Plugins - Polylang - Stable (latest release) - en to sk translation catalogue (454 entries)

en: The language does not seem to exist.
sk: Zdá sa, že jazyk neexistuje.

en: Synchronization disabled
sk: Synchronizácia je vypnutá

en: The media are translated
sk: Médiá sú preložené

en: The media are not translated
sk: Médiá nie sú preložené

en: The front page URL contains the page name or page id instead of the language code
sk: Adresa URL titulnej stránky obsahuje namiesto kódu jazyka názov stránky alebo ID stránky

en: Display URL language information for default language
sk: Informácie o jazyku zobrazenej adresy URL pre predvolený jazyk

en: Detect browser language activated
sk: Detekcia jazyka prehliadača je aktivovaná

en: Detect browser language deactivated
sk: Detekcia jazyka prehliadača je deaktivovaná

note: translators: placeholder is the plugin name
en: %s information
sk: %s informácia

en: Not loaded. Contact your host provider.
sk: Nenačítané. Kontaktujte svojho poskytovateľa hostiteľských služieb.

en: PHP SimpleXML extension
sk: PHP SimpleXML rozšírenie

en: Update now.
sk: Aktualizovať

note: translators: 1. and 4. are opening anchor tags 2. the new plugin version 3. and 5. are closing anchor tags.
en: %1$sView version %2$s details%3$s or %4$supdate now%5$s.
sk: %1$sZobraziť verziu %2$s detaily%3$s alebo %4$saktualizovať teraz%5$s.

note: translators: 1. opening anchor tag, do not translate 2. the new plugin version 3. closing anchor tag, do not translate.
en: %1$sView version %2$s details%3$s.
sk: %1$sZobraziť podrobnosti %3$s o verzii%2$s.

en: Contact your network administrator to install the update.
sk: Ak chcete aktualizáciu nainštalovať, kontaktujte správcu siete.

note: translators: the plugin name.
en: There is a new version of %1$s available.
sk: K dispozícii je nová verzia %1$s.

en: Some themes or plugins may not be fully compatible with the language defined by the content or by domains.
sk: Niektoré témy alebo pluginy nemusia byť plne kompatibilné s jazykom definovaným obsahom alebo doménami.

en: Activate languages and translations for media only if you need to translate the text attached to the media: the title, the alternative text, the caption, the description... Note that the file is not duplicated.
sk: Jazyky a preklady pre médiá aktivujte iba vtedy, ak potrebujete preložiť text pripojený k médiu: názov, alternatívny text, titulok, popis... Upozorňujeme, že súbor nie je duplikovaný.

en: When the front page is visited, redirects to itself in the browser preferred language. As this doesn't work if it is cached, Polylang will attempt to disable the front page cache for known cache plugins.
sk: Pri návšteve titulnej stránky sa presmeruje na seba v preferovanom jazyku prehliadača. Keďže to nefunguje, ak je uložený vo vyrovnávacej pamäti, Polylang sa pokúsi zakázať vyrovnávaciu pamäť prednej stránky pre známe doplnky vyrovnávacej pamäte.

en: Terms without language
sk: Podmienky bez jazyka

en: Posts without language
sk: Stránky bez jazyka

en: The homepage is not translated in all languages
sk: Domovská stránka nie je preložená do všetkých jazykov

en: It is mandatory to translate the static front page in all languages.
sk: Musíte preložiť statickú domovskú stránku do všetkých jazykov.

en: All languages have a translated homepage
sk: Všetky jazyky majú preloženú domovskú stránku.

en: Homepage translated
sk: Domovská stránka preložená

en: Undefined
sk: Nedefinované

note: translators: placeholder is the flag image
en: Flag used in the language switcher: %s
sk: Vlajka použitá v prepínači jazykov: %s

note: translators: placeholder is the language name
en: Language: %s
sk: Jazyk: %s

note: translators: placeholder is the plugin name
en: %s options
sk: %s Možnosti

en: Previous and next months
sk: Predchádzajúce a nasledujúce mesiace

note: translators: %s: is the translated label of the 'Ignore' button
en: %s: stay at this step
sk: %s: zostať na tomto kroku

note: translators: %s: is the translated label of the 'No' button
en: %s: don't add this language and continue to the next step
sk: %s: nepridávať tento jazyk a prejsť na ďalší krok

note: translators: %s: is the translated label of the 'Yes' button
en: %s: add this language and continue to the next step
sk: %s: pridať tento jazyk a pokračovať na ďalší krok

en: Do you want to add this language before continuing to the next step?
sk: Chcete pridať tento jazyk pred pokračovaním na ďalší krok?

note: translators: %1$s: is a language flag image, %2$s: is a language native name
en: You selected %1$s %2$s but you didn't add it to the list before continuing to the next step.
sk: Zvolili ste %1$s %2$s ale nepridali ste ho do zoznamu pred pokračovaním na ďalší krok.

