Themes - Twenty Seventeen - en to gl_ES translation catalogue (65 entries)

note: Description of the theme
en: Twenty Seventeen brings your site to life with header video and immersive featured images. With a focus on business sites, it features multiple sections on the front page as well as widgets, navigation and social menus, a logo, and more. Personalize its asymmetrical grid with a custom color scheme and showcase your multimedia content with post formats. Our default theme for 2017 works great in many languages, for any abilities, and on any device.
gl_ES: Twenty Seventeen dá vida ao teu sitio con imaxes destacadas envolventes e animacións delicadas. Enfocado a sitios de negocios, destaca moitas seccións na páxina de inicio ademais de widgets, menús sociais e de navegación, un logo, ... e moitas cousas máis. Personaliza a súa cuadrícula asimétrica con paletas de cor personalizadas e mostra o teu contido multimedia con formatos de entrada. O noso tema por defecto para 2017 vai moi ben para moitos idiomas, funcións e en calquera dispositivo.

en: Footer
gl_ES: Pé de páxina

en: Add widgets here to appear in your sidebar on blog posts and archive pages.
gl_ES: Engade widgets aqui para amosar na barra lateral das entradas do blog e das paxinas.

en: Blog Sidebar
gl_ES: Barra lateral

en: Scroll down to content
gl_ES: Desprazarse ata o contido

[ctx: Theme starter content]
en: Coffee
gl_ES: Café

en: Pause background video
gl_ES: Pausar vídeo de fondo

en: Play background video
gl_ES: Reproducir vídeo de fondo

en: Front Page Section %1$s Placeholder
gl_ES: Placeholder da sección %1$s da páxina principal

en: When the two-column layout is assigned, the page title is in one column and content is in the other.
gl_ES: Cando se elixe o deseño de dúas columnas, o título da páxina está nunha columna e o contido está na outra.

en: Next Post
gl_ES: Seguinte entrada

en: Posts
gl_ES: Entradas

en: Tags
gl_ES: Etiquetas

en: Categories
gl_ES: Categorías

note: translators: %s: post date
en: <span class="screen-reader-text">Posted on</span> %s
gl_ES: <span class="screen-reader-text">Publicado en</span> %s

note: translators: %s: post author
en: by %s
gl_ES: por %s

en: Please define an SVG icon filename.
gl_ES: Por favor, define un nome de arquivo de iconas SVG.

en: Please define default parameters in the form of an array.
gl_ES: Por favor, define os parámetros por defecto en forma de array.

en: Select pages to feature in each area from the dropdowns. Add an image to a section by setting a featured image in the page editor. Empty sections will not be displayed.
gl_ES: Seleccione as páxinas que desexes incluír en cada área nos despregables. Agrega unha imaxe a unha sección establecendo unha imaxe destacada no editor de páxinas. As seccións baleiras non se mostrarán.

note: translators: %d is the front page section number
en: Front Page Section %d Content
gl_ES: Contido de Sección da páxina principal %d

en: Two Column
gl_ES: Dúas Columnas

en: One Column
gl_ES: Unha Columna

en: Page Layout
gl_ES: Deseño de páxina

en: Theme Options
gl_ES: Opcións do tema

en: Custom
gl_ES: Personalizado

en: Light
gl_ES: Claro

en: Color Scheme
gl_ES: Paleta de cores

en: Default Header Image
gl_ES: Imaxe de cabeceira por defecto

en: Footer 2
gl_ES: Pé 2

en: Add widgets here to appear in your footer.
gl_ES: Engade aquí os widgets que queres que aparezan no pé.

en: Footer 1
gl_ES: Pé 1

en: Top Menu
gl_ES: Menú superior

en: Reply
gl_ES: Responder

en: It seems we can&rsquo;t find what you&rsquo;re looking for. Perhaps searching can help.
gl_ES: Asemella que non podemos atopar o que estás buscando. Tal vez unha busca poda axudar.

en: Sorry, but nothing matched your search terms. Please try again with some different keywords.
gl_ES: Sentímolo, pero non hai nada que corresponda aos seus criterios de busca. Por favor, ténteo de novo con palabras distintas.

en: Ready to publish your first post? <a href="%1$s">Get started here</a>.
gl_ES: ¿Preparado para publica-lo teu primeiro artigo? <a href="%1$s">Empeza aquí</a>.

en: Nothing Found
gl_ES: Non se atopou nada

en: Previous Post
gl_ES: Artigo anterior

en: Previous
gl_ES: Anterior

en: Next
gl_ES: Seguinte

[ctx: submit button]
en: Search
gl_ES: Buscar

[ctx: placeholder]
en: Search &hellip;
gl_ES: Buscar &hellip;

[ctx: label]
en: Search for:
gl_ES: Buscar:

en: Search Results for: %s
gl_ES: Resultados da procura de: %s

note: translators: %s: Name of current post
en: Continue reading<span class="screen-reader-text"> "%s"</span>
gl_ES: Continuar lendo<span class="screen-reader-text"> "%s"</span>

en: Dark
gl_ES: Escuro

en: Twenty Seventeen requires at least WordPress version 4.7. You are running version %s. Please upgrade and try again.
gl_ES: Twenty Seventeen require polo menos a versión 4.7 de WordPress. Estás a usar a versión %s. Por favor, actualiza e téntao de novo.

note: translators: %s: Name of current post
en: Edit<span class="screen-reader-text"> "%s"</span>
gl_ES: Editar<span class="screen-reader-text"> "%s"</span>

en: Pages:
gl_ES: Paxinas:

en: Skip to content
gl_ES: Ir o contido

en: Collapse child menu
gl_ES: Colapsar menú fillo

en: Expand child menu
gl_ES: Expandir menú fillo

en: Social Links Menu
gl_ES: Menú de Conexións sociais

en: Proudly powered by %s
gl_ES: Basado en %s

en: Footer Social Links Menu
gl_ES: Menú de ligazóns sociais de pé de páxina

en: Comments are closed.
gl_ES: Comentarios pechados.

[ctx: comments title]
note: translators: 1: number of comments, 2: post title
en: %1$s Reply to &ldquo;%2$s&rdquo; | %1$s Replies to &ldquo;%2$s&rdquo;
gl_ES[0]: %1$s Resposta a&ldquo;%2$s&rdquo;
gl_ES[1]: %1$s Respostas a &ldquo;%2$s&rdquo;

[ctx: comments title]
note: translators: %s: post title
en: One Reply to &ldquo;%s&rdquo;
gl_ES: Unha resposta a &ldquo;%s&rdquo;

en: Page
gl_ES: Páxina

en: Oops! That page can&rsquo;t be found.
gl_ES: Oops! Esta páxina non se pode atopar.

en: It looks like nothing was found at this location. Maybe try a search?
gl_ES: Parece que non hai nada nesa ubicacion ¿queres probar a buscar?

en: Previous page
gl_ES: Páxina anterior

en: Next page
gl_ES: Páxina seguinte

note: Author of the theme
en: the WordPress team
gl_ES: o equipo WordPress

note: Theme URI of the theme
en: https://wordpress.org/themes/twentyseventeen/
gl_ES: https://gl.wordpress.org/themes/twentyseventeen/
