Themes - Twenty Seventeen - en to eo translation catalogue (68 entries)

note: Description of the theme
en: Twenty Seventeen brings your site to life with header video and immersive featured images. With a focus on business sites, it features multiple sections on the front page as well as widgets, navigation and social menus, a logo, and more. Personalize its asymmetrical grid with a custom color scheme and showcase your multimedia content with post formats. Our default theme for 2017 works great in many languages, for any abilities, and on any device.
eo: Twenty Seventeen vigligos vian retejon per filmo en la kapo kaj elstarigitaj bildoj kiuj engaĝos la sentojn. Cele al komercaj retejoj, Twenty Seventeen aranĝas la ĉefpaĝon en plurajn sekciojn, utiligas kromprogrametojn, navigadajn kaj sociajn menuojn, emblemon kaj pli. Vi povas ŝanĝi la nesimetrian kradon per elektoj de koloroj kaj elmontri viajn sonvidaĵojn per afiŝo-tipoj. Nia defaŭlta etoso por 2017 funkcias bonege en multaj lingvoj, en ĉia aparato kaj por multaj celoj.

en: Footer
eo: Piedo

en: Add widgets here to appear in your sidebar on blog posts and archive pages.
eo: Aldonu kromprogrametojn tie ĉi por aperi en via flankpanelo sur blogafiŝoj kaj paĝoj de arkivoj.

en: Blog Sidebar
eo: Flankpanelo de blogo

en: Scroll down to content
eo: Rulumu por atingi enhavon

[ctx: Theme starter content]
en: Coffee
eo: Kafo

[ctx: Theme starter content]
en: Sandwich
eo: Sandviĉo

[ctx: Theme starter content]
en: Espresso
eo: Espreso

en: Pause background video
eo: Paŭzigi fonfilmon

en: Play background video
eo: Ludi fonfilmon

en: Front Page Section %1$s Placeholder
eo: Lokokupilo por ĉefpaĝa sekcio %1$s

en: When the two-column layout is assigned, the page title is in one column and content is in the other.
eo: Kiam la du-kolumna aranĝo estas fiksita, la paĝtitolo estas en unu kolumno kaj enhavo en la alia.

en: Next Post
eo: Sekva afiŝo

en: Posts
eo: Afiŝoj

en: Tags
eo: Etikedoj

en: Categories
eo: Kategorioj

note: translators: %s: post date
en: <span class="screen-reader-text">Posted on</span> %s
eo: <span class="screen-reader-text">Afiŝita en</span> %s

note: translators: %s: post author
en: by %s
eo: de %s

en: Please define an SVG icon filename.
eo: Bonvole difinu dosiernomon por SVG-piktogramo.

en: Please define default parameters in the form of an array.
eo: Bonvole difinu defaŭltajn parametrojn forme de matrico.

en: Select pages to feature in each area from the dropdowns. Add an image to a section by setting a featured image in the page editor. Empty sections will not be displayed.
eo: El la falmenuo elektu paĝojn por elstarigi en ĉiu loko. Aldonu bildon al sekcio per fikso de elstarigita bildo en la paĝa redaktilo. Malplenaj sekcioj ne aperos.

note: translators: %d is the front page section number
en: Front Page Section %d Content
eo: Enhavo de ĉefpaĝa sekcio %d

en: Two Column
eo: Du-kolumna

en: One Column
eo: Unu-kolumna

en: Page Layout
eo: Paĝaranĝo

en: Theme Options
eo: Opcioj de la etoso

en: Custom
eo: Propra

en: Light
eo: Hela

en: Color Scheme
eo: Koloraranĝo

en: Default Header Image
eo: Defaŭlta bildo por la kapo

en: Footer 2
eo: Piedo 2

en: Add widgets here to appear in your footer.
eo: Tie ĉi, aldonu kromprogrametojn por montri en la piedo.

en: Footer 1
eo: Piedo 1

en: Top Menu
eo: Supra menuo

en: Reply
eo: Respondi

en: It seems we can&rsquo;t find what you&rsquo;re looking for. Perhaps searching can help.
eo: Ŝajnas, ke ni ne povas trovi tion. Eble serĉo helpos.

en: Sorry, but nothing matched your search terms. Please try again with some different keywords.
eo: Bedaŭrinde, nenio kongruis kun viaj serĉaj kriterioj. Bonvolu provi denove, uzante malsamajn vortojn.

en: Ready to publish your first post? <a href="%1$s">Get started here</a>.
eo: Ĉu preta publikigi vian unuan afiŝon? <a href="%1$s">Eku ĉi tie</a>.

en: Nothing Found
eo: Nenio estis trovita

en: Previous Post
eo: Antaŭa afiŝo

en: Previous
eo: Antaŭa

en: Next
eo: Sekva

[ctx: submit button]
en: Search
eo: Priserĉi

[ctx: placeholder]
en: Search &hellip;
eo: Priserĉi &hellip;

[ctx: label]
en: Search for:
eo: Serĉu:

en: Search Results for: %s
eo: Serĉrezultoj por: %s

note: translators: %s: Name of current post
en: Continue reading<span class="screen-reader-text"> "%s"</span>
eo: Daŭrigi legadon<span class="screen-reader-text"> "%s"</span>

en: Dark
eo: Malhela

en: Twenty Seventeen requires at least WordPress version 4.7. You are running version %s. Please upgrade and try again.
eo: Twenty Sixteen postulas almenaŭ version 4.7 de WordPress. Vi uzas version %s. Bonvole ĝisdatigu kaj provu denove.

note: translators: %s: Name of current post
en: Edit<span class="screen-reader-text"> "%s"</span>
eo: Redakti<span class="screen-reader-text"> "%s"</span>

en: Pages:
eo: Paĝoj:

en: Menu
eo: Menuo

en: Skip to content
eo: Iri rekte al enhavo

en: Collapse child menu
eo: Maletendi infanan menuon

en: Expand child menu
eo: Etendi infanan menuon

en: Social Links Menu
eo: Menuo por sociaj ligoj

en: Proudly powered by %s
eo: Fiere kreita de %s

en: Footer Social Links Menu
eo: Menuo de sociaj ligiloj en piedo

en: Comments are closed.
eo: Komentado estas fermita.

[ctx: comments title]
note: translators: 1: number of comments, 2: post title
en: %1$s Reply to &ldquo;%2$s&rdquo; | %1$s Replies to &ldquo;%2$s&rdquo;
eo[0]: %1$s penso pri &ldquo;%2$s&rdquo;
eo[1]: %1$s pensoj pri &ldquo;%2$s&rdquo;

[ctx: comments title]
note: translators: %s: post title
en: One Reply to &ldquo;%s&rdquo;
eo: Jen, penso pri &ldquo;%s&rdquo;

en: Page
eo: Paĝo

en: Oops! That page can&rsquo;t be found.
eo: Ne eblas trovi tiun paĝon.

en: It looks like nothing was found at this location. Maybe try a search?
eo: Ŝajne nenio estis trovita je ĉi tiu loko. Ĉu eble provi serĉon?

en: Previous page
eo: Antaŭa paĝo

en: Next page
eo: Sekva paĝo

note: Author of the theme
en: the WordPress team
eo: la teamo de WordPress

note: Theme URI of the theme
en: https://wordpress.org/themes/twentyseventeen/
eo: https://wordpress.org/themes/twentysixteen/