en: Languages already defined
sk: Jazyk je už definovaný.

en: Remove
sk: Odstrániť

en: Select a language to be added
sk: Zvoľte jazyk ktorý chcete pridať

en: First we are going to define the languages that you will use on your website.
sk: Najprv zvolíme jazyky, ktoré budete na vašej webovej stránke používať.

en: This wizard will help you configure your Polylang settings, and get you started quickly with your multilingual website.
sk: Tento sprievodca vám pomôže nastaviť Polylang, aby ste mohli čo najskôr začať používať vašu viacjazyčnú webovú stránku.

en: Skip setup
sk: Preskočiť sprievodcu

en: Run the Setup Wizard
sk: Spustiť sprievodcu nastavením

en: You&lsquo;re almost ready to translate your contents!
sk: Ste takmer pripravený začať prekladať váš obsah!

note: translators: %s is the plugin name
en: Welcome to %s
sk: Vitajte v %s

en: There is an error with a license key.
sk: Vyskytla sa chyba s licenčným kľúčom.

en: Please enter your license key: | Please enter your license keys:
sk[0]: Prosím zadajte váš licenčný kľúč:
sk[1]: Prosím zadajte vaše licenčné kľúče:
sk[2]: Prosím zadajte vaše licenčné kľúče:

en: You are using plugins which require a license key.
sk: Používate pluginy, ktoré vyžadujú licenčný kľúč.

en: Not right now
sk: Teraz radšej nie

en: Continue
sk: Pokračovať

note: translators: %s is the plugin name
en: %s &rsaquo; Setup
sk: %s &rsaquo; Sprievodca

en: Help
sk: Pomoc

en: Allow Polylang to translate media
sk: Povoliť aby Polylang prekladal médiá

en: You must activate media translation if you want to translate the title, the alternative text, the caption, or the description. Otherwise you can safely deactivate it.
sk: Ak chcete prekladať názvy, alternatívne texty, titulky alebo popisy obrázkov, musíte aktivovať preklad médií. Ak ich nechcete prekladať, môžete ho pokojne deaktivovať.

en: When you want to insert media in a post, only the media in the language of the current post will be displayed.
sk: Ak chcete vložiť médiá do článku, budú sa zobrazovať iba médiá v jazyku daného článku.

en: When you translate a media, the file is not duplicated on your disk, however you will see one entry per language in the media library.
sk: Ak prekladáte médiá, súbory nebudú na vašom úložisku duplikované, v knižnici ale uvidíte jeden záznam pre každý jazyk.

en: Polylang allows you to translate the text attached to your media, for example the title, the alternative text, the caption, or the description.
sk: Polylang umožňuje prekladať texty priložené k médiám, napríklad názov, alternatívny text, titulok alebo popis.

en: Return to the Dashboard
sk: Vrátiť sa na nástenku

note: translators: %s is the name of Polylang Business Pack product
en: We have noticed that you are using Polylang with WooCommerce. To ensure a better compatibility, we recommend you use %s which includes both Polylang Pro and Polylang For WooCommerce.
sk: Všimli sme si, že používate Polylang s WooCommerce. Na zabezpečenie lepšej kompatibility vám odporúčame použiť %s, ktoré zahŕňa Polylang Pro aj Polylang For WooCommerce.

en: Purchase Polylang Business Pack
sk: Zakúpiť Polylang Business Pack

en: Buy now
sk: Kúpiť teraz

en: Thank you for activating Polylang. If you want more advanced features - duplication, synchronization, REST API support, integration with other plugins, etc. - or further help provided by our Premium support, we recommend you upgrade to Polylang Pro.
sk: Ďakujeme, že ste si aktivovali Polylang. Ak chcete pokročilejšie funkcie - duplikácia, synchronizácia, podpora REST API, integrácia s inými zásuvnými pluginmi atď. - alebo ďalšiu pomoc poskytovanú našou prémiovou podporou, odporúčame vám inovovať na Polylang Pro.

en: Upgrade to Polylang Pro
sk: Prejsť na Polylang Pro

en: View pages
sk: Zobraziť stránky

en: You're ready to translate the posts on your website.
sk: Ste pripravený prekladať články na vašej webovej stránke.

en: Translate some pages
sk: Preložiť nejaké stránky

en: To get your website ready, there are still two steps you need to perform manually: add menus in each language, and add a language switcher to allow your visitors to select their preferred language.
sk: Ak chcete pripraviť svoju webovú stránku, stále musíte vykonať dva kroky manuálne: pridať menu v každom jazyku a pridať prepínač jazykov, ktorý umožní návštevníkom vybrať si preferovaný jazyk.

