא נמצא משוב

en: Spam <span class="count">(%s)</span> | Spam <span class="count">(%s)</span>
he[0]: ספאם <span class="count">אחד</span>
he[1]: ספאם <span class="count">(%s)</span>

en: An error occurred. Please try again later.
he: ארעה שגיאה. נסו שוב מאוחר יותר.

en: Message Sent
he: הודעה נשלחה

en: Feedback discarded.
he: המשוב נמחק.

en: Export feedback as CSV
he: יצאו את התגובה כ- CSV.

en: Select feedback to download
he: בחרו תגובה כדי להורידה

en: All posts
he: כל הפוסטים

en: Download
he: הורד

en: Contact Form
he: טופס יצירת קשר

[ctx: %1$s = blog name]
en: %1$s Sidebar
he: סרגל צד %1$s

en: Subject
he: נושא

en: Error!
he: שגיאה!

en: go back
he: חזור

en: Time:
he: שעה:

en: IP Address:
he: כתובת IP:

en: Contact Form URL:
he: כתובת טופס יצירת הקשר:

en: Sent by a verified %s user.
he: נשלח על-ידי משתמש %s מאומת.

en: Sent by an unverified visitor to your site.
he: נשלח לאתרך ע"י מבקר לא מאומת

en: %s requires a valid email address
he: %s דורש כתובת אימייל תקינה

en: %s is required
he: נדרש %s

en: (required)
he: (חובה)

en: Yes
he: כן

[ctx: Label for HTML form "Name" field in contact form builder]
en: Name
he: שם

[ctx: Label for HTML form "Email" field in contact form builder]
en: Email
he: אימייל

[ctx: Label for HTML form "URL/Website" field in contact form builder]
en: Website
he: אתר

[ctx: noun]
en: Comment
he: התגובה שלך

[ctx: Default label for new HTML form field in contact form builder]
en: New Field
he: שדה חדש

[ctx: Label for the set of options to be included in a user-created dropdown in contact form builder]
en: Options
he: אפשרויות

[ctx: Label for an option to be included in a user-created dropdown in contact form builder]
en: Option
he: אפשרות

[ctx: Default label for the first option to be included in a user-created dropdown in contact form builder]
en: First option
he: אפשרות ראשונה

[ctx: error message in contact form builder]
en: Oops, there was a problem generating your form.  You'll likely need to try again.
he: אופס, נוצרה בעייה ביצירת הטופס שלכם. תצטרכו לנסות זאת שוב.

en: Drag up or down
    to re-arrange
he: גרור למעלה או למטה
    כדי לסדר מחדש

[ctx: Label to drag HTML form fields around to change their order in contact form builder]
en: move
he: הזז

[ctx: Link to edit an HTML form field in contact form builder]
en: edit
he: ערוך

en: Saved successfully
he: נשמר בהצלחה

[ctx: This HTML form field is marked as required by the user in contact form builder]
en: (required)
he: (דרוש)

en: Are you sure you want to exit the form editor without saving?  Any changes you have made will be lost.
he: האם אתה בטוח שאתה רוצה לצאת מעורך הטפסים מבלי לשמור? כל שינוי שביצעת יאבד.

en: Your new field was saved successfully
he: השדה שלך נשמר בהצלחה

en: Form builder
he: בונה טפסים

en: Email notifications
he: התראות דוא"ל

en: How does this work?
he: כיצד זה עובד?

en: By adding a contact form, your readers will be able to submit feedback to you. All feedback is automatically scanned for spam, and the legitimate feedback will be emailed to you.
he: הוספת טופס ליצירת קשר תאפשר לקוראים שלך לשלוח לך משוב. כל משוב ייסרק באופן אוטומטי כדי לחפש דואר זבל ורק משוב חוקי יישלחו אליך בדוא"ל.

en: Can I add more fields?
he: האם אני יכול להוסיף שדות נוספים?

[ctx: %1$s = "Click here" in an HTML link]
en: Sure thing. %1$s to add a new text box, textarea, radio, checkbox, or dropdown field.
he: ללא ספק. %1$s כדי להוסיף תיבת טקסט, אזור טקסט, אפשרויות, תיבת סימון או שדה נפתח חדשים.

en: Click here
he: לחצו כאן

en: Can I view my feedback within WordPress?
he: האם אני יכול לראות את המשוב שלי בתוך WordPress?

[ctx: %1$s = "Feedback" in an HTML link]
en: Yep, you can read your feedback at any time by clicking the "%1$s" link in the admin menu.
he: כן, אתה יכול לקרוא את המשוב שלך בכל עת על-ידי לחיצה על הקישור "%1$s" בתפריט הניהול.

en: Do I need to fill this out?
he: האם אני צריך למלא את זה?

en: Nope.  However, if you&#8217;d like to modify where your feedback is sent, or the subject line you can.  If you don&#8217;t make any changes here, feedback will be sent to the author of the page/post and the subject will be the name of this page/post.
he: לא. אולם אם תרצה תוכל לשנות את הכתובת שאליו יישלח המשוב שלך, או את שורת הנושא. אם לא תבצע כאן שינויים, המשוב יישלח למחבר של הדף/הפוסט והנושא יהיה שם הדף/הפוסט.

en: Can I send a notification to more than one person?
he: האם אני יכול לשלוח התראה ליותר מאדם אחד?

en: Yep. You can enter multiple email addresses in the Email address field, and separate them with commas. A notification email will then be sent to each email address.
he: כן. אתה יכול להזין כמה כתובות דוא"ל בשדה כתובת דוא"ל ולהפריד אותן בפסיקים. לאחר מכן דוא"ל עם התראה יישלח לכל אחת מכתובות הדוא"ל שציינת.

en: Edit this new field
he: ערוך שדה חדש זה

en: Label
he: שם

en: New field
he: שדה חדש

en: Field type
he: סוג שדה

en: Checkbox
he: תיבת סימון

en: Drop down
he: תפריט נפתח

en: Radio
he: רדיו

en: Text
he: טקסט

en: Textarea
he: אזור טקסט

en: Options
he: אפשרויות

en: First option
he: אפשרות ראשונה

en: Add another option
he: הוסף עוד אפשרות

en: Required?
he: חובה?

en: Save this field
he: שמור שדה זה

en: Here&#8217;s what your form will look like
he: כך יראה הטופס שלך

en: Add a new field
he: הוסף שדה חדש

en: Add this form to my post
he: הוסף את הטופס הזה לפוסט שלי

en: Email settings
he: הגדרות דוא"ל

en: Enter your email address
he: הזן את כתובת הדוא"ל שלך

en: Post by %s.
he: נכתב על ידי %s.

