Stable (latest release) - en to nl translation catalogue (1827 entries)

en: Jetpack utilizes the state-of-the-art WordPress.com content delivery network to load your gorgeous images super fast optimized for any device, and it’s completely free.
nl: Jetpack maakt gebruik van het moderne netwerk van WordPress.com om je prachtige foto's razendsnel te laden op elk (mobiel) apparaat. En dat helemaal gratis.

en: Have faster loading images with Jetpack Photon
nl: Krijg sneller ladende afbeeldingen met Jetpack Photon

en: Free professional support
nl: Gratis professionele ondersteuning

en: Jetpack is supported by some of the most technical and passionate people in the community. Located around the globe and ready to help you.
nl: De beste technische en meest gedreven mensen over de hele wereld werken aan de ontwikkeling van Jetpack en helpen je graag.

en: Jetpack has an amazing free support team
nl: Jetpack heeft een fantastisch team dat gratis ondersteuning biedt

en: There are no posts to display. <a href="%s" target="_blank">Want more traffic?</a>
nl: Er zijn geen berichten die getoond kunnen worden. <a href="%s" target="_blank">Wil je meer verkeer richting je website?</a>

en: Drive more traffic to your site
nl: Zorg voor meer verkeer richting je website

[ctx: Image alternative text]
en: Jetpack clouds image
nl: Jetpack clouds afbeelding

[ctx: Image alternative text]
en: Decorative graph image
nl: Decoratieve afbeelding van een grafiek

en: Automated social marketing
nl: Geautomatiseerde social marketing

en: Use Publicize to automatically share your posts with friends, followers, and the world.
nl: Gebruik Publicize om jouw berichten automatisch te delen met vrienden, volgers, en de rest van de wereld.

en: Build a community
nl: Bouw een gemeenschap op

en: Give visitors the tools to Share and Subscribe to your content.
nl: Voorzie je bezoekers van tools om jouw teksten te kunnen Delen of er op te Abonneren

en: Increase page views
nl: Verhoog het aantal paginaweergaven

en: Keep visitors engaged, by giving them more to share and read with Related Posts.
nl: Zorg dat bezoekers betrokken blijven, door hen via Gerelateerde Berichten meer te geven om te delen en lezen.

en: Track your growth
nl: Hou de groei van de site in de gaten

en: View detailed insights and analytics about your site with Jetpack
nl: Bekijk gedetailleerde overzichten en analyses over de website met Jetpack

en: Site Security and Peace of Mind
nl: Sitebeveiliging en gemoedsrust

[ctx: Image alternative text]
en: Decorative shield image
nl: Decoratieve schildafbeelding

en: Block site attacks
nl: Blokkeer aanvallen op de site

en: Gain peace of mind with Protect, the tool that has blocked billions of login attacks on millions of sites.
nl: Gemoedsrust dankzij Protect, de tool die miljarden inlogaanvallen heeft geblokkeerd op miljoenen websites.

en: Live site monitoring​
nl: Live website monitoren

en: Stress less. Monitor will send you real-time alerts if your site ever goes down.
nl: Minder stress. Monitor zal real-time meldingen versturen wanneer je website offline is.

en: Automatic updates
nl: Automatische updates

en: With Manage, you’ll never be behind on a security release or waste time updating multiple sites.
nl: Met Manage loop je nooit meer achter op een veiligheidsupdate of ben je onnodig tijd kwijt met het updaten van meerdere websites.

en: Optimized Images, Lightning Fast
nl: Geoptimaliseerde Afbeeldingen, Supersnel

en: This is an XML Sitemap generated by <a href="%s" target="_blank">Jetpack</a>, meant to be consumed by search engines like <a href="%s" target="_blank">Google</a> or <a href="%s" target="_blank">Bing</a>.
nl: Dit is een XML Sitemap gegenereerd door <a href="%s" target="_blank">Jetpack</a>, bedoelt om opgenomen door zoekmachines als <a href="%s" target="_blank">Google</a> of <a href="%s" target="_blank">Bing</a>.

en: Video Width
nl: Video Breedte

note: Translators: example of usage of this is "Start Video After 10 seconds"
en: Start Video After
nl: Video start na

en: seconds
nl: seconden

en: High definition on by default
nl: High definition staat standaard aan

en: Link the video title to its URL on VideoPress.com
nl: Link de videotitel naar de URL op VideoPress.com

en: Autoplay video on page load
nl: Speel de video automatisch af bij het laden van de pagina

en: Loop video playback
nl: Herhaal video continu

en: Use only Open Source codecs (may degrade performance)
nl: Gebruik alleen Open Source codecs (kan de prestaties verminderen)

en: Use legacy Flash Player (not recommended)
nl: Gebruik legacy Flash Player (niet aanbevolen)

en: Invalid Video GUID!
nl: Ongeldige Video GUID.

[ctx: a heading for a list of custom post types]
en: Single post:
nl: Enkel bericht:

[ctx: a heading for a list of custom post archive pages]
en: Archive page:
nl: Archiefpagina:

[ctx: a label in the list of custom post type archive pages]
note: translators: %s is a plural name of the custom post type, i.e. testimonials
en: Archive of %s
nl: Archief van %s

[ctx: Example: the user is viewing a custom post type archive.]
en: Post Type
nl: Berichttype

en: Fill out my Wufoo form!
nl: Vul het Wufoo formulier in.

en: <strong>The Google+ Badge Widget</strong> allows you to display information about a person, a page, or a community from Google+.
nl: <strong>De Google+ Badge Widget</strong> laat je informatie zien over een persoon, pagina, of een community van Google+.

en: <strong>The Contact Info Widget</strong> helps you display important information about your business. The widget allows you to show your business on a map, as well as your opening hours and contact information.
nl: <strong>De Contact Info Widget</strong> toont belangrijke informatie over je bedrijf. De widget laat je bedrijf op een landkaart zien, maar ook openingstijden en contactinformatie..

en: <strong>The Goodreads Widget</strong> lets you display your Goodreads Shelf in your sidebar.
nl: <strong>De Goodreads Widget</strong> toont je Goodreads Shelf in je zijbalk.

en: Some themes and plugins have <a href="%1$s" target="_blank">known conflicts</a> with Jetpack – check the <a href="%2$s" target="_blank">list</a>. (You can also browse the <a href="%3$s" target="_blank">Jetpack support pages</a> or <a href="%4$s" target="_blank">Jetpack support forum</a> to see if others have experienced and solved the problem.)
nl: Er zijn thema's bekend die <a href="%1$s" target="_blank">problemen</a> veroorzaken met Jetpack – controlleer daarom de <a href="%2$s" target="_blank">lijst</a>. (Je kunt ook de <a href="%3$s" target="_blank">Jetpack support pagina's</a> bekijken of <a href="%4$s" target="_blank">het Jetpack support forum</a> om te bekijken of anderen tegen deze problemen zijn aangelopen en het hebben opgelost.)

en: Would you mind telling us why you did not complete the Jetpack connection in this <a href="%s">1 question survey</a>?
nl: Je hebt de verbinding met Jetpack niet voltooid. Zou je ons daarover antwoord willen geven op de<a href="%s">volgende vraag</a>?

en: A Jetpack connection is required for our free security and traffic features to work.
nl: Om gebruik te kunnen maken van de gratis verkeers- en veiligheidsfuncties is wel een verbinding met Jetpack nodig.

en: You need to stay logged in to your WordPress blog while you authorize Jetpack.
nl: Je moet ingelogd blijven in je WordPress blog terwijl je Jetpack autoriseert.

en: We had an issue connecting Jetpack; deactivate then reactivate the Jetpack plugin, then connect again.
nl: We hebben een probleem ervaren bij het verbinden van Jetpack. Deactiveer dan de Jetpack plugin, heractiveer deze daarna en maak daarna opnieuw een verbinding.

en: There was an issue connecting your Jetpack. Please click &#8220;Connect to WordPress.com&#8221; again.
nl: Er ging iets mis bij het maken van een verbinding voor Jetpack. Klik nogmaals op &#8220;Verbinden met WordPress.com&#8221;

en: <a href="%s" target="_blank">Learn more</a> about these options.
nl: <a href="%s" target="_blank">Lees meer</a> over deze opties.

en: Spam affects your site's legitimacy, protect your site with Akismet.
nl: Spam tast de legitimiteit van je site aan; bescherm de site met Akismet.

en: Automate Spam Blocking
nl: Automatiseer spamblokkering

en: Great job! Now let's make sure your hard work is never lost, backup everything with VaultPress.
nl: Geweldig. Zorg er nu voor dat je werk niet voor niets was; backup alles met VaultPress.

en: Enable Backups
nl: Backups inschakelen

en: Maximum Width (px):
nl: Maximumbreedte (px):

en: Backups are recommended to protect your site before you make any changes.
nl: Backups worden aanbevolen om de site veilig te stellen voordat je een verandering aanbrengt.

en: Enable VaultPress Backups
nl: Schakel VaultPress-backups in.

en: Images
nl: Afbeeldingen

en: An error occurred while downloading blog information
nl: Er ging iets mis bij het downloaden van bloginformatie.

en: Create <a href="%s" title="Go to Users → All Users">additional Administrators</a> to change primary user.
nl: Creëer <a href="%s" title="Ga naar Gebruikers → Alle gebruikers">extra beheerders</a> om de primaire gebruiker te veranderen.

en: This module creates two XML sitemap files that list the URLs of posts and pages in your site with important information about each one. This files can be accessed by search engines like Google or Bing so they can crawl and understand your site.
nl: Deze module creëert twee XML-sitemap-bestanden die een lijst met URL's van berichten en pagina's op de site, met belangrijke informatie over elk ervan, weergeven. Deze bestanden zijn toegankelijk voor zoekmachines als Google of Bing, zodat ze de site kunnen scannen en begrijpen.

en: Your sitemaps are accessible at:
nl: De sitemaps zijn bereikbaar op:

en: After activating the module, your sitemaps will be accessible at:
nl: Na het activeren van de module zijn de sitemaps te bereiken op:

note: translators: the placeholder is an URL of a sitemap
en: <a href="%1$s" target="_blank">%1$s</a>&nbsp&#150; a standard sitemap for use with any search engine;
nl: <a href="%1$s" target="_blank">%1$s</a>&nbsp&#150; een standaard-sitemap voor gebruik met elke zoekmachine;

note: translators: the placeholder is an URL of a sitemap
en: <a href="%1$s" target="_blank">%1$s</a>&nbsp;&#150; a sitemap specially tailored for Google News.
nl: <a href="%1$s" target="_blank">%1$s</a>&nbsp;&#150; een sitemap speciaal gevormd voor Google News.

en: Invalid Twitter Timeline username
nl: Ongeldige gebruikersnaam voor Twitter Timeline

en: Invalid Twitter Timeline id
nl: Ongeldig ID voor Twitter Timeline

en: Order Top Posts &amp; Pages By:
nl: Sorteer topberichten en -pagina's op:

en: Views
nl: Aantal views

note: translators: all variables are URLs
en: Once added, your custom content will be visible on your website at <a href="%1$s">%1$s</a> or <a href="%2$s">%2$s</a>, or you may add them with <a href="%3$s" target="_blank">shortcodes</a>.
nl: Als de aangepaste content toegevoegd is zal deze zichtbaar zijn op de website: <a href="%1$s">%1$s</a> of <a href="%2$s">%2$s</a>. Je kunt hem ook toevoegen met <a href="%3$s" target="_blank">shortcodes</a>.

en: Once activated, you can selectively activate the content types you need at Settings &rarr; Writing &rarr; Your Custom Content Types.
nl: Na activering kun je zelf kiezen welke content types je wilt gebruiken onder Instellingen &rarr; Schrijven &rarr; Aangepaste Content Types.

en: Full details can be found on the <a href="%s" title="Custom Content Types support page" target="_blank">Custom Content Types support page</a>.
nl: Uitgebreide informatie vind je op de <a href="%s" title="Helppagina voor aangepaste contenttypes" target="_blank">Helppagina voor aangepaste contenttypes</a>.

en: After activating this module, find the editor in Appearance &#8594; Edit CSS.
nl: Wanneer je deze module geactiveerd hebt, kun je de Bewerker terug vinden onder Weergave &#8594; Bewerk CSS.

en: Organize and display different types of content on your site, such as Portfolio Projects and Testimonials. These content types are separate from Posts and Pages.
nl: Orden en toon verschillende soorten inhoud op je website, zoals Portfolio Projecten en Ervaringen. Deze inhoudstypen zijn anders dan Berichten en Pagina's.

note: translators: %s is a URL
en: You are running Jetpack on a <a href="%s" target="_blank">staging server</a>.
nl: Je gebruikt Jetpack op een <a href="%s" target="_blank">staging server</a>.

en: We have apps for <a href="%s" target="_blank">iOS (iPhone, iPad, iPod Touch) and Android</a>!
nl: We hebben apps voor <a href="%s" target="_blank">iOS (iPhone, iPad, iPod Touch) en Android</a>.

note: translators: %s is a module name
en: To quickly boost performance, security, and engagement we recommend activating <strong>%s</strong>. Click <strong>Jump Start</strong> to activate this feature or <a class="pointer jp-config-list-btn">learn more</a>
nl: Om de prestaties, beveiliging en betrokkenheid snel te verhogen, adviseren we je <strong>%s</strong> te activeren. Klik op <strong>Jump Start</strong> om deze functie te activeren of <a class="pointer jp-config-list-btn">lees meer</a>

en: Help and Support
nl: Hulp en support

en: Visit support site
nl: Bezoek supportsite

en: Browse forums
nl: Blader door de forums

en: Contact us directly
nl: Neem rechtstreeks contact met ons op

en: Business site? Safeguard it with real-time backups, security scans, and anti-spam.
nl: Zakelijke site? Beveilig hem met realtime back-ups, beveiligingsscans en anti-spam.

en: Compare Options
nl: Opties vergelijken

en: We cannot display information for this blog.
nl: Informatie weergeven voor dit blog niet mogelijk.

en: Invalid site information returned from remote.
nl: Er komt geen geldige externe site-informatie terug.

en: No posts data returned by remote.
nl: Er komt geen externe berichtendata terug.

en: Information about this blog is currently being retrieved.
nl: Informatie over dit blog wordt op dit moment opgehaald.

en: Cannot load blog information at this time.
nl: Er kan op dit moment geen bloginformatie geladen worden.

en: Cannot load blog posts at this time.
nl: Er kunnen op dit moment geen blogberichten geladen worden.

en: You must specify a valid blog URL!
nl: Je moet een geldige blog-URL invoeren.

en: An error occurred while downloading blog posts list
nl: Er is een fout opgetreden tijdens het downloaden van blog %s

en: Detailed information
nl: Gedetailleerde informatie

note: translators: %1$s is a comma-separated list of module names or a single module name, %2$s is the last item in the module list
en: To quickly boost performance, security, and engagement we recommend activating <strong>%1$s and %2$s</strong>. Click <strong>Jump Start</strong> to activate these features or <a class="pointer jp-config-list-btn">learn more</a>
nl: Om de prestaties, beveiliging en betrokkenheid snel te verhogen, adviseren we je <strong>%1$s en %2$s</strong> te activeren. Klik op <strong>Jump Start</strong> om deze functies te activeren of <a class="pointer jp-config-list-btn">lees meer</a>

en: Social Menu
nl: Sociaal menu

en: Facebook Page Plugin
nl: Facebookpagina-plugin

en: Use the Facebook Page Plugin to connect visitors to your Facebook Page
nl: Gebruik de Facebookpagina-plugin om bezoekers met je Facebookpagina te verbinden.

en: An error occurred fetching the remote data.
nl: Er is een fout opgetreden bij het ophalen van externe gegevens.

en: Invalid remote response.
nl: Ongeldige externe respons.

en: Change Frequency
nl: Wijzigingsfrequentie

en: Last Updated
nl: Laatst bijgewerkt

en: XML Sitemap
nl: XML-sitemap

en: You can find more information on XML sitemaps at <a href="%s" target="_blank">sitemaps.org</a>
nl: Je kunt meer informatie vinden over XML-sitemaps via <a href="%s" target="_blank">sitemaps.org</a>

[ctx: Module Description]
en: Creates sitemaps to allow your site to be easily indexed by search engines.
nl: Maakt sitemaps aan waardoor je site gemakkelijk kan worden geïndexeerd door zoekmachines.

[ctx: Module Name]
en: Data Backups
nl: Backups van data

[ctx: Module Description]
en: Daily or real-time backups.
nl: Dagelijkse of realtime backups.

[ctx: Module Tag]
en: Traffic
nl: Verkeer

en: More information on Sitemaps.
nl: Meer informatie over sitemaps.

en: Your site is currently set to discourage search engines from indexing it so the sitemap will not be accessible.
nl: De site is momenteel ingesteld om zoekmachines te ontmoedigen hem te indexeren; daardoor is de sitemap niet toegankelijk.

en: Click to share on Facebook
nl: Klik om te delen op Facebook

en: Share on Skype
nl: Delen op Skype

en: If your problem isn't known or caused by a plugin, try activating %s (the default WordPress theme).
nl: Als je probleem onbekend is of wordt veroorzaakt door een plugin, kun je proberen %s te activeren (het standaardthema van WordPress).

en: If your problem isn't known or caused by a plugin, try activating the default WordPress theme.
nl: Als je probleem onbekend is of wordt veroorzaakt door een plugin, kun je proberen het standaardthema van WordPress te activeren.

en: If this solves the problem, something in your theme is probably broken – let the theme's author know.
nl: Als dit het probleem oplost, is er waarschijnlijk iets defect in je thema. Informeer de auteur van het thema hierover.

[ctx: Support request email subject line]
note: translators: %s is the URL of the site
en: from: %s Jetpack contact form
nl: van: %s Jetpack-contactformulier

en: Let Jetpack deliver your images optimized and faster than ever.
nl: Laat Jetpack je afbeeldingen geoptimaliseerd en sneller dan ooit leveren.

en: Enable auto-updates
nl: Schakel automatische updates in

en: Track detailed stats on this post and the rest of your site.
nl: Volg gedetailleerde statistieken van dit bericht en de rest van de site.

en: Success! Jetpack Stats is now activated.
nl: Gelukt! Jetpack-statistieken is nu geactiveerd.

en: Enable Jetpack Stats
nl: Schakel Jetpack-statistieken in

en: Success! Stats are now active.
nl: Gelukt. Statistieken zijn nu geactiveerd.

en: We are sorry but unfortunately Stats did not activate.
nl: Het spijt ons, maar Jetpack-statistieken is niet geactiveerd.

en: <strong>Your Jetpack has a glitch.</strong>  We&#8217;re sorry for the inconvenience. Please try again later, if the issue continues please contact support with this message: %s
nl: <strong>Er ging iets fout in Jetpack.</strong> Sorry voor het ongemak. Probeer het later opnieuw. Als het probleem aanhoudt, kun je contact opnemen met support met vermelding van dit bericht: %s

en: %s requires at least one selection
nl: %s vereist minstens één selectie

en: Activate remote management
nl: Beheer op afstand activeren

en: Save time with auto updates on WordPress.com
nl: Bespaar tijd met automatische updates op WordPress.com

en: Go to WordPress.com to enable auto-updates for plugins
nl: Ga naar WordPress.com om automatische updates voor plugins in te schakelen

en: Enable auto-updates on WordPress.com
nl: Schakel automatische updates op WordPress.com in

en: Try the brand new editor.
nl: Probeer de gloednieuwe editor.

en: Write on WordPress.com
nl: Schrijf op WordPress.com

en: You must specify an option_name
nl: Je moet een option_name opgeven

en: You must specify a whitelisted option_name
nl: Je moet een gewhiteliste option_name opgeven

en: You must specify an option_value
nl: Je moet een option_value opgeven

note: translators: %1$s is link to author posts, %2$s is author display name
en: <span>Author:</span> <a href="%1$s">%2$s</a>
nl: <span>Auteur:</span> <a href="%1$s">%2$s</a>

en: Can not disconnect Jetpack
nl: Jetpack kan niet losgekoppeld worden

en: Disconnecting is not possible while in staging mode.<br /><a href="%s" target="_blank">Learn more about how staging sites work</a>.
nl: Loskoppelen is niet mogelijk in de testmodus.<br /><a href="%s" target="_blank">Lees meer informatie over hoe testsites werken</a>.

en: Save time with automated plugin updates.
nl: Bespaar tijd met geautomatiseerde plugin-updates

en: Success!
nl: Gelukt.

en: Comments are not allowed.
nl: Reacties zijn niet toegestaan.

en: Your IP (%1$s) has been flagged for potential security violations.
nl: Jouw IP (%1$s) staat op de lijst van potentiële beveiligingsovertredingen.

en: All pages
nl: Alle pagina's

en: Show Tag Line
nl: Slogan tonen

note: translators: %s is a social network name, e.g. Facebook
en: %s username:
nl: %s gebruikersnaam:

en: Show Photo
nl: Foto tonen

en: Show Owners
nl: Eigenaars tonen

en: Theme
nl: Thema

en: Landscape
nl: Liggend

en: Portrait
nl: Staand

en: Layout
nl: Opmaak

en: Width
nl: Breedte

en: Type of Widget
nl: Type widget

en: Google+ URL
nl: URL Google+

en: It looks like your Google+ URL is incorrectly configured. Please check it in your <a href="%s">widget settings</a>.
nl: Het lijkt erop dat de URL van Google+ onjuist is geconfigureerd. Controleer hem in je <a href="%s">widgetinstellingen</a>.

en: Page Widget
nl: Paginawidget

en: Community Widget
nl: Community-widget

en: Google+ Badge
nl: Badge van Google+

en: Display a Google+ Badge to connect visitors to your Google+
nl: Geef een badge van Google+ weer om bezoekers te verbinden met Google+

en: The email address has opted out of subscription emails. <br /> You can manage your preferences at <a href="%1$s" title="%2$s" target="_blank">subscribe.wordpress.com</a>
nl: Het e-mailadres is uitgeschakeld voor abonnementsmails. <br /> Je kunt je voorkeuren beheren op <a href="%1$s" title="%2$s" target="_blank">subscribe.wordpress.com</a>

en: Manage your email preferences.
nl: E-mailvoorkeuren beheren.

en: Person Widget
nl: Persoonswidget

en: Manage Your Security Settings
nl: Beveiligingsinstellingen beheren

en: Manage Your Menus
nl: Menu's beheren

en: Manage Your Site
nl: De site beheren

en: Just one more step before you can manage your site from WordPress.com! Click the button below and you will be good to go.
nl: Nog maar één stap voordat je de site kunt beheren vanuit WordPress.com. Klik op  onderstaande knop en je bent er helemaal klaar voor.

en: Well that was easy. You can now manage all of your sites in one convenient place on WordPress.com
nl: Dat was niet moeilijk, toch? Je kunt nu al je sites op één handige locatie beheren, op WordPress.com

en: Manage Your Plugins
nl: Plugins beheren

en: Manage Your Themes
nl: Thema's beheren

en: Just one more step before your site can be secured by Jetpack and WordPress.com. Click the button below and you'll be safe and secure.
nl: Nog maar één stap voordat de site kan worden beveiligd door Jetpack en WordPress.com. Klik op onderstaande knop en je bent beschermd.

en: Just one more step before your menus can be managed with WordPress.com. Click the button below and you'll be managing your menus with our newly-redesigned user interface.
nl: Nog maar één stap voordat de menu's kunnen worden beheerd met WordPress.com. Klik op  onderstaande knop en je beheert de menu's met onze nieuw ontworpen gebruikersinterface.

en: Just one more step before your themes can be managed with WordPress.com. Click the button below and you'll be managing your themes with our newly-redesigned user interface.
nl: Nog maar één stap voordat je thema's kunnen worden beheerd met WordPress.com. Klik op de onderstaande knop en je beheert je thema's met onze nieuw ontworpen gebruikersinterface.

en: Testimonial list navigation
nl: Navigatie in de beoordelingslijst

en: Testimonials list
nl: Beoordelingslijst

en: Just one more step before your plugins can be managed with WordPress.com. Click the button below and you'll be managing all of your plugins in one place.
nl: Nog maar één stap voordat de plugins kunnen worden beheerd met WordPress.com. Klik op  onderstaande knop en je beheert alle plugins vanaf één locatie.

en: Project type list
nl: Projecttypelijst

en: Project tag list navigation
nl: Navigatie in de projecttaglijst

en: Project tag list
nl: Projecttaglijst

en: Filter Testimonials list
nl: Beoordelingslijst filteren

en: Menu items list
nl: Menu-itemlijst

en: Filter projects list
nl: Projectlijst filteren

en: Project list navigation
nl: Navigatie in de projectlijst

en: Projects list
nl: Projectlijst

en: Project type list navigation
nl: Navigatie in de projecttypelijst

en: Menu item labels list
nl: Lijst met menu-itemlabels

en: Menu section list navigation
nl: Navigatie in de menusectielijst

en: Menu section list
nl: Menusectielijst

en: Filter menu items list
nl: Menu-itemlijst filteren

en: Menu item list navigation
nl: Navigatie in de menu-itemlijst

en: Filter comics list
nl: Comicslijst filteren

en: Comics list navigation
nl: Navigatie in de comicslijst

en: Comics list
nl: Comicslijst

en: Menu item label list navigation
nl: Navigatie in de lijst met menu-itemlabels

en: Show all
nl: Alles tonen

en: Site connection <strong>failed</strong>
nl: Verbinding van site is <strong>mislukt</strong>

en: %s is now my domain.
nl: %s is nu mijn domein.

en: %s is still my domain.
nl: %s is nog steeds mijn domein.

en: Checkbox with Multiple Items
nl: Selectievakje met meerdere items

en: Limit width to %1$s pixels for full size images. (<a href="%2$s" target="_blank">More info</a>.)
nl: Beperk de breedte tot %1$s pixels voor afbeeldingen op volledige grootte. (<a href="%2$s" target="_blank">Meer info</a>.)

en: Activate Now
nl: Nu activeren

en: Speed up your photos and save bandwidth costs by using a free content delivery network.
nl: Fotoweergave versnellen en bandbreedtekosten verminderen door gebruik te maken van een gratis contentdelivery-network.

en: Success! WordPress.com tools are now active.
nl: Gelukt. De tools van WordPress.com zijn nu actief.

en: We are sorry but unfortunately Manage did not activate.
nl: Het spijt ons, Beheren is niet geactiveerd.

en: Site successfully connected.
nl: Site is verbonden.

en: Reduce security risks with automated plugin updates.
nl: Verminder beveiligingsrisico's met geautomatiseerde updates van plugins.

en: Connect your account
nl: Je account koppelen

en: RESET EVERYTHING (during testing only) - will reset modules to default as well
nl: RESET ALLES (alleen in testfase) - reset ook de modules naar de standaardinstellingen

en: loading&hellip;
nl: laden...