en: Create menus
sk: Vytvárajte menu

en: Next step
sk: Ďalší krok

en: Read documentation
sk: Prečítať dokumentáciu

en: You're now able to translate your contents such as posts, pages, categories and tags. You can learn how to use Polylang by reading the documentation.
sk: Teraz môžete prekladať váš obsah ako články, stránky, kategórie a značky. Ako na to sa môžete naučiť v dokumentácii Polylang.

en: You're ready to translate your contents!
sk: Ste pripravený prekladať váš obsah!

en: If you add a new language, don't forget to translate your homepage.
sk: Ak pridáte nový jazyk, nezabudnite preložiť vašu domovskú stránku.

en: One language is well defined and assigned to your home page.
sk: Jeden jazyk je správne definovaný a priradený k vašej domovskej stránke.

en: We are going to prepare this page in
sk: Pripravíme túto stránku v

en: Your static homepage is already translated in
sk: Vaša statická domovská stránka je už preložená v

en: After the pages is created, it is up to you to put the translated content in each page linked to each language.
sk: Po vytvorení stránok je na vás, aby ste vložili preložený obsah na každú stránku prepojenú s každým jazykom.

en: For your site to work correctly, this page must be translated in all available languages.
sk: Aby vaša stránka fungovala správne, táto stránka musí byť preložená do všetkých dostupných jazykov.

note: translators: %s is the language of the front page ( flag, native name and locale )
en: Its language is : %s.
sk: Jej jazyk je: %s

note: translators: %s is the post title of the front page
en: You defined this page as your static homepage: %s.
sk: Túto stránku ste nastavili ako statickú domovskú stránku: %s

en: Ready!
sk: Pripravené!

en: Homepage
sk: Domovská stránka

en: Content
sk: Obsah

en: Remove this language
sk: Odstrániť tento jazyk

en: Ignore
sk: Ignorovať

en: No
sk: Nie

en: Yes
sk: Áno

en: A language wasn't added.
sk: Jazyk nebol pridaný.

en: You selected a language, however, to be able to continue, you need to add it.
sk: Vybrali ste jazyk, no pre pokračovanie ho musíte tiež pridať.

en: You need to add at least one language.
sk: Musíte pridať aspoň jeden jazyk.

en: You already added this language.
sk: Tento jazyk ste už pridali.

en: You need to select a language to be added.
sk: Musíte zvoliť jazyk, ktorý ma byť pridaný.

en: Licenses
sk: Licencie

en: Sorry, you are not allowed to manage options for this site.
sk: Nemáte oprávnenie na úpravu nastavení tejto webovej stránky.

en: Setup
sk: Nastavenia

en: Choose the language to be assigned
sk: Zvoľte jazyk ktorý má byť pridelený

en: The selected language below will be applied to all your content without an assigned language.
sk: Nižšie zvolený jazyk bude priradený ku všetkému obsahu bez prideleného jazyka.

en: For your site to work correctly, you need to assign a language to all your contents.
sk: Pre správne fungovanie vašej webovej stránky, musíte pridať jazyk ku všetkému obsahu.

en: Content without language
sk: Obsah bez jazyka

en: Your license key has been disabled.
sk: Váš licenčný kľúč bol deaktivovaný.

en: Privacy Policy Page
sk: Stránka zásad ochrany osobných údajov

note: translators: 1: Plugin name 2: Current WordPress version 3: Required WordPress version
en: %1$s has deactivated itself because you are using an old version of WordPress. You are using using WordPress %2$s. %1$s requires at least WordPress %3$s.
sk: %1$s sa deaktivoval, lebo používate starú verziu WordPress. Používate WordPress %2$s. %1$s vyžaduje minimálne WordPress %3$s.

note: translators: 1: Plugin name 2: Current PHP version 3: Required PHP version
en: %1$s has deactivated itself because you are using an old version of PHP. You are using using PHP %2$s. %1$s requires PHP %3$s.
sk: %1$s sa deaktivoval, lebo používate starú verziu PHP. Používate PHP %2$s. %1$s vyžaduje PHP %3$s.

en: North Macedonia
sk: Severné Macedónsko

note: translators: %1$s is a date, %2$s is link start tag, %3$s is link end tag.
en: Your license key will expire soon! Precisely, it will expire on %1$s. %2$sRenew your license key today!%3$s
sk: Váš licenčný kľúč čoskoro exspiruje! Exspiruje presne %1$s. %2$sObnovte Váš licenčný kľúč dnes!%3$s.

en: To enable this feature, you need Polylang Pro.
sk: Na aktiváciu tejto funkcie potrebujete Polylang Pro.

en: If you attempt to modify them anyway, your changes will not be saved.
sk: Ak sa ich napriek tomu pokúsite upraviť, vaše zmeny sa neuložia.

en: Some taxonomies or metadata may be synchronized with existing translations that you are not allowed to modify.
sk: Niektoré taxonómie alebo metadáta môžu byť synchronizované s existujúcimi prekladmi, ktoré nemôžete upravovať.