en: Twitter Site Tag
he: תגית אתר של Twitter

en: The Twitter username of the owner of this site's domain.
he: שם משתמש ב-Twitter של בעל הדומיין של אתר זה.

note: translators: %s is a URL
en: In <a href="%s" target="_blank">Development Mode</a>, via the JETPACK_DEV_DEBUG constant being defined in wp-config.php or elsewhere.
he: ב<a href="%s" target="_blank">מצב פיתוח</a>, דרך הקבוע JETPACK_DEV_DEBUG שמוגדר ב-wp-config.php או בכל מקום אחר.

note: translators: %s is a URL
en: In <a href="%s" target="_blank">Development Mode</a>, via site URL lacking a dot (e.g. http://localhost).
he: ב<a href="%s" target="_blank">מצב פיתוח</a>, דרך כתובת URL של אתר שחסרה בה נקודה (לדוגמה, http://localhost).

note: translators: %s is a URL
en: In <a href="%s" target="_blank">Development Mode</a>, via the jetpack_development_mode filter.
he: ב<a href="%s" target="_blank">מצב פיתוח</a>, דרך המסנן jetpack_development_mode.

note: translators: %s is a URL
en: You are currently running a development version of Jetpack. <a href="%s" target="_blank">Submit your feedback</a>
he: נראה שנעשה כאן שימוש בגרסת פיתוח של Jetpack. <a href="%s" target="_blank">שליחת המשוב שלך</a>

en: Jetpack requires WordPress version %s or later.
he: תוסף Jetpack עובד רק עם וורדפרס בגרסה %s ומעלה.

en: First param must be string or empty
he: הפרמטר הראשון חייב להיות מחרוזת או ריק

en: Second param must be numeric or empty
he: הפרמטר השני חייב להיות מספר או ריק

en: Jetpack contains the most recent version of the old &#8220;%1$s&#8221; plugin.
he: Jetpack מכיל את הגירסה העדכנית ביותר של התוסף הישן \"% 1 $ s\".

en: Home
he: ראשי

note: #-#-#-#-#  tmp-jetpack.pot (Jetpack by WordPress.com 3.9.6)  #-#-#-#-# Plugin Name of the plugin/theme
en: Jetpack by WordPress.com
he: Jetpack של וורדפרס.קום

en: Jetpack supercharges your self-hosted WordPress site with the awesome cloud power of WordPress.com.
he: Jetpack מעצים את האתר שלך בכח הענן של וורדפרס.קום

en: On this page, you are able to view the modules available within Jetpack, learn more about them, and activate or deactivate them as needed.
he: בדף זה, אתה יכול לראות את הרכיבים הזמינים של Jetpack FAQ, ללמוד עליהם עוד, ולהפעיל או להשבית אותם על פי צרכיך.

en: You can activate or deactivate individual Jetpack modules to suit your needs.
he: אפשר להפעיל או לבטל רכיבים שונים של Jetpack לפי הצורך.

en: Each module has an Activate or Deactivate link so you can toggle one individually.
he: לכל מודול יש קישור להפעלה או כיבוי אינדיבידואלי

en: Using the checkboxes next to each module, you can select multiple modules to toggle via the Bulk Actions menu at the top of the list.
he: באמצעות תיבות הסימון שעל יד כל מודול, ניתן לבחור במספר מודולים ולהפעיל או לכבות אותם בפעולה גורפת דרך התפריט שבראש הרשימה

en: Using the tools on the right, you can search for specific modules, filter by module categories or which are active, or change the sorting order.
he: באמצעות הכלים מימין ניתן לחפש מודולים ספציפיים, לסנן אותם לפי קטגוריות או לפי מצב ההפעלה (מופעל/ כבוי), ולשנות את סדר המיון שלהם.

en: For more information:
he: למידע נוסף

en: Jetpack FAQ
he: שאלות נפוצות על Jetpack

en: Jetpack Support
he: תמיכה של Jetpack

en: Dismiss this notice and deactivate Jetpack.
he: דחה הודעה זו וכבה את ג'טפק.

en: Your Jetpack is almost ready!
he: ה-Jetpack שלך כמעט מוכן!

en: Connect now to enable features like Stats, Likes, and Social Sharing.
he: התחבר עכשיו כדי להפעיל תכונות כמו סטטיסטיקה, לייקים ושיתוף חברתי.

en: Connect to WordPress.com
he: התחבר אל WordPress.com

en: Jetpack is installed!
he: Jetpack מותקן!

en: It's ready to bring awesome, WordPress.com cloud-powered features to your site.
he: הוא מוכן להביא תכונות מדהימות המופעלות על-ידי ענן WordPress.com לאתר שלך.

en: Dismiss this notice for now.
he: התעלמות מהודעה זו כרגע.

en: New in Jetpack: Centralized Site Management
he: חדש ב-Jetpack: ניהול אתרים מרכזי

en: Manage multiple sites from one dashboard at wordpress.com/sites. Enabling allows all existing, connected Administrators to modify your site from WordPress.com. <a href="%s" target="_blank">Learn More</a>.
he: ניהול מספר אתרים מלוח בקרה אחד ב-WordPress.com/sites. הפעלה מאפשרת לכל מנהלי המערכת הקיימים והמחוברים לעשות שינויים באתר שלך מתוך WordPress.com. <a href="%s" target="_blank">מידע נוסף</a>.

en: Activate now
he: להפעיל עכשיו

en: <p><a href="%1$s" title="Opt in to WordPress.com Site Management" >Activate Site Management</a> to manage multiple sites from our centralized dashboard at wordpress.com/sites. <a href="%2$s" target="_blank">Learn more</a>.</p><a href="%1$s" class="jp-button">Activate Now</a>
he: <p><a href="%1$s" title="הצטרפות לניהול אתרים של WordPress.com" >להפעיל ניהול אתר</a> כדי לנהל אתרים מרובים מלוח הבקרה המרכזי שלנו ב-WordPress.com/sites. <a href="%2$s" target="_blank">מידע נוסף</a>.</p><a href="%1$s" class="jp-button">להפעיל עכשיו</a>

en: <strong>Jetpack is activated!</strong> Each site on your network must be connected individually by an admin on that site.
he: <strong>Jetpack הופעל בהצלחה</strong> כל אתר ברשת שלך יצטרך להתחבר באופן עצמאי על ידי המנהל של אותו אתר.

