Themes - Twenty Seventeen - en to ca translation catalogue (65 entries)

note: Description of the plugin/theme
en: Twenty Seventeen brings your site to life with header video and immersive featured images. With a focus on business sites, it features multiple sections on the front page as well as widgets, navigation and social menus, a logo, and more. Personalize its asymmetrical grid with a custom color scheme and showcase your multimedia content with post formats. Our default theme for 2017 works great in many languages, for any abilities, and on any device.
ca: Twenty Seventeen porta al vostre lloc amb capçaleres de vídeo i imatges destacades immersives. Enfocat per a llocs web d'empreses, destaca múltiples seccions a la pàgina d'inici, així com ginys, navegació i menús socials, logo i més. Personalitzeu la graella asimètrica amb un esquema de colors personalitzat i mostreu el vostre contingut multimèdia amb formats d'entrades. El tema per defecte per al 2017 funciona bé en molts idiomes, per a qualsevol necessitat, i en qualsevol dispositiu.

en: Footer
ca: Peu de pàgina

en: Add widgets here to appear in your sidebar on blog posts and archive pages.
ca: Afegiu ginys aquí perquè apareguin a la barra lateral en les entrades del bloc i en les pàgines d'arxiu.

en: Blog Sidebar
ca: Barra lateral del bloc

en: Scroll down to content
ca: Desplaça cap avall fins al contingut

[ctx: Theme starter content]
en: Coffee
ca: Cafè

[ctx: Theme starter content]
en: Sandwich
ca: Entrepà

en: Pause background video
ca: Pausa el vídeo de fons

en: Play background video
ca: Reprodueix el vídeo de fons

en: Front Page Section %1$s Placeholder
ca: Espai reservat per a la secció %1$s de la pàgina principal

en: When the two-column layout is assigned, the page title is in one column and content is in the other.
ca: Quan s'assigna la disposició de dues columnes, el títol de la pàgina està en una columna i el contingut en l'altra.

en: Next Post
ca: Entrada següent

en: Posts
ca: Entrades

en: Tags
ca: Etiquetes

note: translators: %s: post date
en: <span class="screen-reader-text">Posted on</span> %s
ca: <span class="screen-reader-text">Publicat a</span> %s

note: translators: %s: post author
en: by %s
ca: per %s

en: Please define an SVG icon filename.
ca: Definiu un fitxer per a la icona SVG.

en: Please define default parameters in the form of an array.
ca: Definiu els paràmetres per defecte en forma de vector.

en: Select pages to feature in each area from the dropdowns. Add an image to a section by setting a featured image in the page editor. Empty sections will not be displayed.
ca: Seleccioneu les pàgines que vulgueu destacar en cada àrea de les llistes desplegables. Afegiu una imatge a la secció definint una imatge destacada a l'editor de la pàgina. Les seccions buides no es mostraran.

note: translators: %d is the front page section number
en: Front Page Section %d Content
ca: Contingut de la secció %d de la pàgina d'inici

en: Two Column
ca: Dues columnes

en: One Column
ca: Una columna

en: Page Layout
ca: Disposició de la pàgina

en: Theme Options
ca: Opcions del tema

en: Custom
ca: Personalitzat

en: Light
ca: Clar

en: Color Scheme
ca: Esquema de colors

en: Default Header Image
ca: Imatge de capçalera per defecte

en: Footer 2
ca: Peu de pàgina 2

en: Add widgets here to appear in your footer.
ca: Afegiu ginys aquí per a veure'ls al peu de pàgina.

en: Footer 1
ca: Peu de pàgina 1

en: Top Menu
ca: Menú superior

en: Reply
ca: Respon

en: It seems we can&rsquo;t find what you&rsquo;re looking for. Perhaps searching can help.
ca: Sembla que no hem trobat el que buscàveu. Potser hi ajudaria una cerca.

en: Sorry, but nothing matched your search terms. Please try again with some different keywords.
ca: No s'ha trobat res que coincideixi amb els termes cercats. Proveu de nou amb altres paraules clau diferents.

en: Ready to publish your first post? <a href="%1$s">Get started here</a>.
ca: Preparats per publicar la primera entrada? <a href="%1$s">Comenceu aquí</a>.

en: Nothing Found
ca: No s'ha trobat res

en: Previous Post
ca: Entrada prèvia

en: Previous
ca: Anterior

en: Next
ca: Següent

[ctx: submit button]
en: Search
ca: Cerca

[ctx: placeholder]
en: Search &hellip;
ca: Cerca &hellip;

[ctx: label]
en: Search for:
ca: Cerca:

en: Search Results for: %s
ca: Resultats de la cerca de: %s

note: translators: %s: Name of current post
en: Continue reading<span class="screen-reader-text"> "%s"</span>
ca: Continua llegint <span class="screen-reader-text">«%s»</span>

en: Dark
ca: Fosc

en: Twenty Seventeen requires at least WordPress version 4.7. You are running version %s. Please upgrade and try again.
ca: Twenty Seventeen requereix com a mínim la versió 4.7 de WordPress. Esteu executant la versió %s. Actualitzeu i proveu de nou.

note: translators: %s: Name of current post
en: Edit<span class="screen-reader-text"> "%s"</span>
ca: Edita <span class="screen-reader-text">«%s»</span>

en: Pages:
ca: Pàgines:

en: Menu
ca: Menú

en: Skip to content
ca: Vés al contingut

en: Collapse child menu
ca: Contrau el menú fill

en: Expand child menu
ca: Amplia el menú fill

en: Social Links Menu
ca: Menú d'enllaços socials

en: Proudly powered by %s
ca: Gràcies al %s

en: Footer Social Links Menu
ca: Menú d'enllaços socials del peu de pàgina

en: Comments are closed.
ca: Els comentaris estan tancats.

[ctx: comments title]
note: translators: 1: number of comments, 2: post title
en: %1$s Reply to &ldquo;%2$s&rdquo; | %1$s Replies to &ldquo;%2$s&rdquo;
ca[0]: %1$s resposta a «%2$s»
ca[1]: %1$s respostes a «%2$s»

[ctx: comments title]
note: translators: %s: post title
en: One Reply to &ldquo;%s&rdquo;
ca: Una resposta a «%s»

en: Page
ca: Pàgina

en: Oops! That page can&rsquo;t be found.
ca: Aquesta pàgina no es pot trobar.

en: It looks like nothing was found at this location. Maybe try a search?
ca: Sembla que no s'ha trobat res aquí. Voleu intentar una cerca?

en: Previous page
ca: Pàgina prèvia

en: Next page
ca: Pàgina següent

note: Author of the plugin/theme
en: the WordPress team
ca: L'equip del WordPress