note: translators: %s is a comma separated list of native language names
en: You must translate your static front page in %s.
sk: Musíte preložiť svoju statickú titulnú stranu do %s.

note: translators: %1$s is link start tag, %2$s is link end tag.
en: We have noticed that you have been using Polylang for some time. We hope you love it, and we would really appreciate it if you would %1$sgive us a 5 stars rating%2$s.
sk: Všimli sme si, že už nejaký čas používate Polylang. Dúfame, že sa vám plugin páči, a naozaj by sme ocenili, keby ste nám %1$sudelili hodnotenie 5 hviezdičkami%2$s.

note: translators: %1$s is link start tag, %2$s is link end tag.
en: We have noticed that you are using Polylang with WooCommerce. To ensure compatibility, we recommend you use %1$sPolylang for WooCommerce%2$s.
sk: Všimli sme si, že používate Polylang s WooCommerce. Na zabezpečenie kompatibility vám odporúčame použiť %1$sPolylang pre WooCommerce%2$s.

note: translators: %1$s and %2$s are Polylang version numbers
en: Before upgrading to %2$s, please upgrade to %1$s.
sk: Pred inováciou na %2$s inovujte na %1$s.

note: translators: accessibility text
en: Dismiss this notice.
sk: Zrušiť toto oznámenie.

en: User
sk: Používateľ

note: translators: %s is a language native name
en: User description - %s
sk: Popis používateľa - %s

en: Translated user descriptions
sk: Preložený popis používateľa

note: translators: %1$s is link start tag, %2$s is link end tag.
en: Support and extra features are available to %1$sPolylang Pro%2$s users.
sk: Pre používateľov %1$sPolylang Pro%2$s je dostupná podpora a rozšírené funkcie.

en: Upgrade now.
sk: Inovujte teraz.

note: translators: %s is a date
en: Your license key expires on %s.
sk: Platnosť vášho licenčného kľúča vyprší %s.

en: The license key never expires.
sk: Platnosť licenčného kľúča nikdy nevyprší.

note: translators: %1$s is link start tag, %2$s is link end tag
en: Your license key has reached its activation limit. %1$sView possible upgrades%2$s now.
sk: Váš licenčný kľúč dosiahol svoj limit aktivácií. %1$sPozrite si možnosti navýšenia%2$s.

note: translators: %s is a product name
en: This is not a %s license key.
sk: Toto nie je licenčný kľúč pre %s.

note: translators: %1$s is a product name, %2$s is link start tag, %3$s is link end tag.
en: Your %1$s license key is not active for this URL. Please %2$svisit your account page%3$s to manage your license key URLs.
sk: Váš licenčný kľúč pre %1$s nie je aktívny pre túto URL. %2$sNavštívte stránku svojho účtu%3$s aby ste mohli spravovať URL vašich licenčných kľúčov.

note: translators: %1$s is link start tag, %2$s is link end tag.
en: Invalid license. Please %1$svisit your account page%2$s and verify it.
sk: Neplatná licencia. %1$sNavštívte stránku vášho účtu%2$s a overte si ju.

note: translators: %1$s is a date, %2$s is link start tag, %3$s is link end tag.
en: Your license key expired on %1$s. Please %2$srenew your license key%3$s.
sk: Platnosť vášho licenčného kľúča vypršala %1$s. %2$sObnovte si platnosť licencie%3$s.

en: Manage licenses for Polylang Pro and add-ons.
sk: Spravujte licencie pre Polylang Pro a jeho rozšírenia.

en: License keys
sk: Licenčné kľúče

en: Allows to translate custom post types and taxonomies slugs in URLs.
sk: Umožní prekladanie slugov vlastných typov obsahu a taxonómií.

en: Translate slugs
sk: Prekladanie slugov

en: Allows to share the same URL slug across languages for posts and terms.
sk: Umožní zdieľanie rovnakého URL slugu pre články a výrazy naprieč viacerými jazykmi.

en: Share slugs
sk: Zdieľanie slugov

en: Error
sk: Chyba

en: You do not have permission to install plugin updates
sk: Nemáte práva na inštaláciu aktualizácií modulov

note: translators: Post calendar label. %s: Date.
en: Posts published on %s
sk: Článok bol publikovaný %s

[ctx: daily archives date format]
en: F j, Y
sk: j. F Y

en: Choose a flag for the language.
sk: Vyberte vlajku pre tento jazyk.

note: translators: accessibility text
en: Filter by group
sk: Filtrovať podľa skupiny

note: translators:  accessibility text, %s is a string potentially in any language
en: Select %s
sk: Vybrať %s

en: Description
sk: Opis

en: Module
sk: Modul

en: Save Changes
sk: Uložiť zmeny

en: Cancel
sk: Zrušiť

en: Delete this language and all its associated data
sk: Zmazať tento jazyk a všetky s ním spojené dáta

note: translators: accessibility text, %s is a native language name
en: Choose %s as default language
sk: Nastaviť jazyk %s ako predvolený

en: Select as default language
sk: Nastaviť ako predvolený jazyk

en: Edit this language
sk: Upraviť tento jazyk

en: You can set them all to the default language.
sk: Môžete im nastaviť jazyk na predvolený.