en: Jetpack now includes Comments, which enables your visitors to use their WordPress.com, Twitter, or Facebook accounts when commenting on your site. To activate Comments, <a href="%s">%s</a>.
he: Jetpack כולל כעת את Comments, שמאפשר למבקרים שלך להשתמש בחשבונותיהם ב-WordPress.com, בטוויטר או בפייסבוק כדי להגיב באתר שלך. כדי להפעיל את Comments, <a href="%s">%s</a>.

en: click here
he: לחצו כאן

en: You have successfully disconnected Jetpack.
he: ניתקת בהצלחה את החשבון שלך מ-Jetpack.

en: Would you tell us why? Just <a href="%1$s" target="%2$s">answering two simple questions</a> would help us improve Jetpack.
he: נשמח לדעת מדוע. נשמח לקבל <a href="%1$s" target="%2$s">תשובות לשתי שאלות קצרות</a> כדי שנדע כיצד לשפר את Jetpack.

en: Cheatin&#8217; uh?
he: מרמה, אה?

en: You need to authorize the Jetpack connection between your site and WordPress.com to enable the awesome features.
he: עליך לאשר את חיבור Jetpack FAQ בין האתר שלך לוורדפרס.קום כדי לאפשר את התכונות המגניבות.

en: Don&#8217;t cross the streams!  You need to stay logged in to your WordPress blog while you authorize Jetpack.
he: זהירות! אתה צריך להישאר מחובר לבלוג הוורדפרס שלך תוך כדי אימות ה-Jetpack.

en: Return to sender.  Whoops! It looks like you got the wrong Jetpack in the mail; deactivate then reactivate the Jetpack plugin to get a new one.
he: חזור לשולח. אופס! נראה שקבלת את ה Jetpack הלא נכון במייל. השבת והפעל מחדש את התוסף של Jetpack כדי לקבל חדש.

en: Wrong size.  Hm&#8230; it seems your Jetpack doesn&#8217;t quite fit.  Have you lost weight? Click &#8220;Connect to WordPress.com&#8221; again to get your Jetpack adjusted.
he: משהו השתנה ונראה שה-Jetpack אינו מתאים עוד. הפעל את החיבור ל-וורדפרס.קום מחדש כדי לתקן זאת.

en: Your website needs to be publicly accessible to use Jetpack: %s
he: האתר שלך צריך להיות נגיש לציבור כדי להשתמש ב-Jetpack: %s

en: %s could not be activated because it triggered a <strong>fatal error</strong>. Perhaps there is a conflict with another plugin you have installed?
he: לא ניתן להפעיל את הרכיב. ההפעלה של %s גרמה ל-<strong>שגיאה קיצונית (Fatal Error)</strong>. אולי יש התנגשות עם תוסף אחר שהתקנת?

en: Do you still have the %s plugin installed?
he: האם עדיין יש לך את התוסף% s מותקן?

en: Module could not be activated because it triggered a <strong>fatal error</strong>. Perhaps there is a conflict with another plugin you have installed?
he: לא ניתן להפעיל את הרכיב. ההפעלה גרמה ל-<strong>שגיאה קיצונית (Fatal Error)</strong>. אולי יש התנגשות עם תוסף אחר שהתקנת?

en: %s was not activated.
he: כשלון בהפעלת %s.

en: %s was not deactivated.
he: %s עדיין פעיל.

en: This module can only be altered by %s, the user who initiated the Jetpack connection on this site.
he: רק %s יכול לשנות את המודול הזה, שכן הוא שיצר את החיבור של Jetpack באתר זה.

en: Only the user who initiated the Jetpack connection on this site can toggle %s, but that user no longer exists. This should not happen.
he: רק משתמש שיזם חיבור Jetpack באתר זה יכול להחליף %s, אך משתמש זה אינו קיים יותר. זה לא אמור לקרות.

en: <strong>Your Jetpack has a glitch.</strong> Connecting this site with WordPress.com is not possible. This usually means your site is not publicly accessible (localhost).
he: <strong>יש תקלה בג'טפק.</strong> חיבור האתר עם וורדפרס.קום אינו אפשרי. בדרך כלל זה אומר שהאתר אינו נגיש לציבור (localhost).

en: WordPress.com is currently having problems and is unable to fuel up your Jetpack.  Please try again later.
he: לוורדפרס.קום יש בעיות כרגע ואינה יכולה לתדלק את ה Jetpack שלך. בבקשה נסה שוב מאוחר יותר.

en: Jetpack could not contact WordPress.com: %s.  This usually means something is incorrectly configured on your web host.
he: Jetpack לא מצליח ליצור קשר עם WordPress.com: %s.  בדרך כלל זה קורה כאשר משהו מוגדר לא נכון בשרת שלך.

en: Try connecting again.
he: נסה להתחבר שוב.

en: Welcome to <strong>Jetpack %s</strong>!
he: ברוך הבא ל <strong>Jetpack %s</strong>!

en: The following new modules have been activated: %l.
he: הרכיבים הבאים הופעלו: %l.

en: The following modules have been updated: %l.
he: הרכיבים הבאים עודכנו: %l.

en: You are all set! Your site can now be managed from <a href="%s" target="_blank">wordpress.com/sites</a>.
he: הכול מוכן! עכשיו אפשר לנהל את האתר שלך מ-<a href="%s" target="_blank">WordPress.com/sites</a>.

en: Manage has been activated for you!
he: ניהול הופעל בשבילך!

en: <strong>%s Activated!</strong> You can deactivate at any time by clicking the Deactivate link next to each module.
he: </strong>מופעל!%s</strong> ניתן לכבות בכל שלב על ידי לחיצה על כפתור הכיבוי ליד כל מודול.

[ctx: %l = list of Jetpack module/feature names]
en: <strong>%l Deactivated!</strong> You can activate it again at any time using the activate link next to each module. | <strong>%l Deactivated!</strong> You can activate them again at any time using the activate links next to each module.
he[0]: </strong> כבוי </strong> ניתן להפעיל מחדש בכל שלב באמצעות קישור ההפעלה שעל יד כל מודול
he[1]: </strong> כבויים </strong> ניתן להפעילם מחדש בכל שלב באמצעות קישורי ההפעלה שעל יד כל מודול

en: <strong>Your Jetpack is already connected.</strong>
he: <strong>ה-Jetpack שלך כבר מחובר.</strong>

en: <strong>You&#8217;re fueled up and ready to go, Jetpack is now active.</strong>
he: <strong>הכול מוכן ומזומן, Jetpack פעיל כעת.</strong>

en: <strong>You&#8217;re fueled up and ready to go.</strong>
he: <strong>אתה כבר מתודלק ומוכן לצאת לדרך.</strong>

en: <strong>You have unlinked your account (%s) from WordPress.com.</strong>
he: <strong>ניתקתם את קישור החשבון שלכם (%s) מ- WordPress.com.</strong>

en: You have successfully set yourself as Jetpack’s primary user.
he: הגדרת בהצלחה את עצמך כמשתמש ראשי ב-Jetpack.

