Themes - Twenty Nineteen - en to sk translation catalogue (77 entries)

note: Description of the theme
en: Our 2019 default theme is designed to show off the power of the block editor. It features custom styles for all the default blocks, and is built so that what you see in the editor looks like what you'll see on your website. Twenty Nineteen is designed to be adaptable to a wide range of websites, whether you’re running a photo blog, launching a new business, or supporting a non-profit. Featuring ample whitespace and modern sans-serif headlines paired with classic serif body text, it's built to be beautiful on all screen sizes.
sk: Naša predvolená téma na rok 2019 bola navrhnutá tak, aby ukázala silu blokového editora. Obsahuje vlastné štýly pre všetky základné bloky a je vytvorená tak, aby sa obsah zobrazoval rovnako v editore aj na webovej stránke. Twenty Nineteen môžete využiť na širokej škále webových stránok – či už máte fotografický blog, začínate s novým podnikaním, alebo chcete odprezentovať neziskovú organizáciu. Vďaka kombinácii vzdušného dizajnu, moderných bezpätkových nadpisov a klasického pätkového textu, váš obsah vynikne na každej obrazovke.

note: translators: %s: parent post link
en: <span class="meta-nav">Published in</span><span class="post-title">%s</span>
sk: <span class="meta-nav">Publikované v</span><span class="post-title">%s</span>

[ctx: Parent post link]
en: <span class="meta-nav">Published in</span><br><span class="post-title">%title</span>
sk: <span class="meta-nav">Publikované v </span><br><span class="post-title">%title</span>

[ctx: post]
en: Featured
sk: Odporúčaný

en: Twenty Nineteen requires at least WordPress version 4.7. You are running version %s. Please upgrade and try again.
sk: Twenty Nineteen vyžaduje minimálne WordPress 4.7. Vy používate verziu %s. Prejdite na novšiu verziu a skúste to znovu.

en: Back
sk: Späť

en: More
sk: Viac

en: Apply a filter to featured images using the primary color
sk: Aplikovať filter na náhľadové obrázky použitím hlavnej farby

en: Apply a custom color for buttons, links, featured images, etc.
sk: Aplikovať vlastnú farbu na tlačidlá, odkazy, náhľadové obrázky a podobne.

[ctx: primary color]
en: Custom
sk: Vlastná

[ctx: primary color]
en: Default
sk: Predvolená

en: White
sk: Biela

en: Light Gray
sk: Svetlá šedá

en: Dark Gray
sk: Tmavá šedá

en: Secondary
sk: Sekundárne

en: Huge
sk: Obrovský

en: Large
sk: Veľký

en: Normal
sk: Normálny

en: Small
sk: Malý

en: Footer Menu
sk: Menu pätičky

[ctx: Used before full size attachment link.]
en: Full size
sk: Plná veľkosť

en: Page
sk: Stránka

en: Add widgets here to appear in your footer.
sk: Widgety sem pridané sa zobrazia vo vašej pätičke.

en: Footer
sk: Pätička

en: Primary Color
sk: Hlavné farba

en: No comments
sk: Žiadne komentáre

note: translators: %1(X comments)$s
en: %d Comment | %d Comments
sk[0]: %d komentár
sk[1]: %d komentáre
sk[2]: %d komentárov

en: View more posts
sk: Zobraziť viac článkov

note: translators: %s: post author
en: Published by %s
sk: Publikoval %s

en: Top Menu
sk: Horné menu

note: translators: %s: Name of current post. Only visible to screen readers
en: Continue reading<span class="screen-reader-text"> "%s"</span>
sk: Pokračovať v čítaní<span class="screen-reader-text"> "%s"</span>

en: Pages:
sk: Stránky:

en: It seems we can&rsquo;t find what you&rsquo;re looking for. Perhaps searching can help.
sk: Vyzerá to, že nemôžeme nájsť čo hľadáte. Možno pomôže vyhladávanie.