[ctx: As in Premium. Premium module description]
en: Paid
nl: Betaald

en: Learn more
nl: Meer weten

en: Activated
nl: Geactiveerd

en: Premium Jetpack Service
nl: Premium Jetpack-service

en: PAID
nl: BETAALD

en: Modal window. Press escape to close.
nl: Modaal venster. Druk op Escape om af te sluiten.

en: Close modal window
nl: Modaal venster sluiten

en: Get started with Jetpack Multisite
nl: Ga aan de slag met Jetpack-Multisite

en: Get started managing your Multisite install of Jetpack by connecting.
nl: Begin met het beheren van de Multisite-installatie van Jetpack door verbinding te leggen.

en: Username
nl: Gebruikersnaam

en: Site Username
nl: Gebruikersnaam site

en: WordPress.com Username
nl: WordPress.com-gebruikersnaam

en: Not connected
nl: Niet verbonden

en: Unlink my account
nl: Mijn account loskoppelen

en: Link your account
nl: Je account koppelen

en: Primary User of the site
nl: Primaire gebruiker van de site

en: Site Username (Primary)
nl: Gebruikersnaam site (Primair)

en: Jetpack Primary User
nl: Primaire gebruiker Jetpack

en: Learn about what being the Primary User means.
nl: Ontdek wat een Primaire gebruiker inhoudt.

en: (primary)
nl: (primair)

en: %sConnect more admins%s
nl: %sMeer beheerders koppelen%s

en: Set the primary account holder
nl: Stel de primaire accounthouder in

en: Disconnect site from WordPress.com
nl: Site loskoppelen van WordPress.com

en: Disconnecting Jetpack
nl: Jetpack wordt losgekoppeld

en: Before you completely disconnect Jetpack is there anything we can do to help?
nl: Kunnen we nog iets voor je doen voordat je Jetpack volledig loskoppelt?

en: Confirm Disconnect
nl: Loskoppeling bevestigen

en: I Need Support
nl: Ik heb support nodig

en: cancel
nl: annuleren

en: Jetpack is network activated and notices can not be dismissed.
nl: Jetpack is geactiveerd in het netwerk en meldingen kunnen niet worden verborgen.

en: Have feedback on Jetpack?
nl: Heb je feedback op Jetpack?

en: Answer a short survey to let us know how we&#8217;re doing and what to add in the future.
nl: Beantwoord een korte vragenlijst om ons te laten weten hoe we het doen en wat we in de toekomst moeten toevoegen.

en: Take Survey
nl: Vul de enquête in

en: An <span>Automattic</span> Airline
nl: Een <span>Automattic</span>-luchtvaartmaatschappij

en: Privacy Policy
nl: Privacybeleid

en: Terms of Service
nl: Gebruikersvoorwaarden

en: Jetpack Network Settings Updated!
nl: Jetpack-netwerkinstellingen zijn bijgewerkt.

en: Network Settings
nl: Netwerkinstellingen

en: Global
nl: Globaal

en: These settings affect all sites on the network.
nl: Deze instellingen hebben gevolgen voor alle websites op het netwerk

en: Sub-site override
nl: Sub-site voorrang

en: Allow individual site administrators to manage their own connections (connect and disconnect) to <a href="//wordpress.com">WordPress.com</a>
nl: Sta individuele sitebeheerders toe hun eigen verbindingen (verbind en verbreek verbinding) met <a href="//wordpress.com">WordPress.com</a> te beheren

en: Protect whitelist
nl: Whitelist beschermen

note: Description of the plugin/theme
en: Bring the power of the WordPress.com cloud to your self-hosted WordPress. Jetpack enables you to connect your blog to a WordPress.com account to use the powerful features normally only available to WordPress.com users.
nl: Breng de mogelijkheden van de WordPress.com-cloud naar het zelfgehoste WordPress. Jetpack maakt het mogelijk je blog te verbinden met een WordPress.com-account om de uitgebreide mogelijkheden te gebruiken die normaal alleen beschikbaar zijn voor WordPress.com-gebruikers.

[ctx: Checkbox on Widget Visibility if choosen page has children.]
en: Include children
nl: Inclusief subpagina's

en: Visibility
nl: Zichtbaarheid

[ctx: placeholder: dropdown menu to select widget visibility; hide if or show if]
en: %s if:
nl: %s als:

[ctx: Used in the "%s if:" translation for the widget visibility dropdown]
en: Show
nl: Toon

[ctx: Used in the "%s if:" translation for the widget visibility dropdown]
en: Hide
nl: Verberg

[ctx: Used as the default option in a dropdown list]
en: -- Select --
nl: -- Selecteren --

en: Category
nl: Categorie

[ctx: Noun, as in: "The author of this post is..."]
en: Author
nl: Auteur

[ctx: Noun]
en: User
nl: Gebruiker

[ctx: Noun, as in: "The user role of that can access this widget is..."]
en: Role
nl: Rol

[ctx: Noun, as in: "This page is a date archive."]
en: Date
nl: Datum

[ctx: Example: The user is looking at a page, not a post.]
en: Page
nl: Pagina

[ctx: Noun, as in: "This post has one taxonomy."]
en: Taxonomy
nl: Taxonomie

[ctx: Shown between widget visibility conditions.]
en: or
nl: of

en: Delete
nl: Verwijderen

en: Display your location, hours, and contact information.
nl: Je locatie, openingstijden en contactinformatie weergeven.

en: Contact Info
nl: Contactinformatie

en: Hours & Info
nl: Openingstijden & informatie

en: Lunch: 11am - 2pm 
    Dinner: M-Th 5pm - 11pm, Fri-Sat:5pm - 1am
nl: Lunch: 11.00 - 14.00 
    Diner: Ma-do 17.00 - 23.00, vrij-zat:17.00 - 01.00

en: There was a problem getting the data to display this address on a map.  Please refresh your browser and try again.
nl: Er is een probleem opgetreden bij het ophalen van de gegevens om dit adres op een kaart weer te geven. Ververs de browser en probeer het opnieuw.

en: Title:
nl: Titel:

en: Address:
nl: Adres:

en: Show map
nl: Kaart tonen

en: Sorry. We can not plot this address. A map will not be displayed. Is the address formatted correctly?
nl: Helaas, dit adres is niet te vinden. Er wordt geen kaart weergegeven. Heeft het adres de correcte opmaak?

en: Phone:
nl: Telefoonnr.:

en: Hours:
nl: Openingstijden:

en: It looks like your Facebook URL is incorrectly configured. Please check it in your <a href="%s">widget settings</a>.
nl: Het ziet ernaar uit dat de Facebook-URL verkeerd geconfigureerd is. Gelieve de <a href="%s">widgetinstellingen</a> te controleren.

en: Facebook Page URL
nl: Facebookpagina-URL

en: The widget only works with Facebook Pages.
nl: De widget werkt alleen met Facebookpagina's.

en: Height
nl: Hoogte

en: Show Faces
nl: Gezichten tonen

en: Show profile photos in the plugin.
nl: Profielfoto's tonen in de plugin.

en: Show Stream
nl: Stream tonen

en: Show Page Posts.
nl: Paginaberichten weergeven.

en: Show Cover Photo
nl: Omslagfoto tonen

en: Images:
nl: Afbeeldingen:

en: Choose Images
nl: Afbeeldingen kiezen

en: Link To:
nl: Linken naar:

en: Random Order:
nl: Willekeurige volgorde:

en: Style:
nl: Stijl:

en: Display a photo gallery or slideshow
nl: Een fotogalerij of diashow weergeven

en: Tiles
nl: Tegels

en: Carousel
nl: Carrousel

en: Attachment Page
nl: Bijlagepagina

en: Media File
nl: Mediabestand

en: Goodreads
nl: Aanraders

en: Display your books from Goodreads
nl: Je boeken van Goodreads weergeven

[ctx: past participle: books I have read]
en: Read
nl: Gelezen

en: Currently Reading
nl: Aan het lezen

[ctx: my list of books to read]
en: To Read
nl: Te lezen

en: You need to enter your numeric user ID for the <a href="%1$s">Goodreads Widget</a> to work correctly. <a href="%2$s" target="_blank">Full instructions</a>.
nl: Voer je gebruikers-ID in cijfers in om de <a href="%1$s">Goodreads Widget</a> goed te laten werken. <a href="%2$s" target="_blank">Volledige instructies</a>.

en: Goodreads numeric user ID <a href="%s" target="_blank">(instructions)</a>:
nl: Goodreads numeriek gebruikers-ID <a href="%s" target="_blank">(instructie)</a>:

en: Invalid User ID, please verify and re-enter your Goodreads numeric user ID.
nl: Ongeldig gebruikers-ID; controleer het numerieke gebruikers-ID van Goodreads en voer het opnieuw in.

en: Shelf:
nl: Plank:

en: Gravatar Profile
nl: Gravatar-profiel

en: Display a mini version of your Gravatar Profile
nl: Geef een mini-versie van je Gravatar-profiel weer

en: You need to select what to show in this <a href="%s">Gravatar Profile widget</a>.
nl: Je moet selecteren wat je in deze <a href="%s">Gravatar-profielwidget</a> wilt weergeven.

en: View Full Profile &rarr;
nl: Bekijk volledig profiel &rarr;

en: Error loading profile
nl: Fout bij het laden van het profiel

en: Personal Links
nl: Persoonlijke links

en: Verified Services
nl: Geverifieerde services

[ctx: 1: User Name, 2: Service Name (Facebook, Twitter, ...)]
en: %1$s on %2$s
nl: %1$s op %2$s

en: Select a user or pick "custom" and enter a custom email address.
nl: Selecteer een gebruiker of kies 'aangepast' en voer een aangepast e-mailadres in.

en: Custom
nl: Aangepast

en: Custom Email Address
nl: Aangepast e-mailadres

en: Show Personal Links
nl: Laat persoonlijke links zien

en: Links to your websites, blogs, or any other sites that help describe who you are.
nl: Links naar je websites, blogs, of andere sites die helpen te beschrijven wie je bent.

en: Show Account Links
nl: Laat account-links zien

en: Links to services that you use across the web.
nl: Links naar services die je gebruikt op het web.

en: Opens in new window
nl: Wordt in een nieuw venster geopend

en: Edit Your Profile
nl: Je profiel bewerken

en: What's a Gravatar?
nl: Wat is een Gravatar?

en: Image
nl: Afbeelding

en: Display an image in your sidebar
nl: Vertoon een afbeelding in de zijbalk

en: Image URL:
nl: Afbeeldings-URL:

en: Alternate text:
nl: Alternatieve tekst:

en: Image title:
nl: Afbeeldingstitel:

en: Caption:
nl: Bijschrift:

en: Left
nl: Links

en: Center
nl: Gecentreerd

en: Right
nl: Rechts

en: Image Alignment:
nl: Afbeeldingsuitlijning:

en: Width:
nl: Breedte:

en: Height:
nl: Hoogte:

en: If empty, we will attempt to determine the image size.
nl: Indien leeg, proberen we de afbeeldingsgrootte vast te stellen.

en: Link URL (when the image is clicked):
nl: Link-URL (als op de afbeelding wordt geklikt):

en: Open link in a new window/tab
nl: Open de link in een nieuw venster/tabblad

en: Links to your blog's RSS feeds
nl: Linkt naar de RSS-feeds van je blog

en: RSS Links
nl: RSS-links

en: Posts
nl: Berichten

en: Posts & Comments
nl: Berichten & reacties

en: Feed(s) to Display:
nl: Weer te geven feed(s):

en: Text Link
nl: Tekst-link

en: Image Link
nl: Afbeeldingslink

en: Text & Image Links
nl: Tekst- & afbeeldingslinks

en: Format:
nl: Opmaak:

en: Image Settings:
nl: Afbeeldingsinstellingen:

en: Small
nl: Klein

en: Medium
nl: Gemiddeld

en: Large
nl: Groot

en: Image Size:
nl: Afbeeldingsgrootte:

en: Red
nl: Rood

en: Orange
nl: Oranje

en: Green
nl: Groen

en: Blue
nl: Blauw

en: Purple
nl: Paars

en: Pink
nl: Roze

en: Silver
nl: Zilver

en: Image Color:
nl: Afbeeldingskleur:

en: Subscribe to %s
nl: Abonneren op %s

en: Social Media Icons
nl: 'Sociale media'-iconen

en: A simple widget that displays social media icons.
nl: Een eenvoudige widget die pictogrammen van sociale media weergeeft.

en: Social
nl: Sociaal

en: View %1$s&#8217;s profile on %2$s
nl: Bekijk het profiel van %1$s op %2$s

en: Top Posts &amp; Pages
nl: Populaire berichten &amp; pagina's

en: Shows your most viewed posts and pages.
nl: Toont de meest bekeken berichten en pagina's.

en: Maximum number of posts to show (no more than 10):
nl: Maximum aantal te tonen berichten (niet meer dan 10):

en: Types of pages to display:
nl: Soorten pagina's om weer te geven:

en: Display as:
nl: Weergeven als

en: Text List
nl: Tekstlijst

en: Image List
nl: Afbeeldingslijst

en: Image Grid
nl: Afbeeldingsraster

en: Top Posts &amp; Pages by views are calculated from 24-48 hours of stats. They take a while to change.
nl: Weergaves van populaire berichten &amp; pagina's worden berekend aan de hand van statistieken van de afgelopen 24-48 uur. Het duurt even voordat je verandering ziet.

en: Twitter Timeline
nl: Twitter-tijdlijn

en: Display an official Twitter Embedded Timeline widget.
nl: Toon een officiële widget met ingesloten Twitter-tijdlijn.

en: My Tweets
nl: Mijn tweets

en: Follow me on Twitter
nl: Volg me op Twitter

en: Height (px):
nl: Hoogte (px):

en: # of Tweets Shown:
nl: Aantal getoonde tweets:

en: You need to <a href="%1$s" target="_blank">create a widget at Twitter.com</a>, and then enter your widget id (the long number found in the URL of your widget's config page) in the field below. <a href="%2$s" target="_blank">Read more</a>.
nl: Je moet een <a href="%1$s" target="_blank">widget maken op Twitter.com</a>, en dan het widget-ID (het lange nummer dat je vindt in de URL van de widget-configuratiepagina) invullen in het veld hieronder. <a href="%2$s" target="_blank">Lees meer</a>.

en: Widget ID:
nl: Widget-ID:

en: Layout Options:
nl: Opmaakopties:

en: No Header
nl: Geen header

en: No Footer
nl: Geen footer

en: No Borders
nl: Geen randen

en: No Scrollbar
nl: Geen scrollbar

en: Transparent Background
nl: Transparante achtergrond

en: Link Color (hex):
nl: Linkkleur (hex):

en: Border Color (hex):
nl: Randkleur (hex):

en: Timeline Theme:
nl: Tijdlijn-thema:

en: Display WordPress Posts
nl: Toon WordPress-berichten

en: Displays a list of recent posts from another WordPress.com or Jetpack-enabled blog.
nl: Geeft een lijst weer met recente berichten van een ander WordPress.com- of met Jetpack-ingeschakeld blog.

en: Recent Posts
nl: Meest recente berichten

en: Blog URL:
nl: Blog-URL:

en: Enter a WordPress.com or Jetpack WordPress site URL.
nl: Voer de URL van een WordPress.com- of Jetpack-WordPress-website in.

en: Number of Posts to Display:
nl: Aantal te tonen berichten:

en: Open links in new window/tab:
nl: Links openen in een nieuw venster/tabblad:

en: Show Featured Image:
nl: Uitgelichte afbeelding tonen:

en: Show Excerpts:
nl: Samenvattingen tonen:

en: Jump Start your site by activating these components
nl: JumpStart de site door deze componenten te activeren

en: Jump Start your site
nl: JumpStart de site

en: Your site has been sucessfully Jump Started.
nl: De JumpStart van de site is uitgevoerd.

en: Success! You've jump started your site.
nl: Gelukt. De site heeft nu een JumpStart.

en: Check out other recommended features below, or go to the <a href="%s">settings</a> page to customize your Jetpack experience.
nl: Bekijk andere aanbevolen functies hieronder of ga naar de pagina <a href="%s">instellingen</a> om de Jetpack-ervaring aan te passen.

en: Jump Start
nl: JumpStart

en: Skip
nl: Overslaan

en: Link your account to WordPress.com
nl: Link je account met WordPress.com

en: Improve your site with Jetpack
nl: Verbeter de site met Jetpack

en: Jetpack can help secure your site, increase performance &amp; traffic, and simplify how you manage your site.
nl: Jetpack kan je helpen de site te beveiligen, de prestaties en het aantal bezoekers te verbeteren en het beheer van de site te vereenvoudigen.

en: Performance &amp; Security
nl: Prestaties en beveiliging

en: Traffic Growth
nl: Groei van verkeer

en: WordPress.com Tools
nl: WordPress.com-tools

en: Learn more about WordPress.com's free tools
nl: Kom meer te weten over de gratis tools van WordPress.com

en: Manage Multiple Sites
nl: Meerdere sites beheren

en: Bulk site management from one dashboard.
nl: Bulksitebeheer vanaf één dashboard.

en: Automatic Updates
nl: Automatische updates

en: Keep plugins auto-updated.
nl: Houd plugins automatisch bijgewerkt.

en: Centralized Posting
nl: Centraal berichten plaatsen

en: Post to your sites via mobile devices.
nl: Plaats berichten op je sites vanaf mobiele apparaten.

en: Menu Management
nl: Menubeheer

en: A simpler UI for creating and editing menus.
nl: Een eenvoudiger UI voor het maken en bewerken van menu's.

en: More Statistics
nl: Meer statistieken

en: Enhanced site stats and insights.
nl: Verbeterde sitestatistieken en inkijk.

en: Go to WordPress.com to try these features
nl: Ga naar WordPress.com om deze functies uit te proberen

en: Go to WordPress.com
nl: Ga naar WordPress.com

en: Activate free WordPress.com features
nl: Gratis WordPress.com functies activeren

en: Activate features
nl: Functies activeren

en: Jetpack includes many other features that you can use to customize how your site looks and functions. These include Contact Forms, Tiled Photo Galleries, Custom CSS, Image Carousel, and a lot more.
nl: Jetpack omvat veel andere functies die je kunt gebruiken om het uiterlijk en de functies van de site aan te passen. Dit zijn ondermeer contactformulieren, tegelfotogalerijen, aangepast CSS, afbeeldingscarrousel en nog veel meer.

en: See the other %s Jetpack features
nl: Bekijk de andere %s functies van Jetpack

en: We offer free, full support to all Jetpack users. Our support team is always around to help you.
nl: We bieden gratis volledige support voor alle Jetpack-gebruikers. Ons supportteam is altijd in de buurt om je te helpen.

en: Two-Step Authentication Enabled
nl: Tweestaps-authenticatie ingeschakeld

en: Two-Step Authentication Disabled
nl: Tweestaps-authenticatie uitgeschakeld

en: Unlink This Account
nl: Ontkoppel dit account

en: Loading&hellip;
nl: Laden ...

en: View stats on WordPress.com right now
nl: Bekijk nu de statistieken op WordPress.com

en: Your Site Stats work better with JavaScript enabled.
nl: Sitestatistieken werken beter als JavaScript is ingeschakeld.

en: View Site Stats without JavaScript
nl: Sitestatistieken zonder JavaScript weergeven

en: Visit <a href="%s">Site Stats</a> to see your stats.
nl: Bezoek <a href="%s">Websitestatistieken</a> om de statistieken te bekijken.

en: Admin bar
nl: Toolbar

en: Put a chart showing 48 hours of views in the admin bar.
nl: Plaatst een grafiek in de toolbar die over de laatste 48 uur paginaweergaves toont.

en: Registered users
nl: Geregistreerde gebruikers

en: Count the page views of registered users who are logged in.
nl: De paginaweergaves van ingelogde geregistreerde bezoekers tellen.

en: Hide the stats smiley face image.
nl: Verberg de statistieken-smiley.

en: The image helps collect stats and <strong>makes the world a better place</strong> but should still work when hidden
nl: De afbeelding helpt je statistieken te verzamelen en <strong>maakt van de wereld een betere plek</strong>, maar zal blijven werken als het verborgen is.

en: Smiley face
nl: Lachend gezichtje

en: Report visibility
nl: Zichtbaarheid van rapporten

en: Select the roles that will be able to view stats reports.
nl: Selecteer de rollen die statistieken mogen bekijken.

en: Stats
nl: Statistieken

en: Views over 48 hours. Click for more Site Stats.
nl: Weergaves over 48 uur. Klik voor meer websitestatistieken.

en: day
nl: dag

en: month
nl: maand

en: the past day
nl: de afgelopen dag

en: the past week
nl: afgelopen week

en: the past month
nl: de afgelopen maand

en: the past quarter
nl: het afgelopen kwartier

en: the past year
nl: vorig jaar

en: Chart stats by
nl: Statistiekgrafieken door

en: Show top posts over
nl: Toon topberichten over

en: Show top search terms over
nl: Toon top-zoektermen over

en: Submit
nl: Vastleggen

note: translators: Stats dashboard widget postviews list: "$post_title $views Views"
en: %1$s %2$s Views
nl: %1$s %2$s Bekeken

en: View All
nl: Alles bekijken

en: Top Posts
nl: Populaire berichten

en: Sorry, nothing to report.
nl: Sorry, niets te melden

en: Top Searches
nl: Populairste zoekopdrachten

en: We were unable to get your stats just now. Please reload this page to try again.
nl: Niet mogelijk op dit moment de statistieken te verkrijgen. Laad de pagina opnieuw en probeer het nogmaals.

en: We were unable to get your stats just now. Please reload this page to try again. If this error persists, please <a href="%1$s" target="_blank">contact support</a>. In your report please include the information below.
nl: We konden op dit moment niet bij je stats komen. Laad de pagina opnieuw en probeer het nogmaals. Als deze fout aanhoudt, ga dan naar <a href="%1$s" target="_blank">contact support</a>. Vermeld in je rapport de onderstaande informatie.

en: Jetpack Subscriptions:
nl: Jetpack-abonnementen:

en: Don&#8217;t send this to subscribers
nl: Verzend dit niet naar abonnees

en: Jetpack Subscriptions Settings
nl: Instellingen Jetpack-abonnement

en: Follow Blog
nl: Blog volgen

en: Follow Comments
nl: Reacties volgen

en: Follower Settings
nl: Volger-instellingen

en: Blog follow email text
nl: E-mailtekst voor blogvolger

en: Comment follow email text
nl: E-mailtekst voor reactievolger

en: Change whether your visitors can subscribe to your posts or comments or both.
nl: Wijzig of je bezoekers zich kunnen abonneren op je berichten of reacties of beide.

en: Show a <em>'follow blog'</em> option in the comment form
nl: Toon een <em>'volg blog'</em>-optie in het reactieformulier

en: Show a <em>'follow comments'</em> option in the comment form
nl: Toon een <em>'volg reacties'</em>-optie in het reactieformulier

en: These settings change emails sent from your blog to followers.
nl: Deze instellingen veranderen e-mails die van je blog naar volgers worden verstuurd.

en: Introduction text sent when someone follows your blog. (Site and confirmation details will be automatically added for you.)
nl: Introductietekst die verzonden wordt als iemand je blog volgt. (Site- en bevestigingsgegevens zullen automatisch voor je worden toegevoegd.)

en: Introduction text sent when someone follows a post on your blog. (Site and confirmation details will be automatically added for you.)
nl: Introductietekst die verzonden wordt als iemand een bericht op je blog volgt. (Site- en bevestigingsgegevens worden automatisch voor je toegevoegd.)

en: Howdy.
    
    You recently followed this blog's posts. This means you will receive each new post by email.
    
    To activate, click confirm below. If you believe this is an error, ignore this message and we'll never bother you again.
nl: Hallo.
    
    Je hebt onlangs de berichten op dit blog gevolgd. Dat betekent dat je elk nieuw bericht per e-mail ontvangt.
    
    Klik op 'bevestigen' hieronder om te activeren. Als je denkt dat dit een vergissing is, negeer dan dit bericht en we zullen je niet meer lastig vallen.

en: Howdy.
    
    You recently followed one of my posts. This means you will receive an email when new comments are posted.
    
    To activate, click confirm below. If you believe this is an error, ignore this message and we'll never bother you again.
nl: Hallo, 
    
    Je hebt onlangs één van mijn berichten gevolgd. Dat betekent dat je een e-mail ontvangt als er nieuwe reacties geplaatst worden.
    
    Klik op 'bevestigen' hieronder om te activeren. Als je denkt dat dit een vergissing is, negeer dan dit bericht en we zullen je niet meer lastig vallen.

en: Notify me of follow-up comments by email.
nl: Stuur mij een e-mail als er vervolgreacties zijn.

en: Notify me of new posts by email.
nl: Stuur mij een e-mail als er nieuwe berichten zijn.

en: Add an email signup form to allow people to subscribe to your blog.
nl: Voeg een e-mailinschrijvingsformulier toe zodat mensen zich kunnen inschrijven op je blog.

en: Blog Subscriptions
nl: Blog-abonnementen

en: The email you entered was invalid. Please check and try again.
nl: Het ingevoerde e-mailadres is ongeldig. Controleer het adres en probeer het opnieuw.

en: You have already subscribed to this site. Please check your inbox.
nl: Je hebt je al geabonneerd op deze site. Controleer je inbox.

en: There was an error when subscribing. Please try again.
nl: Er is een fout opgetreden bij het abonneren. Probeer het opnieuw.

en: Join %s other subscriber | Join %s other subscribers
nl[0]: Voeg je bij %s andere abonnee
nl[1]: Voeg je bij %s andere abonnees

en: Email Address:
nl: E-mailadres

en: Subscribe to Blog via Email
nl: Abonneer je op dit blog d.m.v. e-mail

en: Enter your email address to subscribe to this blog and receive notifications of new posts by email.
nl: Voer je e-mailadres in om je in te schrijven op dit blog en e-mailmeldingen te ontvangen van nieuwe berichten.

en: Subscribe
nl: Abonneren

en: Success! An email was just sent to confirm your subscription. Please find the email now and click activate to start subscribing.
nl: Gelukt. Er is zojuist een e-mail naar je verzonden om je abonnement te bevestigen. Bekijk de e-mail en klik op ‘activeren’ om de inschrijving te starten.

en: Widget title:
nl: Widgettitel:

en: Optional text to display to your readers:
nl: Optionele tekst om te tonen aan je lezers:

en: Subscribe Placeholder:
nl: Plaatshouder voor abonneren:

en: Subscribe Button:
nl: Inschrijfknop:

en: Success Message Text:
nl: Tekst succesbericht:

en: Show total number of subscribers? (%s subscriber) | Show total number of subscribers? (%s subscribers)
nl[0]: Het aantal inschrijvingen tonen? (%s inschrijving)
nl[1]: Het aantal inschrijvingen tonen? (%s inschrijvingen)

en: Featured Content
nl: Uitgelichte inhoud

en: Easily feature all posts with the <a href="%1$s">"featured" tag</a> or a tag of your choice. Your theme supports up to %2$s posts in its featured content area.
nl: Laat gemakkelijk al je berichten opvallen met de <a href="%1$s">'uitgelichte' tag</a> of een tag van je keuze. Het thema ondersteunt maximaal %2$s berichten in het uitgelichte contentgebied.

en: Tag name
nl: Tagnaam

en: Hide tag from displaying in post meta and tag clouds.
nl: Verberg tag in de weergave van de berichtmeta en tagclouds.

en: Display tag content in all listings.
nl: Geef tagcontent weer in alle lijsten.

en: The settings for Featured Content have <a href="%s">moved to Appearance &rarr; Customize</a>.
nl: De instellingen voor uitgelichte inhoud zijn <a href="%s"> verplaatst naar Uiterlijk; Aanpassen </a>.

en: Add logo
nl: Logo toevoegen

en: Set as logo
nl: Instellen als logo

en: Choose logo
nl: Logo kiezen

en: Change logo
nl: Logo wijzigen

en: Remove logo
nl: Logo verwijderen

en: No logo set
nl: Geen logo ingesteld

en: Site Title, Tagline, and Logo
nl: Websitetitel, ondertitel en logo

en: Display Header Text
nl: Headertekst weergeven

en: Site Logo
nl: Sitelogo

en: &mdash; Select &mdash;
nl: &mdash; Selecteren &mdash;

en: Tiled Mosaic
nl: Mozaïek in tegels

en: Square Tiles
nl: Vierkante tegels

en: Circles
nl: Cirkels

en: Tiled Columns
nl: Kolommen in tegels

en: Display all your gallery pictures in a cool mosaic.
nl: Al je galerie-afbeeldingen in een flitsend mozaïek weergeven.

en: Example:
nl: Voorbeeld:

en: Website Verification Services
nl: Website-verificatieservices

en: Enter your meta key "content" value to verify your blog with %s
nl: Voer je metasleutel-'content'-waarde in om je blog te controleren met %s

en: and
nl: en

en: %s Error
nl: %s Fout

en: This video is intended for mature audiences.
nl: Deze video is alleen geschikt voor volwassenen.

en: Please verify your birthday.
nl: Controleer je verjaardag.

en: You do not have sufficient <a rel="nofollow" href="%s" target="_blank">freedom levels</a> to view this video. Support free software and upgrade.
nl: Je hebt niet voldoende <a rel="nofollow" href="%s" target="_blank">vrijheidsniveaus</a> om deze video te bekijken. Support gratis software en upgrade.