[ctx: %s is a username]
en: You have successfully set %s as Jetpack’s primary user.
he: הגדרת בהצלחה את %s כמשתמש ראשי ב-Jetpack.

en: Jetpack contains the most recent version of the old %l plugin. | Jetpack contains the most recent versions of the old %l plugins.
he[0]: Jetpack מכיל את הגרסה האחרונה של התוסף %l .
he[1]: Jetpack כבר מכיל את הגרסאות האחרונות של התוספים %l הישנים.

en: The old version has been deactivated and can be removed from your site. | The old versions have been deactivated and can be removed from your site.
he[0]: הגרסה הקודמת הושבתה ואפשר להסירה מן האתר.
he[1]: הגרסאות הישנות הושבתו ואפשר להסירן מן האתר.

en: Is this site private?
he: האם האתר הזה פרטי?

[ctx: %l = list of Jetpack module/feature names]
en: Like your site's RSS feeds, %l allows access to your posts and other content to third parties. | Like your site's RSS feeds, %l allow access to your posts and other content to third parties.
he[0]: כמו פיד ה-RSS של האתר שלך, %l מאפשר גישה לפוסטים שלך לאתרים ושירותים אחרים.
he[1]: כמו פיד ה-RSS של האתר שלך, %l מאפשרים גישה לפוסטים שלך לאתרים ושירותים אחרים.

[ctx: %1$s = deactivation URL, %2$s = "Deactivate {list of Jetpack module/feature names}]
en: If your site is not publicly accessible, consider <a href="%1$s" title="%2$s">deactivating this feature</a>. | If your site is not publicly accessible, consider <a href="%1$s" title="%2$s">deactivating these features</a>.
he[0]: אם האתר שלך אינו נגיש לציבור, מומלץ <a href="%1$s" title="%2$s">לבטל תכונה זו</a>.
he[1]: אם האתר שלך אינו נגיש לציבור, מומלץ <a href="%1$s" title="%2$s">לבטל תכונות אלו</a>.

[ctx: %l = list of Jetpack module/feature names]
en: Deactivate %l
he: השבת %l

en: Configure %s
he: הגדרת %s

en: Activate Site Management and JSON API
he: הפעלת ניהול אתרים ו-JSON API

en: Manage your multiple Jetpack sites from our centralized dashboard at wordpress.com/sites. <a href="%s" target="_blank">Learn more</a>.
he: ניהול אתרי Jetpack המרובים שלך מלוח הבקרה המרכזי שלנו ב-WordPress.com/sites. <a href="%s" target="_blank">מידע נוסף</a>.

en: <a class="button-primary" href="%s">Activate Now</a> or <a href="%s" >return to previous page</a>.
he: <a class="button-primary" href="%s">להפעיל עכשיו</a> או <a href="%s" >לחזור לעמוד הקודם</a>.

en: <a class="button-primary" href="%s">Activate Now</a>
he: <a class="button-primary" href="%s">להפעיל עכשיו</a>

en: Something is being cranky!
he: משהו השתבש!

en: Your site is configured to only permit SSL connections to Jetpack, but SSL connections don't seem to be functional!
he: האתר שלך מוגדר לאפשר חיבורי SSL ל-Jetpack בלבד, אך לא נראה שחיבורי SSL פעילים!

en: Error Details: Jetpack ID is empty. Do not publicly post this error message! %s
he: פרטי השגיאה: מזהה Jetpack ריק. אין לפרסם ברבים הודעת שגיאה זו! %s

en: Error Details: Jetpack ID is not a scalar. Do not publicly post this error message! %s
he: פרטי שגיאה: מזהה Jetpack אינו סקלרי. אין לפרסם בפומבי הודעת שגיאה זו! %s

en: Error Details: Jetpack ID begins with a numeral. Do not publicly post this error message! %s
he: פרטי שגיאה: מזהה Jetpack מתחיל במספר. אין לפרסם בפומבי הודעת שגיאה זו! %s

en: The WP.com user ID of the connected user
he: זיהוי משתמש WP.com של המשתמש המחובר

en: The WP.com username of the connected user
he: שם משתמש WP.com של המשתמש המחובר

en: The WP.com user email of the connected user
he: האימייל של משתמש WP.com של המשתמש המחובר

en: The number of sites of the connected WP.com user
he: מספר האתרים של משתמש WP.com המחובר

en: Jetpack Plugin Version
he: גירסת התוסף Jetpack

en: The Client ID/WP.com Blog ID of this site
he: מזהה בלוג ID/WP.com של סביבת אתר זה

en: You must connect your Jetpack plugin to WordPress.com to use this feature.
he: אתם צריכים לחבר את תוסף הג'טפק ל- WordPress.com על מנת להשתמש בתכונה זו.

en: Someone may be trying to trick you into giving them access to your site.  Or it could be you just encountered a bug :).  Either way, please close this window.
he: ייתכן שמישהו מנסה לגרום לך לתת להם גישה לאתר שלך בדרך מרמה. או יכול להיות שפשוט נתקלת בבאג :) בכל אופן, סגור חלון זה.

en: The authorization process expired.  Please go back and try again.
he: תהליך ההרשאה פג. חזרו חזרה ונסו שוב.

en: %s wants to access your site&#8217;s data.  Log in to authorize that access.
he: %s רוצה לקבל גישה לנתוני האתר&#8217; שלך. התחבר למערכת כדי לאשר גישה זו.

en: Something's not quite right with your Jetpack connection! Let's fix that.
he: יש בעיה כלשהי בחיבור ה-Jetpack שלך! יחד נפתור אותה.