en: There are posts, pages, categories or tags without language.
sk: Na vašej stránke existujú príspevky, stránky, kategórie alebo značky bez nastaveného jazyka.

note: translators: %s is an url
en: Polylang was unable to access the %s URL. Please check that the URL is valid.
sk: Polylang sa nemohol pripojiť na URL adresu %s. Skontrolujte, či je URL adresa platná.

note: translators: %s is a native language name
en: Please enter a valid URL for %s.
sk: Zadajte platnú URL adresu pre jazyk %s.

en: Decide how your URLs will look like.
sk: Zvoľte si, ako budú vyzerať vaše URL.

en: Deactivated
sk: Deaktivovaný

en: Activate this module
sk: Aktivovať tento modul

en: Deactivate
sk: Deaktivovať

en: Deactivate this module
sk: Vypnúť tento modul

en: Configure this module
sk: Nastaviť tento modul

en: Activate languages and translations management for the custom post types and the taxonomies.
sk: Aktivujte jazyky a preklady pre vlastné typy obsahu a taxonómie.

en: Custom post types and Taxonomies
sk: Vlastné typy obsahu a taxonómie

en: South Africa
sk: Južná Afrika

en: Yemen
sk: Jemen

en: Western Samoa
sk: Západná Samoa

en: Wallis and Futuna
sk: Wallis a Futuna

en: United States Virgin Islands
sk: Americké Panenské ostrovy

en: British Virgin Islands
sk: Britské Panenské ostrovy

en: Veneto
sk: Benátsko

en: Saint Vincent and the Grenadines
sk: Svätý Vincent a Grenadíny

en: Vatican
sk: Vatikán

en: Uruguay
sk: Uruguaj

en: United States
sk: Spojené štáty

en: Ukraine
sk: Ukrajina

en: Tanzania
sk: Tanzánia

en: Trinidad and Tobago
sk: Trinidad a Tobago

en: Turkey
sk: Turecko

en: Tunisia
sk: Tunisko

en: Turkmenistan
sk: Turkménsko

en: Tajikistan
sk: Tadžikistan

en: Thailand
sk: Thajsko

en: French Southern Territories
sk: Francúzske južné a antarktické územia

en: Chad
sk: Čad

en: Swaziland
sk: Svazijsko

en: Syria
sk: Sýria

en: El Salvador
sk: Salvádor

en: São Tomé and Príncipe
sk: Svätý Tomáš a Princov ostrov

en: South Sudan
sk: Južný Sudán

en: Suriname
sk: Surinam

en: Somalia
sk: Somálsko

en: San Marino
sk: San Maríno

en: Slovakia
sk: Slovenská republika

en: Slovenia
sk: Slovinsko

en: Saint Helena
sk: Svätá Helena

en: Singapore
sk: Singapur

en: Sweden
sk: Švédsko

en: Sudan
sk: Sudán

en: Scotland
sk: Škótsko

en: Seychelles
sk: Seychely

en: Solomon Islands
sk: Šalamúnove ostrovy

en: Saudi Arabia
sk: Saudská Arábia

en: Russia
sk: Ruská federácia

en: Serbia
sk: Srbsko

en: Romania
sk: Rumunsko

en: Qatar
sk: Katar

en: Paraguay
sk: Paraguaj

en: Portugal
sk: Portugalsko

en: Palestinian Territory
sk: Palestínske územia

en: Puerto Rico
sk: Portoriko

en: Pitcairn
sk: Pitcairnove ostrovy

en: Poland
sk: Poľsko

en: Philippines
sk: Filipíny

en: Papua New Guinea
sk: Papua Nová Guinea

en: French Polynesia
sk: Francúzska Polynézia

en: Oman
sk: Omán

en: Occitania
sk: Occitánia

en: New Zealand
sk: Nový Zéland

en: Nepal
sk: Nepál

en: Norway
sk: Nórsko

en: Netherlands
sk: Holandsko

en: Nicaragua
sk: Nikaragua

en: Nigeria
sk: Nigéria

en: Norfolk Island
sk: Norfolk

en: New Caledonia
sk: Nová Kaledónia

en: Namibia
sk: Namíbia

en: Mozambique
sk: Mozambik

en: Malaysia
sk: Malajzia

en: Mexico
sk: Mexiko

en: Maldives
sk: Maldivy

en: Mauritius
sk: Maurícius

en: Mauritania
sk: Mauritánia

en: Northern Mariana Islands
sk: Severné Mariány

en: Mongolia
sk: Mongolsko

en: Myanmar
sk: Mjanmarsko

en: Marshall Islands
sk: Marshallove ostrovy

en: Madagascar
sk: Madagaskar

en: Montenegro
sk: Čierna Hora

en: Moldova
sk: Moldavsko

en: Monaco
sk: Monako

en: Morocco
sk: Maroko

en: Libya
sk: Líbya