[ctx: watch a video title]
en: Watch: %s
nl: Bekijk: %s

en: this video
nl: deze video

[ctx: Play as in playback or view a movie]
en: JavaScript required to play %s.
nl: JavaScript vereist om %s af te spelen.

en: This video requires <a rel="nofollow" href="%s" target="_blank">Adobe Flash</a> for playback.
nl: Deze video vereist <a rel="nofollow" href="%s" target="_blank">Adobe Flash</a> om afgespeeld te worden.

en: Loading video...
nl: Video laden...

en: The VideoPress plugin could not communicate with the VideoPress servers. This error is most likely caused by a misconfigured plugin. Please reinstall or upgrade.
nl: De VideoPress-plugin kon geen verbinding maken met de VideoPress-servers. Deze fout wordt waarschijnlijk veroorzaakt door een verkeerd geconfigureerde plugin. Installeer hem opnieuw of voer een upgrade uit.

en: <strong>%s</strong> is not an allowed embed site.
nl: <strong>%s</strong> is niet een toegestane embed-site.

en: Publisher limits playback of video embeds.
nl: De uitgever beperkt het afspelen van ingebedde video's.

en: No data found for VideoPress identifier: <strong>%s</strong>.
nl: Geen data gevonden voor de VideoPress-identificeerder: <strong>%s</strong>.

en: Could not obtain a VideoPress upload token. Please try again later.
nl: Geen VideoPress-uploadtoken verkregen. Probeer het later nogmaals.

en: Please note that the VideoPress module requires a WordPress.com account with an active <a href="http://store.wordpress.com/premium-upgrades/videopress/" target="_blank">VideoPress subscription</a>.
nl: Let op dat de VideoPress-module een WordPress.com-account vereist met een actief <a href="http://store.wordpress.com/premium-upgrades/videopress/" target="_blank">VideoPress-abonnement</a>

en: Connected WordPress.com Blog
nl: Verbonden WordPress.com-blog

en: Only videos from the selected blog will be available in your media library.
nl: Alleen video's van het geselecteerde blog zullen beschikbaar zijn in de mediabibliotheek.

en: <a href="%s">Click here</a> to refresh this list.
nl: <a href="%s">Klik hier</a> om deze lijst te verversen.

en: Video Library Access
nl: Toegang tot de videobibliotheek

en: Do not allow other users to access my VideoPress library
nl: Gebruikers geen toegang verlenen tot mijn VideoPress-bibliotheek

en: Allow users to access my videos
nl: Geef gebruikers toegang tot mijn video's

en: Allow users to access and edit my videos
nl: Sta gebruikers toe mijn video's te benaderen en ze te bewerken

en: Allow users to access, edit, and delete my videos
nl: Sta gebruikers toe mijn video's te benaderen, ze te bewerken en te verwijderen

en: Allow users to upload videos
nl: Sta gebruikers toe video's te uploaden

en: Free formats
nl: Gratis formaten

en: Only display videos in free software formats
nl: Toon alleen video's in vrije softwareformaten

en: Ogg file container with Theora video and Vorbis audio. Note that some browsers are unable to play free software video formats, including Internet Explorer and Safari.
nl: Ogg-bestandscontainer met Theora-video en Vorbis-audio. Let erop dat een aantal browsers geen vrije software videoformaten kunnen afspelen, inclusief Explorer en Safari.

en: Default quality
nl: Standaardkwaliteit

en: Display higher quality video by default.
nl: Geef standaard hogere videokwaliteit weer.

en: This setting may be overridden for individual videos.
nl: Deze instelling kan opgeheven worden voor individuele video's

en: VideoPress Library
nl: VideoPress-bibliotheek

en: Use the button below to browse your VideoPress Library. Note that you can also browse your VideoPress Library while editing a post or page by using the <strong>Add Media</strong> button in the post editor.
nl: Gebruik de onderstaande knop om door je VideopPress-bibliotheek te bladeren. Merk op dat je ook kunt bladeren door je VideoPress-bibliotheek, terwijl je een bericht of pagina bewerkt, m.b.v. de knop <strong>Media toevoegen</strong> in de bericht-editor.

en: Browse Your VideoPress Library
nl: Bladeren door de VideoPress-bibliotheek

en: Please enable JavaScript support in your browser to use VideoPress.
nl: Schakel JavaScript-support in de browser in om VideoPress te kunnen gebruiken.

en: Please select a video file to upload.
nl: Selecteer een te uploaden videobestand.

en: Your video is uploading... Please do not close this window.
nl: De video is aan het uploaden... Sluit dit venster niet.

en: An unknown error has occurred. Please try again later.
nl: Er heeft zich een onbekende fout voorgedaan. Probeer het later nogmaals.

en: Your video has successfully been uploaded. It will appear in your VideoPress Library shortly.
nl: Uploaden van de video is klaar. Hij zal binnenkort in de VideoPress-bibliotheek verschijnen.

en: Upload a Video
nl: Een video uploaden

en: Insert Video
nl: Video invoegen

en: Ogg File URL
nl: Ogg-bestands-URL

en: Location of the Ogg video file.
nl: Locatie van het Ogg-videobestand.

en: Display share menu and allow viewers to embed or download this video
nl: Toon het menu delen en sta de kijkers toe deze video in te bedden of te downloaden

en: Rating
nl: Waardering

en: The preview is unavailable while this video is being processed.
nl: De voorvertoning is niet beschikbaar tijdens het verwerken van deze video.

en: Use the form below to upload a video to your VideoPress Library. The following video formats are supported: %s. Maximum upload file size is %d%s.
nl: Gebruik het onderstaande formulier om een video te uploaden naar de VideoPress-bibliotheek. De volgende videoformaten worden ondersteund: %s. De maximale bestandsgrootte bij oploaden is %d%s.

en: Upload Video
nl: Video uploaden

en: All category pages
nl: Alle categoriepagina's

en: Logged In
nl: Ingelogd

en: Logged Out
nl: Uitgelogd

en: All author pages
nl: Alle auteurspagina's

en: All tag pages
nl: Alle tag-pagina's

en: All date archives
nl: Alle datumarchieven

en: Daily archives
nl: Dagarchieven

en: Monthly archives
nl: Maandarchieven

en: Yearly archives
nl: Jaararchieven

en: Front page
nl: Startpagina

en: Posts page
nl: Berichtenpagina

en: Archive page
nl: Pagina archiveren

en: 404 error page
nl: 404-foutpagina

en: Search results
nl: Zoekresultaten

en: Post type:
nl: Berichttype:

en: Static page:
nl: Statische pagina:

en: All taxonomy pages
nl: Alle taxonomiepagina's

en: Show related content after posts
nl: Toon gerelateerde content na berichten

en: Untitled Post
nl: Bericht zonder titel

en: With 1 comment | With %s comments
nl[0]: Met 1 reactie
nl[1]: Met %s reacties

en: Similar post
nl: Soortgelijk bericht

en: The secret parameter is missing
nl: De geheime parameter ontbreekt

en: The secret parameter is invalid or malformed
nl: De geheime parameter is ongeldig of heeft een verkeerde opmaak

en: The response parameter is missing
nl: De reactieparameter ontbreekt

en: The response parameter is invalid or malformed
nl: De reactieparameter is ongeldig of corrupt

en: Invalid JSON
nl: Ongeldige JSON

en: Unexpected response
nl: Onverwachte reactie

en: Shared Post
nl: Gedeeld bericht

note: translators: included in e-mail when post is shared via e-mail. First item is sender's name. Second is sender's e-mail address.
en: %1$s (%2$s) thinks you may be interested in the following post:
nl: %1$s (%2$s) denkt dat je misschien geïnteresseerd bent in het volgende bericht:

en: Disable CSS and JS
nl: Schakel CSS en JS uit

en: Advanced.  If this option is checked, you must include these files in your theme manually for the sharing links to work.
nl: Geavanceerd. Als deze optie aangevinkt is, moet je deze bestanden handmatig in het thema opnemen om ervoor te zorgen dat de deel-links het doen.

en: Share this:
nl: Dit delen:

en: More
nl: Meer

en: Share
nl: Delen

en:  (Opens in new window)
nl:  (Wordt in een nieuw venster geopend)

[ctx: as sharing source]
en: Email
nl: E-mail

en: This post has been shared!
nl: Dit bericht is gedeeld.

en: You have shared this post with %s
nl: Je hebt dit bericht gedeeld met %s

en: Close
nl: Sluiten

[ctx: share to]
en: Email
nl: E-mail

en: Click to email this to a friend
nl: Klik om dit te e-mailen naar een vriend

en: Send to Email Address
nl: Stuur naar e-mailadres

en: Your Name
nl: Je naam

en: Your Email Address
nl: Je e-mailadres

en: Send Email
nl: E-mail versturen

en: Post was not sent - check your email addresses!
nl: Bericht niet verstuurd - controleer je e-mailadres.

en: Email check failed, please try again
nl: E-mail-controle mislukt, probeer het opnieuw

en: Sorry, your blog cannot share posts by email.
nl: Helaas, je blog kan geen berichten per e-mail delen.

en: Click to share on Twitter
nl: Klik om te delen met Twitter

en: Click to share on Reddit
nl: Klik om te delen met Reddit

en: Click to share on LinkedIn
nl: Klik om op LinkedIn te delen.

en: Print
nl: Afdrukken

en: Click to print
nl: Klik om af te drukken

[ctx: share to]
en: Press This
nl: Press this

en: Click to Press This!
nl: Klik voor Press This.

en: Click to share on Google+
nl: Klik om op Google+ te delen

en: Click to share on %s
nl: Klik om te delen op %s

en: Icon
nl: Icoon

en: Remove Service
nl: Verwijder service

en: Share on Tumblr
nl: Delen op Tumblr

en: Click to share on Tumblr
nl: Klik om op Tumblr te delen

en: Click to share on Pinterest
nl: Klik om op Pinterest te delen

en: Click to share on Pocket
nl: Klik om te delen op Pocket

en: Warning! Multibyte support missing!
nl: Waarschuwing. Multibyte-support ontbreekt.

en: This plugin will work without it, but multibyte support is used <a href="%s" target="_blank">if available</a>. You may see minor problems with Tweets and other sharing services.
nl: Deze plugin kan ook zonder, maar multibyte support heeft de voorkeur <a href="%s" target="_blank">indien beschikbaar</a>. Je kunt kleine storingen tegengekomen bij Twitter en andere sharing services.

en: Add sharing buttons to your blog and allow your visitors to share posts with their friends.
nl: Voeg deel-knoppen aan het blog toe en stel bezoekers zo in staat om berichten met hun vrienden te delen.

en: Available Services
nl: Beschikbare services

en: Drag and drop the services you'd like to enable into the box below.
nl: Versleep de diensten die je wilt activeren in de box hieronder.

en: Add a new service
nl: Voeg een nieuwe service toe

en: Please note that your services have been restricted because your site is private.
nl: Houd er rekening mee dat de services beperkt zijn omdat de site privé is.

en: Enabled Services
nl: Geactiveerde services

en: Services dragged here will appear individually.
nl: Services die hierheen gesleept worden, verschijnen afzonderlijk.

en: Drag and drop available services here.
nl: Beschikbare services hierheen verslepen.

en: Services dragged here will be hidden behind a share button.
nl: Services die hierheen gesleept worden, zullen verborgen zijn onder de share-knop.

en: Live Preview
nl: Live voorbeeld

en: Sharing is off. Add services above to enable.
nl: Delen staat uit. Voeg hierboven in te schakelen services toe.

en: Button style
nl: Knopstijl

en: Icon + text
nl: Icoon + tekst

en: Icon only
nl: Alleen icoon

en: Text only
nl: Alleen tekst

en: Official buttons
nl: Officiële knoppen

en: Sharing label
nl: Deel-label

en: Service name
nl: Service-naam

en: Sharing URL
nl: Deel-URL

en: You can add the following variables to your service sharing URL:
nl: Je kunt de volgende variabelen gebruiken in de URL van het service-delen:

en: Icon URL
nl: Icoon-URL

en: Enter the URL of a 16x16px icon you want to use for this service.
nl: Voer de URL in van een 16x16px-pictogram dat je wilt gebruiken voor deze service.

en: Create Share Button
nl: Creëer deel-knop

en: An error occurred creating your new sharing service - please check you gave valid details.
nl: Er trad een fout bij het aanmaken van de nieuwe deelservice - controleer of je geldige gegevens hebt verstrekt.

en: Your blog does not currently have any published posts.
nl: Je blog heeft momenteel geen enkel gepubliceerd bericht.

en: View on Instagram
nl: Bekijk op Instagram

en: Take Our Survey
nl: Vul ons onderzoek in

en: This slideshow could not be started. Try refreshing the page or viewing it in another browser.
nl: Deze diashow kon niet worden gestart. Probeer de pagina te verversen of bekijk het in een andere browser.

en: Click to autoplay the presentation!
nl: Klik om de presentatie automatisch af te spelen.

en: Servings
nl: Aantal personen

en: Time
nl: Tijd

en: Difficulty
nl: Moeilijkheidsgraad

en: Slideshow
nl: Diashow

en: Image Gallery Slideshow
nl: Fotogalerij-diashow

en: Click to view slideshow.
nl: Klik hier om de diashow te bekijken.

en: This slideshow requires JavaScript.
nl: Deze diashow vereist JavaScript.

en: Tweets by @%s
nl: Tweets van @%s

en: Something is wrong with your Wufoo shortcode. If you copy and paste it from the %sWufoo Code Manager%s, you should be golden.
nl: Er is iets mis met de Wufoo-shortcode. Als je deze kopieert en plakt vanuit de %sWufoo Code Manager%s zit je goed.

en: Site Icon Upload
nl: Favicon-upload

en: Update Site Icon
nl: Favicon bijwerken

en: Remove Icon
nl: Icoon verwijderen

en: Add a Site Icon
nl: Een favicon toevoegen

en: Site Icon creates a favicon for your site and more.
nl: Favicon creëert een favicon voor de site en meer.

en: Add Site Icon
nl: Een favicon toevoegen

en: select a file
nl: selecteer een bestand

en: Upload a image that you want to use as your site icon. You will be asked to crop it in the next step.
nl: Upload een afbeelding die je wilt gebruiken als favicon. In de volgende stap wordt je gevraagd de afbeelding bij te snijden.

en: The image needs to be at least
nl: De afbeelding moet minstens

en: in both width and height.
nl: breed en hoog zijn.

en: Upload Image
nl: Afbeelding uploaden

en:  or <a href="%s">Cancel</a> and go back to the settings.
nl:  of klik op <a href="%s">Annuleren</a> om terug te gaan naar de instellingen.

en: crop the image
nl: de afbeelding bijsnijden

en: Crop Image
nl: Afbeelding bijsnijden

en: As your favicon
nl: Als favicon

en: Preview Favicon
nl: Voorvertoning favicon

en: As a mobile icon
nl: Als mobiel icoon

en: Preview Home Icon
nl: Voorvertoning icoon startpagina

en: Image to be cropped
nl: Bij te snijden afbeelding

en: Large Blog Image
nl: Grote blogafbeelding

en: All Done
nl: Helemaal klaar

en: Your site icon has been uploaded!
nl: Uploaden van de favicon is geslaagd.

en: Back to General Settings
nl: Terug naar Algemene instellingen

en: Please upload a file.
nl: Upload een bestand.

en: The file that you uploaded is not an accepted file type. Please try again.
nl: Het gekozen bestand heeft een niet geaccepteerd bestandstype. Probeer het opnieuw.

en: The image that you uploaded is smaller than %upx in width.
nl: De afbeelding die je hebt gekozen is minder dan %upx in breedte.

en: The image that you uploaded is smaller than %upx in height.
nl: De afbeelding die je hebt gekozen is minder dan %upx in hoogte.

en: Temporary Large Image for Blog Image
nl: Tijdelijke grote afbeelding voor blog

en: Temporary Resized Image for Blog Image
nl: Tijdelijke verkleinde afbeelding voor blog

en: You are not supposed to be here!
nl: Je mag hier eigenlijk niet komen.

en: Single Sign On
nl: Enkelvoudige inlog

en: Require Two-Step Authentication
nl: Tweestaps-authenticatie is vereist

en: Match by Email
nl: Matchen per E-mail

en: Error: This site's Jetpack connection is currently experiencing problems.
nl: Fout: De Jetpack-verbinding van deze website ondervindt momenteel problemen.

en: Cannot deal with cookie redirects, as headers are already sent.
nl: Cookie-herverwijzingen niet gelukt, omdat de headers al verzonden zijn.

en: Error, invalid response data.
nl: Fout, ongeldige antwoordgegevens

en: Error: Couldn't create suitable username.
nl: Fout: er kon geen geschikte gebruikersnaam aangemaakt worden.

en: Log in with WordPress.com
nl: Inloggen met WordPress.com

en: Login method not allowed
nl: Inlogmethode niet toegestaan

en: We couldn't find an account with the email <strong><code>%1$s</code></strong> to log you in with.  If you already have an account on <strong>%2$s</strong>, please make sure that <strong><code>%1$s</code></strong> is configured as the email address, or that you have connected to WordPress.com on your profile page.
nl: Geen account te vinden om je in te loggen met het e-mailadres <strong><code>%1$s</code></strong>. Als je al een account hebt op <strong>%2$s</strong>, zorg dan dat <strong><code>%1$s</code></strong> geconfigueerd is als het e-mailadres, of dat je verbonden bent met WordPress.com op de profielpagina.

en: We couldn't find any account on <strong>%2$s</strong> that is linked to your WordPress.com account to log you in with.  If you already have an account on <strong>%2$s</strong>, please make sure that you have connected to WordPress.com on your profile page.
nl: Geen account te vinden om je mee in te loggen op <strong>%2$s</strong> dat verbonden is met het WordPress.com-account. Als je al een account hebt op <strong>%2$s</strong>, zorg dan dat je verbonden met WordPress.com op de profielpagina.

en: Connecting with Single Sign On enables you to log in via your WordPress.com account.
nl: Als je verbinding maakt d.m.v. eenmalige aanmelding, kun je inloggen m.b.v. het WordPress.com-account.

en: Each contact form can easily be customized to fit your needs. When a user submits your contact form, the feedback will be filtered through <a href="http://akismet.com/" target="_blank">Akismet</a> (if it is <a href="%s">active on your site</a>) to make sure it’s not spam. Any legitimate feedback will then be emailed to you, and added to your feedback management area.
nl: Elk contactformulier kan gemakkelijk aan je wensen worden aangepast. Als een gebruiker een contactformulier indient, wordt de feedback gefilterd door <a href="http://akismet.com/" target="_blank">Akismet</a> (als die <a href="%s">actief is op je website</a>) om te verzekeren dat het geen spam is. Alle rechtmatige feedback zal dan per e-mail naar je verzonden worden en toegevoegd aan je feedback beheer area.

en: Comments Screenshot
nl: 'Comments'-screenshot

en: Comments enables your visitors to use their WordPress.com, Twitter, or Facebook accounts when commenting on your site.
nl: Met Comments kunnen de bezoekers hun WordPress.com-, Twitter-, of Facebook-accounts gebruiken als ze reageren op de site.

en: Jetpack tries to match your site's color scheme automatically, but you can make manual adjustments at the bottom of the <a href='%s'>Discussion Settings</a> page.
nl: Jetpack probeert het kleurenschema van de website automatisch aan te passen, maar je kunt handmatige wijzigingen aanbrengen onderaan de pagina <a href='%s'>Discussie-instellingen</a>.

en: Gallery Carousel Screenshot
nl: 'Galerie Carrousel'-screenshot

en: With Carousel active, any standard WordPress galleries you have embedded in posts or pages will launch a gorgeous full-screen photo browsing experience with comments and EXIF metadata.
nl: Als Carrousel actief is, zullen eventuele standaard WordPress-galerijen die je in de berichten of pagina's hebt opgenomen een prachtige fotoblader-ervaring in volledig scherm starten met reacties- en EXIF-metadata.

en: Custom CSS
nl: Aangepast CSS

en: The Custom CSS editor gives you the ability to add to or replace your theme's CSS, all while supplying syntax coloring, auto-indentation, and immediate feedback on the validity of the CSS you're writing.
nl: De editor voor aangepast CSS stelt je in staat CSS aan de thema's toe te voegen of te overschrijven. Het biedt kleuropmaak aan text-syntax, automatisch inspringen en onmiddellijke feedback op de geldigheid van de CSS die je schrijft.

en: To use the CSS editor, go to Appearance &#8594; <a href="%s">Edit CSS</a>.
nl: Om de CSS-editor te gebruiken, ga je naar naar Weergave &#8594; <a href="%s">CSS bewerken</a>

en: Mobile Theme
nl: Mobiel thema

en: There's a good chance that visitors to your site will be using a smartphone, and it's important to provide them with a great reading experience while on the small screen.
nl: Er is een grote kans dat bezoekers van de website een smartphone gebruiken. Het is belangrijk te zorgen dat ze goed kunnen lezen op een klein scherm.

en: Jetpack's mobile theme is optimized for small screens. It uses the header image, background, and widgets from your current theme for a great custom look. Post format support is included, so your photos and galleries will look fantastic on a smartphone.
nl: Het mobiele thema van Jetpack is geoptimaliseerd voor kleine schermen. Het gebruikt de header-afbeelding, achtergrond en widgets van het huidige thema voor een geweldig aangepast uiterlijk. Berichtenformaat-support is opgenomen, dus je foto's en galerijen zullen er fantastisch uitzien op een smartphone.

en: Visitors on iPhone, Android, Windows Phone, and other mobile devices will automatically see the mobile theme, with the option to view the full site. You can enable or disable the mobile theme by clicking the "Activate" or "Deactive" button above.
nl: Bezoekers met een iPhone, Android-, Windows-Phone en andere mobiele apparaten krijgen automatisch het mobiele thema te zien, met de optie de volledige website te bekijken. Je kunt het mobiele thema in- of uitschakelen door hierboven op 'Activeren' of 'Deactiveren' te klikken.

en: If you are a theme author, you can learn about adding support for Infinite Scroll at <a href="%1$s" target="_blank">%1$s</a>.
nl: Als je een thema-auteur bent, vind je op <a href="%1$s" target="_blank">%1$s</a> meer informatie over het toevoegen van support voor Eindeloos Scrollen.

en: When you write great content, all you really want is people to find it, right?
nl: Als je goede content schrijft, is het enige dat je wilt dat mensen het vinden, nietwaar?

en: With the Infinite Scroll module and a supported theme, that's exactly what happens. Instead of the old way of navigating down a page by scrolling and then clicking a link to get to the next page, waiting for a page refresh&mdash;the document model of the web&mdash;infinite scrolling pulls the next set of posts automatically into view when the reader approaches the bottom of the page, more like an application.
nl: Met de module 'Oneindig Scrollen' en een ondersteund thema is dat precies wat er gebeurt. In plaats van de oude manier van omlaag navigeren op een pagina en dan op een link klikken om naar de volgende pagina te gaan en te wachten tot de pagina ververst wordt, kan het documentmodel van het web&mdash;'Oneindig scrollen' de volgende serie berichten automatisch in beeld brengen als de lezer de onderkant van de pagina nadert, meer zoals bij een applicatie.

en: At this time, your theme, %s, doesn't support Infinite Scroll. Unlike other Jetpack modules, Infinite Scroll needs information from your theme to function properly.
nl: Op dit moment ondersteunt het thema %s geen Oneindig Scrollen. In tegenstelling tot andere Jetpack-modules, heeft Oneindig Scrollen informatie nodig van het thema om goed te kunnen functioneren.

en: Until your theme supports Infinite Scroll, you won't be able to activate this module.
nl: Totdat het thema Oneindig Scrollen ondersteunt, kun je deze module niet activeren.

en: There is an update available for your theme. You may wish to check if this update adds Infinite Scroll support by visiting the <a href="%s">WordPress Updates</a> page.
nl: Er is een update beschikbaar voor het thema. Je wilt vast kijken of deze update support voor Oneindig Scrollen toevoegt, door naar de pagina <a href="%s">WordPress-updates</a> te gaan.

en: Post by Email
nl: Bericht per e-mail

en: Post by Email is a way of publishing posts on your blog by email. Any email client can be used to send the email, allowing you to publish quickly and easily from devices such as cell phones.
nl: Bericht per e-mail is een manier om berichten op het blog per e-mail te publiceren. Elk willekeurig e-mailprogramma kan gebruikt worden om de e-mail te versturen, waardoor je snel en gemakkelijk vanaf apparaten zoals een mobiele telefoon kunt publiceren.

en: Manage your Post By Email address from your <a href="%s">profile settings</a>.
nl: Beheer je 'Post per e-mail'-adres vanaf de <a href="%s">profielinstellingen</a>.

en: More information on sending emails, attachments, and customizing your posts.
nl: Meer informatie over het verzenden van e-mails, bijlages en het aanpassen van de berichten.

en: Give your site a boost by loading images in posts from the WordPress.com content delivery network. We cache your images and serve them from our super-fast network, reducing the burden on your Web host with the click of a button.
nl: Geef de website een oppepper door afbeeldingen op te nemen in berichten vanaf het contentafleveringsnetwerk WordPress.com. We cachen de afbeeldingen, leveren ze met ons supersnelle netwerk en verminderen de belasting van de webhost. Dit alles met een druk op de knop.

en: Tiled Galleries
nl: Galerijen in tegels

en: Create elegant magazine-style mosaic layouts for your photos without having to use an external graphic editor.
nl: Maak een elegante tijdschriftachtige tegellayout voor de foto's zonder een externe grafische editor te gebruiken.