en: Sorry, but nothing matched your search terms. Please try again with some different keywords.
sk: Ľutujeme, hľadaný výraz sa nenašiel. Prosím, skúste iné kľúčové slová.

note: translators: 1: link to WP admin new post page.
en: Ready to publish your first post? <a href="%1$s">Get started here</a>.
sk: Ste pripravený publikovať váš prvý príspevok? <a href="%1$s">Začnite tu</a>.

en: Nothing Found
sk: Žiadny obsah sa nenašiel

en: Previous post:
sk: Prechádzajúci príspevok:

en: Previous Post
sk: Predchádzajúci článok

en: Next post:
sk: Ďalší príspevok:

en: Next Post
sk: Ďalší článok

en: Search results for:
sk: Výsledky vyhľadávania:

en: Older posts
sk: Staršie príspevky

en: Newer posts
sk: Novšie príspevky

en: Tags:
sk: Značky:

en: Posted in
sk: Publikované v

note: translators: %s: Name of current post. Only visible to screen readers.
en: Leave a comment<span class="screen-reader-text"> on %s</span>
sk: Zanechať komentár<span class="screen-reader-text"> na %s</span>

en: Posted by
sk: Publikoval

[ctx: yearly archives date format]
en: Y
sk: R

en: Archives:
sk: Archívy:

note: translators: %s: Taxonomy singular name
en: %s Archives:
sk: %s Archívy:

en: Post Type Archives:
sk: Archívy typu obsahu:

en: Daily Archives:
sk: Denné archívy:

en: Monthly Archives:
sk: Mesačné archívy:

en: Yearly Archives:
sk: Ročné archívy:

en: Author Archives:
sk: Archívy autora:

en: Tag Archives:
sk: Archívy značiek

en: Category Archives:
sk: Archívy kategórie:

note: translators: %s: Name of current post. Only visible to screen readers translators: %s: Name of current post. Only visible to screen readers.
en: Edit <span class="screen-reader-text">%s</span>
sk: Upraviť <span class="screen-reader-text">%s</span>

en: Skip to content
sk: Prejsť na obsah

en: Social Links Menu
sk: Menu odkazov sociálnych sietí

en: Primary
sk: Primárne

note: translators: %s: WordPress.
en: Proudly powered by %s.
sk: Hrdo poháňa %s.

en: Comments are closed.
sk: Komentáre sú zakázané.

en: Next
sk: Nasledujúca

en: Previous
sk: Predchádzajúca

en: Comments
sk: Komentáre

[ctx: comments title]
note: translators: 1: number of comments, 2: post title
en: %1$s reply on &ldquo;%2$s&rdquo; | %1$s replies on &ldquo;%2$s&rdquo;
sk[0]: %1$s odpoveď na &ldquo;%2$s&rdquo;
sk[1]: %1$s odpovede na &ldquo;%2$s&rdquo;
sk[2]: %1$s odpovedí na &ldquo;%2$s&rdquo;

[ctx: comments title]
note: translators: %s: post title
en: One reply on &ldquo;%s&rdquo;
sk: Jedna odpoveď na &ldquo;%s&rdquo;

en: Leave a comment
sk: Zanechať komentár

en: Join the Conversation
sk: Pridajte sa do konverzácie

en: Your comment is awaiting moderation.
sk: Váš komentár čaká na schválenie.

en: Edit
sk: Upraviť

note: translators: 1: comment date, 2: comment time
en: %1$s at %2$s
sk: %1$s o %2$s

en: %s <span class="screen-reader-text says">says:</span>
sk: %s <span class="screen-reader-text says">hovorí:</span>

en: It looks like nothing was found at this location. Maybe try a search?
sk: Vyzerá to, že sa na tomto mieste nič nenašlo. Skúste použiť vyhľadávanie.

en: Oops! That page can&rsquo;t be found.
sk: Hups! Stránka nebola nájdená.

note: Author of the theme
en: the WordPress team
sk: WordPress