en: Latvia
sk: Lotyšsko

en: Luxembourg
sk: Luxembursko

en: Lithuania
sk: Litva

en: Liberia
sk: Libéria

en: Sri Lanka
sk: Srí Lanka

en: Liechtenstein
sk: Lichtenštajnsko

en: Saint Lucia
sk: Svätá Lucia

en: Lebanon
sk: Libanon

en: Laos
sk: Laoská ľudovodemokratická republika

en: Kazakhstan
sk: Kazachstan

en: Cayman Islands
sk: Kajmanské ostrovy

en: Kuwait
sk: Kuvajt

en: South Korea
sk: Kórejská republika

en: North Korea
sk: Kórejská ľudovodemokratická republika

en: Saint Kitts and Nevis
sk: Svätý Krištof a Nevis

en: Comoros
sk: Komory

en: Cambodia
sk: Kambodža

en: Kyrgyzstan
sk: Kirgizsko

en: Kenya
sk: Keňa

en: Japan
sk: Japonsko

en: Jordan
sk: Jordánsko

en: Jamaica
sk: Jamajka

en: Italy
sk: Taliansko

en: Iceland
sk: Island

en: Iran
sk: Irán

en: Iraq
sk: Irak

en: British Indian Ocean Territory
sk: Britské indickooceánske územie

en: Israel
sk: Izrael

en: Republic of Ireland
sk: Írsko

en: Indonesia
sk: Indonézia

en: Hungary
sk: Maďarsko

en: Croatia
sk: Chorvátsko

en: South Georgia and the South Sandwich Islands
sk: Južná Georgia a Južné Sandwichove ostrovy

en: Greece
sk: Grécko

en: Equatorial Guinea
sk: Rovníková Guinea

en: Greenland
sk: Grónsko

en: Gibraltar
sk: Gibraltár

en: Georgia
sk: Gruzínsko

en: United Kingdom
sk: Spojené kráľovstvo

en: Galicia
sk: Galícia

en: France
sk: Francúzsko

en: Faroe Islands
sk: Faerské ostrovy

en: Micronesia
sk: Mikronézia

en: Falkland Islands
sk: Falklandské ostrovy

en: Fiji
sk: Fidži

en: Finland
sk: Fínsko

en: Ethiopia
sk: Etiópia

en: Esperanto
sk: Esperantsky

en: Spain
sk: Španielsko

en: England
sk: Anglicko

en: Western Sahara
sk: Západná Sahara

en: Estonia
sk: Estónsko

en: Ecuador
sk: Ekvádor

en: Algeria
sk: Alžírsko

en: Dominican Republic
sk: Dominikánska republika

en: Dominica
sk: Dominika

en: Denmark
sk: Dánsko

en: Djibouti
sk: Džibutsko

en: Germany
sk: Nemecko

en: Czech Republic
sk: Česká republika

en: Christmas Island
sk: Vianočný ostrov

en: Cape Verde
sk: Kapverdy

en: Cuba
sk: Kuba

en: Costa Rica
sk: Kostarika

en: Colombia
sk: Kolumbia

en: China
sk: Čína

en: Cameroon
sk: Kamerun

en: Chile
sk: Čile

en: Cook Islands
sk: Cookove ostrovy

en: Ivory Coast
sk: Pobrežie Slonoviny

en: Switzerland
sk: Švajčiarsko

en: Congo
sk: Kongo

en: Central African Republic
sk: Stredoafrická republika

en: Democratic Republic of the Congo
sk: Konžská demokratická republika

en: Cocos
sk: Kokosový ostrov

en: Catalonia
sk: Katalánsko

en: Canada
sk: Kanada

en: Belarus
sk: Bielorusko

en: Bhutan
sk: Bhután

en: Bahamas
sk: Bahamy

en: Brazil
sk: Brazília

en: Bolivia
sk: Bolívia

en: Bulgaria
sk: Bulharsko

en: Belgium
sk: Belgicko

en: Bangladesh
sk: Bangladéš

en: Basque Country
sk: Baskicko

en: Bosnia and Herzegovina
sk: Bosna a Hercegovina

en: Azerbaijan
sk: Azerbajdžan

en: Åland Islands
sk: Alandy

en: Australia
sk: Austrália

en: Austria
sk: Rakúsko

en: American Samoa
sk: Americká Samoa

en: Arab league
sk: Liga arabských štátov

en: Argentina
sk: Argentína

en: Netherlands Antilles
sk: Holandské Antily

en: Armenia
sk: Arménsko

en: Albania
sk: Albánsko

en: Antigua and Barbuda
sk: Antigua a Barbuda

en: Afghanistan
sk: Afganistan

en: United Arab Emirates
sk: Spojené arabské emiráty

note: translators: accessibility text
en: Translation
sk: Preklad

en: Posts Page
sk: Stránka článkov

en: Front Page
sk: Predna strana

en: Add to Menu
sk: Pridať do menu

en: The flag does not exist
sk: Vlajka neexistuje

note: translators: accessibility text, %s is a native language name
en: Add a translation in %s
sk: Pridať preklad v jazyku %s