en: When adding a gallery to your post, you now have the option to select a layout style for your images. We've added support for Rectangular, Square, and Circular galleries. By default, galleries will continue to display using the standard thumbnail grid layout. To make the rectangular layout the default for all of your site's galleries, head over to <a href="%s">Settings &rarr; Media</a> and check the box next to "Display all your gallery pictures in a cool mosaic."
nl: Als je een galerij aan je bericht toevoegt, heb je nu de optie om een layoutstijl voor de afbeeldingen te selecteren. We hebben ondersteuning toegevoegd voor driehoekige, vierkante en ronde galerijen. Galerijen zullen standaard de miniatuurlayout gebruiken. Om de driehoekige layout standaard te maken voor alle galerijen van de website, ga naar <a href="%s">Settings &rarr; Media</a> en vink het vakje aan naast 'Al je galerie-afbeeldingen in een flitsend mozaïek weergeven.'.

en: Note: Images in tiled galleries require extra-special processing, so they will be served from WordPress.com's CDN even if the Photon module is disabled.
nl: Bedenk: Afbeeldingen in tegelgalerijen vereisen speciale verwerking, dus worden deze geleverd vanaf de CDN van WordPress.com, zelfs als de Photon-module uitgeschakeld is.

en: Likes allow your readers to show their appreciation for your posts and other published content using their WordPress.com accounts. Your readers will then be able to review their liked posts from WordPress.com.
nl: Met Likes kunnen je lezers hun waardering laten geven voor de berichten en andere gepubliceerde content d.m.v. hun WordPress.com-accounts. De lezers zullen vervolgens hun leukgevonden berichten kunnen bekijken vanaf WordPress.com.

en: Displayed below your posts will be how many people have liked your posts and the Gravatars of those who have liked them.
nl: Onderaan de berichten wordt weergegeven hoeveel mensen je bericht leuk vonden samen met de Gravatars van diegenen die ze leuk vonden.

en: You can turn Likes on by following these steps:
nl: Je kunt Likes inschakelen via deze stappen:

en: Make sure the module is activated by clicking on "Activate" at the bottom of this page.
nl: Zorg ervoor dat de module is geactiveerd door op 'Activeren' te klikken onderaan deze pagina.

en: Go to Settings > Sharing in your Dashboard.
nl: Ga naar Instellingen > Delen op het dashboard.

en: Ensure that "WordPress.com Likes are…" is set to "On for all posts"
nl: Zorg ervoor dat 'WordPress.com Likes zijn …' is ingesteld op 'Aan voor alle berichten'

en: More information on using Likes.
nl: Meer informatie over het gebruik van Likes

en: Search once, get results from everything! Currently supports searching posts, pages, comments, media, and plugins.
nl: Zoek eenmaal en krijg resultaten voor alles. Op dit moment wordt het zoeken in berichten, pagina's, reacties, media en plugins ondersteund.

en: Omnisearch plays nice with other plugins by letting other providers offer results as well.
nl: Omnisearch werkt goed samen met overige plugins door andere providers ook resultaten aan te laten bieden.

en: Control which pages your widgets appear on with Widget Visibility.
nl: Controleer op welke pagina's de widgets verschijnen met Widget-zichtbaarheid.

en: To control visibility, expand the widget and click the Visibility button next to the Save button, and then, choose a set of visibility options.
nl: Om de zichtbaarheid te controleren klap je de widget uit, klik je op de knop Zichtbaarheid naast Opslaan en kies je vervolgens een serie zichtbaarheidsopties.

en: For example, if you wanted the Archives widget to only appear on category archives and error pages, choose "Show" from the first dropdown and then add two rules: "Page is 404 Error Page" and "Category is All Category Pages."
nl: Als je bijvoorbeeld wilt dat de Archief-widget alleen verschijnt op categoriearchieven en foutpagina;s, kies je 'Show' uit het eerste keuzemenu en voeg je twee regels toe: 'Page is 404 Error Page' en 'Category is All Category Pages'.

en: You can also hide widgets based on the current page. For example, if you don't want the Archives widget to appear on search results pages, choose "Hide" and "Page is Search results."
nl: Je kunt widgets ook verbergen op basis van de hudige pagina. Als je bijvoorbeeld niet wilt dat de Archieven widget verschijnt in zoekresultaten pagina's, kies dan "Verbergen" en "Pagina is Zoekresultaten."

en: With the VideoPress module you can easily upload videos to your WordPress site and embed them in your posts and pages. This module requires a WordPress.com account with an active <a href="%1$s" target="_blank">VideoPress subscription</a>. Once you have purchased a VideoPress subscription, <a href="%2$s">click here to configure VideoPress</a>.
nl: Met de VideoPress-module kun je eenvoudig video’s uploaden naar je WordPress-site en ze in je berichten en pagina’s inbedden. Voor deze module is een WordPress.com-account met een actief <a href="%1$s" target="_blank">VideoPress-abonnement</a> vereist. Zodra je een VideoPress-abonnement hebt aangeschaft, <a href="%2$s">klik je hier om VideoPress te configureren</a>.

en: With Single Sign On, your users will be able to log in to or register for your WordPress site with the same credentials they use on WordPress.com.  It's safe and secure.
nl: Met enkelvoudige aanmelding kunnen de gebruikers inloggen of zich registreren voor de WordPress-site met dezelfde inloggegevens als voor WordPress.com. Het is volstrekt veilig.

en: Once enabled, a "Log in with WordPress.com" option will be added to your existing log in form.
nl: Eenmaal ingeschakeld, zal er een optie 'Inloggen met WordPress.com' worden toegevoegd aan het bestaande inlogformulier.

en: Nobody likes downtime, and that's why Jetpack Monitor is on the job, keeping tabs on your site by checking it every five minutes. As soon as any downtime is detected, you will receive an email notification alerting you to the issue. That way you can act quickly, to get your site back online again!
nl: Niemand wil dat zijn website down is. Jetpack Monitor monitort elke vijf minuten de downtime van de website. Zodra er downtime wordt gedetecteerd, ontvangt je hierover automatisch bericht per e-mail. Je kunt dan meteen actie ondernemen om de site weer online te krijgen.

en: We’ll also let you know as soon as your site is up and running, so you can keep an eye on total downtime.
nl: We zullen je ook zo snel mogelijk laten weten dat je website het weer doet, zodat je de totale downtime in de gaten kunt houden.

en: Related Posts
nl: Gerelateerde artikelen

en: "Related Posts" shows additional relevant links from your site under your posts. If the feature is enabled, links appear underneath your Sharing Buttons and WordPress.com Likes (if you’ve turned these on).
nl: 'Gerelateerde berichten' toont additionele relevante links van de website onder de berichten. Als de functie ingeschakeld is, verschijnen de links onder de Deel-knoppen en Wordpress.com Likes (als je deze ingeschakeld hebt).

en: More information on using Related Posts.
nl: Meer informatie over het gebruik van Gerelateerde berichten.

en: This feature uses the WordPress.com infrastructure and requires that your public content be mirrored there. If you see intermittent issues only affecting certain posts, request a reindex of your posts.
nl: Deze functie gebruikt de WordPress.com-infrastructuur en vereist dat je openbare content hier wordt gemirrord. Als je terugkerende problemen tegenkomt die alleen bepaalde berichten beïnvloeden, vraag dan een herindexering van de berichten aan.

en: Markdown lets you compose posts and comments with links, lists, and other styles using regular characters and punctuation marks. Markdown is used by writers and bloggers who want a quick and easy way to write rich text, without having to take their hands off the keyboard, and without learning a lot of complicated codes and shortcuts.
nl: Met Markdown kunnen je berichten en reacties samenstellen met links, lijsten en andere stijlen met gebruikmaking van gewone tekens en interpunctietekens. Markdown wordt gebruikt door schijvers en bloggers die een snelle en gemakkelijke manier willen om richtext te schrijven zonder dat ze hun handen van het toetsenbord hoeven te halen, en zonder veel te hoeven leren over ingewikkelde codes en shortcuts.

en: Use these tools to verify that you own/control your website with other external services like Google, Bing and Pinterest.
nl: Gebruik deze tools om te controleren dat je eigenaar/beheerder bent van de website met andere externe diensten als Google, Bing en Pinterest.

en: Verifying your site allows you to access advanced features on these other services (e.g. Webmaster tools, Google Search Console, or getting a verified badge). We'll just add an invisible %s tag to the source code of your homepage.
nl: Bij het controleren van de site krijg je toegang tot geavanceerde functies bij deze andere services (bijv. Webmaster Tools, Google Search Console of een geverifieerd-badge verkrijgen). We voegen alleen een onzichtbare %s-tag toe aan de broncode van de homepage.

en: Custom Content Type
nl: Aangepast contenttype

en: To enable a custom content type, head over to <a href="%s">Settings &rarr; Writing &rarr; Your Custom Content Types</a> and activate either "Portfolio Projects” or “Testimonials” by checking the corresponding checkbox. You can now add projects and testimonials under the new "Portfolio” and “Testimonials” menu items in your sidebar.
nl: Om een aangepast contenttype in te schakelen, ga je naar <a href="%s">Instellingen → Schrijven → Je aangepaste contenttypes</a> om ‘Portfolioprojecten’ of ‘Beoordelingen’ te activeren door het bijbehorende selectievakje aan te vinken. Je kunt nu projecten en beoordelingen toevoegen in de nieuwe menu-items ‘Portfolio’ of ‘Beoordelingen’ van de zijbalk.

en: Site Icon
nl: Favicon

en: Site Icon lets you create an icon for your site. This icon will be used as favicon, mobile icon, and Tile on Windows 8 computers.
nl: Met 'Site icon' kun je een pictogram voor de site maken. Dit pictogram wordt gebruikt als favicon, mobiel pictogram en tegel op computers met Windows 8.

en: To add a new icon to your site, head over to <a href="%s">Settings &rarr; General &rarr; Site Icon</a>, and upload an icon.
nl: Om een nieuw pictogram voor de site te maken ga je naar <a href="%s">Instellingen → Algemeen → Favicon</a>, en upload je een pictogram.

en: Manage all of your WordPress sites, self-hosted or not, from WordPress.com
nl: Beheer alle WordPress-sites, zelf-gehost of niet, vanaf WordPress.com

en: Enabling Manage allows you to update your self-hosted WordPress sites along with any WordPress.com sites you have, all in one simple dashboard.
nl: Door Beheren in te schakelen kun je de zelf-gehoste WordPress-site bijwerken, samen met de andere WordPress.com-sites, allemaal op één simpel dashboard.

en: Now you can update plugins, set plugins to automatically update, and activate or deactivate plugins on a per-site basis or in bulk from <a href="%s" target="_blank">wordpress.com/plugins</a>.
nl: Nu kun je, per site of in bulk, je plugins bijwerken, plugins zo instellen dat ze automatisch bijgewerkt worden en plugins activeren of deactiveren vanaf <a href="%s" target="_blank">wordpress.com/plugins</a>.

en: Themes
nl: Thema&#39;s

en: List your installed themes, search, and activate them from <a href="%s" target="_blank">wordpress.com/design</a>.
nl: Vermeld je geïnstalleerde thema's, zoek en activeer ze vanuit <a href="%s" target="_blank">wordpress.com/design</a>.

en: Menus
nl: Menu&#39;s

en: Create a new menu for your site, or edit existing menus from <a href="%s" target="_blank">wordpress.com/menus</a>.
nl: Maak een nieuw menu voor je site of bewerk bestaande menu's via <a href="%s" target="_blank">wordpress.com/menus</a>.

en: Receive Monitor Email Notifications.
nl: Ontvang monitor-mailmeldingen.

en: Emails will be sent to %s (<a href="%s">Edit</a>)
nl: E-mails worden verzonden naar %s (<a href="%s">Edit</a>)

en: This profile is not currently linked to a WordPress.com Profile.
nl: Dit profiel is momenteel niet gekoppeld aan een WordPress.com-profiel.

en: Search Comments
nl: Reacties zoeken

en: Omnisearch
nl: Omnizoeken

en: search everything
nl: zoek in alles

en: Results:
nl: Resultaten:

en: Jump to:
nl: Spring naar:

en: Back to Top &uarr;
nl: Terug naar boven &uarr;

en: Search Everything
nl: Doorzoek alles

en: Search Media
nl: Media zoeken

en: Search Plugins
nl: Plugins zoeken

en: Loading &hellip;
nl: Laden &hellip;

en: Title
nl: Titel

en: Unpublished
nl: Niet gepubliceerd

en: Y/m/d g:i:s A
nl: j F Y H:i

en: %s ago
nl: %s geleden

en: Y/m/d
nl: j F Y

en: Published
nl: Gepubliceerd

en: Missed schedule
nl: Planning mislukt

en: Scheduled
nl: Gepland

en: Last Modified
nl: Laatst bijgewerkt

en: Email Address
nl: E-mailadres

en: Enable Post By Email
nl: Activeer bericht per e-mail

en: More information
nl: Meer informatie

en: Regenerate Address
nl: Adres Regenereren

en: Disable Post By Email
nl: Deactiveer bericht per e-mail

en: To use Post By Email, you need to link your %s account to your WordPress.com account.
nl: Om berichten per E-mail te gebruiken, moet je het %s-account linken met het WordPress.com-account.

en: If you don't have a WordPress.com account yet, you can sign up for free in just a few seconds.
nl: Als je nog geen WordPress.com-account hebt, kun je je in een paar seconden aanmelden voor een gratis account.

en: Link account with WordPress.com
nl: Koppel account met WordPress.com

en: Unable to create your Post By Email address. Please try again later.
nl: Bericht per E-mailadres kon niet aangemaakt worden. Probeer het later nogmaals.

en: Unable to regenerate your Post By Email address. Please try again later.
nl: Bericht per E-mailadres kon niet hersteld worden. Probeer het later nogmaals.

en: Unable to disable your Post By Email address. Please try again later.
nl: Bericht per E-mailadres kon niet uitgeschakeld worden. Probeer het later nogmaals.

en: Debug Jetpack for more information.
nl: Debug Jetpack voor meer informatie.

en: An API key is needed for Protect.
nl: Er is een API-sleutel nodig voor Protect.

en: Get an API Key
nl: Zorg voor een API-sleutel

en: Whitelist Management
nl: Whitelist-beheer

en: One of your IP addresses was not valid.
nl: Een van je IP-adressen is ongeldig.

en: Whitelist saved.
nl: Whitelist opgeslagen.

en: Whitelisting an IP address prevents it from ever being blocked by Jetpack.
nl: Door een IP-adres op een whitelist te plaatsen, kan het nooit door Jetpack worden geblokkeerd.

en: You can manage your network-wide whitelist via the network admin.
nl: Je kunt de netwerkbrede whitelist beheren m.b.v. het netwerkbeheer.

en: Make sure to add your most frequently used IP addresses as they can change between your home, office or other locations. Removing an IP address from the list below will remove it from your whitelist.
nl: Zorg ervoor dat je de meestgebruikte IP-adressen toevoegt, omdat deze kunnen wisselen tussen thuis, kantoor of andere locaties. Als je een IP-adres uit de lijst hieronder verwijdert, verwijder je het ook uit de whitelist.

en: Your current IP: %s
nl: Je huidige IP-adres: %s

en: IPv4 and IPv6 are acceptable. <br />To specify a range, enter the low value and high value separated by a dash. Example: 12.12.12.1-12.12.12.100
nl: IPv4 en IPv6 worden geaccepteerd. <br />Stel een bereik in door de hoogste en laagste waarde in te voeren met een streepje ertussen. Voorbeeld: 12.12.12.1-12.12.12.100

en: Save
nl: Opslaan

en: <strong>You failed to correctly answer the math problem.</strong>  This is used to combat spam when the Protect API is unavailable.  Please use your browser's back button to return to the login form, press the "refresh" button to generate a new math problem, and try to log in again.
nl: <strong>Je hebt niet het juiste antwoord gegeven op de rekenoefening.</strong> Deze wordt gebruikt om spam te bestrijden als de Protect-API niet beschikbaar is. Gebruik de terugknop van de browser om terug te keren naar het inlogformulier, klik op de knop ‘vernieuwen’ om een nieuwe rekenoefening te genereren en probeer nogmaals in te loggen.

en: Please solve this math problem to prove that you are not a bot.  Once you solve it, you will need to log in again.
nl: Los de rekenoefening op om te bewijzen dat je geen robot bent. Als je de oefening hebt opgelost, moet je opnieuw inloggen.

en: Your answer was incorrect, please try again.
nl: Je antwoord was niet juist, probeer het opnieuw.

en: Continue &rarr;
nl: Ga verder &rarr;

en: Prove your humanity:
nl: Laat zien dat je geen machine bent:

en: Expecting an array
nl: Er wordt een array verwacht

en: Cannot use global flag on non-multisites
nl: De globale vlag kan niet worden gebruikt op niet-multisites

en: Only super admins can edit the global whitelist
nl: Alleen superbeheerders kunnen de globale whitelist bewerken

en: Dismiss this notice.
nl: Verberg deze melding.

en: Protect cannot keep your site secure.
nl: Protect kan de site niet beveiligen.

en: Thanks for activating Protect! To start protecting your site, please network activate Jetpack on your Multisite installation and activate Protect on your primary site. Due to the way logins are handled on WordPress Multisite, Jetpack must be network-enabled in order for Protect to work properly. <a href="%s" target="_blank">Learn More</a>
nl: Bedankt voor het activeren van Protect. Om de site te beschermen, dien je Jetpack via het netwerk te activeren op de multisite-installatie en Protect te activeren op de primaire site. Vanwege de manier waarop aanmeldingen worden verwerkt op WordPress-multisite, moet Jetpack in het netwerk ingeschakeld zijn om Protect correct te laten werken. <a href="%s" target="_blank">Meer informatie</a>

en: View Network Admin
nl: Bekijk netwerkbeheer

en: Your main blog is not connected to WordPress.com. Please connect to get an API key.
nl: Je hoofdblog is niet gekoppeld aan WordPress.com. Meld je aan voor een API-sleutel.

en: Error connecting to WordPress.com. Code: %1$s, %2$s
nl: Foutmelding bij het verbinden met WordPress.com; code: %1$s, %2$s

en: No reply from Jetpack servers
nl: Geen reactie van de Jetpack-servers

en: Your IP (%1$s) has been flagged for potential security violations.  <a href="%2$s">Find out more...</a>
nl: Je IP (%1$s) is gemarkeerd voor mogelijke beveiligingsovertredingen.  <a href="%2$s">Meer informatie ...</a>

en: Login Blocked by Jetpack
nl: Inloggen geblokkeerd door Jetpack

en: Your API key is invalid
nl: De API-sleutel is ongeldig

en: No API key
nl: Geen API-sleutel

en: There was an error contacting Jetpack servers.
nl: Er is een fout opgetreden bij het verbinden met de Jetpack-servers.

en: Video on %s
nl: Video op %s

en: To use Publicize, you'll need to link your %s account to your WordPress.com account using the link below.
nl: Om Publicize te gebruiken, moet je het %s-account koppelen aan het WordPress.com-account via onderstaande link.

en: There was a problem connecting to %s to create an authorized connection. Please try again in a moment.
nl: Er trad een probleem op bij het verbinden met %s om een geautoriseerde verbinding te creëren. Probeer over een minuutje nog een keer.

en: An invalid request was made. This normally means that something intercepted or corrupted the request from your server to the Jetpack Server. Try again and see if it works this time.
nl: Er is een ongeldig verzoek gedaan. Dit betekent gewoonlijk dat iets het verzoek heeft onderschept of het verzoek tussen de server en de Jetpack-server verstoord heeft. Probeer het nogmaals om te kijken of het nu wel goed gaat.

en: We could not verify that your server is making an authorized request. Please try again, and make sure there is nothing interfering with requests from your server to the Jetpack Server.
nl: Er kon niet gecontroleerd worden of je server een geautoriseerd verzoek indient. Probeer het nogmaals, en zorg dat er niets is dat de verzoeken van de server naar de Jetpack-server in de weg staat.

en: No blog_id was included in your request. Please try disconnecting Jetpack from WordPress.com and then reconnecting it. Once you have done that, try connecting Publicize again.
nl: Er is geen blog_id in je verzoek opgenomen. Probeer de verbinding met Jetpack vanaf WordPress.com te verbreken en probeer dan opnieuw te verbinding te leggen. Als je dat gedaan hebt, probeer dan nogmaals met Publicize te verbinden.

en: No user information was included in your request. Please make sure that your user account has connected to Jetpack. Connect your user account by going to the <a href="%s">Jetpack page</a> within wp-admin.
nl: Er is geen gebruikersinformatie in je verzoek opgenomen. Zorg dat je gebruikersaccount verbonden is met Jetpack. Verbind het gebruikersaccount door naar de <a href="%s">Jetpack-pagina</a> binnen wp-admin te gaan.

en: Something which should never happen, happened. Sorry about that. If you try again, maybe it will work.
nl: Er is iets onverwachts gebeurd. Het spijt ons. Als je het opnieuw probeert, lukt het misschien wel.

en: There was a problem connecting with Publicize. Please try again in a moment.
nl: Er trad een probleem op bij het verbinden met Publicize. Probeer het straks nogmaals.

en: Error code: %s
nl: Foutcode: %s

en: That connection has been removed.
nl: De verbinding is verbroken.

[ctx: Refresh connection with {social media service}]
en: Refresh connection with %s
nl: Verbinding met %s verversen

en: Publicize to my %s:
nl: Publicize naar mijn %s:

en: Facebook Wall
nl: Facebook-tijdslijn

en: Facebook Page
nl: Facebookpagina

en: Tumblr blog
nl: Tumblr-blog

en: This connection is working correctly.
nl: Deze verbinding werkt correct.

en: You have successfully connected your %1$s account with %2$s.
nl: Je hebt het %1$s-account verbonden met %2$s.

en: You have chosen not to connect your blog. Please click 'accept' when prompted if you wish to connect your accounts.
nl: Je hebt ervoor gekozen je blog niet te verbinden. Als je je accounts wilt verbinden, klik op 'accepteren' indien gevraagd.

en: Connect your blog to popular social networking sites and automatically share new posts with your friends.
nl: Verbind je site met populaire sociale netwerken en deel automatisch nieuwe berichten met je vrienden.

en: You can make a connection for just yourself or for all users on your blog. Shared connections are marked with the (Shared) text.
nl: Je kunt een verbinding voor alleen jezelf maken of voor alle gebruikers op het blog. Gedeelde verbindingen worden met de (gedeelde) tekst gemarkeerd.

en: Connected as:
nl: Verbonden als:

en: Shared
nl: Gedeeld

en: Disconnect
nl: Verbinding verbreken

en: Connect
nl: Verbinden

en: Are you sure you want to stop Publicizing posts to this connection?
nl: Weet je zeker dat je wilt stoppen met Publicizing-berichten via deze verbinding?

en: Make this connection available to all users of this blog?
nl: Deze verbinding aan alle gebruikers van dit blog ter beschikking stellen?

en: There was a problem connecting to %s. Please disconnect and try again.
nl: Er trad een probleem op tijdens het verbinden met %s. Gelieve de verbinding te verbreken en het opnieuw te proberen.

en: Before you hit Publish, please refresh the following connection(s) to make sure we can Publicize your post:
nl: Ververs de volgende verbinding(en) voordat je op Publiceren klikt, om te garanderen dat we het bericht kunnen Publicizen:

en: Custom Message:
nl: Aangepast bericht

en: Hide
nl: Verbergen

en: Not Connected
nl: Niet verbonden

en: Connect to
nl: Verbinden met

en: Connect and share your posts on %s
nl: Verbinden en je berichten delen op %s

en: Edit Details
nl: Details bewerken

en: Show
nl: Tonen

en: Related posts
nl: Gerelateerde berichten

en: Related
nl: Gerelateerd

en: Show a "Related" header to more clearly separate the related section from posts
nl: Toon een 'Gerelateerde' header om duidelijker de gerelateerde sectie te scheiden van berichten

en: Use a large and visually striking layout
nl: Gebruik een grote en visueel opvallende layout

en: Preview:
nl: Voorvertoning:

en: Hide related content after posts
nl: Verberg gerelateerde content na berichten

[ctx: Jumpstart Description]
en: Brings your photos and images to life as full-size, easily navigable galleries.
nl: Brengt de foto’s en afbeeldingen tot leven als eenvoudig navigeerbare galerijen in volledig scherm.

[ctx: Module Name]
en: Comments
nl: Reacties

[ctx: Module Description]
en: Let readers comment with WordPress.com, Twitter, Facebook, or Google+ accounts.
nl: Laat lezers reacties plaatsen met accounts van WordPress.com, Twitter, Facebook of Google+.

[ctx: Module Name]
en: Contact Form
nl: Contactformulier

[ctx: Module Description]
en: Insert a contact form anywhere on your site.
nl: Voeg eenvoudig een contactformulier in, overal op je site.

[ctx: Jumpstart Description]
en: Adds a button to your post and page editors, allowing you to build simple forms to help visitors stay in touch.
nl: Voegt een knop toe aan de bericht- en pagina-editors, waardoor je simpele formulieren kunt bouwen die bezoekers helpen contact te houden.

[ctx: Module Name]
en: Custom Content Types
nl: Aangepaste contenttypes

[ctx: Module Description]
en: Organize and display different types of content on your site, separate from posts and pages.
nl: Organiseer en toon verschillende types content op de site, naast de berichten en pagina’s.

[ctx: Module Name]
en: Custom CSS
nl: Aangepast CSS

[ctx: Module Description]
en: Customize your site’s CSS without modifying your theme.
nl: Pas het CSS van de site aan zonder het thema te veranderen.

[ctx: Module Name]
en: Enhanced Distribution
nl: Verbeterde distributie

[ctx: Module Description]
en: Increase reach and traffic.
nl: Verbeter het bereik en verkeer.

[ctx: Module Description]
en: Enable pop-up business cards over commenters’ Gravatars.
nl: Schakel pop-up-visitekaartjes in bij Gravatars van reagerende mensen.

[ctx: Jumpstart Description]
en: Let commenters link their profiles to their Gravatar accounts, making it easy for your visitors to learn more about your community.
nl: Laat mensen die reageren hun profiel koppelen aan hun Gravatar-accounts, waardoor de bezoekers meer kunnen ontdekken over je community.

[ctx: Module Name]
en: Infinite Scroll
nl: Oneindig scrollen

[ctx: Module Description]
en: Add support for infinite scroll to your theme.
nl: Voeg ondersteuning toe aan het thema voor oneindig scrollen.

[ctx: Module Description]
en: Allow applications to securely access your content through the cloud.
nl: Applicaties toestaan veilig de content te benaderen via de cloud.

[ctx: Module Description]
en: Use LaTeX markup language in posts and pages for complex equations and other geekery.
nl: Gebruik de LaTeX-markuptaal in berichten en pagina's voor complexe vergelijkingen en andere ingewikkelde dingen.

[ctx: Module Description]
en: Give visitors an easy way to show their appreciation for your content.
nl: Geef bezoekers een simpele manier om hun waardering voor je content te tonen.

[ctx: Module Name]
en: Manage
nl: Beheren

[ctx: Module Description]
en: Manage all your sites from a centralized place, https://wordpress.com/sites.
nl: Beheer alle sites vanaf een centrale plek; https://wordpress.com/sites.

