Themes - Twenty Twenty-Three - en to lv translation catalogue (65 entries)

note: Description of the theme
en: Twenty Twenty-Three is designed to take advantage of the new design tools introduced in WordPress 6.1. With a clean, blank base as a starting point, this default theme includes ten diverse style variations created by members of the WordPress community. Whether you want to build a complex or incredibly simple website, you can do it quickly and intuitively through the bundled styles or dive into creation and full customization yourself.
lv: Twenty Twenty-Three ir izstrādāta, lai izmantotu WordPress versijā 6.1 ieviesto jauno dizaina rīku priekšrocības. Sākot ar tīru, tukšu pamatu, šī noklusējuma tēma ietver desmit dažādas stila variācijas, ko izveidojuši WordPress kopienas dalībnieki. Neatkarīgi no tā, vai vēlaties izveidot sarežģītu vai neticami vienkāršu vietni, varat to izdarīt ātri un intuitīvi, izmantojot komplektā iekļautos stilus, vai arī paši ienirt radīšanā un pilnīgā pielāgošanā.

note: Theme Name of the theme
en: Twenty Twenty-Three
lv: Divdesmit divdesmit trīs

[ctx: Template part name]
en: Post Meta
lv: Ziņas Meta info

[ctx: Template part name]
en: Comments
lv: komentāri

[ctx: Template part name]
en: Footer
lv: Kājene

[ctx: Template part name]
en: Header
lv: Galvene

[ctx: Font family name]
en: System Font
lv: Sistēmas fonti

[ctx: Custom template name]
en: Blog (Alternative)
lv: Emuārs (alternatīva)

[ctx: Custom template name]
en: Blank
lv: Tukšs

[ctx: Style variation name]
en: Whisper
lv: Čukstēt

[ctx: Gradient name]
en: Tertiary to Secondary to Primary Fixed
lv: No terciārā līdz sekundārajai līdz primārajai, fiksēts

[ctx: Gradient name]
en: Primary to Secondary to Tertiary Fixed
lv: No primārā uz sekundāro uz terciāro, fiksēts

[ctx: Gradient name]
en: Primary to Secondary to Tertiary
lv: No primārās uz sekundāro un terciāro

[ctx: Style variation name]
en: Sherbet
lv: Šerbets

[ctx: Font size name]
en: 2X Large
lv: 2X liels

[ctx: Font size name]
en: Extra Large
lv: Īpaši liels

[ctx: Font size name]
en: Large
lv: Liels

[ctx: Font size name]
en: Medium
lv: Vidēja

[ctx: Font size name]
en: small
lv: mazs

[ctx: Style variation name]
en: Pitch
lv: Augstums

[ctx: Gradient name]
en: Dots
lv: Punkti

[ctx: Gradient name]
en: Base to Primary
lv: No bāzes uz primāro

[ctx: Gradient name]
en: Tertiary to Secondary
lv: No terciārās uz sekundāro

[ctx: Gradient name]
en: Secondary to Primary
lv: No sekundārās uz terciāro

[ctx: Gradient name]
en: Primary to Secondary
lv: No primārās uz sekundāro

[ctx: Style variation name]
en: Pilgrimage
lv: Svētceļojums

[ctx: Font size name]
en: Gigantic
lv: Gigantisks

[ctx: Font size name]
en: Huge
lv: Milzīgs

[ctx: Font size name]
en: Normal
lv: Normāls

[ctx: Font size name]
en: Tiny
lv: Neliels

[ctx: Style variation name]
en: Marigold
lv: Kliņģerīte

[ctx: Style variation name]
en: Grapes
lv: Vīnogas

[ctx: Style variation name]
en: Electric
lv: Elektriskā

[ctx: Style variation name]
en: Canary
lv: Kanārijs

[ctx: Duotone name]
en: Default filter
lv: Noklusējuma filtrs

[ctx: Style variation name]
en: Block out
lv: Bloķēt

[ctx: Color name]
en: Tertiary
lv: Terciārs

[ctx: Color name]
en: Secondary
lv: Sekundārs

[ctx: Color name]
en: Primary
lv: Primārs

[ctx: Color name]
en: Contrast
lv: Kontrasts

[ctx: Color name]
en: Base
lv: Bāze

[ctx: Gradient name]
en: Primary to Tertiary
lv: No primārās līdz terciārajai

[ctx: Gradient name]
en: Tertiary to Primary
lv: No terciārā līdz primārajai

[ctx: Gradient name]
en: Base to Secondary to Base
lv: No bāzes uz sekundāro uz bāzi

[ctx: Gradient name]
en: Secondary to Base
lv: Sekundārais uz bāzi

[ctx: Style variation name]
en: Aubergine
lv: Baklažāni

[ctx: Label for a list of post tags]
en: Tags:
lv: Birka:

[ctx: Preposition to show the relationship between the post and its author]
en: by
lv: autors

[ctx: Preposition to show the relationship between the post and its categories]
en: in
lv: iekšā

[ctx: Verb to explain the publication status of a post]
en: Posted
lv: Ievietots

[ctx: Message explaining that there are no results returned from a search]
en: Sorry, but nothing matched your search terms. Please try again with some different keywords.
lv: Atvainojiet, bet nekas neatbilda jūsu meklēšanas noteikumiem. Lūdzu, mēģiniet vēlreiz, izmantojot citus atslēgvārdus.

[ctx: Pattern title]
en: Hidden No Results Content
lv: Slēpts saturs bez rezultātiem

[ctx: Title of comments section]
en: Comments
lv: komentāri

[ctx: Pattern title]
en: Hidden Comments
lv: Slēptie komentāri

en: Search
lv: Meklēt

[ctx: placeholder for search field]
en: Search...
lv: Meklēt...

[ctx: label]
en: Search
lv: Meklēt

[ctx: Message to convey that a webpage could not be found]
en: This page could not be found.
lv: Šo lapu nevarēja atrast.

[ctx: Pattern title]
en: Hidden 404
lv: Slēpts 404

note: Translators: WordPress link.
en: Proudly powered by %s
lv: Ar lepnumu nodrošina %s

[ctx: Pattern title]
en: Default Footer
lv: Noklusējuma kājene

[ctx: sample content for call to action button]
en: Get In Touch
lv: Sazināties

[ctx: sample content for call to action]
en: Got any book recommendations?
lv: Vai jums ir kādi grāmatu ieteikumi?

[ctx: Pattern title]
en: Call to action
lv: Aicinājums uz darbību

note: Author of the theme
en: the WordPress team
lv: WordPress komanda
