Twenty Sixteen - en to sr translation catalogue (67 entries)

note: Description of the plugin/theme
en: Twenty Sixteen is a modernized take on an ever-popular WordPress layout — the horizontal masthead with an optional right sidebar that works perfectly for blogs and websites. It has custom color options with beautiful default color schemes, a harmonious fluid grid using a mobile-first approach, and impeccable polish in every detail. Twenty Sixteen will make your WordPress look beautiful everywhere.
sr: Twenty Sixteen је модернизован поглед на популарни Вордпресов распоред — водоравни јарбол на врху са необавезном десном бочном траком која ради савршено за блогове и веб места. Има прилагођене могућности боја са прелепим подразумеваним шемама боја, складну течну решетку користећи приступ прво-преносиви и беспрекорну угланчаност у сваком детаљу. Twenty Sixteen ће направити да ваш Вордпрес свуда изгледа прелепо.

note: translators: %s: Name of current post
en: Continue reading<span class="screen-reader-text"> "%s"</span>
sr: Настави са читањем<span class="screen-reader-text"> "%s"</span>

note: translators: %s: Name of current post
en: Edit<span class="screen-reader-text"> "%s"</span>
sr: Уреди<span class="screen-reader-text"> "%s"</span>

en: Red
sr: Црвена

[ctx: comments title]
note: translators: %s: post title
en: One thought on &ldquo;%s&rdquo;
sr: Једно мишљење на &#0132;%s&#0147;

[ctx: submit button]
en: Search
sr: Претражи

[ctx: placeholder]
en: Search &hellip;
sr: Претрага &hellip;

[ctx: label]
en: Search for:
sr: Претрага за:

en: Footer Primary Menu
sr: Примарни изборник у подножју

en: Footer Social Links Menu
sr: Изборник друштвених веза у подножју

en: Add widgets here to appear in your sidebar.
sr: Овде додајте виџете како би се појавили у вашој бочној траци.

en: Featured
sr: Издвојено

en: It seems we can&rsquo;t find what you&rsquo;re looking for. Perhaps searching can help.
sr: Изгледа да не можемо да пронађемо оно што сте тражили. Можда ће претраживање помоћи.

en: Sorry, but nothing matched your search terms. Please try again with some different keywords.
sr: Жао нам је, али ништа не одговара вашем упиту. Молимо вас да покушате поново са другим кључним речима.

en: Ready to publish your first post? <a href="%1$s">Get started here</a>.
sr: Спремни сте да објавите свој први чланак? <a href="%1$s">Започните овде</a>.

en: Nothing Found
sr: Ништа није пронађено

en: View all posts by %s
sr: Види све чланке од %s

en: Author:
sr: Аутор:

en: Previous post:
sr: Претходни чланак:

en: Next post:
sr: Следећи чланак:

en: Previous
sr: Претходно

en: Next
sr: Следеће

en: Search Results for: %s
sr: Резултати претраживања за: %s

[ctx: Used before tag names.]
en: Tags
sr: Ознаке

[ctx: Used before category names.]
en: Categories
sr: Категорије

[ctx: Used before publish date.]
en: Posted on
sr: Објављено

[ctx: Used before post format.]
en: Format
sr: Облик

en: Leave a comment<span class="screen-reader-text"> on %s</span>
sr: Оставите коментар<span class="screen-reader-text"> на %s</span>

[ctx: Used before post author name.]
en: Author
sr: Аутор

en: Yellow
sr: Жута

en: Gray
sr: Сива

en: Dark
sr: Тамна

en: Default
sr: Подразумевана

en: Main Text Color
sr: Главна боја текста

en: Secondary Text Color
sr: Секундарна боја текста

en: Link Color
sr: Боја везе

en: Page Background Color
sr: Боја позадине заглавља

[ctx: Parent post link]
en: <span class="meta-nav">Published in</span><span class="post-title">%title</span>
sr: <span class="meta-nav">Објављено под</span><span class="post-title">%title</span>

en: Base Color Scheme
sr: Основна шема боја

en: Twenty Sixteen requires at least WordPress version 4.4. You are running version %s. Please upgrade and try again.
sr: Twenty Sixteen захтева издање Вордпреса најмање 4.4. Користите издање %s. Молимо вас да ажурирате и покушате поново.

[ctx: Used before full size attachment link.]
en: Full size
sr: Пуна величина

en: Pages:
sr: Стране:

en: Next Image
sr: Следећа слика

en: Previous Image
sr: Претходна слика

en: Menu
sr: Изборник

en: Skip to content
sr: Скочи на садржај

en: expand child menu
sr: прошири изборник дете

en: collapse child menu
sr: скупи изборник дете

[ctx: Inconsolata font: on or off]
note: translators: If there are characters in your language that are not supported by Inconsolata, translate this to 'off'. Do not translate into your own language.
en: on
sr: off

en: Appears at the bottom of the content on posts and pages.
sr: Појављује се на дну садржаја на чланцима и странама.

en: Content Bottom 1
sr: Дно садржаја 1

en: Content Bottom 2
sr: Дно садржаја 2

[ctx: Merriweather font: on or off]
note: translators: If there are characters in your language that are not supported by Merriweather, translate this to 'off'. Do not translate into your own language.
en: on
sr: off

[ctx: Montserrat font: on or off]
note: translators: If there are characters in your language that are not supported by Montserrat, translate this to 'off'. Do not translate into your own language.
en: on
sr: off

en: Sidebar
sr: Бочна трака

en: Social Links Menu
sr: Изборник друштвених веза

en: Primary Menu
sr: Примарни изборник

en: Proudly powered by %s
sr: Са поносом покреће %s

en: Comments are closed.
sr: Затворено за коментаре.

[ctx: comments title]
note: translators: 1: number of comments, 2: post title
en: %1$s thought on &ldquo;%2$s&rdquo; | %1$s thoughts on &ldquo;%2$s&rdquo;
sr[0]: %1$s мишљењa на &#0132;%2$s&#0147;
sr[1]: %1$s мишљења на &#0132;%2$s&#0147;
sr[2]: %1$s мишљења на &#0132;%2$s&#0147;

en: Page
sr: Страна

en: Next page
sr: Следећа страна

en: Previous page
sr: Претходна страна

en: It looks like nothing was found at this location. Maybe try a search?
sr: Изгледа да ништа није пронађено на овом месту. Можда да покушате претраживање?

en: Oops! That page can&rsquo;t be found.
sr: Упс! Та страница не може бити пронађена.

note: Author of the plugin/theme
en: the WordPress team
sr: Вордпресова екипа

note: #-#-#-#-#  twentysixteen.pot (Twenty Sixteen 1.2)  #-#-#-#-# Author URI of the plugin/theme
en: https://wordpress.org/
sr: https://sr.wordpress.org/
