Themes - Twenty Seventeen - en to sl_SI translation catalogue (67 entries)

note: Description of the plugin/theme
en: Twenty Seventeen brings your site to life with header video and immersive featured images. With a focus on business sites, it features multiple sections on the front page as well as widgets, navigation and social menus, a logo, and more. Personalize its asymmetrical grid with a custom color scheme and showcase your multimedia content with post formats. Our default theme for 2017 works great in many languages, for any abilities, and on any device.
sl_SI: Twenty Seventeen poživi vaše spletišče z izpostavljenimi slikami in diskretnimi animacijami. Fokus je na podjetnih spletnih straneh in omogoča več oddelkov na prvi strani kot tudi gradnike, menije, logotip in še več. Prikrojite asimetrično mrežo z vašimi barvami in prikažite vsebino z različnimi formati prispevkov. Naša privzeta tema za 2017 deluje super v večih jezikih, dostopna vsem na vseh napravah.

en: Footer
sl_SI: Noga

en: Add widgets here to appear in your sidebar on blog posts and archive pages.
sl_SI: Dodajte gradnike tukaj, da se prikažejo v vaši stranski vrstici na blog in arhivskih straneh.

en: Blog Sidebar
sl_SI: Blog stranska vrstica

en: Scroll down to content
sl_SI: Drsni dol do vsebine

[ctx: Theme starter content]
en: Coffee
sl_SI: Kava

[ctx: Theme starter content]
en: Sandwich
sl_SI: Sendvič

en: Pause background video
sl_SI:  Premor videa ozadja

en: Play background video
sl_SI: Predvajaj video ozadja

en: Front Page Section %1$s Placeholder
sl_SI: Placeholder %1$s razdelka Vstopne strani

en: When the two-column layout is assigned, the page title is in one column and content is in the other.
sl_SI: Ko je izbrana postavitev dveh stolpcev, je naslov strani v enem stolpcu, vsebina pa v drugem.

en: Next Post
sl_SI: Naslednji prispevek

en: Posts
sl_SI: Objave

en: Tags
sl_SI: Oznake

en: Categories
sl_SI: Kategorije

note: translators: %s: post date
en: <span class="screen-reader-text">Posted on</span> %s
sl_SI: <span class="screen-reader-text">Objavljeno dne</span> %s

note: translators: %s: post author
en: by %s
sl_SI: napisal %s

en: Please define an SVG icon filename.
sl_SI: Določite ime SVG datoteke.

en: Please define default parameters in the form of an array.
sl_SI: Določite privzete parametre v obliki matrike.

en: Select pages to feature in each area from the dropdowns. Add an image to a section by setting a featured image in the page editor. Empty sections will not be displayed.
sl_SI: Izberite strani, katere bodo izpostavljene v vsakem spustnem meniju. Dodajte sliko oddelku tako da nastavite izpostavljeno sliko na stran. Prazni oddelki ne bodo prikazani.

note: translators: %d is the front page section number
en: Front Page Section %d Content
sl_SI: Vsebina %d razdelka Vstopne strani

en: Two Column
sl_SI: Dva stolpca

en: One Column
sl_SI: En stolpec

en: Page Layout
sl_SI: Postavitev Strani

en: Theme Options
sl_SI: Možnosti teme

en: Custom
sl_SI: Po meri

en: Light
sl_SI: Svetlo

en: Color Scheme
sl_SI: Barvna shema

en: Default Header Image
sl_SI: Privzeta slika glave

en: Footer 2
sl_SI: Noga 2

en: Add widgets here to appear in your footer.
sl_SI: Dodaj gradnike, ki se naj prikažejo v nogi.

en: Footer 1
sl_SI: Noga 1

en: Top Menu
sl_SI: Glavni meni

en: Reply
sl_SI: Odgovori

en: It seems we can&rsquo;t find what you&rsquo;re looking for. Perhaps searching can help.
sl_SI: Vsebine ni mogoče najti. Poskusite z iskanjem.

en: Sorry, but nothing matched your search terms. Please try again with some different keywords.
sl_SI: Vaša iskalna poizvedba nima zadetkov. Poskusite znova z drugimi ključnimi besedami.

en: Ready to publish your first post? <a href="%1$s">Get started here</a>.
sl_SI: Ste pripravljeni na objavo vašega prvega prispevka? <a href="%1$s">Začnite tukaj</a>.

en: Nothing Found
sl_SI: Ni zadetka

en: Previous Post
sl_SI: Prejšnji prispevek

en: Previous
sl_SI: Nazaj

en: Next
sl_SI: Naprej

[ctx: submit button]
en: Search
sl_SI: Iskanje

[ctx: placeholder]
en: Search &hellip;
sl_SI: Išči &hellip;

[ctx: label]
en: Search for:
sl_SI: Išči:

en: Search Results for: %s
sl_SI: Iskalni rezultati za: %s

note: translators: %s: Name of current post
en: Continue reading<span class="screen-reader-text"> "%s"</span>
sl_SI: Preberi več<span class="screen-reader-text"> "%s"</span>

en: Dark
sl_SI: Temna

en: Twenty Seventeen requires at least WordPress version 4.7. You are running version %s. Please upgrade and try again.
sl_SI: Twenty Seventeen zahteva vsaj WordPress izdajo 4.4. Uporabljate izdajo %s. Prosimo, nadgradite in poskusite znova.

note: translators: %s: Name of current post
en: Edit<span class="screen-reader-text"> "%s"</span>
sl_SI: Uredi<span class="screen-reader-text"> "%s"</span>

en: Pages:
sl_SI: Strani:

en: Menu
sl_SI: Meni

en: Skip to content
sl_SI: Skoči na vsebino

en: Collapse child menu
sl_SI: Skrči pod-meni

en: Expand child menu
sl_SI: Razširi pod-meni

en: Social Links Menu
sl_SI: Meni socialnih  povezav

en: Proudly powered by %s
sl_SI: Ponosno uporablja tehnologijo %s

note: #-#-#-#-#  twentyseventeen.pot (Twenty Seventeen 1.7)  #-#-#-#-# Author URI of the plugin/theme
en: https://wordpress.org/
sl_SI: https://sl.wordpress.org/

en: Footer Social Links Menu
sl_SI: Socialne povezave v meniju v nogi

en: Comments are closed.
sl_SI: Komentarji so izklopljeni.

[ctx: comments title]
note: translators: 1: number of comments, 2: post title
en: %1$s Reply to &ldquo;%2$s&rdquo; | %1$s Replies to &ldquo;%2$s&rdquo;
sl_SI[0]: %1$s odgovor na &ldquo;%2$s&rdquo;
sl_SI[1]: %1$s odgovora na &ldquo;%2$s&rdquo;
sl_SI[2]: %1$s odgovori na &ldquo;%2$s&rdquo;
sl_SI[3]: %1$s odgovorov na &ldquo;%2$s&rdquo;

[ctx: comments title]
note: translators: %s: post title
en: One Reply to &ldquo;%s&rdquo;
sl_SI: Eden odgovor na &ldquo;%s&rdquo;

en: Page
sl_SI: Stran

en: Oops! That page can&rsquo;t be found.
sl_SI: Ups! Da strani ni mogoče najti.

en: It looks like nothing was found at this location. Maybe try a search?
sl_SI: Na tem mestu ni bilo mogoče najti ničesar. Morda lahko poskusite z iskalnikom?

en: Previous page
sl_SI: Prejšnja stran

en: Next page
sl_SI: Naslednja stran

note: Author of the plugin/theme
en: the WordPress team
sl_SI: WordPressova ekipa