[ctx: Jumpstart Description]
en: Helps you remotely manage plugins, turn on automated updates, and more from <a href="https://wordpress.com/plugins/" target="_blank">wordpress.com</a>.
nl: Helpt je om plugins extern te beheren, automatische updates in te schakelen en nog veel meer vanaf <a href="https://wordpress.com/plugins/" target="_blank">Wordpress.com</a>.

[ctx: Module Description]
en: Write posts or pages in plain-text Markdown syntax.
nl: Schrijf berichten of pagina’s in platte-text met Markdown-syntax.

[ctx: Module Name]
en: Mobile Theme
nl: Mobiel thema

[ctx: Module Description]
en: Optimize your site with a mobile-friendly theme for smartphones.
nl: Optimaliseer de site met een mobiel thema dat geschikt is voor smartphones.

[ctx: Module Description]
en: Reports on site downtime.
nl: Rapporteert over downtime van de site.

[ctx: Module Name]
en: Notifications
nl: Meldingen

[ctx: Module Description]
en: Receive notification of site activity via the admin toolbar and your Mobile devices.
nl: Ontvang meldingen over siteactiviteit m.b.v. de beheerderstaakbalk en je mobiele apparaten.

[ctx: Module Description]
en: Search your entire database from a single field in your Dashboard.
nl: Doorzoek de volledige database vanuit één veld op het Dashboard.

[ctx: Module Description]
en: Speed up images and photos.
nl: Versnel afbeeldingen en foto's.

[ctx: Jumpstart Description]
en: Mirrors and serves your images from our free and fast image CDN, improving your site’s performance with no additional load on your servers.
nl: Mirrort en laadt de afbeeldingen vanuit onze gratis snelle afbeeldings-CDN, waardoor de prestaties van de site worden verbeterd zonder extra belasting van je servers.

[ctx: Module Name]
en: Post by Email
nl: Bericht per e-mail

[ctx: Module Description]
en: Publish posts by email, using any device and email client.
nl: Plaats berichten per e-mail, met elk apparaat en e-mailprogramma.

[ctx: Module Description]
en: Prevent brute force attacks.
nl: Voorkom bruteforce-aanvallen.

[ctx: Module Description]
en: Automatically promote content.
nl: Promoot content automatisch.

[ctx: Module Name]
en: Related Posts
nl: Gerelateerde berichten

[ctx: Module Description]
en: Display similar content.
nl: Toon vergelijkbare content.

[ctx: Jumpstart Description]
en: Keep visitors engaged on your blog by highlighting relevant and new content at the bottom of each published post.
nl: Houd bezoekers betrokken bij je blog door relevante en nieuwe content te tonen onder ieder gepubliceerd bericht.

[ctx: Module Name]
en: Sharing
nl: Delen

[ctx: Module Description]
en: Visitors can share your content.
nl: Bezoekers kunnen je content delen.

[ctx: Jumpstart Description]
en: Twitter, Facebook and Google+ buttons at the bottom of each post, making it easy for visitors to share your content.
nl: Knoppen voor Twitter-, Facebook- en Google+ onderaan elk bericht maken het bezoekers gemakkelijk om content te delen.

[ctx: Module Name]
en: Shortcode Embeds
nl: Shortcode-embeds

[ctx: Module Description]
en: Embed content from YouTube, Vimeo, SlideShare, and more, no coding necessary.
nl: Content van YouTube, Vimeo, SlideShare en meer inbedden zonder programmeren.

[ctx: Module Name]
en: WP.me Shortlinks
nl: WP.me-shortlinks

[ctx: Module Description]
en: Enable WP.me-powered shortlinks for all posts and pages.
nl: Activeer WP.me-shortlinks op alle berichten en pagina's.

[ctx: Module Name]
en: Site Icon
nl: Favicon

[ctx: Module Description]
en: Add a site icon to your site.
nl: Voeg een favicon toe aan de site.

[ctx: Module Name]
en: Single Sign On
nl: Enkelvoudige aanmelding

[ctx: Module Description]
en: Secure user authentication.
nl: Veilige gebruikersauthenticatie.

[ctx: Jumpstart Description]
en: Lets you log in to all your Jetpack-enabled sites with one click using your WordPress.com account.
nl: Laat je met één klik inloggen op al de sites met Jetpack-functie m.b.v. het WordPress.com-account.

[ctx: Module Name]
en: Site Stats
nl: Sitestatistieken

[ctx: Module Description]
en: Collect traffic stats and insights.
nl: Verzamel bezoekersstatistieken en 'insights'.

[ctx: Module Name]
en: Subscriptions
nl: Abonnementen

[ctx: Module Description]
en: Allow users to subscribe to your posts and comments and receive notifications via email.
nl: Laat gebruikers zich abonneren op je berichten en reacties en ontvang meldingen per e-mail.

[ctx: Jumpstart Description]
en: Give visitors two easy subscription options — while commenting, or via a separate email subscription widget you can display.
nl: Geef bezoekers twee eenvoudige abonnementsopties: tijdens het reageren of d.m.v. een aparte widget die je kunt tonen voor e-mailinschrijving.

[ctx: Module Name]
en: Tiled Galleries
nl: Galerijen in tegels

[ctx: Module Description]
en: Display your image galleries in a variety of sleek, graphic arrangements.
nl: Geef je afbeeldingsgalerijen weer in verschillende aantrekkelijke vormen.

[ctx: Module Name]
en: Site Verification
nl: Siteverificatie

[ctx: Module Description]
en: Verify your site or domain with Google Search Console, Pinterest, and others.
nl: Verifieer je site of domein met Google Search Console, Pinterest en andere.

[ctx: Module Description]
en: Upload and embed videos right on your site. (Subscription required.)
nl: Video’s uploaden en direct op de site inbedden. (Abonnement vereist.)

[ctx: Module Name]
en: Widget Visibility
nl: Widget-zichtbaarheid

[ctx: Module Description]
en: Specify which widgets appear on which pages of your site.
nl: Geef aan welke widgets op welke pagina’s van de site moeten verschijnen.

[ctx: Module Name]
en: Extra Sidebar Widgets
nl: Extra zijbalk-widgets

[ctx: Module Description]
en: Add images, Twitter streams, your site’s RSS links, and more to your sidebar.
nl: Voeg afbeeldingen, Twitter-streams, RSS-links van de site, en meer toe aan de zijbalk.

[ctx: Module Tag]
en: Other
nl: Overige

[ctx: Module Tag]
en: Writing
nl: Aan het typen

[ctx: Module Tag]
en: Photos and Videos
nl: Foto's en video's

[ctx: Module Tag]
en: Social
nl: Sociaal

[ctx: Module Tag]
en: Appearance
nl: Weergave

[ctx: Module Tag]
en: Developers
nl: Ontwikkelaars

[ctx: Module Tag]
en: Centralized Management
nl: Centraal beheer

[ctx: Module Tag]
en: Recommended
nl: Aanbevolen

[ctx: Module Tag]
en: Mobile
nl: Mobiel

[ctx: Module Tag]
en: Site Stats
nl: Sitestatistieken

en: Your WordPress installation is currently being protected with the world&#8217;s best security, backup, and support.
nl: De WordPress-installatie is momenteel beschermd met de beste beveiliging, backup en support ter wereld.

[ctx: Visit your _VaultPress_dashboard_.]
en: To check your backups, see any security alerts, or check your VaultPress Vitality, visit your %s.
nl: Bezoek %s om backups, beveiligingswaarschuwingen te zien, of de VaultPress-status te controleren.

en: VaultPress dashboard
nl: VaultPress-dashboard

en: With a monthly subscription, the VaultPress plugin will backup your site&#8217;s content, themes, and plugins in real-time, as well as perform regular security scans for common threats and attacks.
nl: Met een maandelijks abonnement zal de VaultPress-plugin de content, thema's en plugins van de website in real-time backuppen en regelmatig beveilingsscans uitvoeren voor de gebruikelijke bedreigingen en aanvallen.

[ctx: View _Plans_&_Pricing_. (VaultPress)]
en: View %s.
nl: %s bekijken.

en: Plans & Pricing
nl: Plannen en prijzen

en: Gravatar Hovercard
nl: Gravatar-hovercard

en: What&#8217;s a Hovercard?
nl: Wat is een Hovercard?

en: Hovercards enhance plain Gravatar images with information about a person: name, bio, pictures, their contact info, and other services.
nl: Hovercards verbeteren de gewone Gravatar-afbeeldingen met informatie over iemand: naam, bio, foto's, zijn contactinformatie en andere services.

en: To see hovercards, look at any blog post on your blog that has comments. If the commenter has a hovercard associated with their gravatar, mouse over their image and the hovercard will appear. To turn hovercards off, click the Deactivate button above.
nl: Om hovercards te zien, kijk je naar een willekeurige bericht op je blog dat reacties bevat. Als de reactiegever een hovercard bij zijn gravatar heeft, beweeg je de muis over de afbeelding en de hovercard zal verschijnen. Om hovercards uit te zetten, klik je op de bovenstaande knop Deactiveren.

en: Shortcode Embeds
nl: Shortcode-inbedden

en: Shortcodes allow you to easily and safely embed media from other places in your site. With just one simple code, you can tell WordPress to embed YouTube, Flickr, and other media.
nl: Met shortcodes kun je gemakkelijk en veilig media invoeren vanaf andere plaatsen op de website. Met een simpele code kun je WordPress opdracht geven YouTube-, Flickr- en andere media in te voegen.

en: Enter a shortcode directly into the Post/Page editor to embed media. For specific instructions follow the links below.
nl: Voer een shortcode rechtstreeks in de bericht-/pagina-editor in om media in te bedden. Voor specifieke instructies volg je onderstaande links.

en: Available shortcodes are: %l.
nl: Beschikbare shortcodes zijn: %l.

en: WP.me Shortlinks
nl: WP.me-shortlinks

en: Instead of typing or copy-pasting long URLs, you can now get a short and simple link to your posts and pages. This uses the super compact wp.me domain name, and gives you a unique URL you can use that will be safe and reliable.
nl: In plaats van lange URL's te typen of te kopiëren/plakken, kun je een korte en simpele link naar je berichten en pagina's krijgen. Deze gebruikt de supercompacte wp.me-domeinnaam en geeft je een unieke URL die je veilig en betrouwbaar kunt gebruiken.

en: It&#8217;s perfect for use on Twitter, Facebook, and cell phone text messages where every character counts.
nl: Het is perfect voor gebruik op Twitter, Facebook en sms waarbij elk karakter telt.

en: To use shortlinks, go to any already published post (or publish something new!). A &#8220;Get Shortlink&#8221; button will be visible under the Post title. When you click it, a dialog box will appear with the shortlink and you can copy and paste to Twitter, Facebook or wherever your heart desires.
nl: Om shortlinks te gebruiken ga je naar een reeds gepubliceerd bericht (of je publiceert iets nieuws). Een knop &#8220;Get Shortlink&#8221; zal zichtbaar zijn onder de berichttitel. Als je erop klikt verschijnt er een dialoogscherm met de shortlink die je kunt kopiëren en plakken naar Twitter, Facebook of wat dan ook.

en: There are many plugins and services that provide statistics, but data can be overwhelming. Site Stats makes the most popular metrics easy to understand through a clear and attractive interface.
nl: Er zijn vele plugins en services die statistieken leveren, maar gegevens kunnen ook verwarrend zijn. 'Site Stats' maakt de populairste meetgegevens eenvoudig inzichtelijk d.m.v. een duidelijke en aantrekkelijke interface.

en: You can <a href="%s">view your stats dashboard here</a>.
nl: Je kunt <a href="%s">je statistiekdashboard hier bekijken</a>.

en: Publicize allows you to connect your blog to popular social networking sites and automatically share new posts with your friends.	 You can make a connection for just yourself or for all users on your blog.
nl: Met Publicize kun je het blog verbinden met populaire 'sociale netwerk'-sites en automatisch nieuwe berichten met je vrienden delen. → Je kunt een verbinding voor alleen jezelf of voor alle gebruikers op het blog maken.

en: Publicize allows you to share your posts on Facebook, Twitter, Tumblr, Google+, Path, and Linkedin.
nl: Met Publiceren kun je je berichten delen op Facebook, Twitter, Tumblr, Google+, Path en Linkedin.

en: Manage your <a href="%s">Publicize settings</a>.
nl: Beheer de <a href="%s">Publicize-instellingen</a>.

en: More information on using Publicize.
nl: Meer informatie over het gebruik van Publicize.

en: Notifications
nl: Meldingen

en: Keep up with the latest happenings on all your WordPress sites and interact with other WordPress.com users.
nl: Houd de laatste gebeurtenissen bij op al je WordPress-websites en houd contact met andere WordPress.com-gebruikers.

en: You can view your notifications in the Toolbar and <a href="%s" target="_blank">on WordPress.com</a>.
nl: Je kunt je berichten in de Toolbar zien en <a href="%s" target="_blank">op WordPress.com</a>.

en: %s is a powerful markup language for writing complex mathematical equations, formulas, etc.
nl: %s is een uitgebreide opmaaktaal voor het schrijven van ingewikkelde wiskundige vergelijkingen, formules etc.

en: Jetpack combines the power of %s and the simplicity of WordPress to give you the ultimate in math blogging platforms.
nl: Jetpack combineert de kracht van %s en de eenvoud van WordPress om je het nieuwste op wiskundige blogplatforms te bieden.

en: Wow, that sounds nerdy.
nl: Wow, dat klinkt nerdy.

en: Use <code>$latex your latex code here$</code> or <code>[latex]your latex code here[/latex]</code> to include %s in your posts and comments. There are <a href="%s" target="_blank">all sorts of options</a> available.
nl: Gebruik <code>$latex je latex-code hier$</code> of <code>[latex]je latex-code hier [/latex]</code> om %s in je berichten en reacties in te voeren. Er zijn <a href="%s" target="_blank">allerlei opties</a> beschikbaar.

en: Share your posts with Twitter, Facebook, and a host of other services. You can configure services to appear as icons, text, or both. Some services have additional options to display smart buttons, such as Twitter, which will update the number of times the post has been shared.
nl: Deel je berichten met Twitter, Facebook en een hoop andere services. Je kunt services configureren om als iconen, als tekst of als beide te verschijnen. Sommige services hebben additionele opties om smart-knoppen te tonen. Twitter bijvoorbeeld geeft een update van het aantal keren dat een bericht gedeeld is.

en: The following services are included: Twitter, Facebook, Reddit, PressThis, Digg, LinkedIn, Google +1, Print, and Email.
nl: De volgende services zijn inbegrepen: Twitter, Facebook, Reddit, PressThis, Digg, LinkedIn, Google +1, Print en e-mail.

en: The following services are included: Twitter, Facebook, Reddit, Digg, LinkedIn, Google +1, Print, and Email.
nl: De volgende services zijn inbegrepen: Twitter, Facebook, Reddit, Digg, LinkedIn, Google +1, Print en e-mail.

en: To configure your sharing settings, go to the Settings &rarr; <a href="%s">Sharing</a> menu.
nl: Om je deel-instellingen te configureren, ga je naar het menu Instellingen &rarr; <a href="%s">Delen</a>.

en: Drag and drop sharing services into the enabled section to have them show up on your site, and drag them into the hidden section to have them hidden behind a button.
nl: Sleep deel-services naar de ingeschakelde sectie zodat ze op de website verschijnen en sleep ze naar de verborgen sectie om ze achter een knop te verbergen.

en: Full details can be found on the <a href="%s" target="_blank">Sharing support page</a>. This video also gives a swish run-down of how to use the Sharing feature. Watch it in HD for extra snazz!
nl: Volledige details kunnen gevonden worden op de <a href="%s" target="_blank">Delen ondersteuningspagina</a>. Deze video geeft je bovendien een snelle uitleg over hoe je de Deelfunctie kunt gebruiken. Bekijk het in HD voor extra snazz.

en: Spelling and Grammar
nl: Spelling en grammatica

en: The <a href='%s' target='_blank'>After&nbsp;the&nbsp;Deadline</a> Proofreading service improves your writing by using artificial intelligence to find your errors and offer smart suggestions.
nl: De <a href='%s' target='_blank'>After&nbsp;the&nbsp;Deadline</a> Proofreading service verbetert je schrijven door gebruik te maken van kunstmatige intelligentie om je fouten te vinden en slimme suggesties te bieden.

en: After the Deadline provides a number of <a href="%s">customization options</a>, which you can edit in your profile.
nl: 'After the Deadline' biedt een aantal <a href="%s">aanpassingsopties</a>, die je in je profiel kunt bewerken.

en: Widgets Screenshot
nl: Widgets-screenshot

en: <strong>The Twitter Widget</strong> shows your latest tweets within a sidebar on your theme.
nl: <strong>De Twitter-widget</strong> toont je de nieuwste tweets in een zijbalk van het thema.

en: <strong>The Facebook Like Box Widget</strong> shows your Facebook Like Box within a sidebar on your theme.
nl: <strong>De widget Facebook-Vind-ik-leuk-vak</strong> toont het Facebook-Vind-ik-leuk-vak in een zijbalk van het thema.

en: <strong>The Image Widget</strong> lets you easily add images to a sidebar on your theme.
nl: <strong>De Afbeeldingen-widget</strong> laat je eenvoudig afbeeldingen toevoegen aan de zijbalk van het thema.

en: <strong>The Gravatar Widget</strong> allows you to pull in your Gravatar image along with some of your Gravatar profile data.
nl: <strong>De Gravatar-widget</strong> maakt het mogelijk om je Gravatar-afbeelding binnen te halen samen met de Gravatar-profielgegevens.

en: <strong>The Gallery Widget</strong> provides you with a simple way to display a photo gallery or slideshow in your blog’s sidebar. Requires the Tiled Gallery module.
nl: <strong>De Galerij-widget</strong> biedt je een eenvoudige manier om een fotogalerij of diashow weer te geven in de zijbalk van het blog. Hiervoor is de module Tiled Gallery nodig.

en: <strong>The Display WordPress Posts Widget</strong> lets you display up to ten recent posts from another WordPress.com blog, or a self-hosted WordPress site with Jetpack enabled.
nl: <strong>De widget 'WordPress-berichten weergeven'</strong> laat tot tien recente berichten zien van een ander WordPress.com-blog of een zelfgehoste WordPress-site m.b.v. Jetpack.

en: <strong>The Social Media Icons Widget</strong> lets you add icons for the most popular social networks to your sidebar or other widget area.
nl: Met <strong>de widget 'Sociale media'-iconen widget</strong> kun je pictogrammen van de populairste sociale netwerken toevoegen aan de zijbalk of een ander widget-gebied.

en: <strong>The Upcoming Events Widget</strong> allows you to use an iCalendar link to display a list of events on your site.
nl: <strong>De widget Komende evenementen</strong> maakt het gebruik van iCalendar-links mogelijk om een lijst met evenementen op de site weer te geven.

en: Each of these widgets has a number of customization options.
nl: Elk van deze widgets heeft een aantal aanpassingsopties.

en: To use the widgets, go to Appearance &#8594; <a href="%s">Widgets</a>. Drag them into one of your sidebars and configure away.
nl: Om de widgets te gebruiken, ga naar Weergave  &#8594; <a href="%s">Widgets</a>. Sleep ze naar een van de zijbalken, en configuren maar.

en: Subsriptions Screenshot
nl: Inschrijvingsschermafbeelding

en: Easily allow any visitor to subscribe to all of your posts via email through a widget in your blog&#8217;s sidebar.  Every time you publish a post, WordPress.com will send a notification to all your subscribers.
nl: Geef op gemakkelijke wijze een bezoeker toestemming zich te abonneren op alle berichten per e-mail d.m.v. een widget in de zijbalk van je blog. Telkens als je een bericht publiceert, zal WordPress.com een bericht naar alle abonnees sturen.

en: When leaving comments, your visitors can also subscribe to a post&#8217;s comments to keep up with the conversation.
nl: Bij het geven van een reactie kunnen bezoekers zich ook abonneren op reacties van het bericht om op de hoogte te blijven van de conversatie.

en: To use the Subscriptions widget, go to Appearance &#8594; <a href="%s">Widgets</a>. Drag the widget labeled &#8220;Blog Subscriptions (Jetpack)&#8221; into one of your sidebars and configure away.
nl: Om de Abonnement-widget te gebruiken ga je naar Weergave &#8594; <a href="%s">Widgets</a>. Sleep de widget, gelabeld  &#8220;Blog-abonnementen (Jetpack)&#8221; naar een van de zijbalken, en configureren maar.

en: You can also make changes to your Subscription settings at the bottom of the <a href="%s">Discussion Settings</a> page.
nl: Je kunt ook wijzigingen aan je abonnementsinstellingen aanbrengen onderaan de pagina <a href="%s">Discussie-instellingen</a>.

en: To customize the emails sent from your blog to your followers, check the settings at the bottom of the <a href="%s">Reading Settings</a> page.
nl: Om de e-mails aan te passen die van het blog naar je volgers zijn verzonden, bekijk je de instellingen onderaan de pagina <a href="%s">Lees-instellingen</a>.

en: Jetpack will automatically take the great published content from your blog or website and share it instantly with third party services like search engines, increasing your reach and traffic.
nl: Jetpack deelt de gepubliceerde content van je blog of website direct met diensten als zoekmachines, waarmee je het bereik en aantal bezoekers vergroot.

en: Protect is a cloud-powered brute force attack prevention tool. We leverage the millions of WordPress sites to identify and block malicious IPs.
    
    Protect tracks failed login attempts across all Jetpack-connected sites using the Protect module.  If any single IP has too many failed attempts in a short period of time, they are blocked from logging in to any site with this plugin installed.
    
    Protect is derived from BruteProtect, and will disable BruteProtect on your site if it is currently enabled.
nl: Protect is een tool die brute force-aanvallen helpt voorkomen en die wordt aangedreven door de cloud. We maken gebruik van miljoenen WordPress-sites om kwaadaardige IP’s te identificeren en blokkeren.
    
    Protect houdt mislukte inlogpogingen bij voor alle met Jetpack verbonden sites m.b.v. de Protect-module. Als één IP-adres in een korte periode teveel mislukte pogingen doet, wordt dit geblokkeerd. Dit IP-adres kan dan niet langer inloggen op iedere site waarop de plugin is geïnstalleerd.
    
    Protect is afgeleid van BruteProtect, en zal BruteProtect op de site deactiveren als dit momenteel geactiveerd is.

en: Jetpack will allow you to authorize applications and services to securely connect to your blog and allow them to use your content in new ways and offer you new functionality.
nl: Jetpack zal je de mogelijkheid geven applicaties en services te autoriseren om veilig met je blog te verbinden. Deze applicaties en services kunnen de content op nieuwe manieren gebruiken en kunnen je nieuwe functionaliteit aanbieden.

en: Developers can use WordPress.com's <a href='http://developer.wordpress.com/docs/oauth2/' target='_blank'>OAuth2</a> authentication system and <a href='http://developer.wordpress.com/docs/api/' target='_blank'>WordPress.com REST API</a> to manage and access your site's content.
nl: Ontwikkelaars kunnen gebruikmaken van WordPress.com's <a href='http://developer.wordpress.com/docs/oauth2/' target='_blank'>OAuth2</a> authenticatiesysteem en <a href='http://developer.wordpress.com/docs/api/' target='_blank'>WordPress.com REST API</a> om de content van je website te beheren en toegang ertoe te krijgen.

en: A contact form is a great way to offer your readers the ability to get in touch, without giving out your personal email address.
nl: Een contactformulier is een geweldige manier om de lezers de mogelijkheid te bieden in contact te komen zonder je persoonlijke e-mailadres te tonen.

en: Customize
nl: Aanpassen

en: Testimonial Page Title
nl: Beoordelings Pagina Titel

en: Testimonial Page Content
nl: Beoordelings Pagina Content

en: Testimonial Page Featured Image
nl: Beoordelings Pagina Geselecteede Afbeelding

en: Your Testimonial Archive currently has no entries. You can start creating them on your dashboard.
nl: Je beoordelingsarchief is op dit moment leeg. Je kunt nieuwe maken op je dashboard.

en: View people's profiles when you mouse over their Gravatars
nl: Bekijk profielen van mensen als je met de muis over hun Gravatar gaat

en: Put your mouse over your Gravatar to check out your profile.
nl: Ga met je muis over de Gravatar om je profiel te controleren.

en: Snow
nl: Sneeuw

en: Show falling snow on my blog until January 4<sup>th</sup>.
nl: Laat tot en met de 4<sup>e</sup> januari vallende sneeuw op mijn blog zien.

en: To infinity and beyond
nl: Tot oneindig en verder

en: We&rsquo;ve changed this option to a click-to-scroll version for you since you have footer widgets in Appearance &rarr; Widgets, or your theme uses click-to-scroll as the default behavior.
nl: We hebben deze optie voor je gewijzigd naar een 'klikken om te scrollen'-versie, omdat je footer-widgets hebt in Weergave → Widgets, of omdat het thema 'klikken om te scrollen' heeft als standaardgedrag.

en: Scroll Infinitely
nl: Blader oneindig

en: (Shows %s posts on each load)
nl: (Toont na elke keer laden %s berichten)

en: Older posts
nl: Oudere berichten

en: Older %s
nl: Ouder %s

en: Scroll back to top
nl: Scroll terug naar boven

en: Proudly powered by WordPress
nl: Mogelijk gemaakt door WordPress

en: Theme: %1$s.
nl: Thema:%1$s.

en: Use Google Analytics with Infinite Scroll
nl: Gebruik Google Analytics met Oneindig Scrollen

en: Track each Infinite Scroll post load as a page view in Google Analytics
nl: Beschouw elke keer dat berichten geladen worden in Eindeloos Scrollen als een paginabezoek in Google Analytics

en: By checking the box above, each new set of posts loaded via Infinite Scroll will be recorded as a page view in Google Analytics.
nl: Door het vakje hierboven aan te vinken, zal elke nieuwe serie berichten die m.b.v. Oneindig Schrollen geladen is, worden opgenomen als een paginabezoek in Google Analytics.

en: Likes and Shares
nl: Likes en Delen

en: Show likes.
nl: Likes tonen.

en: Show sharing buttons.
nl: Toon deel-knoppen.

en: Likes Notifications
nl: Likes-meldingen

en: Email me whenever
nl: Stuur mij een e-mail als

en: Someone likes one of my posts
nl: Iemand één van mijn berichten liket

en: WordPress.com Likes are
nl: WordPress.com-likes staan

en: On for all posts
nl: Aan voor alle berichten

en: Turned on per post
nl: Ingeschakeld per bericht

en: WordPress.com Reblog Button
nl: WordPress.com-reblog-knop

en: Show the Reblog button on posts
nl: Toon de Reblog-knop op berichten

en: Don't show the Reblog button on posts
nl: Toon de Reblog-knop niet bij berichten

en: Comment Likes are
nl: Reactie-likes staan

en: On for all comments
nl: Aan voor alle reacties

en: Show buttons on
nl: Toon knoppen op

en: Front Page, Archive Pages, and Search Results
nl: Voorpagina, archiefpagina's en zoekresultaten

en: Sharing Settings
nl: Deel-instellingen

en: Sharing
nl: Delen

en: Settings have been saved
nl: Instellingen zijn opgeslagen

en: Sharing Buttons
nl: Deel-knoppen

en: Save Changes
nl: Wijzigingen opslaan

en: Like this:
nl: Vind ik leuk:

en: Loading...
nl: Laden&#8230;

en: <span>%d</span> bloggers like this:
nl: <span>%d</span> bloggers liken dit:

en: Use Markdown for posts and pages.
nl: Markdown voor berichten en pagina's.