note: translators: %s is a URL
en: Our records show that this site does not have a valid connection to WordPress.com. Please reset your connection to fix this. <a href="%s" target="_blank">What caused this?</a>
he: על פי הרשומות שלנו, לאתר זה אין חיבור תקף ל-WordPress.com. יש לאפס את החיבור כדי לפתור את הבעיה. <a href="%s" target="_blank">מה גרם לזה?</a>

en: Reset the connection
he: איפוס החיבור

en: Deactivate Jetpack
he: השבתת Jetpack

en: It looks like you may have changed your domain. Is <strong>%1$s</strong> still your site's domain, or have you updated it to <strong> %2$s </strong>?
he: נראה ששינית את הדומיין שלך. האם <strong>%1$s</strong> עדיין משמש כדומיין של האתר שלך או שעדכנת אותו ל-<strong> %2$s </strong>?

note: translators: %1$s, %2$s and %3$s are URLs
en: Are <strong> %2$s </strong> and <strong> %1$s </strong> two completely separate websites? If so we should create a new connection, which will reset your followers and linked services. <a href="%3$s"><em>What does this mean?</em></a>
he: האם <strong>%2$s</strong> ו-<strong>%1$s</strong> הם שני אתרים נפרדים לגמרי? אם כן, יש ליצור חיבור חדש שיאפס את מניין העוקבים ואת השירותים המקושרים שלך. <a href="%$3s"><em>מה פירוש הדבר?</em></a>

en: This is a development environment
he: זוהי סביבת פיתוח

en: Submit a support ticket
he: שלח קריאת תמיכה

en: Thanks for taking the time to sort things out. We&#039;ve updated our records accordingly!
he: אנו מודים לך שהקדשת זמן ועשית סדר בבלגן. עדכנו את הרשומות שלנו בהתאם!

en: Please Connect Jetpack
he: יש לחבר את Jetpack

[ctx: {#} Blocked malicious login attempts -- number is on a prior line, text is a caption.]
en: Blocked malicious login attempts
he: ניסיונות התחברות זדוניים שנחסמו

en: Protect helps to keep you secure from brute-force login attacks.
he: Protect מסייע לך בהגנה מפני התקפות ניחוש סיסמה.

en: Activate Protect
he: הפעלת Protect

en: Protect is inactive.
he: ההגנה אינה פעילה.

[ctx: {#} Spam comments blocked by Akismet -- number is on a prior line, text is a caption.]
en: Spam comments blocked by Akismet.
he: תגובות זבל שנחסמו על ידי Akismet.

en: Activate Akismet
he: הפעלת Akismet

en: Akismet can help to keep your blog safe from spam!
he: Akismet יכול לסייע בשמירה על הבלוג שלך מפני תגובות זבל!

en: Unlink your account from WordPress.com
he: ניתוק חשבונך מ-WordPress.com

en: Connecting Jetpack will show you <strong>stats</strong> about your traffic, <strong>protect</strong> you from brute force attacks, <strong>speed up</strong> your images and photos, and enable other <strong>traffic and security</strong> features.
he: חיבור Jetpack יאפשר לך להציג <strong>נתונים סטטיסטיים</strong> לגבי התעבורה שלך, <strong>יגן</strong> מפני התקפות ניחוש סיסמה, <strong>יאיץ</strong> את התמונות שלך ויפעיל עבורך תכונות <strong>אבטחה ותעבורה</strong> נוספות.

en: Connect Jetpack
he: יש לחבר את Jetpack

en: Thumbnail Grid
he: רשת תמונות ממוזערות

en: Type
he: סוג

en: (no title)
he: (אין כותרת)

en: Autosave encountered an unexpected error
he: אירעה שגיאה בלתי צפויה בעת שמירה אוטומטית

en: An active access token must be used to retrieve post counts.
he: יש להשתמש באסימון גישה פעיל כדי לאחזר ספירת פוסטים.

en: Unknown post type requested.
he: בוצעה בקשה לסוג תוכן לא ידוע.

en: This post is password protected.
he: פוסט זה מוגן סיסמה

en: Comment cache problem?
he: האם יש בעיה במטמון התגובות?

note: translators: 1: Site title 2: Site URL 3: Role name 4: URL to accept invitation
en: Hi,
    
    You've been invited to join '%1$s' at
    %2$s with the role of %3$s.
    
    Please click the following link to confirm the invite:
    %4$s
he: היי,
    
    הצטרפת אל '%1$s' בכתובת %2$s בתפקיד %3$s.
    
    על מנת לאשר את ההצטרפות יש לאשר אותה על ידי לחיצה על הקישור הבא:
    %4$s

en: [%s] Joining confirmation
he: [%s] אישור הצטרפות

en: Artist
he: מבצע

en: Album
he: אלבום

en: You are required to specify a capability to check.
he: אתם צריכים להגדיר תכונה לבדיקה.

en: You must specify a valid action
he: עליך לציין פעולה תקפה

en: Full management mode is off for this site.
he: ניהול מלא מושבת עבור אתר זה.

en: This user is not authorized to %s on this blog.
he: משתמש זה אינו מורשה ל%s בבלוג הזה

en: You are required to specify a module.
he: חובה לציין מודול.

en: Module not found: `%s`.
he: המודול לא נמצא: %s'.

en: The Jetpack Module is already activated.
he: מודול Jetpack כבר מופעל.

en: There was an error while activating the module.
he: אירעה שגיאה בעת הפעלת המודול.

en: The Jetpack Module is already deactivated.
he: מודול ג'טפק כבר כבוי.

en: There was an error while deactivating the module.
he: אירעה שגיאה בעת השבתת המודול.

en: You are required to specify a plugin.
he: חובה לציין תוסף.

en: No plugins found.
he: לא נמצאו תוספים.

en: This user is not authorized to manage plugins network wide.
he: המשתמש אינו מורשה לנהל רשת תוספים רחבה.

en: You are required to specify a plugin to activate.
he: אתם צריכים לבחור תוסף להפעלה.

en: There was an error installing your plugin
he: ארעה שגיאה בהתקנת התוסף

en: An unknown error occurred during installation
he: ארעה שגיאה במהלך ההתקנה

en: The plugin is already installed
he: תוסף זה כבר מותקן

en: The Plugin is already active.
he: התוסף כבר פעיל.

en: Plugin can only be Network Activated
he: ניתן להפעיל את התוסף רק באמצעות הרשת

en: Plugin activated.
he: התוסף הופעל.

en: The Plugin is already deactivated.
he: התוסף כבר כובה.

en: There was an error deactivating your plugin
he: ארעה שגיאה בניסיון לכבות את התוסף

en: Plugin deactivated.
he: התוסף כובה.

en: No update needed
he: לא נדרש עדכון

en: There was an error updating your plugin
he: ארעה שגיאה בעדכון התוסף

en: You are required to specify a theme to switch to.
he: אתם צריכים להגדיר תבנית עיצוב על מנת לעבור אליה.

