Themes - Twenty Sixteen - en to lv translation catalogue (64 entries)

note: Theme Name of the plugin/theme
en: Twenty Sixteen
lv: 2016 - Twenty Sixteen

note: Description of the plugin/theme
en: Twenty Sixteen is a modernized take on an ever-popular WordPress layout — the horizontal masthead with an optional right sidebar that works perfectly for blogs and websites. It has custom color options with beautiful default color schemes, a harmonious fluid grid using a mobile-first approach, and impeccable polish in every detail. Twenty Sixteen will make your WordPress look beautiful everywhere.
lv: 2016 tēma ir modernizēta, iekļaujot aizvien populārākos WordPress izskata elementus — horizontālu titullapas augšpusi ar neobligātu sānjoslu, kas perfekti der blogiem un citām tīmekļa vietnēm. Tai ir pielāgojama krāsu palete ar skaistiem noklusējuma krāsu salikumiem, harmonisku plūstošo izkārtojumu, izmantojot mobilo skatu kā pirmo un nevainojamu pulējumu visos sīkumos. Tēma 2016 vienmēr un visur piešķirs jūsu WordPress vietnei nevainojamu izskatu.

note: translators: %s: Name of current post
en: Continue reading<span class="screen-reader-text"> "%s"</span>
lv: Turpināt lasīt<span class="screen-reader-text"> "%s"</span>

note: translators: %s: Name of current post
en: Edit<span class="screen-reader-text"> "%s"</span>
lv: Labot<span class="screen-reader-text"> "%s"</span>

en: Red
lv: Sarkans

[ctx: comments title]
note: translators: %s: post title
en: One thought on &ldquo;%s&rdquo;
lv: Komentārs par &ldquo;%s&rdquo;

[ctx: submit button]
en: Search
lv: Meklēt

[ctx: placeholder]
en: Search &hellip;
lv: Meklēt &hellip;

[ctx: label]
en: Search for:
lv: Meklēt:

en: Footer Social Links Menu
lv: Kājenes sociālo saišu izvēlne

en: Footer Primary Menu
lv: Galvenā kājenes izvēlne

en: Add widgets here to appear in your sidebar.
lv: Lai logrīki būtu redzami sānjoslās, tos pievienojiet šeit.

en: Featured
lv: Izceltais

en: It seems we can&rsquo;t find what you&rsquo;re looking for. Perhaps searching can help.
lv: Izskatās, ka neizdodas atrast to, ko meklējat. Iespējams varētu palīdzēt meklēšana.

en: Sorry, but nothing matched your search terms. Please try again with some different keywords.
lv: Atvainojiet, bet nekas netika atrasts. Mēģiniet vēlreiz izmantojot citus atslēgvārdus.

en: Ready to publish your first post? <a href="%1$s">Get started here</a>.
lv: Esat gatavs savai pirmajai publikācijai? <a href="%1$s">Sāciet šeit</a>.

en: Nothing Found
lv: Nekas nav atrasts

en: View all posts by %s
lv: Skatīt visus autora %s rakstus

en: Author:
lv: Autors:

en: Previous post:
lv: Iepriekšējais raksts:

en: Previous
lv: Iepriekšējais

en: Next post:
lv: Nākamais raksts:

en: Next
lv: Nākamais

en: Search Results for: %s
lv: Meklēšanas rezultāti: %s

[ctx: Used before tag names.]
en: Tags
lv: Birkas

[ctx: Used before category names.]
en: Categories
lv: Kategorijas

[ctx: Used before publish date.]
en: Posted on
lv: Publicēts

[ctx: Used before post format.]
en: Format
lv: Formāts

en: Leave a comment<span class="screen-reader-text"> on %s</span>
lv: Rakstiet savu komentāru<span class="screen-reader-text"> par %s</span>

[ctx: Used before post author name.]
en: Author
lv: Autors

en: Yellow
lv: Dzeltena

en: Gray
lv: Pelēks

en: Dark
lv: Tumša

en: Main Text Color
lv: Galvenā teksta krāsa

en: Default
lv: Noklusējuma

en: Secondary Text Color
lv: Otrā teksta krāsa

en: Link Color
lv: Saites krāsa

en: Page Background Color
lv: Lapas fona krāsa

[ctx: Parent post link]
en: <span class="meta-nav">Published in</span><span class="post-title">%title</span>
lv: <span class="meta-nav">Publicēts</span><span class="post-title">%title</span>

en: Twenty Sixteen requires at least WordPress version 4.4. You are running version %s. Please upgrade and try again.
lv: Tēmai 2016 nepieciešama vismaz 4.4 WordPress versija Jūs izmantojat %s versiju. Lūdzu, jauniniet to un tad mēģiniet vēlreiz.

en: Base Color Scheme
lv: Pamata krāsu palete

[ctx: Used before full size attachment link.]
en: Full size
lv: Pilnais izmērs

en: Pages:
lv: Lapas:

en: Next Image
lv: Nākamais attēls

en: Previous Image
lv: Iepriekšējais attēls

en: Menu
lv: Izvēlne

en: Skip to content
lv: Doties uz saturu

en: expand child menu
lv: izvērst apakšizvēlni

en: collapse child menu
lv: sakļaut apakšizvēlni

en: Content Bottom 1
lv: Satura apakša 1

en: Appears at the bottom of the content on posts and pages.
lv: Tiek parādīta ziņu un lapu satura apakšā.

en: Content Bottom 2
lv: Satura apakša 2

en: Sidebar
lv: Sānjosla

en: Social Links Menu
lv: Sociālo saišu izvēlne

en: Primary Menu
lv: Galvenā izvēlne

en: Proudly powered by %s
lv: Ar lepnumu izmanto %s

en: Comments are closed.
lv: Komentāri ir slēgti.

[ctx: comments title]
note: translators: 1: number of comments, 2: post title
en: %1$s thought on &ldquo;%2$s&rdquo; | %1$s thoughts on &ldquo;%2$s&rdquo;
lv[0]: %1$s doma par &ldquo;%2$s&rdquo;
lv[1]: %1$s domas par &ldquo;%2$s&rdquo;
lv[2]: %1$s domas par &ldquo;%2$s&rdquo;

en: Page
lv: Lapa

en: Next page
lv: Nākamā lapa

en: Previous page
lv: Iepriekšējā lapa

en: It looks like nothing was found at this location. Maybe try a search?
lv: Izskatās, ka nekas netika atrasts. Varbūt izmēģiniet meklēšanu?

en: Oops! That page can&rsquo;t be found.
lv: Hmm... Tāda lapa nav atrodama.

note: Author of the plugin/theme
en: the WordPress team
lv: WordPress komanda