en: Learn more about Markdown.
nl: Meer informatie over Markdown.

en: Use Markdown for comments.
nl: Markdown gebruiken voor reacties.

en: View Mobile Site
nl: Mobiele site bekijken

en: Mobile-compatible:
nl: Mobiel-compatibel:

en: No
nl: Nee

en: Include this CSS in the Mobile Theme
nl: Neem dit CSS op in het Mobiele Thema

en: This post is password protected. Enter the password to view any comments.
nl: Dit bericht is beveiligd met een wachtwoord. Voer het wachtwoord in om de reacties te kunnen bekijken.

en: Comment navigation
nl: Navigatie door reacties

en: &larr; Older Comments
nl: &larr; Oudere reacties

en: Newer Comments &rarr;
nl: Nieuwe reacties &rarr;

en: Permalink to %s
nl: Permalink naar %s

en: Gallery
nl: Galerij

en: Continue reading <span class="meta-nav">&rarr;</span>
nl: Lees verder <span class="meta-nav">&rarr;</span>

en: This gallery contains <a %1$s>%2$s photo</a>. | This gallery contains <a %1$s>%2$s photos</a>.
nl[0]: Deze galerij bevat <a %1$s>%2$s foto</a>.
nl[1]: Deze galerij bevat <a %1$s>%2$s foto&#39;s</a>.

en: Pages:
nl: Pagina&#39;s:

en: <b>1</b> Reply
nl: <b>1</b> reactie

en: <b>%</b> Replies
nl: <b>%</b> reacties

en: Featured
nl: Uitgelicht

en: Posted by
nl: Geplaatst door

en: Leave a reply
nl: Geef een reactie

en: Post navigation
nl: Navigatie door berichten

en: &laquo; Previous
nl: &laquo; Vorige

en: Next &raquo;
nl: Volgende &raquo;

en: View Full Site
nl: Volledige site bekijken

en: http://wordpress.org/
nl: http://nl.wordpress.org/

en: Semantic Personal Publishing Platform
nl: Semantisch persoonlijk publicatieplatform

en: Proudly powered by %s
nl: Met trots ondersteund door %s

en: Primary Menu
nl: Primair menu

[ctx: Open Sans font: add new subset (greek, cyrillic, vietnamese)]
note: translators: To add an additional Open Sans character subset specific to your language, translate 		this to 'greek', 'cyrillic' or 'vietnamese'. Do not translate into your own language.
en: no-subset
nl: geen subset.

en: Main Sidebar
nl: Hoofdzijbalk

en: Skip to primary content
nl: Spring naar de primaire inhoud

en: <span class="entry-gallery">&laquo; <a href="%1$s" title="Back to %2$s" rel="gallery">Back to Gallery</a></span>
nl: <span class="entry-gallery">&laquo; <a href="%1$s" title="Back to %2$s" rel="gallery">terug naar Galerij</a></span>

[ctx: next-saturday]
en: Image navigation
nl: Navigatie door afbeeldingen

en: Next &raquo;
nl: Volgende &raquo;

en: <span class="meta-nav">&laquo;</span> Older
nl: <span class="meta-nav">&laquo;</span> Ouder

en: Newer <span class="meta-nav">&raquo;</span>
nl: Nieuwer <span class="meta-nav">&raquo;</span>

note: translators: 1: comment author, 2: date and time
en: %1$s on %2$s
nl: %1$s op %2$s

note: translators: 1: date, 2: time
en: %1$s at %2$s
nl: %1$s om %2$s

en: Your comment is awaiting moderation.
nl: Je reactie wacht op moderatie.

en: Reply
nl: Beantwoorden

en: Page %s
nl: Pagina %s

en: Daily Archives: %s
nl: Dagelijks archief: %s

en: Monthly Archives: %s
nl: Maandelijks archief: %s

en: Yearly Archives: %s
nl: Jaarlijks archief: %s

en: Posted in %s
nl: Geplaatst in %s

en: Tagged with %s
nl: Getagd met %s

en: Posted by %s
nl: Geplaatst door %s

en: Blog Archives
nl: Site-archief

en: Search Results for: %s
nl: Zoekresultaten voor: %s

en: Nothing Found
nl: Niets gevonden

en: Apologies, but no results were found for the requested archive. Perhaps searching will help find a related post.
nl: Sorry, er zijn geen resultaten gevonden voor het opgevraagde archief. Wellicht kun je de zoekfunctie gebruiken om naar een gerelateerd bericht te zoeken.

en: Excerpts
nl: Samenvattingen

en: Enable excerpts on front page and on archive pages
nl: Schakel samenvattingen in op de voorpagina en op archiefpagina's

en: Show full posts on front page and on archive pages
nl: Toon volledige berichten op de voorpagina en op archiefpagina's

en: Featured Images
nl: Uitgelichte afbeeldingen

en: Hide all featured images
nl: Alle uitgelichte afbeeldingen verbergen

en: Display featured images
nl: Uitgelichte afbeeldingen weergeven

en: Mobile App Promos
nl: Mobiele App-promo's

en: Show a promo for the WordPress mobile apps in the footer of the mobile theme.
nl: Toon een promo voor de mobiele apps van WordPress in de footer van het mobiele thema.

en: Save configuration
nl: Configuratie opslaan

en: Mobile Apps
nl: Mobiele App's

en: Take WordPress with you.
nl: Neem WordPress met je mee.

[ctx: Module Name]
en: Spelling and Grammar
nl: Spelling en grammatica

[ctx: Module Description]
en: Check your spelling, style, and grammar with the After the Deadline proofreading service.
nl: Verbeter je spelling, stijl en grammatica met de ‘After the Deadline’-proefleesservice.

[ctx: Module Name]
en: Carousel
nl: Carrousel

[ctx: Module Description]
en: Transform standard image galleries into full-screen slideshows.
nl: Transformeer de standaard afbeeldingsgalerijen naar diashows in volledig scherm.

en: What should the subject line be?
nl: Wat moet er in de onderwerpregel staan?

en: Save and go back to form builder
nl: Opslaan en teruggaan naar formulierbouwer

en: Your Custom Content Types
nl: De aangepaste contenttypes

en: Use these settings to display different types of content on your site.
nl: Gebruik deze instellingen om verschillende contenttypes weer te geven op de site.

en: Welcome to Custom CSS!
    
    To learn how this works, see http://wp.me/PEmnE-Bt
nl: Welkom bij aangepast CSS.
    
    Om te zien hoe CSS in elkaar steekt, ga je naar http://wp.me/PEmnE-Bt

en: Preview: changes must be saved or they will be lost
nl: Voorvertoning: sla de wijzigingen eerst op anders gaan ze verloren

en: Edit CSS
nl: CSS bewerken

en: Custom CSS Stylesheet
nl: Aangepaste CSS-stylesheet

en: Stylesheet saved.
nl: Stylesheet opgeslagen.

en: Publish
nl: Publiceren

en: CSS Revisions
nl: CSS-revisies

en: CSS Stylesheet Editor
nl: CSS-stylesheeteditor

en: New to CSS? Start with a <a href="http://www.htmldog.com/guides/cssbeginner/" target="_blank">beginner tutorial</a>. Questions?
    		Ask in the <a href="http://wordpress.org/support/forum/themes-and-templates" target="_blank">Themes and Templates forum</a>.
nl: Nog niet bekend met CSS? Volg eerst een <a href="http://www.htmldog.com/guides/cssbeginner/" target="_blank">beginnerstutorial</a>. Vragen?
    		Stel ze in het <a href="http://wordpress.org/support/forum/themes-and-templates" target="_blank">forum Thema's</a>.

en: Note: Custom CSS will be reset when changing themes.
nl: Opmerking: aangepast CSS wordt gereset bij het wisselen van thema.

en: Media Width:
nl: Mediabreedte:

en: Default
nl: Standaard

en: The default content width for the %s theme is %d pixels.
nl: De standaardcontentbreedte voor thema %s is %d pixels.

en: Cancel
nl: Annuleren

en: Preprocessor:
nl: Prepocessor:

en: None
nl: Geen

en: Mode:
nl: Modus:

en: Replacement
nl: Vervanging

en: Add-on CSS <b>(Recommended)</b>
nl: Add-on-CSS <b>(Aanbevolen)</b>

en: Replace <a href="%s">theme's CSS</a> <b>(Advanced)</b>
nl: Vervang <a href="%s">thema-CSS</a> <b>(Geavanceerd)</b>

en: Preview
nl: Voorvertoning

en: Save &amp; Buy Upgrade
nl: Bespaar & koop upgrade

en: Save Stylesheet
nl: Stylesheet opslaan

en: Convert to Comic
nl: Converteren naar een strip

en: Convert to Post
nl: Converteren naar een bericht

en: You are not allowed to make this change.
nl: Je hebt geen rechten voor deze wijziging.

en: Post converted. | %s posts converted
nl[0]: Bericht geconverteerd.
nl[1]: %s berichten geconverteerd

en: Drop images to upload
nl: Sleep afbeeldingen hierheen om ze te uploaden

en: Uploading...
nl: Aan het uploaden...

en: Processing...
nl: Bezig met verwerken...

en: Sorry, your browser isn't supported. Upgrade at browsehappy.com.
nl: Helaas, de browser wordt niet ondersteund. Je kunt upgraden op browsehappy.com.

en: Only images can be uploaded here.
nl: Alleen afbeeldingen kun je hier uploaden.

en: Your upload didn't complete; try again later or cross your fingers and try again right now.
nl: De upload is mislukt; probeer het later opnieuw of duim op de goede afloop en probeer het meteen nog een keer.

en: Comics
nl: Strips

en: Comic
nl: Strip

en: All Comics
nl: Alle strips

en: Add New
nl: Nieuwe toevoegen

en: Add New Comic
nl: Nieuwe strip toevoegen

en: Edit Comic
nl: Strip bewerken

en: New Comic
nl: Nieuwe strip

en: View Comic
nl: Strip bekijken

en: Search Comics
nl: Strips zoeken

en: No Comics found
nl: Geen strips gevonden

en: No Comics found in Trash
nl: Geen strips in prullenbak gevonden

en: Comic updated. <a href="%s">View comic</a>
nl: Strip bijgewerkt. <a href="%s">Strip bekijken</a>

en: Custom field updated.
nl: Aangepast veld bijgewerkt.

en: Custom field deleted.
nl: Aangepast veld verwijderd.

en: Comic updated.
nl: Strip bijgewerkt.

note: translators: %s: date and time of the revision
en: Comic restored to revision from %s
nl: Strip teruggezet naar revisie van %s

en: Comic published. <a href="%s">View comic</a>
nl: Strip gepubliceerd. <a href="%s">Strip bekijken</a>

en: Comic saved.
nl: Strip opgeslagen.

en: Comic submitted. <a target="_blank" href="%s">Preview comic</a>
nl: Strip ingediend. <a target="_blank" href="%s">Strip voorvertonen</a>

en: Comic scheduled for: <strong>%1$s</strong>. <a target="_blank" href="%2$s">Preview comic</a>
nl: Strip ingepland voor: <strong>%1$s</strong>. <a target="_blank" href="%2$s">Strip voorvertonen</a>

note: translators: Publish box date format, see http://php.net/date
en: M j, Y @ G:i
nl: j F Y @ H:i

en: Comic draft updated. <a target="_blank" href="%s">Preview comic</a>
nl: Conceptstrip bijgewerkt. <a target="_blank" href="%s">Strip voorvertonen</a>

en: Invalid or expired nonce.
nl: Ongeldige of verlopen nonce.

en: Welcome! Ready to publish your first strip?
    
    Your webcomic's new site is ready to go. Get started by <a href="BLOG_URLwp-admin/customize.php#title">setting your comic's title and tagline</a> so your readers know what it's all about.
    
    Looking for more help with setting up your site? Check out the WordPress.com <a href="http://learn.wordpress.com/" target="_blank">beginner's tutorial</a> and the <a href="http://en.support.wordpress.com/comics/" target="_blank">guide to comics on WordPress.com</a>. Dive right in by <a href="BLOG_URLwp-admin/customize.php#title">publishing your first strip!</a>
    
    Lots of laughs,
    The WordPress.com Team
nl: Welkom. Is je eerste project klaar voor publicatie van je eerste strip?
    
    De nieuwe site voor je webcomic is klaar. Stel eerst <a href="BLOG_URLwp-admin/customize.php#title">de titel en slogan van je comic in</a> zodat je lezers weten waar hij over gaat.
    
    Nog meer hulp nodig bij het instellen van je site? Bekijk de WordPress.com <a href="http://learn.wordpress.com/" target="_blank">beginnerstutorial</a> en de <a href="http://en.support.wordpress.com/comics/" target="_blank">handleiding voor comics op WordPress.com</a>. Begin direct door <a href="BLOG_URLwp-admin/customize.php#title">je eerste strip te publiceren!</a>
    
    Veel plezier.
    Het WordPress.com-team

note: translators: this is about a food menu
en: Menu Item Labels
nl: Menu-itemlabels

note: translators: this is about a food menu
en: Menu Item Label
nl: Menu-itemlabel

note: translators: this is about a food menu
en: Search Menu Item Labels
nl: Zoek door menu-itemlabels

en: Popular Labels
nl: Populaire labels

note: translators: this is about a food menu
en: All Menu Item Labels
nl: Alle menu-itemlabels

note: translators: this is about a food menu
en: Edit Menu Item Label
nl: Menu-itemlabel bewerken

note: translators: this is about a food menu
en: View Menu Item Label
nl: Menu-itemlabel bekijken

note: translators: this is about a food menu
en: Update Menu Item Label
nl: Menu-itemlabel bijwerken

note: translators: this is about a food menu
en: Add New Menu Item Label
nl: Nieuw menu-itemlabel toevoegen

note: translators: this is about a food menu
en: New Menu Item Label Name
nl: Naam nieuw menu-itemlabel

en: For example, spicy, favorite, etc. <br /> Separate Labels with commas
nl: Bijvoorbeeld kruidig, favoriet enz. <br /> Scheid labels door komma's

en: Add or remove Labels
nl: Labels toevoegen of verwijderen

en: Choose from the most used Labels
nl: Kies uit de meest gebruikte labels

en: No Labels found
nl: Geen labels gevonden

note: translators: this is about a food menu
en: Menu Sections
nl: Menusecties

note: translators: this is about a food menu
en: Menu Section
nl: Menusectie

note: translators: this is about a food menu
en: Search Menu Sections
nl: Zoek door Menusecties

note: translators: this is about a food menu
en: All Menu Sections
nl: Alle Menusecties

note: translators: this is about a food menu
en: Parent Menu Section
nl: Hoofd-menusectie

note: translators: this is about a food menu
en: Parent Menu Section:
nl: Hoofd-menusectie:

note: translators: this is about a food menu
en: Edit Menu Section
nl: Menusectie bewerken

note: translators: this is about a food menu
en: View Menu Section
nl: Menusectie bekijken

note: translators: this is about a food menu
en: Update Menu Section
nl: Menusectie bijwerken

note: translators: this is about a food menu
en: Add New Menu Section
nl: Nieuwe Menusectie toevoegen

note: translators: this is about a food menu
en: New Menu Sections Name
nl: Nieuwe Menusectienaam

en: Items on your restaurant's menu
nl: Items op het restaurantmenu

note: translators: this is about a food menu
en: Menu Items
nl: Menu-items

note: translators: this is about a food menu
en: Menu Item
nl: Menu-item

note: translators: this is about a food menu
en: Food Menus
nl: Voedselmenu's

note: translators: this is about a food menu
en: Add One Item
nl: Een item toevoegen

note: translators: this is about a food menu
en: Add Menu Item
nl: Menu-item toevoegen

note: translators: this is about a food menu
en: Edit Menu Item
nl: Menu-item bewerken

note: translators: this is about a food menu
en: New Menu Item
nl: Nieuw menu-item

note: translators: this is about a food menu
en: View Menu Item
nl: Menu-item bekijken

note: translators: this is about a food menu
en: Search Menu Items
nl: Menu-items doorzoeken

note: translators: this is about a food menu
en: No Menu Items found
nl: Geen menu-items gevonden

note: translators: this is about a food menu
en: No Menu Items found in Trash
nl: Geen menu-items in prullenbak gevonden

note: translators: this is about a food menu
en: Menu item updated. <a href="%s">View item</a>
nl: Menu-item bijgewerkt. <a href="%s">Item bekijken</a>

note: translators: this is about a food menu
en: Menu item updated.
nl: Menu-item bijgewerkt.

note: translators: %s: date and time of the revision
en: Menu item restored to revision from %s
nl: Menu-item hersteld naar revisie van %s

note: translators: this is about a food menu
en: Menu item published. <a href="%s">View item</a>
nl: Menu-item gepubliceerd. <a href="%s">Item bekijken</a>

note: translators: this is about a food menu
en: Menu item saved.
nl: Menu-item opgeslagen.

note: translators: this is about a food menu
en: Menu item submitted. <a target="_blank" href="%s">Preview item</a>
nl: Menu-item ingediend. <a target="_blank" href="%s">Item bekijken</a>

note: translators: this is about a food menu
en: Menu item scheduled for: <strong>%1$s</strong>. <a target="_blank" href="%2$s">Preview item</a>
nl: Menu-item gepland voor: <strong>%1$s</strong>. <a target="_blank" href="%2$s">Item bekijken</a>

note: translators: this is about a food menu
en: Menu item draft updated. <a target="_blank" href="%s">Preview item</a>
nl: Concept-menu-item bijgewerkt. <a target="_blank" href="%s">Item bekijken</a>

note: translators: this is about a food menu
en: Enter the menu item's name here
nl: Voer de naam van het menu-item hier in

en: %1$d Food Menu Item | %1$d Food Menu Items
nl[0]: %1$d menukaartitem
nl[1]: %1$d menukaartitems

en: Add Many Items
nl: Veel items toevoegen

note: translators: this is about a food menu
en: Menu Items re-ordered.
nl: Menu-items opnieuw geordend.

en: Price
nl: Prijs

en: Order
nl: Volgorde

en: Save New Order
nl: Nieuwe ordening opslaan

en: edit
nl: bewerken

en: Uncategorized
nl: Geen categorie

en: Move menu section up
nl: Verplaats menusectie omhoog

en: UP
nl: OMHOOG

en: Move menu section down
nl: Verplaats menu-sectie omlaag

en: DOWN
nl: OMLAAG

en: Use the <kbd>TAB</kbd> key on your keyboard to move between colums and the <kbd>ENTER</kbd> or <kbd>RETURN</kbd> key to save each row and move on to the next.
nl: Gebruik de <kbd>TAB</kbd>-toets op het toetsenbord om van kolom te wisselen en gebruik de <kbd>ENTER</kbd>- of <kbd>RETURN</kbd>-toets om iedere rij op te slaan en naar de volgende te gaan.

en: Add to section:
nl: Toevoegen aan sectie:

en: Labels: <small>spicy, favorite, etc. <em>Separate Labels with commas</em></small>
nl: Labels: <small>gepeperd, favoriet etc. <em>Scheid labels door komma's</em></small>

en: Description
nl: Omschrijving

en: New Row
nl: Nieuwe rij

en: Add These New Menu Items
nl: Deze nieuwe menu-items toevoegen

en: No Labels
nl: Geen labels

en: Portfolio Projects
nl: Portfolioprojecten

en: Your theme supports <strong>%s</strong>
nl: Het thema ondersteunt <strong>%s</strong>

en: Enable Portfolio Projects for this site.
nl: Portfolioprojecten inschakelen voor deze site.

en: Portfolio pages display at most %1$s projects
nl: Portfoliopagina’s geven maximaal %1$s projecten weer

en: Portfolio Items
nl: Portfolio-items

en: Projects
nl: Projecten

en: All Projects
nl: Alle projecten

en: Add New Project
nl: Nieuw project toevoegen

en: Edit Project
nl: Project bewerken

en: New Project
nl: Nieuw project

en: View Project
nl: Project bekijken

en: Search Projects
nl: Projecten doorzoeken

en: No Projects found
nl: Geen projecten gevonden

en: No Projects found in Trash
nl: Geen berichten gevonden in de prullenbak.

en: Project Types
nl: Projecttypes

en: Project Type
nl: Projecttype

en: All Project Types
nl: Alle projecttypes

en: Edit Project Type
nl: Projecttype bewerken

en: View Project Type
nl: Projecttype bekijken

en: Update Project Type
nl: Projecttype bijwerken

en: Add New Project Type
nl: Nieuw projecttype toevoegen

en: New Project Type Name
nl: Naam nieuw projecttype

en: Parent Project Type
nl: Hoofdprojecttype

en: Parent Project Type:
nl: Hoofdprojecttype:

en: Search Project Types
nl: Projecttypes doorzoeken

en: Project Tags
nl: Project-tags

en: Project Tag
nl: Project-tag

en: All Project Tags
nl: Alle project-tags

en: Edit Project Tag
nl: Project-tag bewerken

en: View Project Tag
nl: Project-tag bekijken

en: Update Project Tag
nl: Project-tag bijwerken

en: Add New Project Tag
nl: Nieuwe project-tag toevoegen

en: New Project Tag Name
nl: Naam nieuwe project-tag

en: Search Project Tags
nl: Project-tags doorzoeken

en: Popular Project Tags
nl: Populaire project-tags

en: Separate tags with commas
nl: Scheid meerdere tags door komma&#39;s

en: Add or remove tags
nl: Tags toevoegen of verwijderen

en: Choose from the most used tags
nl: Kies uit de meest gebruikte tags

en: No tags found.
nl: Geen tags gevonden.

en: Project updated. <a href="%s">View item</a>
nl: Project bijgewerkt. <a href="%s">Item bekijken</a>

en: Project updated.
nl: Project bijgewerkt.

note: translators: %s: date and time of the revision
en: Project restored to revision from %s
nl: Project teruggezet naar revisie van %s

en: Project published. <a href="%s">View project</a>
nl: Project gepubliceerd. <a href="%s">Project bekijken</a>

en: Project saved.
nl: Project opgeslagen.

en: Project submitted. <a target="_blank" href="%s">Preview project</a>
nl: Project ingediend. <a target="_blank" href="%s">Projectvoorbeeld bekijken</a>

en: Project scheduled for: <strong>%1$s</strong>. <a target="_blank" href="%2$s">Preview project</a>
nl: Project gepland voor: <strong>%1$s</strong>. <a target="_blank" href="%2$s">Projectvoorbeeld bekijken</a>

en: Project item draft updated. <a target="_blank" href="%s">Preview project</a>
nl: Projectitemconcept bijgewerkt. <a target="_blank" href="%s">Projectvoorbeeld bekijken</a>

en: Your Portfolio Archive currently has no entries. You can start creating them on your dashboard.
nl: Het portfolioarchief is op dit moment leeg. Je kunt een nieuwe aanmaken op het dashboard.

en: Testimonials
nl: Beoordelingen

en: Your theme supports Testimonials
nl: Het thema ondersteunt Beoordelingen

en: Enable Testimonials for this site.
nl: Beoordelingen inschakelen voor deze site.

en: Testimonial pages display at most %1$s testimonials
nl: Beoordelingspagina’s geven maximaal %1$s beoordeling weer

en: Customer Testimonials
nl: Klantbeoordeling

en: Testimonial
nl: Beoordeling

en: All Testimonials
nl: Alle Beoordelingen

en: Add New Testimonial
nl: Nieuwe Beoordeling toevoegen

en: Edit Testimonial
nl: Beoordeling bewerken

en: New Testimonial
nl: Nieuwe Beoordeling

en: View Testimonial
nl: Beoordeling bekijken

en: Search Testimonials
nl: Zoek Beoordelingen

en: No Testimonials found
nl: Geen Beoordelingen aangetroffen

en: No Testimonials found in Trash
nl: Geen Beoordelingen aangetroffen in Prullenbak

en: Testimonial updated. <a href="%s">View testimonial</a>
nl: Beoordeling bijgewerkt.<a href="%s">Zie beoordeling</a>

en: Testimonial updated.
nl: Beoordeling bijgewerkt.

note: translators: %s: date and time of the revision
en: Testimonial restored to revision from %s
nl: Beoordeling hersteld voor revisie van %s

en: Testimonial published. <a href="%s">View testimonial</a>
nl: Beoordeling gepubliceerd. <a href="%s">Bekijk beoordeling</a>

en: Testimonial saved.
nl: Beoordeling opgeslagen

en: Testimonial submitted. <a target="_blank" href="%s">Preview testimonial</a>
nl: Beoordeling ingediend. <a target="_blank" href="%s">Voorbeeld beoordeling</a>

en: Testimonial scheduled for: <strong>%1$s</strong>. <a target="_blank" href="%2$s">Preview testimonial</a>
nl: Beoordeling gepland voor: <strong>%1$s</strong>. <a target="_blank" href="%2$s">Bekijk beoordeling</a>

en: Testimonial draft updated. <a target="_blank" href="%s">Preview testimonial</a>
nl: Beoordeling draft bijgewerkt. <a target="_blank" href="%s">Bekijk beoordeling</a>

en: Enter the customer's name here
nl: Voer de naam van de klant hier in.

en: Customer Name
nl: Klantnaam

en: Customize Testimonials Archive
nl: Beoordelingen Archief Aanpassen

en: Proofreading
nl: Proeflezen

en: Automatically proofread content when:
nl: Automatisch de inhoud proeflezen als:

en: a post or page is first published
nl: een bericht of pagina voor het eerst wordt gepubliceerd

en: a post or page is updated
nl: een bericht of pagina wordt bijgewerkt

en: English Options
nl: Engelse opties

en: Enable proofreading for the following grammar and style rules when writing posts and pages:
nl: Proeflezen activeren voor de volgende grammatica en stijlregels bij het schrijven van berichten en pagina's:

en: Bias Language
nl: Voorkeurstaal

en: Clich&eacute;s
nl: Clichés

en: Complex Phrases
nl: Complexe zinnen

en: Diacritical Marks
nl: Diacritische tekens

en: Double Negatives
nl: Dubbele ontkenningen

en: Hidden Verbs
nl: Verborgen werkwoorden

en: Passive Voice
nl: Passieve stem

en: Phrases to Avoid
nl: Te vermijden zinnen

en: Redundant Phrases
nl: Overbodige zinnen

en: Language
nl: Taal

en: The proofreader supports English, French, German, Portuguese, and Spanish. Your user interface language (see above) is the default proofreading language.
nl: De proeflezer ondersteunt Engels, Frans, Duits, Portugees en Spaans. De taal van de gebruikersinterface (zie hierboven) is de standaard proefleestaal.

en: Use automatically detected language to proofread posts and pages
nl: Gebruik de automatisch gedetecteerde taal om berichten en pagina's te proeflezen.

en: Ignored Phrases
nl: Genegeerde zinnen

en: Identify words and phrases to ignore while proofreading your posts and pages:
nl: Identificeer te negeren woorden en zinnen als je de berichten en pagina's proefleest:

en: Add
nl: Toevoegen

en: Be sure to click "Update Profile" at the bottom of the screen to save your changes.
nl: Zorg ervoor dat je op 'Update Profiel' onderaan het scherm klikt om de veranderingen op te slaan.

en: Repeated Word
nl: Herhaald woord

en: No suggestions
nl: Geen suggesties

en: Explain...
nl: Verklaar...

en: Ignore suggestion
nl: Suggestie negeren

en: Ignore always
nl: Altijd negeren

en: Ignore all
nl: Alles negeren

en: Edit Selection...
nl: Selectie bewerken...

en: proofread
nl: proeflezen

en: edit text
nl: bewerk tekst

en: Proofread Writing
nl: Proefgelezen schrijven

en: No writing errors were found.
nl: Geen schrijffouten gevonden.

en: There was a problem communicating with the Proofreading service. Try again in one minute.
nl: Er heeft zich een probleem voorgedaan tijdens de communicatie met de proefleesservice. Probeer het over een minuut nog een keer.

en: There was an error communicating with the proofreading service.
nl: Er trad een fout op tijdens het communiceren met de proefleesservice.

en: Replace selection with:
nl: Vervang de selectie door:

en: The proofreader has suggestions for this post. Are you sure you want to publish it?
    
