Themes - Twenty Seventeen - en to eu_ES translation catalogue (68 entries)

note: Description of the plugin/theme
en: Twenty Seventeen brings your site to life with header video and immersive featured images. With a focus on business sites, it features multiple sections on the front page as well as widgets, navigation and social menus, a logo, and more. Personalize its asymmetrical grid with a custom color scheme and showcase your multimedia content with post formats. Our default theme for 2017 works great in many languages, for any abilities, and on any device.
eu_ES: Twenty Seventeen-ek irudi osatuen eta animazio leunen bitartez zure guneari bizitza ematen dio. Negozio guneetara zuzendutako hainbat funtzio dakartza: azaleko orrialdean nabarmendutako atalak, widgetak, nabigazio menuak, menu sozialak, logoa eta abar. Pertsonalizatu ezazu bere saretxo asimetrikoa zure kolore-eskemarekin eta erakutsi zure multimedia edukiak. 2017rako gure lehenetsitako itxura, bikain dabil hainbat hizkuntzatan, esparru guztietan eta gailu guztietan.

en: Scroll down to content
eu_ES: Korritu behera edukiraino

[ctx: Theme starter content]
en: Coffee
eu_ES: Kafea

[ctx: Theme starter content]
en: Sandwich
eu_ES: Sandwicha

[ctx: Theme starter content]
en: Espresso
eu_ES: Espres kafea

en: Pause background video
eu_ES: Gelditu atzeko bideoa

en: Play background video
eu_ES: Erreproduzitu atzeko bideoa

en: Front Page Section %1$s Placeholder
eu_ES: Azaleko orrialdeko %1$s ataleko leku-marka

en: When the two column layout is assigned, the page title is in one column and content is in the other.
eu_ES: Bi zutabeko antolaketa esleituta dagoenean, orrialdearen izenburua batean agertzen da eta edukia bestean.

en: Next Post
eu_ES: Hurrengo bidalketa

en: Posts
eu_ES: Bidalketak

en: Tags
eu_ES: Etiketak

en: Categories
eu_ES: Kategoriak

note: translators: %s: post date
en: <span class="screen-reader-text">Posted on</span> %s
eu_ES: %s-(e)an <span class="screen-reader-text">bidalia</span>

note: translators: %s: post author
en: by %s
eu_ES: egilea %s

en: Please define an SVG icon filename.
eu_ES: Mesedez zehaztu SVG ikonoaren fitxategi-izena.

en: Please define default parameters in the form of an array.
eu_ES: Zehaztu mesedez lehenetsitako parametroak array formularioan.

en: Select pages to feature in each area from the dropdowns. Add an image to a section by setting a featured image in the page editor. Empty sections will not be displayed.
eu_ES: Hautatu gune bakoitzean nabarmendu beharreko orrialdeak goitibeherak erabiliz. Gehitu irudi bat atal bati orrialde editorean nabarmendutako irudi bat ezarriz.Atal hutsak ez dira bistaratuko.

note: translators: %d is the front page section number
en: Front Page Section %d Content
eu_ES: Azaleko orrialdeko %d ataleko edukia

en: Two Column
eu_ES: Bi zutabe

en: One Column
eu_ES: Zutabe bat

en: Page Layout
eu_ES: Orrialde antolaketa

en: Theme Options
eu_ES: Itxuraren aukerak

en: Custom
eu_ES: Pertsonalizatua

en: Light
eu_ES: Argia

en: Color Scheme
eu_ES: Kolore-konbinazioa

en: Default Header Image
eu_ES: Goiburuko irudi lehenetsia

en: Footer 2
eu_ES: 1 oina

en: Add widgets here to appear in your footer.
eu_ES: Gehitu widgetak hona oinean ager daitezen.

en: Footer 1
eu_ES: 2 oina

[ctx: Libre Franklin font: on or off]
en: on
eu_ES: piztuta

en: Top Menu
eu_ES: Goiko menua

en: Reply
eu_ES: Erantzun

en: It seems we can&rsquo;t find what you&rsquo;re looking for. Perhaps searching can help.
eu_ES: Badirudi ezin izan dugula bila zabiltzana aurkitu. Erabil ezazu bilaketa mesedez.