en: Theme is empty.
he: התבנית ריקה.

en: The specified theme was not found.
he: ערכת הנושא הספציפית לא נמצאה.

en: You are not allowed to switch to this theme
he: אין באפשרותך להחליף לערכת העיצוב הזו.

en: You are required to specify a theme to update.
he: יש לציין ערכת עיצוב לעדכון.

en: Offset must be greater than or equal to 0.
he: על הקיזוז להיות גדול מ-0 או שווה ל-0

en: Limit must be greater than or equal to 0.
he: התחום חייב להיות גדול או שווה ל-0.

en: There was an error installing your theme
he: אירעה שגיאה בהתקנת ערכת העיצוב שלך

en: No themes found.
he: לא נמצאו ערכות עיצוב.

en: The theme is already installed
he: ערכת העיצוב הזו כבר מותקנת

en: There was an error updating your theme
he: ארעה שגיאה בעדכון ערכת העיצוב

en: There was an error while getting the update data for this site.
he: קרתה שגיאה בעת עדכון המידע לאתר זה.

en: An %s Airline
he: חברת תעופה %s

en: Terms
he: תנאים

en: Privacy
he: פרטיות

en: Test your site&#8217;s compatibility with Jetpack.
he: בדוק את תאימות האתר שלך&#8217; עם Jetpack.

en: Debug
he: איתור שגיאות

en: Contact the Jetpack Happiness Squad.
he: פנה למרכז התמיכה של Jetpack.

en: Support
he: תמיכה

en: Take a survey.  Tell us how we&#8217;re doing.
he: השתתף בסקר. ספר לנו מה&#8217; מצבנו.

en: Give Us Feedback
he: תן לנו משוב

en: Disconnect Jetpack
he: נתק את Jetpack

en: Learn More
he: למד עוד

en: Config
he: תצורה

en: Settings
he: הגדרות

en: Feedback
he: משוב

en: My Jetpack
he: Jetpack שלי

en: One New Jetpack Module | %s New Jetpack Modules
he[0]: רכיב חדש של Jetpack
he[1]: %s רכיבים חדשים של Jetpack

[ctx: The menu item label with a new module count as %s]
en: Jetpack %s
he: %s של Jetpack

en: <strong>%s Activated!</strong> You can change the setting of it here.
he: <strong>%s הופעל!</strong> ניתן לשנות את ההגדרה כאן.

en: <strong>Module settings were saved.</strong>
he: <strong>הגדרות הרכיב נשמרו.</strong>

en: Error, bad module.
he: שגיאה, מודול רע.

en: This will deactivate all Jetpack modules.
    Are you sure you want to disconnect?
he: פעולה זו תכבה את כל המודולים של Jetpack.
    האם אתה בטוח שברצונך להתנתק?

en: This will prevent user-specific modules such as Publicize, Notifications and Post By Email from working.
    Are you sure you want to unlink?
he: פעולה זו תמנע פעולתם של מודולים ספציפיים למשתמש, כגון 'שיתוף אוטומטי', 'התראות' ו'פרסום דרך דואר אלקטרוני'.
    האם אתה בטוח שברצונך לבטל קישור?

en: This will deactivate Jetpack.
    Are you sure you want to deactivate Jetpack?
he: פעולה זו תכבה את Jetpack.
    האם אתה בטוח שברצונך לכבות את Jetpack?

en: View all Jetpack features
he: צפו בכל אפשרויות ג'טפק

en: Sorry, no modules were found for the search term "%s"
he: מצטערים, לא נמצאו כל מודולים הכוללים את תנאי החיפוש "%s"

en: Failed permissions, please try again.
he: הרשאות נכשלו, יש לנסות שוב.

en: You must link another admin account before switching primary account holders.
he: יש לקשר חשבון מנהל מערכת לפני החלפת בעלי חשבונות ראשיים.

en: Jetpack Settings
he: הגדרות Jetpack

en: Search
he: חיפוש

en: View:
he: תצוגה:

en: All
he: הכול

en: Active
he: פעיל

en: Inactive
he: לא פעיל

en: Sort by:
he: איך למיין את הרשימה?

en: Alphabetical
he: שם

en: Newest
he: החדש ביותר

en: Popular
he: פופולריים

en: Show:
he: להציג:

en: Configure
he: הגדרות

en: Jetpack Debugging Center
he: מרכז מציאת הבאגים של ג'טפק

en: Jetpack is not currently connected to WordPress.com
he: ג'טפק לא מחובר כרגע ל- WordPress.com

en: %s is not a valid command.
he: %s היא לא פקודה קיימת.

en: Jetpack is currently connected to WordPress.com
he: ג'טפק מחובר כרגע ל-  WordPress.com

en: The Jetpack Version is %s
he: גירסת הג'טפק היא %s

en: The WordPress.com blog_id is %d
he: מזהה הבלוג של WordPress.com הוא %d

en: Additional data:
he: נתונים נוספים:

[ctx: "wp jetpack status full" is a command - do not translate]
en: View full status with 'wp jetpack status full'
he: הפקודה 'wp jetpack status full' תציג סטטוס מלא

en: You cannot disconnect, without having first connected.
he: אינכם יכולים להתנתק מבלי להיות מחוברים תחילה.

en: Please specify a valid user.
he: נא ציינו שם משתמש קיים.

en: Please specify a user by either ID, username, or email.
he: יש לציין משתמש על ידי זיהוי, שם משתמש או אימייל.

en: Jetpack has been successfully disconnected.
he: ג'טפק נותק בהצלחה.

en: %s has been successfully disconnected.
he: %s נותק בהצלחה.

en: %s could not be disconnected.  Are you sure they're connected currently?
he: הניתוק של %s לא הצליח. האם אתם בטוחים שהם מחוברים כרגע?

en: Please specify if you would like to disconnect a blog or user.
he: נא ציינו אם אתם מעונינים לנתק בלוג או משתמש.

en: Resetting Jetpack Options...
he: מאפס אפשרויות Jetpack...

en: %s option reset
he: איפוס אפשרויות %s

en: Resetting the jetpack options stored in wp_options...
he: מאפס אפשריות Jetpack שמאוחסנות ב-wp_options...

en: Resetting default modules...
he: מאפס מודולים בברירת מחדל...

en: Modules reset to default.
he: מודולים יאופסו לברירת מחדל.

en: jumpstart option reset
he: התחלת תהליך של איפוס אפשרויות

en: Please specify if you would like to reset your options, or modules
he: יש לציין האם ברצונך לאפס את האפשרויות או את המודולים שלך

en: %s is not a valid module.
he: %s הוא לא מודול קיים או אמיתי.