    Press OK to publish your post, or Cancel to view the suggestions and edit your post.
nl: De proeflezer heeft aanbevelingen voor dit bericht. Weet je zeker dat je het wilt publiceren?
    
    Druk op Ok om het bericht te publiceren, of op Annuleren om de aanbevelingen te bekijken en het bericht te bewerken.

en: The proofreader has suggestions for this post. Are you sure you want to update it?
    
    Press OK to update your post, or Cancel to view the suggestions and edit your post.
nl: De proeflezer heeft suggesties voor dit bericht. Weet je zeker dat je het wilt bijwerken?
    
    Druk op Ok om het bericht bij te werken, of op Annuleren om de suggesties te bekijken en het bericht te bewerken.

en: Jetpack's Carousel has been disabled, because another plugin or your theme is overriding the [gallery] shortcode.
nl: De carrousel van Jetpack is uitgeschakeld, omdat een andere plugin of het thema de shortcode [gallery] overschrijft.

en: Comment
nl: Reactie

en: Post Comment
nl: Reactie plaatsen

en: Write a Comment...
nl: Laat een reactie achter...

en: Loading Comments...
nl: Reacties laden....

en: View full size <span class="photo-size">%1$s<span class="photo-size-times">&times;</span>%2$s</span>
nl: Bekijk volledige grootte <span class="photo-size">%1$s<span class="photo-size-times">&times;</span>%2$s</span>

en: Please be sure to submit some text with your comment.
nl: Zorg ervoor dat je de reactie van tekst voorziet.

en: Please provide an email address to comment.
nl: Gelieve een e-mailadres te geven om te kunnen reageren.

en: Please provide your name to comment.
nl: Gelieve je naam op te geven om te kunnen reageren.

en: Sorry, but there was an error posting your comment. Please try again later.
nl: Helaas, er trad een probleem op bij het plaatsen van je reactie. Probeer het later nog een keer.

en: Your comment was approved.
nl: Je reactie is goedgekeurd.

en: Your comment is in moderation.
nl: Je reactie is in behandeling.

en: Aperture
nl: Opening

en: Shutter Speed
nl: Sluitersnelheid

en: Focal Length
nl: Focuslengte

en: Commenting as %s
nl: Reageert als %s

en: You must be <a href="#" class="jp-carousel-comment-login">logged in</a> to post a comment.
nl: Je moet <a href="#" class="jp-carousel-comment-login">ingelogd zijn</a> om een reactie te plaatsen.

en: %s (Required)
nl: %s (Vereist)

en: Email
nl: E-mailadres

en: Missing attachment ID.
nl: Bijlage-ID ontbreekt.

en: Nonce verification failed.
nl: Nonce-verificatie mislukt.

en: Missing target blog ID.
nl: ID van doelblog ontbreekt.

en: Missing target post ID.
nl: ID van doelbericht ontbreekt.

en: No comment text was submitted.
nl: Geen reactietekst ingediend.

en: Comments on this post are closed.
nl: Reacties op dit bericht zijn gesloten.

en: Sorry, but we could not authenticate your request.
nl: Sorry, maar we konden je aanvraag niet verifiëren.

en: Please provide your name.
nl: Gelieve je naam op te geven.

en: Please provide an email address.
nl: Gelieve een e-mailadres op te geven.

en: Please provide a valid email address.
nl: Gelieve een geldig e-mailadres op te geven.

en: Image Gallery Carousel
nl: Afbeeldingengalerie-carrousel

en: Enable carousel
nl: Carrousel inschakelen

en: Background color
nl: Achtergrondkleur

en: Metadata
nl: Metagegevens

en: Show photo metadata (<a href="http://en.wikipedia.org/wiki/Exchangeable_image_file_format" target="_blank">Exif</a>) in carousel, when available.
nl: Toon fotometadata (<a href="http://en.wikipedia.org/wiki/Exchangeable_image_file_format" target="_blank">Exif</a>) in carrousel, indien beschikbaar.

en: Show map of photo location in carousel, when available.
nl: Kaart van fotolocatie in carrousel weergeven, indien beschikbaar.

en: Black
nl: Zwart

en: White
nl: Wit

en: Display images in full-size carousel slideshow.
nl: Afbeeldingen weergeven in carrousel-diavoorstelling op volledig formaat.

en: Leave a Reply
nl: Geef een reactie

en: Light
nl: Licht

en: Dark
nl: Donker

en: Transparent
nl: Transparant

en: Comments
nl: Reacties

en: Greeting Text
nl: Begroetingstekst

en: Color Scheme
nl: Kleurenschema

en: Adjust your Comments form with a clever greeting and color-scheme.
nl: Pas het reactie-formulier aan met een leuke groet en een kleurenschema.

en: A few catchy words to motivate your readers to comment
nl: Een paar pakkende worden om de lezers tot reactie te motiveren

en: Invalid request
nl: Ongeldig verzoek

en: Error: please fill the required fields (name, email).
nl: Fout: vul de verplichte velden in (naam, e-mailadres).

en: Error: please enter a valid email address.
nl: Fout: vul een geldig e-mailadres in.

en: You must <a href="%s">log in</a> to post a comment.
nl: Je moet <a href="%s">inloggen</a> om een reactie te plaatsen.

en: Leave a Reply to %s
nl: Laat een reactie achter bij %s

en: Cancel reply
nl: Reactie annuleren

en: Invalid security token.
nl: Ongeldig beveiligingstoken.

en: Submitting Comment%s
nl: Reactie %s wordt ingediend

en: Add Contact Form
nl: Contactformulier toevoegen

en: Delete Permanently
nl: Permanent verwijderen

en: Mark as Spam
nl: Markeren als spam

en: Empty Spam
nl: Spambox leegmaken

en: You are not allowed to manage this item.
nl: Je hebt niet het recht dit item te beheren.

en: Feedback(s) marked as spam
nl: Feedback gemarkeerd als spam

en: Messages
nl: Berichten

en: From
nl: Van

en: Message
nl: Bericht

en: Date
nl: Datum

en: Restore this item from the Trash
nl: Dit item herstellen vanuit de prullenbak

en: Restore
nl: Herstellen

en: Delete this item permanently
nl: Dit item permanent verwijderen

en: Mark this message as spam
nl: Dit bericht als spam markeren

en: Trash
nl: Prullenbak

en: Mark this message as NOT spam
nl: Markeer dit bericht als GEEN spam

en: You are not allowed to move this item out of the Trash.
nl: Je bent niet geautoriseerd om dit item uit de prullenbak terug te halen.

en: Error in restoring from Trash.
nl: Fout tijdens herstellen vanuit de prullenbak.

en: You are not allowed to move this item to the Trash.
nl: Je bent niet geautoriseerd dit item naar de prullenbak te verplaatsen.

en: Error in moving to Trash.
nl: Fout bij het verplaatsen naar de prullenbak.

en: Check for Spam
nl: Controleer op spam

en: Search Feedback
nl: Doorzoek feedback

en: No feedback found
nl: Geen feedback gevonden

en: An error occurred. Please try again later.
nl: Er ging iets fout. Probeer het later opnieuw.

en: Message Sent
nl: Bericht verzonden

en: Feedback discarded.
nl: Feedback verwijderd

en: Export feedback as CSV
nl: Feedback exporteren als CSV-bestand

en: Select feedback to download
nl: Selecteer te downloaden feedback

en: All posts
nl: Alle berichten

en: Download
nl: Downloaden

en: Contact Form
nl: Contactformulier

[ctx: %1$s = blog name]
en: %1$s Sidebar
nl: %1$s Zijbalk

en: Subject
nl: Onderwerp

en: Error!
nl: Fout.

en: go back
nl: ga terug

en: Time:
nl: Tijd:

en: IP Address:
nl: IP-adres:

en: Contact Form URL:
nl: Contactformulier-URL:

en: Sent by a verified %s user.
nl: Verzonden door een geverifieerde %s-gebruiker.

en: Sent by an unverified visitor to your site.
nl: Naar de site gestuurd door een ongeverifieerde bezoeker.

en: %s requires a valid email address
nl: %s vereist een geldig e-mailadres

en: %s is required
nl: %s is verplicht

en: (required)
nl: (verplicht)

en: Yes
nl: Ja

[ctx: Label for HTML form "Name" field in contact form builder]
en: Name
nl: Naam

[ctx: Label for HTML form "Email" field in contact form builder]
en: Email
nl: E-mailadres

[ctx: noun]
en: Comment
nl: Reactie

[ctx: Default label for new HTML form field in contact form builder]
en: New Field
nl: Nieuw veld

[ctx: Label for the set of options to be included in a user-created dropdown in contact form builder]
en: Options
nl: Opties

[ctx: Label for an option to be included in a user-created dropdown in contact form builder]
en: Option
nl: Optie

[ctx: Default label for the first option to be included in a user-created dropdown in contact form builder]
en: First option
nl: Eerste optie

[ctx: error message in contact form builder]
en: Oops, there was a problem generating your form.  You'll likely need to try again.
nl: Oeps, er trad een probleem op bij het genereren van het formulier. Je moet het waarschijnlijk nogmaals proberen.

en: Drag up or down
    to re-arrange
nl: Sleep naar boven of naar beneden
    om te herschikken

[ctx: Label to drag HTML form fields around to change their order in contact form builder]
en: move
nl: verplaatsen

[ctx: Link to edit an HTML form field in contact form builder]
en: edit
nl: bewerken

en: Saved successfully
nl: Opgeslagen

[ctx: This HTML form field is marked as required by the user in contact form builder]
en: (required)
nl: (verplicht)

en: Are you sure you want to exit the form editor without saving?  Any changes you have made will be lost.
nl: Weet je zeker dat je de formuliereditor wilt afsluiten zonder op te slaan? Veranderingen die je hebt gemaakt zullen verloren gaan.

en: Your new field was saved successfully
nl: Het nieuwe veld werd succesvol opgeslagen

en: Form builder
nl: Formulierbouwer

en: Email notifications
nl: E-mailmeldingen

en: How does this work?
nl: Hoe werkt dit?

en: By adding a contact form, your readers will be able to submit feedback to you. All feedback is automatically scanned for spam, and the legitimate feedback will be emailed to you.
nl: Door een contactformulier toe te voegen kunnen de lezers feedback aan je geven. Alle feedback wordt automatisch gescand op spam en legitieme feedback zal naar je gemaild worden.

en: Can I add more fields?
nl: Kan ik meer velden toevoegen?

[ctx: %1$s = "Click here" in an HTML link]
en: Sure thing. %1$s to add a new text box, textarea, radio, checkbox, or dropdown field.
nl: Zeker weten. %1$s om een nieuw tekstveld, tekstgebied, radioknop, keuzevak of uitklapmenu-veld toe te voegen.

en: Click here
nl: Klik hier

en: Can I view my feedback within WordPress?
nl: Kan ik mijn feedback binnen WordPress bekijken?

[ctx: %1$s = "Feedback" in an HTML link]
en: Yep, you can read your feedback at any time by clicking the "%1$s" link in the admin menu.
nl: Jazeker, je kunt op elk gewenst moment je feedback lezen door de  "%1$s"-link in het beheerdersmenu aan te klikken.

en: Do I need to fill this out?
nl: Moet ik dit invullen?

en: Nope.  However, if you&#8217;d like to modify where your feedback is sent, or the subject line you can.  If you don&#8217;t make any changes here, feedback will be sent to the author of the page/post and the subject will be the name of this page/post.
nl: Nee. Echter, als je wilt aanpassen waar je feedback heen wordt verzonden of het onderwerpveld wilt wijzigen, dan kan dat. Als je hier geen wijzigingen aanbrengt, zal feedback worden verzonden naar de auteur van de pagina/het bericht en zal het onderwerp de naam van deze pagina/dit bericht hebben.

en: Can I send a notification to more than one person?
nl: Kan ik een bericht naar meer dan één persoon sturen?

en: Yep. You can enter multiple email addresses in the Email address field, and separate them with commas. A notification email will then be sent to each email address.
nl: Zeker. Je kunt verschillende e-mailadressen in het veld e-mailadres invoeren en ze scheiden door komma's. Een bericht zal dan naar elk e-mailadres gestuurd worden.

en: Edit this new field
nl: Dit nieuwe veld bewerken

en: New field
nl: Nieuw veld

en: Field type
nl: Veldtype

en: Checkbox
nl: Selectievak

en: Drop down
nl: Uitklaplijst

en: Radio
nl: Radioknop

en: Text
nl: Tekst

en: Textarea
nl: Tekstgebied

en: Options
nl: Opties

en: First option
nl: Eerste optie

en: Add another option
nl: Voeg een andere optie toe

en: Required?
nl: Verplicht?

en: Save this field
nl: Sla dit veld op

en: Here&#8217;s what your form will look like
nl: Zo zal het formulier eruit zien

en: Add a new field
nl: Een nieuw veld toevoegen

en: Add this form to my post
nl: Voeg dit formulier aan mijn bericht toe

en: Email settings
nl: E-mailinstellingen

en: Enter your email address
nl: Voer je e-mailadres in

en: Post by %s.
nl: Bericht van %s.

en: Twitter Site Tag
nl: Twitter-websitetag

en: The Twitter username of the owner of this site's domain.
nl: De Twitter-gebruikersnaam van de eigenaar van het websitedomein.

note: translators: %s is a URL
en: In <a href="%s" target="_blank">Development Mode</a>, via the JETPACK_DEV_DEBUG constant being defined in wp-config.php or elsewhere.
nl: In de <a href="%s" target="_blank">ontwikkelingsmodus</a>, d.m.v. de JETPACK_DEV_DEBUG-constante, gedefinieerd in wp-config.php of ergens anders.

note: translators: %s is a URL
en: In <a href="%s" target="_blank">Development Mode</a>, via site URL lacking a dot (e.g. http://localhost).
nl: In de <a href="%s" target="_blank">ontwikkelingsmodus</a>, via de site-URL zonder punt (bijv. http://localhost).

note: translators: %s is a URL
en: In <a href="%s" target="_blank">Development Mode</a>, via the jetpack_development_mode filter.
nl: In de <a href="%s" target="_blank">ontwikkelingsmodus</a> d.m.v. het filter jetpack_development_mode.

note: translators: %s is a URL
en: You are currently running a development version of Jetpack. <a href="%s" target="_blank">Submit your feedback</a>
nl: Je werkt op dit moment in de ontwikkelingsversie van Jetpack. <a href="%s" target="_blank">Verzend je feedback</a>

en: Jetpack requires WordPress version %s or later.
nl: Jetpack vereist WordPress-versie %s of nieuwer.

en: First param must be string or empty
nl: De eerste parameter moet een tekenreeks zijn of leeg

en: Second param must be numeric or empty
nl: De tweede parameter moet numeriek zijn of leeg

en: Jetpack contains the most recent version of the old &#8220;%1$s&#8221; plugin.
nl: Jetpack bevat de meest recente versie van de oude plugin &#8220;%1$s&#8221;.

note: #-#-#-#-#  tmp-jetpack.pot (Jetpack by WordPress.com 4.0.4)  #-#-#-#-# Plugin Name of the plugin/theme
en: Jetpack by WordPress.com
nl: Jetpack door WordPress.com

en: Jetpack supercharges your self-hosted WordPress site with the awesome cloud power of WordPress.com.
nl: Jetpack geeft je zelfgehoste WordPress-site een oppepper met de uitgebreide mogelijkheden van de WordPress.com-cloud.

en: On this page, you are able to view the modules available within Jetpack, learn more about them, and activate or deactivate them as needed.
nl: Op deze pagina kun je de beschikbare modules zien in Jetpack, kom je er meer over te weten en kun je ze naar believen aan- of uitschakelen.

en: You can activate or deactivate individual Jetpack modules to suit your needs.
nl: Afhankelijk van je wensen kun je individuele Jetpack-modules activeren of deactiveren.

en: Each module has an Activate or Deactivate link so you can toggle one individually.
nl: Iedere module heeft een link Inschakelen of Uitschakelen, zodat je per module kunt in- of uitschakelen.

en: Using the checkboxes next to each module, you can select multiple modules to toggle via the Bulk Actions menu at the top of the list.
nl: Met de selectievakjes naast iedere module kun je meerdere modules selecteren om in- of uit- te schakelen m.b.v. het menu Bulkhandelingen bovenaan de lijst.

en: Using the tools on the right, you can search for specific modules, filter by module categories or which are active, or change the sorting order.
nl: Met de tools aan de rechterkant kun je zoeken naar specifieke modules, filteren op modulecategorieën of op actieve modules, of de sorteervolgorde wijzigen.

en: For more information:
nl: Voor meer informatie:

en: Jetpack FAQ
nl: Jetpack-FAQ

en: Jetpack Support
nl: Jetpack-support

en: Dismiss this notice and deactivate Jetpack.
nl: Verwerp dit bericht en deactiveer Jetpack.

en: Your Jetpack is almost ready!
nl: Jetpack is bijna klaar.

en: Connect now to enable features like Stats, Likes, and Social Sharing.
nl: Maak nu verbinding om functies als Stats, Likes en Sociaal Delen in te schakelen.

en: Connect to WordPress.com
nl: Maak verbinding met WordPress.com

en: Jetpack is installed!
nl: Jetpack is geïnstalleerd.

en: It's ready to bring awesome, WordPress.com cloud-powered features to your site.
nl: Het is klaar om geweldige, door WordPress.com-cloud versterkte functies aan de website toe te voegen.

en: Dismiss this notice for now.
nl: Sluit deze melding voor dit moment.

en: New in Jetpack: Centralized Site Management
nl: Nieuw in Jetpack: gecentraliseerd sitebeheer

en: Manage multiple sites from one dashboard at wordpress.com/sites. Enabling allows all existing, connected Administrators to modify your site from WordPress.com. <a href="%s" target="_blank">Learn More</a>.
nl: Beheer meerdere sites vanaf één dashboard op wordpress.com/sites. Hiermee kunnen alle bestaande, verbonden beheerders de site aanpassen vanaf WordPress.com. <a href="%s" target="_blank">Meer informatie</a>.

en: Activate now
nl: Activeer nu

en: <p><a href="%1$s" title="Opt in to WordPress.com Site Management" >Activate Site Management</a> to manage multiple sites from our centralized dashboard at wordpress.com/sites. <a href="%2$s" target="_blank">Learn more</a>.</p><a href="%1$s" class="jp-button">Activate Now</a>
nl: <p><a href="%1$s" title="Kies voor sitebeheer van WordPress.com" >Activeer sitebeheer</a> om meerdere sites te beheren vanaf ons centrale dashboard op wordpress.com/sites. <a href="%2$s" target="_blank">Meer informatie</a>.</p><a href="%1$s" class="jp-button">Nu activeren</a>

en: <strong>Jetpack is activated!</strong> Each site on your network must be connected individually by an admin on that site.
nl: <strong>Jetpack is geactiveerd.</strong> Elke site in het netwerk moet apart verbonden worden door een beheerder op die site.

en: Jetpack now includes Comments, which enables your visitors to use their WordPress.com, Twitter, or Facebook accounts when commenting on your site. To activate Comments, <a href="%s">%s</a>.
nl: Jetpack omvat nu Reacties. Hiermee kunnen de bezoekers hun WordPress.com-, Twitter- of Facebook-accounts gebruiken als ze reageren op de site. Om Reacties te activeren: <a href="%s">%s</a>.

en: click here
nl: Klik hier

en: You have successfully disconnected Jetpack.
nl: Het loskoppelen van Jetpack is gelukt.

en: Would you tell us why? Just <a href="%1$s" target="%2$s">answering two simple questions</a> would help us improve Jetpack.
nl: Kun je uitleggen waarom? Door <a href="%1$s" target="%2$s">twee eenvoudige vragen te beantwoorden</a> draag je bij aan de verbetering van Jetpack.

en: Cheatin&#8217; uh?
nl: Valsspelen, hé?

en: Your website needs to be publicly accessible to use Jetpack: %s
nl: De website moet toegankelijk zijn voor publiek om gebruik te kunnen maken van Jetpack: %s

en: %s could not be activated because it triggered a <strong>fatal error</strong>. Perhaps there is a conflict with another plugin you have installed?
nl: %s kon niet geactiveerd worden, omdat het een <strong>fatale fout</strong> veroorzaakte. Misschien is er een conflict met een andere geïnstalleerde plugin?

en: Do you still have the %s plugin installed?
nl: Is de plugin %s nog steeds geïnstalleerd?

en: Module could not be activated because it triggered a <strong>fatal error</strong>. Perhaps there is a conflict with another plugin you have installed?
nl: Module kon niet geactiveerd worden omdat het tot een <strong>fatale fout</strong> leidde. Misschien is er een conflict met een andere geïnstalleerde plugin?

en: %s was not activated.
nl: %s is niet geactiveerd.

en: %s was not deactivated.
nl: %s is niet gedeactiveerd.

en: This module can only be altered by %s, the user who initiated the Jetpack connection on this site.
nl: Deze module kan alleen gewijzigd worden door %s, de gebruiker die de Jetpack-verbinding op deze website geïnitieerd heeft.

en: Only the user who initiated the Jetpack connection on this site can toggle %s, but that user no longer exists. This should not happen.
nl: Alleen de gebruiker die de Jetpack-verbinding op deze site geïnitieerd heeft, kan %s aan- of uitzetten, maar die gebruiker bestaat niet meer. Dit zou niet moeten gebeuren.

en: <strong>Your Jetpack has a glitch.</strong> Connecting this site with WordPress.com is not possible. This usually means your site is not publicly accessible (localhost).
nl: <strong>Jetpack heeft een probleem.</strong> Verbinden van deze website met WordPress.com is niet mogelijk. Dit betekent gewoonlijk dat de site niet publiekelijk toegankelijk is (localhost).

en: WordPress.com is currently having problems and is unable to fuel up your Jetpack.  Please try again later.
nl: WordPress.com ondervindt momenteel problemen en kan Jetpack niet opstarten. Probeer het later nogmaals.

en: Jetpack could not contact WordPress.com: %s.  This usually means something is incorrectly configured on your web host.
nl: Jetpack kon geen verbinding maken met WordPress.com: %s. Dit betekent meestal dat er iets niet goed geconfigureerd is bij de webhost.

en: Try connecting again.
nl: Probeer opnieuw te verbinden.

en: Welcome to <strong>Jetpack %s</strong>!
nl: Welkom bij <strong>Jetpack %s</strong>.

en: The following new modules have been activated: %l.
nl: De volgende nieuwe modules zijn geactiveerd: %l.

en: The following modules have been updated: %l.
nl: De volgende modules zijn bijgewerkt: %l.

en: You are all set! Your site can now be managed from <a href="%s" target="_blank">wordpress.com/sites</a>.
nl: Je bent er helemaal klaar voor. Je kunt nu de site beheren op <a href="%s" target="_blank">wordpress.com/sites</a>.

en: Manage has been activated for you!
nl: Beheren is voor je geactiveerd.

en: <strong>%s Activated!</strong> You can deactivate at any time by clicking the Deactivate link next to each module.
nl: <strong>%s ingeschakeld.</strong> Je kunt te allen tijde een module uitschakelen door op de link Uitschakelen naast de module te klikken.

[ctx: %l = list of Jetpack module/feature names]
en: <strong>%l Deactivated!</strong> You can activate it again at any time using the activate link next to each module. | <strong>%l Deactivated!</strong> You can activate them again at any time using the activate links next to each module.
nl[0]: <strong>%l gedeactiveerd.</strong> Je kunt hem opnieuw activeren als je hem nodig hebt, met de activeringslink naast iedere module.
nl[1]: <strong>%l gedeactiveerd.</strong> Je kunt ze opnieuw activeren als je ze nodig hebt, met de activeringslink naast iedere module.

en: <strong>Your Jetpack is already connected.</strong>
nl: <strong>Jetpack is al verbonden.</strong>

en: <strong>You&#8217;re fueled up and ready to go, Jetpack is now active.</strong>
nl: <strong>Klaar voor start; Jetpack is nu actief.</strong>

en: <strong>You&#8217;re fueled up and ready to go.</strong>
nl: <strong>Gestart en klaar om te beginnen.</strong>

en: <strong>You have unlinked your account (%s) from WordPress.com.</strong>
nl: <strong>Je hebt je account (%s) ontkoppeld van WordPress.com.</strong>

en: You have successfully set yourself as Jetpack’s primary user.
nl: Je hebt jezelf ingesteld als de primaire gebruiker van Jetpack.

[ctx: %s is a username]
en: You have successfully set %s as Jetpack’s primary user.
nl: Je hebt %s ingesteld als de primaire gebruiker van Jetpack.

en: Jetpack contains the most recent version of the old %l plugin. | Jetpack contains the most recent versions of the old %l plugins.
nl[0]: Jetpack bevat de meest recente versie van de oude %l plugin.
nl[1]: Jetpack bevat de meest recente versies van de oude %l plugins.

en: The old version has been deactivated and can be removed from your site. | The old versions have been deactivated and can be removed from your site.
nl[0]: Een oudere versie is gedeactiveerd en kan nu verwijderd worden van de site.
nl[1]: De oudere versies zijn gedeactiveerd en kunnen nu verwijderd worden van de site.

en: Is this site private?
nl: Is deze website privé?

[ctx: %l = list of Jetpack module/feature names]
en: Like your site's RSS feeds, %l allows access to your posts and other content to third parties. | Like your site's RSS feeds, %l allow access to your posts and other content to third parties.
nl[0]: Net als de RSS-feeds van je website geeft %l toegang aan derden tot berichten en andere content.
nl[1]: Net als de RSS-feeds van je website geven %l toegang aan derden tot berichten en andere content.

[ctx: %1$s = deactivation URL, %2$s = "Deactivate {list of Jetpack module/feature names}]
en: If your site is not publicly accessible, consider <a href="%1$s" title="%2$s">deactivating this feature</a>. | If your site is not publicly accessible, consider <a href="%1$s" title="%2$s">deactivating these features</a>.
nl[0]: Als je site niet publiek toegankelijk is, overweeg dan de functie <a href="%1$s" title="%2$s">te deactiveren</a>.
nl[1]: Als je site niet publiek toegankelijk is, overweeg dan de functies <a href="%1$s" title="%2$s">te deactiveren</a>.