en: Sorry, but nothing matched your search terms. Please try again with some different keywords.
eu_ES: Barkatu, ez dago emaitzarik bilaketa termino horiekin. Saiatu beste gauza bat bilatzen.

en: Ready to publish your first post? <a href="%1$s">Get started here</a>.
eu_ES: Lehenengo bidalketa argitaratzeko prest? <a href="%1$s">Hemen hasi</a>.

en: Nothing Found
eu_ES: Emaitzarik ez

en: Previous Post
eu_ES: Aurreko bidalketa

en: Previous
eu_ES: Aurrekoa

en: Next
eu_ES: Hurrengoa

[ctx: submit button]
en: Search
eu_ES: Bilatu

[ctx: placeholder]
en: Search &hellip;
eu_ES: Bilatu &hellip;

[ctx: label]
en: Search for:
eu_ES: Bilatu beharrekoa:

en: Search Results for: %s
eu_ES: Bilaketaren emaitzak: %s

note: translators: %s: Name of current post
en: Continue reading<span class="screen-reader-text"> "%s"</span>
eu_ES: <span class="screen-reader-text">"%s"</span> irakurtzen jarraitu

en: Dark
eu_ES: Iluna

en: Twenty Seventeen requires at least WordPress version 4.7. You are running version %s. Please upgrade and try again.
eu_ES: Twenty Seventeenek WordPress-en 4.7 bertsioa behar du gutxienez eta zuk %s darabilzu. Eguneratu eta saiatu berriz.

note: translators: %s: Name of current post
en: Edit<span class="screen-reader-text"> "%s"</span>
eu_ES: Editatu <span class="screen-reader-text"> "%s"</span>

en: Pages:
eu_ES: Orrialdeak:

en: Menu
eu_ES: Menua

en: Skip to content
eu_ES: Joan edukira

en: Collapse child menu
eu_ES: Tolestu bigarren mailako menua

en: Expand child menu
eu_ES: Zabaldu bigarren mailako menua

en: Add widgets here to appear in your sidebar.
eu_ES: Gehitu widgetak hemen albo-barran ager daitezen.

en: Sidebar
eu_ES: Albo-barra

en: Social Links Menu
eu_ES: Lotura sozialen menua

en: Proudly powered by %s
eu_ES: %s-ekin egina

note: #-#-#-#-#  twentyseventeen.pot (Twenty Seventeen 1.0)  #-#-#-#-# Author URI of the plugin/theme
en: https://wordpress.org/
eu_ES: https://eu.wordpress.org/

en: Footer Social Links Menu
eu_ES: Oineko esteka sozialak

en: Comments are closed.
eu_ES: Iruzkinak itxiak daude.

[ctx: comments title]
note: translators: 1: number of comments, 2: post title
en: %1$s Reply to &ldquo;%2$s&rdquo; | %1$s Replies to &ldquo;%2$s&rdquo;
eu_ES[0]: Erantzun %1$s &ldquo;%2$s&rdquo; bidalketan
eu_ES[1]: %1$s erantzun &ldquo;%2$s&rdquo; bidalketan

[ctx: comments title]
note: translators: %s: post title
en: One Reply to &ldquo;%s&rdquo;
eu_ES: Erantzun bat &ldquo;%s&rdquo; bidalketan

en: Page
eu_ES: Orrialdea

en: Oops! That page can&rsquo;t be found.
eu_ES: Ene! Orrialde hori ez da aurkitu.

en: It looks like nothing was found at this location. Maybe try a search?
eu_ES: Ez dago ezer helbide honetan. Saiatu bilaketa bat egiten.

en: Previous page
eu_ES: Aurreko orrialdea

en: Next page
eu_ES: Hurrengo orrialdea

note: Author of the plugin/theme
en: the WordPress team
eu_ES: WordPress taldea