[ctx: %s is a website]
en: Please visit %s to configure your VaultPress subscription.
he: כדאי לבקר ב-%s כדי להגדיר את הרישום שלך לעדכונים מ-VaultPress.

en: Please specify a valid module.
he: נא ציינו מודול קיים.

en: Available Modules:
he: מודולים זמינים:

en: %s has been activated.
he: %s הופעל.

en: All modules activated!
he: כל המודולים מופעלים!

en: %s has been deactivated.
he: %s כובה.

en: All modules deactivated!
he: כל המודולים מושבתים!

[ctx: "wp jetpack module activate" is a command - do not translate]
en: %s is not active. You can activate it with "wp jetpack module activate %s"
he: %s לא פעיל. אפשר להפעיל אותו בעזרת הפקודה 'wp jetpack module activate %s'

en: %s has already been whitelisted
he: %s כבר נוסף לרשימת ההיתרים

en: Here are your whitelisted IPs:
he: הנה כתובות ה-IP שמופיעות ברשימת ההיתרים שלך:

en: Whitelist is empty.
he: רשימת ההיתרים ריקה.

en: Cleared all whitelisted IPs
he: כל כתובות ה-IP נוקו מרשימת ההיתרים

en: %s has been whitelisted.
he: %s נוספה לרשימת ההיתרים.

en: No command found.
he: לא נמצאה פקודה.

en: Please enter the IP address you want to whitelist.
he: יש להזין את כתובת ה-IP שברצונך להוסיף לרשימת ההיתרים.

[ctx: Instructions on how to whitelist IP ranges - low_range/high_range should be translated.]
en: You can save a range of IPs {low_range}-{high_range}. No spaces allowed.  (example: 1.1.1.1-2.2.2.2)
he: אפשר לשמור טווח של כתובות IP ‏{low_range}-‏{high_range‎}. ללא רווחים. (לדוגמה: 1.1.1.1-2.2.2.2)

[ctx: 'list' and 'clear' are commands and should not be translated]
en: You can also 'list' or 'clear' the whitelist.
he: אפשר גם לבחור באפשרויות 'list' או 'clear' ברשימת ההיתרים.

en: Option not found or is empty.  Use "list" to list option names
he: האפשרות לא נמצאה או ריקה. הפקודה "list" תציג רשימה של שמות אפשרויות

en: Deleted option: %s
he: אפשרות שנמחקה: %s

en: Sorry, no updating arrays at this time
he: מצטערים, אין מערכים לעדכון כרגע

[ctx: Updating an option from "this" to "that".]
en: Updated option: %s to "%s"
he: אפשרות מעודכנת: %s ל-'%s'

en: Option
he: אפשרות

en: Value
he: ערך

[ctx: a variable command that a user can write, provided in the printed instructions]
en: option
he: אפשרות

[ctx: the value that they want to update the option to]
en: value
he: ערך

[ctx: 'get', 'delete', and 'update' are commands - do not translate.]
en: Above are your options. You may 'get', 'delete', and 'update' them.
he: האפשרויות שלך מופיעות לעיל. באפשרותך לבחור בין 'get', ‏'delete', או 'update'.

[ctx: 'wp jetpack options' is a command - do not translate.]
en: Type 'wp jetpack options' for more info.
he: יש להקליד 'wp jetpack options' לקבלת מידע נוסף.

en: Action cancelled. Have a question?
he: הפעולה בוטלה. יש לך שאלה?

en: Are you sure? This cannot be undone. Type "yes" to continue:
he: ההחלטה סופית? לא ניתן לבטל אותה. יש להקליד 'yes' כדי להמשיך:

note: translators: Don't translate the word yes here.
en: Are you sure? Modifying this option may disrupt your Jetpack connection.  Type "yes" to continue.
he: ההחלטה סופית? שינוי אפשרות זו עלול לשבש את חיבור ה-Jetpack שלך. יש להקליד 'yes' כדי להמשיך.

en: An administrator for this blog must set up the Jetpack connection.
he: מנהל הבלוג חייב להגדיר את החיבור ל-Jetpack.

en: You need to register your Jetpack before connecting it.
he: צריך לבצע הרשמה של ה-Jetpack שלך לפני שאתה מחבר אותו.

en: Error Details: %s
he: פרטים שגויים: %s

en: Domain `%1$s` just failed is_usable_domain check as it is empty.
he: הדומיין `%1$s` נכשל בבדיקה is_usable_domain מכיוון שהוא ריק.

en: Domain `%1$s` just failed is_usable_domain check as it is in the forbidden array.
he: הדומיין `%1$s` נכשל בבדיקה is_usable_domain מכיוון שהוא נמצא במערך אסור.

en: Domain `%1$s` just failed is_usable_domain check as it uses an invalid top level domain.
he: הדומיין `%1$s` נכשל בבדיקה is_usable_domain מכיוון שהוא משתמש בדומיין עילי לא תקף.

en: Domain `%1$s` just failed is_usable_domain check as it is a subdomain of WordPress.com.
he: הדומיין `%1$s` נכשל בבדיקה is_usable_domain מכיוון שהוא תת-דומיין של WordPress.com.

en: Domain `%1$s` just failed is_usable_domain check as its IP `%2$s` is either invalid, or in a reserved or private range.
he: הדומיין `%1$s` נכשל בבדיקה is_usable_domain מכיוון שכתובת ה-IP שלו, %2$s, לא תקפה או שייכת לטווח שמור/פרטי.

en: You do not have sufficient permissions to access this page.
he: אין לך הרשאות לגשת לעמוד זה.

en: Your site isn’t reaching the Jetpack servers.
he: האתר שלכם לא מגיע לשרתי Jetpack.

en: Your site isn’t securely reaching the Jetpack servers.
he: האתר שלכם לא מגיע בצורה מאובטחת לשרתי Jetpack.

en: Your `%1$s` option is set up as `%2$s`, but your WordPress.com connection lists it as `%3$s`!
he: אפשרות `%1$s` שלך מוגדרת כ-`%2$s`, אך חיבור WordPress.com שלך רושם אותה כ-`%3$s`!

en: Something has gotten mixed up in your Jetpack Connection!
he: משהו השתבש בחיבור ה- Jetpack שלכם!