[ctx: %l = list of Jetpack module/feature names]
en: Deactivate %l
nl: Deactiveer %l

en: Configure %s
nl: Configureer %s

en: Activate Site Management and JSON API
nl: Sitebeheer en JSON-API activeren

en: Manage your multiple Jetpack sites from our centralized dashboard at wordpress.com/sites. <a href="%s" target="_blank">Learn more</a>.
nl: Beheer de Jetpack-sites vanaf ons centrale dashboard op wordpress.com/sites. <a href="%s" target="_blank">Meer informatie</a>.

en: <a class="button-primary" href="%s">Activate Now</a> or <a href="%s" >return to previous page</a>.
nl: <a class="button-primary" href="%s">Nu activeren</a> of <a href="%s" >terugkeren naar de vorige pagina</a>.

en: <a class="button-primary" href="%s">Activate Now</a>
nl: <a class="button-primary" href="%s">Nu activeren</a>

en: Something is being cranky!
nl: Er is iets raars gaande.

en: Your site is configured to only permit SSL connections to Jetpack, but SSL connections don't seem to be functional!
nl: De website is geconfigureerd om alleen SSL-verbindingen met Jetpack toe te staan, maar SSL-verbindingen lijken niet te functioneren.

en: Error Details: Jetpack ID is empty. Do not publicly post this error message! %s
nl: Foutgegevens: Jetpack-ID is leeg. Maak deze foutmelding niet openbaar. %s

en: Error Details: Jetpack ID is not a scalar. Do not publicly post this error message! %s
nl: Foutgegevens: Jetpack-ID is geen scalaire grootheid. Maak deze foutmelding niet openbaar. %s

en: Error Details: Jetpack ID begins with a numeral. Do not publicly post this error message! %s
nl: Foutgegevens: Jetpack-ID begint met een getal. Maak deze foutmelding niet openbaar. %s

en: The WP.com user ID of the connected user
nl: Het WP.com-gebruikers-ID van de verbonden gebruiker

en: The WP.com username of the connected user
nl: De WP.com-gebruikersnaam van de verbonden gebruiker

en: The WP.com user email of the connected user
nl: Het e-mailadres voor WP.com van de verbonden gebruiker

en: The number of sites of the connected WP.com user
nl: Het aantal sites van de verbonden WP.com-gebruiker

en: Jetpack Plugin Version
nl: Jetpack-pluginversie

en: The Client ID/WP.com Blog ID of this site
nl: Het Client-ID/WP.com-blog-ID van deze website

en: You must connect your Jetpack plugin to WordPress.com to use this feature.
nl: Je moet de Jetpack-plugin verbinden met WordPress.com om deze functie te kunnen gebruiken.

en: Someone may be trying to trick you into giving them access to your site.  Or it could be you just encountered a bug :).  Either way, please close this window.
nl: Mogelijk probeert iemand je te verleiden hem toegang tot de site te verlenen. Of het kan zijn dat je tegen een bug bent aangelopen ;). Hoe dan ook, sluit dit venster.

en: The authorization process expired.  Please go back and try again.
nl: Het autorisatieproces is verlopen. Ga terug en probeer het opnieuw.

en: %s wants to access your site&#8217;s data.  Log in to authorize that access.
nl: %s wil toegang tot de sitedata. Log in om die toegang te autoriseren.

en: Something's not quite right with your Jetpack connection! Let's fix that.
nl: Er is iets niet in orde met de Jetpack-koppeling. Laten we het even verhelpen.

note: translators: %s is a URL
en: Our records show that this site does not have a valid connection to WordPress.com. Please reset your connection to fix this. <a href="%s" target="_blank">What caused this?</a>
nl: Uit onze gegevens blijkt dat deze site geen geldige koppeling heeft met WordPress.com. Herstel de koppeling om dit te verhelpen. <a href="%s" target="_blank">Wat is hiervan de oorzaak?</a>

en: Reset the connection
nl: De verbinding herstellen

en: Deactivate Jetpack
nl: Jetpack deactiveren

en: It looks like you may have changed your domain. Is <strong>%1$s</strong> still your site's domain, or have you updated it to <strong> %2$s </strong>?
nl: Het lijkt erop dat je het domein hebt gewijzigd. Is <strong>%1$s</strong> nog steeds je sitedomein of heb je het bijgewerkt naar <strong> %2$s </strong>?

note: translators: %1$s, %2$s and %3$s are URLs
en: Are <strong> %2$s </strong> and <strong> %1$s </strong> two completely separate websites? If so we should create a new connection, which will reset your followers and linked services. <a href="%3$s"><em>What does this mean?</em></a>
nl: Zijn <strong> %2$s </strong> en <strong> %1$s </strong> twee volledig afzonderlijke websites? Als dat zo is, moeten we een nieuwe koppeling aanmaken, waardoor je volgers en gekoppelde services worden gereset. <a href="%3$s"><em>Wat betekent dit?</em></a>

en: This is a development environment
nl: Dit is een ontwikkelomgeving

en: Submit a support ticket
nl: Een supportticket indienen

en: Thanks for taking the time to sort things out. We&#039;ve updated our records accordingly!
nl: Bedankt dat je de tijd hebt genomen dit uit te zoeken. We hebben onze gegevens bijgewerkt.

en: Please Connect Jetpack
nl: Verbind Jetpack

[ctx: {#} Blocked malicious login attempts -- number is on a prior line, text is a caption.]
en: Blocked malicious login attempts
nl: Geblokkeerde kwaadaardige inlogpogingen

en: Protect helps to keep you secure from brute-force login attacks.
nl: Protect beveiligt je tegen zware inlogaanvallen.

en: Activate Protect
nl: Protect activeren

en: Protect is inactive.
nl: Protect is niet actief.

[ctx: {#} Spam comments blocked by Akismet -- number is on a prior line, text is a caption.]
en: Spam comments blocked by Akismet.
nl: Spamreacties geblokkeerd door Akismet.

en: Activate Akismet
nl: Activeer Akismet

en: Akismet can help to keep your blog safe from spam!
nl: Akismet kan helpen het blog vrij te houden van spam.

en: Unlink your account from WordPress.com
nl: Koppel je account los van WordPress.com

en: Connecting Jetpack will show you <strong>stats</strong> about your traffic, <strong>protect</strong> you from brute force attacks, <strong>speed up</strong> your images and photos, and enable other <strong>traffic and security</strong> features.
nl: Als je verbinding maakt met Jetpack, zie je <strong>statistieken</strong> over je verkeer, wordt je <strong>beschermd</strong> tegen bruteforce-aanvallen, worden de afbeeldingen en foto's <strong>versneld</strong> en worden andere functies voor <strong>verkeer en beveiliging</strong> ingeschakeld.

en: Connect Jetpack
nl: Jetpack verbinden

en: Thumbnail Grid
nl: Thumbnail-raster

en: (no title)
nl: (geen titel)

en: Autosave encountered an unexpected error
nl: Er is een onverwachte fout opgetreden bij automatisch opslaan

en: An active access token must be used to retrieve post counts.
nl: Om berichttellingen op te halen is een actief toegangstoken nodig.

en: Unknown post type requested.
nl: Onbekend berichttype gevraagd.

en: This post is password protected.
nl: Dit bericht is met een wachtwoord beveiligd.

en: Comment cache problem?
nl: Probleem met de reactiecache?

note: translators: 1: Site title 2: Site URL 3: Role name 4: URL to accept invitation
en: Hi,
    
    You've been invited to join '%1$s' at
    %2$s with the role of %3$s.
    
    Please click the following link to confirm the invite:
    %4$s
nl: Hallo,
    
    Je bent uitgenodigd mee te doen met '%1$s' op
    %2$s met de rol van%3$s.
    
    Klik op de volgende link om de uitnodiging te bevestigen:
    %4$s

en: [%s] Joining confirmation
nl: [%s] Deelnamebevestiging

en: Artist
nl: Artiest

en: You are required to specify a capability to check.
nl: Je dient een recht (capability) op te geven om te controleren.

en: You must specify a valid action
nl: Je moet een geldige actie opgeven

en: Full management mode is off for this site.
nl: Volledige beheermodus is uitgeschakeld voor deze site.

en: This user is not authorized to %s on this blog.
nl: Deze gebruiker mag niet %s op dit blog.

en: You are required to specify a module.
nl: Je moet een module opgeven.

en: Module not found: `%s`.
nl: Module niet gevonden: `%s`.

en: The Jetpack Module is already activated.
nl: De Jetpack-module is al geactiveerd.

en: There was an error while activating the module.
nl: Er trad een fout op bij het activeren van de module.

en: The Jetpack Module is already deactivated.
nl: De Jetpack-module is al uitgeschakeld.

en: There was an error while deactivating the module.
nl: Er trad een fout op bij het deactiveren van de module.

en: You are required to specify a plugin.
nl: Je moet een plugin opgeven.

en: No plugins found.
nl: Geen plugins gevonden.

en: This user is not authorized to manage plugins network wide.
nl: De gebruiker is niet gemachtigd om plugins netwerkbreed te beheren.

en: You are required to specify a plugin to activate.
nl: Je moet een in te schakelen plugin opgeven.

en: There was an error installing your plugin
nl: Er trad een fout op bij het installeren van de plugin

en: An unknown error occurred during installation
nl: Er is een onbekende fout opgetreden tijdens de installatie

en: The plugin is already installed
nl: De plugin is al geïnstalleerd

en: The Plugin is already active.
nl: De plugin is al geactiveerd.

en: Plugin can only be Network Activated
nl: De plugin kan alleen in het netwerk worden geactiveerd

en: Plugin activated.
nl: Plugin geactiveerd.

en: The Plugin is already deactivated.
nl: De plugin is al gedeactiveerd.

en: There was an error deactivating your plugin
nl: Er trad een fout op bij het deactiveren van de plugin

en: Plugin deactivated.
nl: Plugin gedeactiveerd.

en: No update needed
nl: Geen update nodig

en: There was an error updating your plugin
nl: Er trad een fout op bij het updaten van de plugin

en: You are required to specify a theme to switch to.
nl: Je moet een thema opgeven waarnaar overgeschakeld moet worden.

en: Theme is empty.
nl: Thema is leeg.

en: The specified theme was not found.
nl: Het opgegeven thema is niet gevonden.

en: You are not allowed to switch to this theme
nl: Je mag niet naar dit thema overschakelen

en: You are required to specify a theme to update.
nl: Je moet een bij te werken thema opgeven.

en: Offset must be greater than or equal to 0.
nl: Offset moet groter of gelijk aan 0 zijn.

en: Limit must be greater than or equal to 0.
nl: Limiet moet groter of gelijk aan 0 zijn.

en: There was an error installing your theme
nl: Er trad een fout op bij het installeren van het thema

en: No themes found.
nl: Geen thema's gevonden.

en: The theme is already installed
nl: Het thema is al geïnstalleerd

en: There was an error updating your theme
nl: Er trad een fout op bij het updaten van het thema

en: There was an error while getting the update data for this site.
nl: Er trad een fout op bij het ophalen van updategegevens voor deze site.

en: An %s Airline
nl: Een %s vliegmaatschappij

en: Terms
nl: Voorwaarden

en: Test your site&#8217;s compatibility with Jetpack.
nl: Test de compatibiliteit van de site met Jetpack.

en: Debug
nl: Foutopsporing

en: Contact the Jetpack Happiness Squad.
nl: Neem contact op met het Jetpack-geluksteam

en: Take a survey.  Tell us how we&#8217;re doing.
nl: Vul een enquête in; laat ons weten hoe we het doen.

en: Give Us Feedback
nl: Geef ons feedback

en: Disconnect Jetpack
nl: Jetpack loskoppelen

en: Learn More
nl: Kom meer te weten

en: Config
nl: Configureren

en: Settings
nl: Instellingen

en: My Jetpack
nl: Mijn Jetpack

en: One New Jetpack Module | %s New Jetpack Modules
nl[0]: Een nieuwe Jetpack-module
nl[1]: %s nieuwe Jetpack-modules

en: <strong>%s Activated!</strong> You can change the setting of it here.
nl: <strong>%s Geactiveerd.</strong> Je kunt hier de instellingen ervan veranderen.

en: <strong>Module settings were saved.</strong>
nl: <strong>Module-instellingen zijn opgeslagen.</strong>

en: Error, bad module.
nl: Fout, slechte module

en: This will deactivate all Jetpack modules.
    Are you sure you want to disconnect?
nl: Dit zal alle Jetpack-modules deactiveren. 
    Weet je zeker dat je wilt ontkoppelen?

en: This will prevent user-specific modules such as Publicize, Notifications and Post By Email from working.
    Are you sure you want to unlink?
nl: Hierdoor zullen gebruikersspecifieke modules zoals Publicize, Notifications en Post per e-mail niet meer werken.
    Weet je zeker dat je wilt ontkoppelen?

en: This will deactivate Jetpack.
    Are you sure you want to deactivate Jetpack?
nl: Dit zal Jetpack deactiveren.
    Weet je zeker dat je Jetpack wilt deactiveren?

en: View all Jetpack features
nl: Bekijk alle Jetpack-extensies

en: Sorry, no modules were found for the search term "%s"
nl: Helaas, geen modules gevonden met de zoekterm "%s"

en: Failed permissions, please try again.
nl: Toestemming onvoldoende, probeer het opnieuw.

en: You must link another admin account before switching primary account holders.
nl: Je moet linken naar een ander beheerdersaccount voordat je primaire accounthouders kunt verwisselen.

en: Jetpack Settings
nl: Jetpack-instellingen

en: Search
nl: Zoeken

en: View:
nl: Bekijken:

en: All
nl: Alles

en: Active
nl: Actief

en: Inactive
nl: Inactief

en: Sort by:
nl: Sorteren op:

en: Alphabetical
nl: Alfabetisch

en: Newest
nl: Nieuwste

en: Popular
nl: Populair

en: Show:
nl: Tonen:

en: Configure
nl: Configureren

en: Jetpack Debugging Center
nl: Jetpack-foutopsporingscentrum

en: Jetpack is not currently connected to WordPress.com
nl: Jetpack is op dit moment niet verbonden met WordPress.com

en: %s is not a valid command.
nl: %s is geen geldig commando.

en: Jetpack is currently connected to WordPress.com
nl: Jetpack is verbonden met WordPress.com

en: The Jetpack Version is %s
nl: Jetpack-versie is %s

en: The WordPress.com blog_id is %d
nl: WordPress.com-blog_id is %d

en: Additional data:
nl: Aanvullende gegevens:

[ctx: "wp jetpack status full" is a command - do not translate]
en: View full status with 'wp jetpack status full'
nl: Bekijk de volledige status met de opdracht 'wp jetpack status full'

en: You cannot disconnect, without having first connected.
nl: Je kunt de verbinding niet verbreken, zonder eerst verbinding gemaakt te hebben.

en: Please specify a valid user.
nl: Geef een geldige gebruiker op.

en: Please specify a user by either ID, username, or email.
nl: Specificeer een gebruiker met ID, gebruikersnaam of e-mailadres.

en: Jetpack has been successfully disconnected.
nl: De verbinding met Jetpack is verbroken.

en: %s has been successfully disconnected.
nl: verbinding met %s is verbroken.

en: %s could not be disconnected.  Are you sure they're connected currently?
nl: verbinding met %s kon niet worden verbroken. Weet je zeker dat hij momenteel verbonden is?

en: Please specify if you would like to disconnect a blog or user.
nl: Geef aan of je de verbinding van een blog of gebruiker wilt verbreken.

en: Resetting Jetpack Options...
nl: Jetpack-opties worden gereset...

en: %s option reset
nl: %s optiereset

en: Resetting the jetpack options stored in wp_options...
nl: De Jetpack-opties opgeslagen in wp_options worden gereset...

en: Resetting default modules...
nl: Standaardmodules worden gereset...

en: Modules reset to default.
nl: Modules zijn gereset naar standaard.

en: jumpstart option reset
nl: resetten opties versnellen

en: Please specify if you would like to reset your options, or modules
nl: Geef aan of je de opties of modules wilt resetten

en: %s is not a valid module.
nl: %s is geen geldige module.

[ctx: %s is a website]
en: Please visit %s to configure your VaultPress subscription.
nl: Ga naar %s om het VaultPress-abonnement te configureren.

en: Please specify a valid module.
nl: Geef een geldige module op.

en: Available Modules:
nl: Beschikbare modules:

en: %s has been activated.
nl: %s is geactiveerd.

en: All modules activated!
nl: Alle modules zijn geactiveerd.

en: %s has been deactivated.
nl: %s is gedeactiveerd.

en: All modules deactivated!
nl: Alle modules zijn gedeactiveerd.

[ctx: "wp jetpack module activate" is a command - do not translate]
en: %s is not active. You can activate it with "wp jetpack module activate %s"
nl: %s is niet actief. Je kunt hem activeren met de opdracht "wp jetpack module activate %s"

en: %s has already been whitelisted
nl: %s is al toegevoegd aan de whitelist

en: Here are your whitelisted IPs:
nl: Dit is de whitelist met IP-adressen:

en: Whitelist is empty.
nl: De whitelist is leeg.

en: Cleared all whitelisted IPs
nl: Alle IP-adressen zijn uit de whitelist verwijderd

en: %s has been whitelisted.
nl: %s is op de whitelist gezet.

en: No command found.
nl: Geen opdracht gevonden.

en: Please enter the IP address you want to whitelist.
nl: Voer het IP-adres in dat je aan de whitelist wilt toevoegen.

[ctx: Instructions on how to whitelist IP ranges - low_range/high_range should be translated.]
en: You can save a range of IPs {low_range}-{high_range}. No spaces allowed.  (example: 1.1.1.1-2.2.2.2)
nl: Je kunt een bereik van IP-adressen opslaan {low_range}-{high_range}. Geen spaties toegestaan (voorbeeld: 1.1.1.1-2.2.2.2).

[ctx: 'list' and 'clear' are commands and should not be translated]
en: You can also 'list' or 'clear' the whitelist.
nl: Je kunt ook 'list' of 'clear' kiezen voor de whitelist.

en: Option not found or is empty.  Use "list" to list option names
nl: Optie is niet gevonden of is leeg. Gebruik 'list' om een lijst met opties weer te geven

en: Deleted option: %s
nl: Verwijderde optie: %s

en: Sorry, no updating arrays at this time
nl: Er worden deze keer helaas geen lijsten bijgewerkt

[ctx: Updating an option from "this" to "that".]
en: Updated option: %s to "%s"
nl: Bijgewerkte optie: %s naar "%s"

en: Option
nl: Optie

en: Value
nl: Waarde

[ctx: a variable command that a user can write, provided in the printed instructions]
en: option
nl: optie

[ctx: the value that they want to update the option to]
en: value
nl: waarde

[ctx: 'get', 'delete', and 'update' are commands - do not translate.]
en: Above are your options. You may 'get', 'delete', and 'update' them.
nl: Hierboven staan je opties. 'get', 'delete', en 'update' je comics.

[ctx: 'wp jetpack options' is a command - do not translate.]
en: Type 'wp jetpack options' for more info.
nl: Typ 'wp jetpack options' voor meer informatie

en: Action cancelled. Have a question?
nl: Actie geannuleerd. Heb je nog vragen?

en: Are you sure? This cannot be undone. Type "yes" to continue:
nl: Weet je het zeker? Deze actie kan niet ongedaan worden gemaakt. Typ "yes" om door te gaan:

note: translators: Don't translate the word yes here.
en: Are you sure? Modifying this option may disrupt your Jetpack connection.  Type "yes" to continue.
nl: Weet je het zeker? Als je deze optie wijzigt, kan dat je Jetpack-koppeling onderbreken. Typ "yes" om door te gaan.

en: An administrator for this blog must set up the Jetpack connection.
nl: Een beheerder van dit blog moet de verbinding met Jetpack instellen.

en: You need to register your Jetpack before connecting it.
nl: Je dient Jetpack eerst te registreren voordat je ermee kunt verbinden.

en: Error Details: %s
nl: Foutdetails: %s

en: Domain `%1$s` just failed is_usable_domain check as it is empty.
nl: Domein `%1$s` heeft de controle is_usable_domain niet doorstaan omdat het leeg is.

en: Domain `%1$s` just failed is_usable_domain check as it is in the forbidden array.
nl: Domein `%1$s` heeft de controle is_usable_domain niet doorstaan omdat het in het verboden array staat.

en: Domain `%1$s` just failed is_usable_domain check as it uses an invalid top level domain.
nl: Domein `%1$s` heeft de controle is_usable_domain niet doorstaan omdat het een ongeldig top level domein gebruikt.

en: Domain `%1$s` just failed is_usable_domain check as it is a subdomain of WordPress.com.
nl: Domein `%1$s` heeft de controle is_usable_domain niet doorstaan omdat het een subdomein is van WordPress.com.

en: Domain `%1$s` just failed is_usable_domain check as its IP `%2$s` is either invalid, or in a reserved or private range.
nl: Domein `%1$s` heeft de controle is_usable_domain niet doorstaan omdat het IP-adres `%2$s` niet geldig is of in een gereserveerd of privébereik ligt.

en: You do not have sufficient permissions to access this page.
nl: Je hebt onvoldoende rechten voor toegang tot deze pagina.

en: Your site isn’t reaching the Jetpack servers.
nl: De website kan de Jetpack-servers niet bereiken.

en: Your site isn’t securely reaching the Jetpack servers.
nl: De site is niet veilig verbonden met de Jetpack-servers.

en: Your `%1$s` option is set up as `%2$s`, but your WordPress.com connection lists it as `%3$s`!
nl: De optie `%1$s` is ingesteld als `%2$s`, maar de WordPress.com-verbinding vermeldt het als `%3$s`.

en: Something has gotten mixed up in your Jetpack Connection!
nl: Er is iets in de war met de Jetpack-verbinding.

en: It looks like your site can not communicate properly with Jetpack.
nl: Het lijkt erop dat de website niet goed kan communiceren met Jetpack.

en: Testing your site's compatibility with Jetpack...
nl: Compatibiliteit van de site met Jetpack testen...

en: Your Jetpack setup looks a-okay!
nl: De Jetpack-instellingen zien er prima uit.

en: There seems to be a problem with your site’s ability to communicate with Jetpack!
nl: Er lijkt een probleem te zijn met het vermogen van de website met Jetpack te communiceren.

en: Trouble with Jetpack?
nl: Problemen met Jetpack?

en: It may be caused by one of these issues, which you can diagnose yourself:
nl: Dat kan veroorzaakt woorden door een van deze problemen, die je zelf kunt diagnosticeren:

en: A known issue.
nl: Een bekend probleem

en: An incompatible plugin.
nl: Een niet compatiebele plugin.

en: Find out by disabling all plugins except Jetpack. If the problem persists, it's not a plugin issue. If the problem is solved, turn your plugins on one by one until the problem pops up again – there's the culprit! Let us know, and we'll try to help.
nl: Kom erachter door alle plugins behalve Jetpack uit te schakelen. Als het probleem aanhoudt, is het geen plugin-probleem. Als het probleem opgelost is, schakel dan één voor één de plugins in totdat het probleem weer verschijnt - daar heb je de dader. Laat het ons weten en we proberen je te helpen.

en: A theme conflict.
nl: Een themaconflict.

en: A problem with your XMLRPC file.
nl: Een probleem met het XMLRPC-bestand.

en: Load your <a href="%s">XMLRPC file</a>. It should say “XML-RPC server accepts POST requests only.” on a line by itself.
nl: Laad het <a href="%s">XMLRPC-bestand </a>. Het zou op een aparte regel moeten melden 'XML-RPC-server accepteert alleen POST-verzoeken.'.

en: If it's not by itself, a theme or plugin is displaying extra characters. Try steps 2 and 3.
nl: Als het dit niet zelf doet, geeft een thema of plugin extra karakters weer. Probeer stappen 2 en 3.

en: If you get a 404 message, contact your web host. Their security may block XMLRPC.
nl: Als je een 404-bericht krijgt, neem dan contact op met de webhost. Zijn beveiliging zou XMLRPC kunnen blokkeren.

en: If none of these help you find a solution, <a href="%s">click here to contact Jetpack support</a>. Tell us as much as you can about the issue and what steps you've tried to resolve it, and one of our Happiness Engineers will be in touch to help.
nl: Als je hiermee nog steeds geen oplossing hebt gevonden, <a href="%s">klik dan hier om contact op te nemen met de support van Jetpack</a>. Vertel ons zo veel mogelijk over het probleem en wat je hebt gedaan om het op te lossen en een van onze Happiness Engineers zal contact met je opnemen voor hulp.

en: The primary connection is owned by <strong>%s</strong>'s WordPress.com account.
nl: De hoofdverbinding wordt beheerd door het WordPress.com-account van <strong>%s</strong>.

en: Some features of Jetpack use the WordPress.com infrastructure and require that your public content be mirrored there. If you see intermittent issues only affecting certain posts, please try requesting a reindex of your posts.
nl: Sommige functies van Jetpack gebruiken de WordPress.com-infrastructuur en vereisen dat je openbare content hier wordt gemirrord. Als je terugkerende problemen ziet die alleen bepaalde posts beïnvloeden, vraag dan een herindexering van je posts aan.

en: Please describe the problem you are having.
nl: Omschrijf het probleem dat je hebt.

en: Name
nl: Naam

en: Let us know your name.
nl: Vertel ons je naam.

en: E-mail
nl: E-mailadres

en: Use a valid email address.
nl: Gebruik een geldig e-mailadres.

en: The test results and some other useful debug information will be sent to the support team. Please feel free to <a href="#">review/modify</a> this information.
nl: De testresultaten en nog wat andere handige foutopsporingsinformatie worden gestuurd naar het supportteam. Aarzel niet deze informatie te <a href="#">bekijken/wijzigen</a>.

en: Debug Info
nl: Foutopsporingsinfo

en: Submit &#187;
nl: Versturen &#187;

en: Activate Photon
nl: Photon activeren

en: Success! Photon is now actively optimizing and serving your images for free.
nl: Gelukt. Photon optimaliseert nu actief en levert nu gratis je afbeeldingen.

en: We are sorry but unfortunately Photon did not activate.
nl: Het spijt ons, Photon is helaas niet geactiveerd.

en: Search Modules…
nl: Modules doorzoeken...

[ctx: "Site Icon" is the feature name.]
en: WordPress now has Site Icon built in!
nl: WordPress heeft nu favicon ingebouwd.

en: Deactivate
nl: Deactiveren

en: Activate
nl: Activeren

en: No Modules Found
nl: Geen modules gevonden

en: Module Info
nl: Module-info

en: Site Name
nl: Naam site

en: Path
nl: Pad

en: Connected
nl: Verbonden

en: Edit
nl: Bewerken

en: Jetpack Sites
nl: Jetpack-websites

en: Refresh Status
nl: Status verversen

en: Indexing request queued and waiting&hellip;
nl: Verzoek tot indexering in wachtrij geplaatst en aan het wachten&hellip;

en: Indexing posts
nl: Berichten indexeren

en: Reindex Posts
nl: Berichten opnieuw indexeren

en: Posts indexed.
nl: Berichten geïndexeerd

en: Status unknown.
nl: Status onbekend.

en: This site is too large, please contact Jetpack support to sync.
nl: Deze site is te groot. Neem contact op met Jetpack-support om te synchroniseren.

en: Visit the post for more.
nl: Bezoek het bericht voor meer.

en: Video post by %s.
nl: Videobericht per %s.

en: Video post.
nl: Videobericht.