note: translators: accessibility text, %s is a native language name
en: This item is in %s
sk: Táto položka je v jazyku %s

note: translators: accessibility text, %s is a native language name
en: Edit the translation in %s
sk: Upraviť preklad v jazyku %s

note: translators: accessibility text, %s is a native language name
en: Edit this item in %s
sk: Upraviť túto položku v jazyku %s

note: Description of the plugin
en: Adds multilingual capability to WordPress
sk: Pridá viacjazyčnosť do WordPressu

en: Activate
sk: Aktivovať

en: Activated
sk: Aktivované

en: Close
sk: Zatvoriť

en: Polylang has been deactivated because you upgraded from a too old version.
sk: Polylang bol deactivvovaný, pretože ste aktualizovali z príliš starej verzie.

en: Title:
sk: Titulok:

en: Displays a language switcher
sk: Zobrazí prepínač jazykov

en: Displays as a dropdown
sk: Zobrazí sa ako rozbaľovací zoznam

en: Hides languages with no translation
sk: Skryje jazyky bez prekladov

en: Hides the current language
sk: Skryje aktuálne používaný jazyk

en: Forces link to front page
sk: Vynúti odkaz na úvodnú stránku

en: Displays flags
sk: Zobrazí vlajky

en: Displays language names
sk: Zobrazí názvy jazykov

en: Import <strong>posts, pages, comments, custom fields, categories, and tags</strong> from a WordPress export file.
sk: Importujte <strong>články, stránky, komentáre, vlastné polia, kategórie a značky</strong> z WordPress export súboru.

en: Uncategorized
sk: Nezaradené

note: translators: Hidden accessibility text.
en: Search
sk: Hľadať

en: Use this to remove unused strings from database, for example after a plugin has been uninstalled.
sk: Túto voľbu použite na vymazanie nepoužívaných reťazcov z databázy, napríklad po odinštalovaní modulu.

en: Clean strings translation database
sk: Vyčistiť databázu reťazcov prekladu

en: Search translations
sk: Preklady vyhľadávania

en: The synchronization options allow to maintain exact same values (or translations in the case of taxonomies and page parent) of meta content between the translations of a post or page.
sk: Možnosti synchronizácie umožňujú zachovať presne rovnaké hodnoty (alebo preklady v prípade taxonómií a rodičov stránky) meta údajov vo všetkých prekladoch článku alebo stránky.

en: Synchronization
sk: Synchronizácia

en: Activate languages and translations for custom taxonomies.
sk: Zapnúť jazyky a preklady pre vlastné taxonómie.

en: Custom taxonomies
sk: Vlastné taxonómie

en: Activate languages and translations for custom post types.
sk: Zapnúť jazyky a preklady pre vlastné typy obsahu.

en: Custom post types
sk: Vlastné typy obsahu

en: Media
sk: Médiá

en: Detect browser language
sk: Detekovať jazyk prehliadača

note: translators: %1$s example url when the option is active. %2$s example url when the option is not active
en: Example: %1$s instead of %2$s
sk: Príklad: %1$s namiesto %2$s

en: The front page URL contains the language code instead of the page name or page id
sk: URL úvodnej stránky obsahuje kód jazyka namiesto mena stránky alebo ID stránky

en: Keep /language/ in pretty permalinks
sk: Ponechať /language/ v trvalých odkazoch

en: Remove /language/ in pretty permalinks
sk: Odstrániť /language/ z trvalých odkazov

en: Hide URL language information for default language
sk: Skryť informáciu o jazyku v URL pre predvolený jazyk

en: The language is set from different domains
sk: Jazyk sa nastaví v závislosti od domény

en: The language is set from the subdomain name in pretty permalinks
sk: Jazyk sa nastaví v závislosti od subdomény v trvalom odkaze

en: Example:
sk: Príklad:

en: The language is set from the code in the URL
sk: Jazyk sa nastaví v závislosti od kódu v URL

en: The language is set from the directory name in pretty permalinks
sk: Jazyk sa nastaví v závislosti od mena priečinka v trvalom odkaze

en: Posts, pages, categories and tags URLs will not be modified.
sk: URL adresa článkov, stránok, kategórií a značiek sa nezmenia.