en: It looks like your site can not communicate properly with Jetpack.
he: נראה שהאתר שלכם לא יכול לתקשר בצורה תקינה עם Jetpack.

en: Testing your site's compatibility with Jetpack...
he: בודק את תאימות האתר ל-Jetpack...

en: Your Jetpack setup looks a-okay!
he: הגדרת Jetpack שלכם נראית תקינה!

en: There seems to be a problem with your site’s ability to communicate with Jetpack!
he: עושה רושם שקיימת בעייה לאתר שלכם להתחבר לג'טפק!

en: Trouble with Jetpack?
he: בעיות עם Jetpack?

en: It may be caused by one of these issues, which you can diagnose yourself:
he: זה יכול היה להגרם ע"י אחד מהנושאים הבאים. תוכלו לאבחן זאת בעצמכם:

en: A known issue.
he: בעייה ידועה.

en: Some themes and plugins have <a href="%1$s">known conflicts</a> with Jetpack – check the <a href="%2$s">list</a>. (You can also browse the <a href="%3$s">Jetpack support pages</a> or <a href="%4$s">Jetpack support forum</a> to see if others have experienced and solved the problem.)
he: לחלק מערכות העיצוב והתוספים יש <a href="%1$s">התנגשויות ידועות</a> עם Jetpack – עיין ברשימה <a href="%2$s"></a>. (ניתן לעיין גם ב<a href="%3$s">עמודי תמיכה של Jetpack</a> או ב<a href="%4$s">פורום תמיכה של Jetpack</a> כדי לבדוק אם אנשים אחרים נתקלו בבעיה הזו ופתרו אותה).

en: An incompatible plugin.
he: תוסף שאינו תואם.

en: Find out by disabling all plugins except Jetpack. If the problem persists, it's not a plugin issue. If the problem is solved, turn your plugins on one by one until the problem pops up again – there's the culprit! Let us know, and we'll try to help.
he: גלה את מקור הבעיה על-ידי כיבוי כל התוספים למעט Jetpack. אם הבעיה ממשיכה, העניין אינו בתוסף. אם הבעיה נפתרה, הפעל את התוספים שלך זה אחר זה עד ששוב מתעוררת הבעיה - מצאנו את האשם! הודע לנו ונשתדל לעזור.

en: A theme conflict.
he: קונפליקט בתבנית.

en: A problem with your XMLRPC file.
he: בעייה עם קובץ ה XMLRPC  שלכם.

en: Load your <a href="%s">XMLRPC file</a>. It should say “XML-RPC server accepts POST requests only.” on a line by itself.
he: טען את <a href="%s">קובץ XMLRPC</a> שלך. הוא אמור להגיד “שרת XML-RPC מקבל בקשות POST בלבד.” בשורה בעצמו.

en: If it's not by itself, a theme or plugin is displaying extra characters. Try steps 2 and 3.
he: אם הם לא לבד, ערכת עיצוב או תוסף מציגים תווים נוספים. נסה שלבים 2 ו-3.

en: If you get a 404 message, contact your web host. Their security may block XMLRPC.
he: אם אתם מקבלים שגיאת 404 התקשרו לספק האירוח שלכם. הגדרות האבטחה שלהם כנראה חוסמות XMLRPC.

en: If none of these help you find a solution, <a href="%s">click here to contact Jetpack support</a>. Tell us as much as you can about the issue and what steps you've tried to resolve it, and one of our Happiness Engineers will be in touch to help.
he: אם אף אחת מאפשרויות אלו אינה עוזרת לך למצוא פתרון, <a href="%s">הקלק כאן ליצירת קשר עם מרכז התמיכה של Jetpack</a>. מומלץ למסור כמה שיותר מידע על הבעיה ולספר על הצעדים שעשית בניסיון לפתור אותה, ואחד ממתכנתי האושר שלנו ייצור עמך קשר כדי לעזור.

en: The primary connection is owned by <strong>%s</strong>'s WordPress.com account.
he: החיבור הראשי הוא בבעלות חשבון WordPress.com של <strong>%s</strong>.

en: Please describe the problem you are having.
he: נא תארו את הבעייה שאתם חווים.

en: Name
he: שם

en: Let us know your name.
he: תן לנו לדעת מה שמך

en: E-mail
he: כתובת אימייל

en: Use a valid email address.
he: השתמשו בכתובת אימייל אמיתית.

en: The test results and some other useful debug information will be sent to the support team. Please feel free to <a href="#">review/modify</a> this information.
he: תוצאות הבדיקה ומידע שימושי אחר בנוגע לאיתור באגים יישלח לצוות התמיכה. אל תהסס <a href="#">לסקור/לשנות</a> מידע זה.

en: Debug Info
he: מידע דיבוג

en: Submit &#187;
he: &laquo; לשלוח

en: Activate Photon
he: הפעל את פוטון

en: Success! Photon is now actively optimizing and serving your images for free.
he: הצלחה! Photon פועל כעת להתאמה מיטבית ולשליחת התמונות שלך בחינם.

en: We are sorry but unfortunately Photon did not activate.
he: לצערנו, לא הצלחנו להפעיל את Photon.

en: Search Modules…
he: חפש מודולים...

[ctx: "Site Icon" is the feature name.]
en: WordPress now has Site Icon built in!
he: WordPress כעת עם Site Icon מובנה!

en: Deactivate
he: לכבות

en: Activate
he: הפעלה

en: No Modules Found
he: לא נמצאו מודולים

en: Module Info
he: פרטי מודול

en: Site Name
he: שם אתר

en: Path
he: נתיב

en: Connected
he: מחובר

en: Edit
he: עריכה

en: Jetpack Sites
he: אתרי Jetpack

en: Sites
he: אתרים

en: Refresh Status
he: לרענן סטטוס

en: Indexing request queued and waiting&hellip;
he: בקשה ליצירת אינדקס הוצבה בתור ו-waiting&hellip;

en: Indexing posts
he: מאנדקס את הרשומות

en: Reindex Posts
he: לאנדקס מחדש את הפוסטים

en: Posts indexed.
he: הפוסטים מופתחו (Indexed).

en: Status unknown.
he: סטטוס לא ידוע.

en: This site is too large, please contact Jetpack support to sync.
he: אתר זה גדול מדי, יש ליצור קשר עם תמיכת Jetpack כדי לסנכרן.

en: Visit the post for more.
he: בקר בפוסט לפרטים נוספים.

en: Video post by %s.
he: פוסט וידאו מאת %s.

en: Video post.
he: פוסט וידאו.
