Twenty Sixteen - en to eu translation catalogue (63 entries)

note: Description of the plugin/theme
en: Twenty Sixteen is a modernized take on an ever-popular WordPress layout — the horizontal masthead with an optional right sidebar that works perfectly for blogs and websites. It has custom color options with beautiful default color schemes, a harmonious fluid grid using a mobile-first approach, and impeccable polish in every detail. Twenty Sixteen will make your WordPress look beautiful everywhere.
eu: Twenty Sixteen WordPress hain arrakastatsu egin duen itxuraren bertsio modernoa da - goiburuko horizontala, hautazko eskuineko zutabea, blog eta webguneetan hain ondo datorrena. Koloreak hautatu ditzakezu, edo datozen multzoen artean aukeratu. Eskuko gailuetarako pentsatutako grid likidoa eta xehetasun guztiak pentstatuta dator. Twenty Sixteenekin zure WordPressa ederto ikusiko da edonon.

note: translators: %s: Name of current post
en: Continue reading<span class="screen-reader-text"> "%s"</span>
eu: <span class="screen-reader-text">"%s"</span> irakurtzen jarraitu

note: translators: %s: Name of current post
en: Edit<span class="screen-reader-text"> "%s"</span>
eu: <span class="screen-reader-text"> "%s"</span> editatu

en: Red
eu: Gorria

[ctx: comments title]
note: translators: %s: post title
en: One thought on &ldquo;%s&rdquo;
eu: Erantzun bat &ldquo;%s&rdquo; sarreran

[ctx: submit button]
en: Search
eu: Bilatu

[ctx: placeholder]
en: Search &hellip;
eu: Bilatu &hellip;

[ctx: label]
en: Search for:
eu: Bilatu beharrekoa:

en: Footer Social Links Menu
eu: Oineko esteka sozialak

en: Footer Primary Menu
eu: Oineko menu nagusia

en: Add widgets here to appear in your sidebar.
eu: Gehitu hemen aldameneko barran agertuko diren widgetak

en: Featured
eu: Destakatuta

en: It seems we can&rsquo;t find what you&rsquo;re looking for. Perhaps searching can help.
eu: Badirudi ezin izan dugula bila zabiltzana aurkitu. Erabil ezazu bilaketa mesedez.

en: Sorry, but nothing matched your search terms. Please try again with some different keywords.
eu: Barkatu, ez dago emaitzik. Saiatu beste gauza bat bilatzen.

en: Ready to publish your first post? <a href="%1$s">Get started here</a>.
eu: Lehenengo bidalketa argitaratzeko prest? <a href="%1$s">Hemen hasi</a>.

en: Nothing Found
eu: Emaitzarik ez

en: View all posts by %s
eu:  %s(r)en bidalketa guztiak ikusi

en: Author:
eu: Egilea:

en: Previous post:
eu: Aurreko sarrera:

en: Next post:
eu: Hurrengo sarrera:

en: Previous
eu: Aurrekoa

en: Next
eu: Hurrengoa

en: Search Results for: %s
eu: Bilaketaren emaitzak: %s

[ctx: Used before tag names.]
en: Tags
eu: Etiketak

[ctx: Used before category names.]
en: Categories
eu: Kategoriak

[ctx: Used before publish date.]
en: Posted on
eu: Argitaratze-data

[ctx: Used before post format.]
en: Format
eu: Formatua

en: Leave a comment<span class="screen-reader-text"> on %s</span>
eu: Utzi iruzkina <span class="screen-reader-text">%s</span> bidalketan

[ctx: Used before post author name.]
en: Author
eu: Egilea

en: Yellow
eu: Horia

en: Gray
eu: Grisa

en: Dark
eu: Iluna

en: Default
eu: Defektuzkoa

en: Main Text Color
eu: Testu nagusiaren kolorea

en: Secondary Text Color
eu: Bigarren mailako testuaren kolorea

en: Link Color
eu: Loturen kolorea

en: Page Background Color
eu: Atzeko planoko kolorea

[ctx: Parent post link]
en: <span class="meta-nav">Published in</span><span class="post-title">%title</span>
eu: <span class="meta-nav">Argitaratze-lekua</span><span class="post-title">%title</span>

en: Base Color Scheme
eu: Oinarrizko kolore-eskema

en: Twenty Sixteen requires at least WordPress version 4.4. You are running version %s. Please upgrade and try again.
eu: Twenty Sixteenek WordPressen 4.4 bertsioa behar du gutxienez eta zuk %s darabilzu. Eguneratu eta saiatu berriz.

[ctx: Used before full size attachment link.]
en: Full size
eu: Tamaina osoa

en: Pages:
eu: Orrialdeak:

en: Next Image
eu: Hurrengo irudia

en: Previous Image
eu: Aurreko irudia

en: Menu
eu: Menua

en: Skip to content
eu: Edukira joan

en: expand child menu
eu: Haurren menua zabaldu

en: collapse child menu
eu: Haurren menua itxi

en: Content Bottom 1
eu: Edukiaren azpian 1

en: Appears at the bottom of the content on posts and pages.
eu: Bidalketa eta orrialdeetan, edukiaren azpian agertzen da

en: Content Bottom 2
eu: Edukiaren azpian 2

en: Sidebar
eu: Albo-barra

en: Social Links Menu
eu: Lotura sozialen menua

en: Primary Menu
eu: Lehen mailako menua

en: Proudly powered by %s
eu: %srekin eginda

en: Comments are closed.
eu: Iruzkinak itxiak daude.

[ctx: comments title]
note: translators: 1: number of comments, 2: post title
en: %1$s thought on &ldquo;%2$s&rdquo; | %1$s thoughts on &ldquo;%2$s&rdquo;
eu[0]: Erantzun bat &ldquo;%2$s&rdquo; sarreran
eu[1]: %1$s erantzun &ldquo;%2$s&rdquo; sarreran

en: Page
eu: Orrialdea

en: Next page
eu: Hurrengo orrialdea

en: Previous page
eu: Aurreko orrialdea

en: It looks like nothing was found at this location. Maybe try a search?
eu: Ez dago ezer helbide honetan. Saiatu bilaketa bat egiten.

en: Oops! That page can&rsquo;t be found.
eu: Oops! Orri hori ezin dugu aurkitu

note: Author of the plugin/theme
en: the WordPress team
eu: WordPress taldea