en: The language is set from content
sk: Jazyk sa nastaví v závislosti od obsahu

en: URL modifications
sk: Úpravy URL

note: translators: accessibility text
en: Default language
sk: Predvolený jazyk

en: Update
sk: Aktualizovať

en: Position of the language in the language switcher
sk: Poradie jazyka v prepínači jazykov

en: Choose the text direction for the language
sk: Výber smeru textu pre jazyk

en: right to left
sk: sprava doľava

en: left to right
sk: zľava doprava

en: Text direction
sk: Smer textu

en: Language code - preferably 2-letters ISO 639-1  (for example: en)
sk: Kód jazyka - najlepšie 2-písmenový ISO 639-1 kód (napríklad: sk)

en: Language code
sk: Kód jazyka

en: WordPress Locale for the language (for example: en_US). You will need to install the .mo file for this language.
sk: WordPress Locale reťazec jazyka (napríklad: en_US). Budete musieť nainštalovať .mo súbor pre tento jazyk.

en: The name is how it is displayed on your site (for example: English).
sk: Meno je zobrazené na vašich stránkach (napríklad: angličtina).

en: You can choose a language in the list or directly edit it below.
sk: Môžete si zvoliť ľubovoľný jazyk zo zoznamu alebo ho priamo upraviť nižšie.

en: Choose a language
sk: Vyberte jazyk

en: Add new language
sk: Pridať nový jazyk

en: Edit language
sk: Upraviť jazyk

note: translators: %1$s is link start tag, %2$s is link end tag.
en: Polylang is provided with an extensive %1$sdocumentation%2$s (in English). It includes information on how to set up your multilingual site and use it on a daily basis; FAQs, and documentation for developers to adapt their plugins and themes.
sk: Polylang je vybavený rozsiahlou %1$sdokumentáciou%2$s (v angličtine). Obsahuje informácie o tom, ako nastaviť svoje viacjazyčné stránky a používať ho na dennej báze, časté otázky, ako aj dokumentáciu pre programátorov na prispôsobenie svojich pluginov a tém.

en: Filter
sk: Filtrovať

en: View all groups
sk: Zobraziť všetky skupiny

en: Translations
sk: Preklady

en: Group
sk: Skupina

en: Name
sk: Meno

en: String
sk: Reťazec

en: Posts
sk: Príspevky

en: Flag
sk: Vlajka

en: Order
sk: Poradie

en: Code
sk: Kód

en: Locale
sk: Locale reťazec

en: Full name
sk: Celé meno

en: Delete
sk: Odstrániť

en: You are about to permanently delete this language. Are you sure?
sk: Chystáte sa navždy odstrániť tento jazyk. Naozaj chcete pokračovať?

en: Featured image
sk: Vybraný obrázok

en: Page order
sk: Poradie stránky

en: Page template
sk: Šablóna stránky

en: Page parent
sk: Rodič stránky

en: Post format
sk: Formát článku

en: Published date
sk: Dátum publikácie

en: Sticky posts
sk: Pripnuté články

en: Ping status
sk: Stav pingu

en: Comment status
sk: Stav komentára

en: Custom fields
sk: Vlastné polia

en: Taxonomies
sk: Taxonómie

en: Settings saved.
sk: Nastavenia uložené.

en: Translations updated.
sk: Preklady boli aktualizované.

en: Strings translations
sk: Preklady reťazcov

en: About Polylang
sk: O Polylangu

en: The language was created, but the WordPress language file was not downloaded. Please install it manually.
sk: Jazyk bol vytvorený, ale WordPress jazykový súbor sa neprevzal. Prosím nainštalujte ho manuálne.

en: Filters content by language
sk: Filtruje obsah podľa jazyka

en: Show all languages
sk: Zobraziť všetky jazyky

en: Settings
sk: Nastavenia

en: Widget text
sk: Text widgetu

en: Widget title
sk: Titulok widgetu

en: Language switcher
sk: Prepínač jazykov

en: The language must have a name
sk: Jazyk musí mať názov

en: The language code must be unique
sk: Kód jazyka musí byť jedinečný

en: The language code contains invalid characters
sk: Kód jazyka obsahuje neplatné znaky

en: Enter a valid WordPress locale
sk: Zadajte platný WordPress locale reťazec

en: Language updated.
sk: Jazyk bol aktualizovaný.

en: Language deleted.
sk: Jazyk bol odstránený.

en: Language added.
sk: Jazyk bol pridaný.

en: Impossible to add the language.
sk: Nie je možné pridať jazyk.

en: All languages
sk: Všetky jazyky

en: The widget is displayed for:
sk: Widget zobrazí pre:

en: None
sk: Žiadna

en: Sets the language
sk: Nastaví jazyk

en: Edit
sk: Upraviť

en: (no parent)
sk: (žiaden nadradený)

en: Languages
sk: Jazyky

en: Language
sk: Jazyk

en: &mdash; No Change &mdash;
sk: &mdash; Žiadne zmeny &mdash;
